Тіркеушіні айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 452 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 767 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.09.2023 № 767 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 05.02.2020 № 38 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2016 жылғы 22 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
"Астық туралы" 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақпараттық-есеп орталығы" акционерлік қоғамы тіркеуші болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 05.02.2020 № 38 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 22 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

Об определении регистратора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2016 года № 452. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2023 года № 767.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.09.2023 № 767.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 05.02.2020 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вводится в действие с 22 июля 2016 года.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить регистратором акционерное общество "Информационно-учетный центр".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 05.02.2020 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 22 июля 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов