"Рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 маусымдағы № 673 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 501 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.06.2019 № 449 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 маусымдағы № 673 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 42, 400-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 13, 14, 15, 16, 17, 18 және 19-жолдармен толықтырылсын:
"
13
Көкжиде (тұз үсті) мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған 1996 жылғы 30 желтоқсандағы № 50 келісімшарт
МГ сериялы жер қойнауын пайдалану құқығына арналған 1995 жылғы 25 желтоқсандағы № 293 (мұнай) лицензия
"КМК Мұнай" акционерлік қоғамы
Мұнай
Кен орындарындағы мұнайдың орташа тәуліктік дебеті тәулігіне 1,1-2 тоннаны құрайды
Дебеті аз
1,5
1. 48о31'56" с.е. 57о11'17" ш.б.
2. 48о31'55" с.е. 57о13'01" ш.б.
3. 48о32'00" с.е. 57о13'45" ш.б.
4. 48о32'33" с.е. 57о14'25" ш.б.
5. 48о33'02" с.е. 57о17'47" ш.б.
6. 48о31'00" с.е. 57о24'00" ш.б.
7. 48о30'00" с.е. 57о23'00" ш.б.
8. 48о30'01" с.е. 57о16'29" ш.б.
9. 48о29'59" с.е. 57о11'41" ш.б.
14
Құмсай (тұз үсті) мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған 1996 жылғы 30 желтоқсандағы № 51 келісімшарт
МГ сериялы жер қойнауын пайдалану құқығына арналған 1995 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 (мұнай) лицензия
"КМК Мұнай" акционерлік қоғамы
Мұнай
Кен орны мұнайының тұтқырлығы 8 637,3 мПа*сек құрайды
Өте тұтқыр
0,35
1. 48о36'31" с.е. 57о09'18" ш.б.
2. 48о37'24" с.е. 57о09'44" ш.б.
3. 48о38'37" с.е. 57о16'01" ш.б.
4. 48о38'58" с.е. 57о16'31" ш.б.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2014 года № 673 "Об утверждении перечня месторождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебитных и выработанных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 501. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2019 года № 449 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06.2019 № 449 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2014 года № 673 "Об утверждении перечня месторождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебитных и выработанных" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 42, ст. 400) следующие дополнения:
перечень месторождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебитных и выработанных, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19, следующего содержания:
"
13
Нефтяное месторождение Кокжиде (надсоль)
Контракт на недропользование от 30 декабря 1996 года № 50
Лицензия на право пользования недрами от 25 декабря 1995 года, серия МГ № 293 (нефть)
Акционерное общество "КМК Мунай"
Нефть
Средне-
суточный дебет нефти на месторождении составляет 1,1-2 тонны в сутки
Малодебетные
1,5
1. 48031'56" с.ш.
57011'17" в.д.
2. 48031'55" с.ш.
57013'01" в.д.
3. 48032'00" с.ш.
57013'45" в.д.
4. 48032'33" с.ш.
57014'25" в.д.
5. 48033'02" с.ш.
57017'47" в.д.
6. 48031'00" с.ш.
57024'00" в.д.
7. 48030'00" с.ш.
57023'00" в.д.
8. 48030'01" с.ш.
57016'29" в.д.
9. 48029'59" с.ш.
57011'41" в.д.
14
Нефтяное месторождение Кумсай (надсоль)
Контракт на недропользование от 30 декабря 1996 года № 51
Лицензия на право пользования недрами от 25 декабря 1995 года, серия МГ № 294 (нефть)
Акционерное общество "КМК Мунай"
Нефть
Высокая вязкость нефти на месторождении составляет 8 637,3 мПа*сек
Высоковязкие
0,35
1. 48036'31" с.ш.
57009'18" в.д.
2. 48037'24" с.ш.
57009'44" в.д.
3. 48038'37" с.ш.
57016'01" в.д.
4. 48038'58" с.ш.
57016'31" в.д.

11. 43о29'00" с.е. 52о34'45" ш.б.
12. 43о29'00" с.е. 52о34'45" ш.б.
18
Қоныс мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған 1994 жылғы 4 қарашадағы № 18 келісімшарт
МГ сериялы жер қойнауын пайдалану құқығына арналған 1995 жылғы 31 наурыздағы № 71 (мұнай) және № 72 (мұнай) лицензия
"Қуатамлонмұнай" біріккен кәсіпорны жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
-
Рентабельділігі төмен
0,35 % (2016 жылғы 1 қаңтардан бастап 2017 жылғы 1 қаңтарға дейін)
1. 45о53'51" с.е. 65о04'12" ш.б.
2. 45о56'29" с.е. 65о03'52" ш.б.
3. 45о57'05" с.е. 65о02'33" ш.б.
5. 46о00'00" с.е. 65о04'40" ш.б.
6. 46о02'38" с.е. 65о01'06" ш.б.
7. 46о05'24" с.е. 65о03'57" ш.б.
8. 46о02'30" с.е. 65о08'10" ш.б.
9. 46о01'34" с.е. 65о07'04" ш.б.
10. 46о00'30" с.е. 65о07'40" ш.б.
11. 45о58'02" с.е. 65о11'17" ш.б.
12. 45о56'44" с.е. 65о10'54" ш.б.
13. 45о56'28" с.е. 65о08'40" ш.б.
14. 45о55'12" с.е. 65о08'39" ш.б.
15. 45о53'10" с.е. 65о09'45" ш.б.
16. 45о51'10" с.е. 65о08'35" ш.б.
12. 45о50'59" с.е. 65о07'30" ш.б.
19
Бектас мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған 1994 жылғы 4 қарашадағы № 18 келісімшарт
МГ сериялы жер қойнауын пайдалану құқығына арналған 1995 жылғы 31 наурыздағы № 71 (мұнай) және № 72 (мұнай) лицензия
"Қуатамлонмұнай" біріккен кәсіпорны жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
-
Рентабельділігі төмен
0,35 % (2016 жылғы 1 қаңтардан бастап 2017 жылғы 1 қаңтарға дейін)
1. 45о54'29" с.е. 65о11'42" ш.б.
2. 45о54'49" с.е. 65о14'20" ш.б.
3. 45о52'50" с.е. 65о18'20" ш.б.
4. 45о51'48" с.е. 65о18'20" ш.б.
5. 45о51'43" с.е. 65о12'16" ш.б.
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

11. 43029'00" с.ш.
52034'45" в.д.
12. 43029'00" с.ш.
52034'45" в.д.
18
Нефтяное месторождение Коныс
Контракт на недропользование № 18 от 4 ноября 1994 года
Лицензия на право пользования недрами от 31 марта 1995 года, серия МГ № 71 (нефть) и МГ № 72 (нефть)
Товарищество с ограниченной ответственностью Совместное предприятие "Куатамлонмунай"
Нефть
-
Низкорентабельные
0,35 % (с 1 января 2016 года до 1 января 2017 года)
1. 45053'51" с.ш.
65004'12" в.д.
2. 45056'29" с.ш.
65003'52" в.д.
3. 45057'05" с.ш.
65002'33" в.д.
5. 46000'00" с.ш.
65004'40" в.д.
6. 46002'38" с.ш.
65001'06" в.д.
7. 46005'24" с.ш.
65003'57" в.д.
8. 46002'30" с.ш.
65008'10" в.д.
9. 46001'34" с.ш.
65007'04" в.д.
10. 46000'30" с.ш.
65007'40" в.д.
11. 45058'02" с.ш.
65011'17" в.д.
12. 45056'44" с.ш.
65010'54" в.д.
13. 45056'28" с.ш.
65008'40" в.д.
14. 45055'12" с.ш.
65008'39" в.д.
15. 45053'10" с.ш.
65009'45" в.д.
16. 45051'10" с.ш.
65008'35" в.д.
12. 45050'59" с.ш.
65007'30" в.д.
19
Нефтяное месторождение Бектас
Контракт на недропользование № 18 от 4 ноября 1994 года
Лицензия на право пользования недрами от 31 марта 1995 года, серия МГ № 71 (нефть) и МГ № 72 (нефть)
Товарищество с ограниченной ответственностью Совместное предприятие "Куатамлонмунай"
Нефть
-
Низкорентабельные
0,35 % (с 1 января 2016 года до 1 января 2017 года)
1. 45054'29" с.ш.
65011'42" в.д.
2. 45054'49" с.ш.
65014'20" в.д.
3. 45052'50" с.ш.
65018'20" в.д.
4. 45051'48" с.ш.
65018'20" в.д.
5. 45051'43" с.ш.
65012'16" в.д.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов