Моңғолияға ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 430 қаулысы
Моңғолиядағы болған төтенше жағдайға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне Моңғолияға ресми ізгілік көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2016 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің айырбастау күнгі ресми бағамы бойынша 200000 (екі жүз мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты мына арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін:
Account name: MINISTRY OF FINANCE OF MONGOLIA
Account No: 340101868003
Beneficiary’s Bank: State Bank of Mongolia, Ulaanbaatar, Mongolia
Swift code: STBMMNUBC
Correspondent bank: COMMERZBANK AG, FRANKFURT AM MAIN,
GERMANY
Swift code: COBADEFF
Account No: 400878514900 USD
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Монголии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2016 года № 430
В связи с произошедшей чрезвычайной ситуацией в Монголии Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2016 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме, эквивалентной 200000 (двести тысяч) долларам США, по официальному курсу Национального Банка Республики Казахстан на день конвертации для оказания официальной гуманитарной помощи Монголии.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет:
Account name: MINISTRY OF FINANCE OF MONGOLIA
Account No: 340101868003
Beneficiary’s Bank: State Bank of Mongolia, Ulaanbaatar, Mongolia
Swift code: STBMMNUBC
Correspondent bank: COMMERZBANK AG, FRANKFURT AM MAIN,
GERMANY
Swift code: COBADEFF
Account No: 400878514900 USD
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов