"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 305 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 87-88, 631-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
реттік нөмірі 2-жол мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
«
9)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиешілердің көмекшілеріне залалсыздандырғыш заттармен жұмыс істегені үшін
БЛА-дан 30 %
»;
2) көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
реттік нөмірі 3-жолдың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«
7)
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша жедел медициналық көмек көрсеткені үшін
БЛА-дан 50 %
»;
3) көрсетілген қаулыға 12-қосымшада:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
4.
Кәсіптік авариялық-құтқару қызметтерінің және құралымдарының құтқарушыларына еңбек сіңірген жылдарының өтіліне қарай:
Еңбек сіңірген жылдары үшін үстемеақы
3 жылдан астам
5 жылдан астам
10 жылдан астам
15 жылдан астам
20 жылдан астам
ЛА-дан 15 %
ЛА-дан 20 %
ЛА-дан 30 %
ЛА-дан 40 %
ЛА-дан 50 %
».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2016 года № 305
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 87-88, ст. 631) следующие изменения и дополнение:
1) в приложении 4 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 2, дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
«
9)
Помощникам воспитателей в
организациях дошкольного
воспитания и обучения за
работу с дезинфицирующими
средствами
30 % от БДО
»;
2) в приложении 5 к указанному постановлению:
подпункт 7) строки, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
«
7)
За оказание экстренной медицинской помощи по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
50 % от БДО
»;
3) в приложении 12 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
«
4.
Спасателям профессиональных аварийно-спасательных служб и формирований в зависимости от стажа работы при выслуге лет свыше:
Надбавка за выслугу лет
3 лет
5 лет
10 лет
15 лет
20 лет
15 % от ДО
20 % от ДО
30 % от ДО
40 % от ДО
50 % от ДО
».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов