Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Кедендік бақылаудың техникалық құралдарының тізбесімен оларды қолдану қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 4 қарашадағы № 1152 "Кедендік баждарды төлеуді кейінгіге қалдыруды немесе бөліп төлеуді ұсыну туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы" 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 387 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 145 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Кедендік бақылаудың техникалық құралдарының тізбесі мен оларды қолдану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 қарашадағы № 1152 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 569-құжат);
2) «Кедендік баждарды төлеуді кейінгі қалдыруды немесе бөліп төлеуді ұсыну туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 387 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 48, 550-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2010 года № 1152 "Об утверждении перечня и Правил применения технических средств таможенного контроля" и от 7 апреля 2011 года № 387 "Об утверждении Перечня документов, необходимых для принятия решения о предоставлении отсрочки или рассрочки уплаты таможенных пошлин"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2016 года № 145
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2010 года № 1152 «Об утверждении перечня и Правил применения технических средств таможенного контроля» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 569);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 387 «Об утверждении Перечня документов, необходимых для принятия решения о предоставлении отсрочки или рассрочки уплаты таможенных пошлин» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 30, ст. 383).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. МАСИМОВ