Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университетінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 427 қаулысы
«Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы» 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы штат санының лимиті есебінен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университеті» республикалық мемлекеттік мекемесінің Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы факультетінде саны тұрақты құрамның 10 бірлігі және ауыспалы құрамның (тыңдаушылар) 18 бірлігі болатын Ұлттық ұланның қызметтік-жауынгерлік іс-қимылын қамтамасыз ету кафедрасын құрсын;
2) Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
2. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
1-бөлімде:
мына:
«
1.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
159019**
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
158991**
»;
17) және 18) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«
17)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
86454,5**
18)
Ұлттық ұланның өңірлік қолбасшылықтары, құрамалары мен бөлімдері
32465
».
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О некоторых вопросах Национального университета обороны имени Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2016 года № 427
В соответствии с подпунктом 6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года «Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) создать на факультете Национальной гвардии Республики Казахстан республиканского государственного учреждения «Национальный университет обороны имени Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации» Министерства обороны Республики Казахстан кафедру обеспечения служебно-боевой деятельности Национальной гвардии в количестве 10 единиц постоянного состава и 18 единиц переменного состава (слушатели) за счет лимита штатной численности Национальной гвардии Республики Казахстан;
2) совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 1:
строку:
«
1.
Министерство внутренних дел Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
159019**
»
изложить в следующей редакции:
«
1.
Министерство внутренних дел Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:
158991**
»;
подпункты 17) и 18) изложить в следующей редакции:
«
17)
государственные учреждения, подведомственные Министерству внутренних дел Республики Казахстан, в том числе:
86454,5**
18)
региональные командования, соединения и части Национальной гвардии
32465
».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов