"Мемлекеттік саяси қызметшілердің жұмысын бағалауды жүргізетін уәкілетті адамдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 366 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Мемлекеттік саяси қызметшілердің жұмысын бағалауды жүргізетін уәкілетті адамдардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Мемлекеттік саяси қызметшілердің жұмысын бағалауды
жүргізетін уәкілетті адамдардың тізбесін бекіту туралы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы» 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік саяси қызметшілердің жұмысын бағалауды жүргізетін уәкілетті адамдардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы Жарлық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2016 жылғы
№ Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Мемлекеттік саяси қызметшілердің жұмысын бағалауды
жүргізетін уәкілетті адамдардың тізбесі
Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдары Бағалауды жүргізетін уәкілетті адам
1 2
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы және мүшелері
Жұмысы бағаланбайды
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Төрағасы, Төрағаның орынбасары, хатшысы мен мүшелері
Жұмысы бағаланбайды
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Кеңесінің Төрағасы
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкілетті елшілері
Қазақстан Республикасының Президенті
Халықаралық ұйымдар жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдері
Қазақстан Республикасының Президенті
Халықаралық ұйымдар жанындағы Қазақстан Республикасының Өкілетті өкілдері
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшілері
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшілері
Қазақстан Республикасының Президенті
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары мен орынбасарлары
Қазақстан Республикасының Президенті не оның тапсырмасы бойынша Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Тікелей Қазақстан Республикасының Президенті бағалайтын адамдарды қоспағанда, Қазақстан Республикасының Президенті тағайындайтын орталық және жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік саяси қызметшілері
Қазақстан Республикасының Президенті не оның тапсырмасы бойынша Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Тікелей Қазақстан Республикасының Президенті бағалайтын адамдарды қоспағанда, Қазақстан Республикасының Президенті тағайындайтын Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдардың мемлекеттік саяси қызметшілері
Қазақстан Республикасының Президенті не оның тапсырмасы бойынша Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Адам құқықтары жөніндегі уәкіл
Қазақстан Республикасының Президенті не оның тапсырмасы бойынша Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасы Президентінің арнаулы өкілдері
Қазақстан Республикасының Президенті не оның тапсырмасы бойынша Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасы Президенті Архивінің директоры Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті Музейінің директоры Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті — Елбасы кітапханасының директоры «Қоғамдық келісім» республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры
Қазақстан Республикасының Президенті не оның тапсырмасы бойынша Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі тағайындайтын мемлекеттік саяси қызметшілер
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Президенті тағайындайтын министрдің бірінші орынбасарлары мен орынбасарларын қоспағанда, Қазақстан Республикасы министрлерінің бірінші орынбасарлары мен орынбасарлары (вице-министрлер)
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі тиісті Қазақстан Республикасы министрінің ұсынысы бойынша
Қазақстан Республикасы Парламентінің палаталары тағайындайтын Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мүшелері
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медицина орталығының басшысы және оның орынбасарлары
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві директорының орынбасарлары Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Музейі директорының орынбасарлары Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы кітапханасының атқарушы директоры, директорының орынбасарлары
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің бөлім меңгерушілерінің және өзге де құрылымдық бөлімшелері басшыларының бірінші орынбасарлары мен орынбасарлары
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі құрылымдық бөлімшелерінің мемлекеттік инспекторлары
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Облыстар, астана және республикалық маңызы бар қала әкімдерінің бірінші орынбасарлары мен орынбасарлары
Облыстардың, астананың және республикалық маңызы бар қаланың әкімдері
Облыстардың әкімшілік орталығы болып табылатын қалалардың әкімдері
Облыстардың әкімдері
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты аппаратының басшысы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Төрағасы
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі аппаратының басшысы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты аппараты басшысының орынбасарлары
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Төрағасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты аппараты басшысының ұсынысы бойынша
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі аппараты басшысының орынбасарлары
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі аппараты басшысының ұсынысы бойынша

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении перечня уполномоченных лиц, осуществляющих оценку деятельности политических государственных служащих"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2016 года № 366
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об утверждении перечня уполномоченных лиц, осуществляющих оценку деятельности политических государственных служащих».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Об утверждении перечня уполномоченных лиц,
осуществляющих оценку деятельности политических
государственных служащих
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года «О государственной службе Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень уполномоченных лиц, осуществляющих оценку деятельности политических государственных служащих.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от     2016 года №
Перечень уполномоченных лиц, осуществляющих
оценку деятельности политических государственных служащих
Должности политических государственных служащих
Уполномоченное лицо, осуществляющее оценку
1
2
Председатель и члены Конституционного Совета Республики Казахстан
Деятельность не оценивается
Председатель, заместитель Председателя, секретарь и члены Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Деятельность не оценивается
Премьер-Министр Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Государственный секретарь Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Председатель Национального Банка Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Помощник Президента – Секретарь Совета Безопасности Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Председатель Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Генеральный Прокурор Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Председатель Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Министр обороны Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Чрезвычайные и полномочные послы Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Постоянные представители Республики Казахстан при международных организациях
Президент Республики Казахстан
Полномочные представители Республики Казахстан при международных организациях
Президент Республики Казахстан
Помощники Президента Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Советники Президента Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан
Первый заместитель и заместители Премьер-Министра Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан либо по его поручению Премьер-Министр Республики Казахстан
Политические государственные служащие центральных и местных исполнительных органов, назначаемые Президентом Республики Казахстан, за исключением лиц, оцениваемых непосредственно Президентом Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан либо по его поручению
Премьер-Министр Республики Казахстан
Политические государственные служащие государственных органов, непосредственно подчиненных и
Президент Республики Казахстан либо по его поручению Руководитель Администрации
подотчетных Президенту Республики Казахстан, назначаемые Президентом Республики Казахстан, за исключением лиц, оцениваемых непосредственно Президентом Республики Казахстан
Президента Республики Казахстан
Уполномоченный по правам человека
Президент Республики Казахстан либо по его поручению Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Специальные представители Президента Республики Казахстан
Президент Республики Казахстан либо по его поручению Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Директор Архива Президента Республики Казахстан
Директор Музея Первого Президента Республики Казахстан
Директор Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации
Директор республиканского государственного учреждения «Қоғамдық келісім»
Президент Республики Казахстан либо по его поручению Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Политические государственные служащие, назначаемые Правительством Республики Казахстан и Премьер-Министром Республики Казахстан
Премьер-Министр Республики Казахстан
Первые заместители и заместители министров (вице-министры) Республики Казахстан, за исключением первых заместителей и заместителей министров Республики Казахстан, назначаемых Президентом Республики Казахстан
Премьер-Министр Республики Казахстан по представлению соответствующего Министра Республики Казахстан
Члены Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета,
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
назначаемые палатами Парламента Республики Казахстан
Руководитель Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан и его заместители
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Заместители Директора Архива Президента Республики Казахстан
Заместители Директора Музея Первого Президента Республики Казахстан
Исполнительный директор, заместители Директора Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Первые заместители и заместители заведующих отделами и руководителей иных структурных подразделений Администрации Президента Республики Казахстан
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Государственные инспекторы структурных подразделений Администрации Президента Республики Казахстан
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Первые заместители и заместители акимов областей, столицы и города республиканского значения
Акимы областей, столицы и города республиканского значения
Акимы городов, являющихся административными центрами областей
Акимы областей
Руководитель аппарата Сената Парламента Республики Казахстан
Председатель Сената Парламента Республики Казахстан
Руководитель аппарата Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Председатель Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Заместители Руководителя аппарата
Председатель Сената
Сената Парламента Республики Казахстан
Парламента Республики Казахстан по представлению Руководителя аппарата Сената Парламента Республики Казахстан
Заместители Руководителя аппарата Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Председатель Мажилиса Парламента Республики Казахстан по представлению Руководителя аппарата Мажилиса Парламента Республики Казахстан