Тұрғын үй құрылысына кепілдік беру қорының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 479 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 557 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2020 № 557 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2016 жылғы 10 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
"Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы" 2016 жылғы 7 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 4-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстанның ипотекалық кредиттерге кепілдік беру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Тұрғын үй құрылысына кепілдік беру қоры болып айқындалсын.
2. "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2016 жылғы 10 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О некоторых вопросах Фонда гарантирования жилищного строительства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2016 года № 479. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2020 года № 557.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2020 № 557.
Вводится в действие с 10 октября 2016 года.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 7 апреля 2016 года "О долевом участии в жилищном строительстве" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить некоммерческое акционерное общество "Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов" Фондом гарантирования жилищного строительства.
2. Акционерному обществу "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию) в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 10 октября 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов