"Даму институттарын, қаржы ұйымдарын басқару жүйесін оңтайландыру және ұлттық экономиканы дамыту жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 мамырдағы № 571 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 мамырдағы № 516 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 423 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Даму институттарын, қаржы ұйымдарын басқару жүйесіноңтайландыру және ұлттық экономиканы дамыту жөніндегі кейбір шаралар
туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 мамырдағы
№ 571 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 мамырдағы № 516 қаулысына(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 514-құжат) мынадай
өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
мына:
«Исекешев             - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Әсет Өрентайұлы           және даму министрі»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қасымбек             - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Жеңіс Махмұдұлы           және даму министрі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2013 года № 516 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 571 "О некоторых мерах по оптимизации системы управления институтами развития, финансовыми организациями и развития национальной экономики"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2016 года № 423
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2013 года № 516 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 571 «О некоторых мерах по оптимизации системы управления институтами развития, финансовыми организациями и развития национальной экономики» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 514) следующее изменение:
в приложении 5 к указанному постановлению:
строку:
«Исекешев
Асет Орентаевич
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Касымбек
Женис Махмудулы
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов