Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекарасын шегендеу туралы шартқа қол қою туралы ұсыныс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 544 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекарасын шегендеу туралы шартқа қол қою туралы ұсыныс енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Жоба
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекарасын шегендеу туралы шарт
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы (бұдан әрі – Тараптар),
2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекарасы туралы шартты негізге ала отырып,
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы мемлекеттік шекара (бұдан әрі – мемлекеттік шекара) сызығын шегендеу мақсатында,
төмендегілер туралы уағдаласты:
1-бап
1999 жылғы 25 тамыздағы Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы және Қырғыз Республикасы арасындағы үш мемлекеттің мемлекеттік шекараларының түйісу нүктесі туралы келісімде айқындалған, Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы және Қырғыз Республикасы мемлекеттік шекараларының түйісу нүктесі Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы мемлекеттік шекараның бастапқы нүктесі болып табылады.
2001 жылғы 15 маусымдағы Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Өзбекстан Республикасы арасындағы үш мемлекеттің мемлекеттік шекараларының түйісу нүктесі туралы келісімде айқындалған, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Өзбекстан Республикасы мемлекеттік шекараларының түйісу нүктесі мемлекеттік шекараның соңғы нүктесі болып табылады.
Шегенделген мемлекеттік шекара сызығының ұзындығы 1257,07 км құрайды.
Тараптар шегенделген мемлекеттік шекара сызығында барлығы 683 шекаралық белгі орнатты, оның ішінде 354 шекаралық белгі тікелей құрлықтық мемлекеттік шекара сызығында орнатылған бір шекаралық бағанадан тұрады; 286 шекаралық белгі, олардың әрқайсысы шекаралық өзендердің, каналдар мен жолдардың жағаларында орнатылған екі шекаралық бағанадан тұрады; 43 шекаралық белгі, олардың әрқайсысы ішкі және шекаралық өзендердің, каналдар мен жолдардың бірігуі жерлерінде, сондай-ақ мемлекеттік шекараның сулы және құрлық сызығының ауысуы жерлерінде орнатылған үш шекаралық бағанадан тұрады.

О внесении на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложения о подписании Договора между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой о демаркации казахстанско-кыргызской государственной границы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2016 года № 544
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложение о подписании Договора между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой о демаркации казахстанско-кыргызской государственной границы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Проект
Договор
между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой о демаркации казахстанско-кыргызской государственной границы
Республика Казахстан и Кыргызская Республика (далее – Стороны),
основываясь на Договоре между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой о казахстанско-кыргызской государственной границе от 15 декабря 2001 года,
в целях демаркации линии государственной границы между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой (далее – государственная граница),
договорились о нижеследующем:
Статья 1
Начальной точкой государственной границы между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой является точка стыка государственных границ Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Китайской Народной Республики, определенная Соглашением между Республикой Казахстан, Китайской Народной Республикой и Кыргызской Республикой о точке стыка государственных границ трех государств от 25 августа 1999 года.
Конечной точкой государственной границы является точка стыка государственных границ Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Республики Узбекистан, определенная Соглашением между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой и Республикой Узбекистан о точке стыка государственных границ трех государств от 15 июня 2001 года.
Протяженность демаркированной линии государственной границы составляет 1257,07 км.
Сторонами на демаркированной линии государственной границы установлено всего 683 пограничных знака, из которых 354 пограничных знака состоят из одного пограничного столба, установленного непосредственно на линии сухопутной государственной границы; 286 пограничных знаков, каждый из которых состоит из двух пограничных столбов, установленных по берегам пограничных рек, каналов и дорог; 43 пограничных знака, каждый из которых состоит из трех пограничных столбов, установленных в местах слияния внутренних и пограничных рек, каналов и дорог, а также местах смены водной и сухопутной линии государственной границы.

Тараптар барлығы 1055 шекаралық бағана орнатты, оның ішінде 537 негізгі, олардың 273-ін Қазақстан Тарапы, 264-ін Қырғыз Тарапы; 518-і аралық шекаралық бағана, олардың 260-ын Қазақстан Тарапы, 258 Қырғыз Тарапы орнатты.
2-бап
Шегенделген мемлекеттік шекара сызығының өтуі және шекаралық белгілердің орналасқан жері Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекара сызығы өтуінің хаттама-сипаттамасында көрсетілген (1-қосымша).
Мемлекеттік шекара сызығы және шекаралық белгілердің орналасқан жері Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы масштабы 1:50 000 Мемлекеттік шекара картасының (бұдан әрі – Мемлекеттік шекара картасы) 46 парағына түсірілген (2-қосымша), әр парағы қазақ, қырғыз және орыс тілдерінде дайындалған.
Әрбір шекаралық белгінің тікбұрышты және геодезиялық координаталары, биіктік белгілері және басқа деректері төрт томнан тұратын Шекаралық белгілердің хаттамаларында (3-қосымша), Шекаралық белгілердің координаталары мен биіктіктерінің каталогында (4-қосымша) және екі томнан тұратын Шекаралық белгілер бағаналарының өзара орналасу схемаларында (4-қосымша) көрсетілген.
Осы Шартқа барлық қосымшалар оның ажырамас бөліктері болып табылады.
3-бап
Осы Шарт күшіне енгеннен кейін Тараптар 10 жылда бір рет мемлекеттік шекара сызығының белгіленуіне бірлесіп тексеру жүргізеді. Тараптардың келісуі бойынша тексеру мерзімдері өзгертілуі мүмкін, сондай-ақ мемлекеттік шекараның жекелеген учаскелерін бірлесіп тексеру жүргізілуі мүмкін.
Тараптар Мемлекеттік шекара сызығының белгіленуін тексеру жөніндегі бірлескен комиссияны (бұдан әрі – Комиссия) құрады. Комиссиядағы Тараптардың делегация құрамдарын және олардың өкілеттіктерін Тараптар дербес бекітеді. Бірлескен жұмыс тәртібін Комиссия айқындайды.
Мемлекеттік шекара сызығының белгіленуін әрбір бірлесіп тексеру нәтижелері Бірлесіп тексеру хаттамасымен ресiмделедi.
4-бап
Әрбір Тарап шекаралық белгiлердi қорғау жөнiндегі шаралар қолданады, олардың бүлінуінің, орны ауыстырылуының немесе қирауының алдын алады, сондай-ақ өздерi орнатқан шекаралық белгілер үшiн жауапты болады және оларды күтiп-ұстауды қамтамасыз етедi.
Тараптар шекаралық белгiлердің жай-күйiн дербес немесе бірлесіп тексеру жүргізуі мүмкін.
Тараптардың бiрi шекаралық белгінің бүлiнгендігiн, орнынан жылжытылғандығын немесе жоғалғандығын анықтаған жағдайда, ол бұл туралы қысқа мерзімде екiншi Тарапты жазбаша хабарлайды. Осы шекаралық белгінің сақталуы үшін жауапты Тарап оны қалпына келтiру немесе бұрынғы орнына қайтадан орнату жөнiнде шаралар қабылдайды және осындай жұмыстарды жүргiзу қажеттiлiгi туралы олар басталғанға дейін кемінде 10 күн бұрын екiншi Тарапты жазбаша түрде хабардар етеді. Тараптардың бiрi жұмыстарды жүргізу кезінде екiншi Тараптың тиісті құзыретті органдарының өкiлдерi қатысады.
Тараптардың бірінің қандай да бір шекаралық белгіні қалпына келтіру немесе қайтадан орнату үшін оған өз аумағынан баруға мүмкіндігі болмаған жағдайда, екінші Тарап осы Тарапқа мұндай белгіге өз аумағынан баруға рұқсат етеді.

Всего Сторонами установлены 1055 пограничных столбов, в том числе основных - 537, из которых казахстанской Стороной - 273, кыргызской Стороной - 264; промежуточных пограничных столбов - 518, из которых казахстанской Стороной - 260, кыргызской Стороной - 258.
Статья 2
Прохождение демаркированной линии государственной границы и местоположение пограничных знаков отражены в Протоколе-описании прохождения линии казахстанско-кыргызской государственной границы (приложение 1).
Линия государственной границы и местоположение пограничных знаков нанесены на 46 листах Карты государственной границы между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой (далее – Карта государственной границы) масштаба 1:50 000 (приложение 2), каждый лист подготовлен на казахском, кыргызском и русском языках.
Прямоугольные и геодезические координаты, отметки высот и другие данные каждого пограничного знака указаны в протоколах пограничных знаков, состоящих из четырех томов (приложение 3), Каталоге координат и высот пограничных знаков (приложение 4) и схемах взаимного расположения столбов пограничных знаков, состоящих из двух томов (приложение 5).
Все приложения к настоящему Договору являются его неотъемлемой частью.
Статья 3
После вступления в силу настоящего Договора Стороны один раз в 10 лет проводят совместную проверку обозначения линии государственной границы. По согласованию Сторон сроки проверки могут быть изменены, а также могут проводиться совместные проверки отдельных участков государственной границы.
Стороны образуют Совместную комиссию по проверке обозначения линии государственной границы (далее – Комиссия). Составы делегаций Сторон в Комиссии и их полномочия утверждаются Сторонами самостоятельно. Порядок совместной работы определяется Комиссией.
Результаты каждой совместной проверки обозначения линии государственной границы оформляются Протоколом совместной проверки.
Статья 4
Каждая Сторона принимает меры по охране пограничных знаков, предотвращает их повреждение, перемещение или разрушение, а также несет ответственность за установленные ею пограничные знаки и обеспечивает уход за ними.
Стороны могут самостоятельно или совместно осуществлять проверку состояния пограничных знаков.
При обнаружении одной из Сторон повреждения, сдвига или утраты пограничного знака она в кратчайшие сроки письменно уведомляет об этом другую Сторону. Сторона, ответственная за сохранность данного пограничного знака, принимает меры по его восстановлению или повторной установке на прежнем месте и письменно уведомляет другую Сторону о необходимости проведения таких работ не менее, чем за 10 дней до их начала. При проведении работ одной Стороной присутствуют представители соответствующих компетентных органов другой Стороны.
В случае, когда одна из Сторон не имеет возможности доступа со своей территории к какому-либо пограничному знаку для его восстановления или повторной установки, другая Сторона предоставляет доступ этой Стороне к такому знаку со своей территории.

5-бап
Шекаралық белгіні бұрынғы орнына қалпына келтіру мүмкiн болмаған жағдайда, Тараптардың уағдаласуы бойынша шекаралық белгі басқа қолайлы орынға орнатылады, бұл ретте мемлекеттiк шекара сызығының өтуi өзгермейдi. Бір шекаралық бағанадан тұратын шекаралық белгіні көшіру қажет болған кезде, мұндай белгіні көшіру қатаң түрде мемлекеттік шекара сызығы бойынша жүргізіледі.
Осы шекаралық белгiнi басқа орынға қайтадан орнатқаннан кейiн Тараптар жаңа Шекаралық белгiнің хаттамасын, Шекаралық белгi бағаналарының өзара орналасу схемасын және қайтадан орнатылған шекаралық белгінің орналасқан жеріне қатысты Шекаралық белгiнің координаталары мен биiктiктері каталогының, Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекара сызығы өтуінің хаттама-сипаттамасының және Мемлекеттiк шекара картасының фрагменттерін жасайды.
Комиссия бірлескен тексеру жүргізгеннен кейін аталған құжаттар осы Шарттың ажырамас бөлiгi болып табылатын Бірлесіп тексеру хаттамасымен ресімделеді.
6-бап
Тараптардың бiрде-бiрі мемлекеттiк шекара сызығында осы Шартта айтылмаған, мемлекеттік шекараны белгiлейтiн шекаралық немесе өзге де белгiлердi бiржақты тәртiппен орнатпайды.
7-бап
Жергiлiктi жердегі, оның ішінде шекаралық өзендердегі кез келген өзгерiстер мемлекеттiк шекара сызығының өтуіндегі өзгерiстерге алып келмейді.
8-бап
Осы Шарттың ережелерін түсіндіруге және қолдануға қатысты, шегенделген мемлекеттік шекара сызығының өтуіне қатысты емес барлық мәселелерді Тараптар консультациялар мен келіссөздер арқылы шешеді.
9-бап
Тараптардың өзара келісуі бойынша осы Шартқа шегенделген мемлекеттік шекара сызығының өтуіне қатысты емес, осы Шарттың ажырамас бөлігі болып табылатын жеке хаттамамен ресімделетін өзгерістер мен толықтырулар енгізілуі мүмкін.
10-бап
Осы Шарт дипломатиялық арналар арқылы оны ратификациялау туралы соңғы жазбаша хабарлама алынған күннен бастап күшіне енеді.
Осы Шарт мерзімсіз болып табылады және денонсациялауға жатпайды.
201__ жылғы "___"_____________________ қаласында әрқайсысы қазақ, қырғыз және орыс тiлдерiнде екі данада жасалды әрі барлық мәтіндердің күші бірдей.
Осы Шарттың ережелерін түсіндіруде келіспеушіліктер туындаған жағдайда, Тараптар орыс тіліндегі мәтінге жүгінетін болады.
Қазақстан Республикасы үшін Қырғыз Республикасы үшін
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекарасын шегендеу туралы шартқа 1-қосымша
ҚАЗАҚСТАН - ҚЫРҒЫЗ МЕМЛЕКЕТТІК ШЕКАРА СЫЗЫҒЫ ӨТУІНІҢ ХАТТАМА-СИПАТТАМАСЫ ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МЕН ҚЫРҒЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫ АРАСЫНДАҒЫ МЕМЛЕКЕТТІК ШЕКАРАНЫ ШЕГЕНДЕУ ЖӨНІНДЕГІ БІРЛЕСКЕН КОМИССИЯ
2016 ж.
Осы Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекара сызығы өтуінің хаттама-сипаттамасы 2008-2014 жылдардағы бірлескен шегендеу жұмыс топтары құрастырған және Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы мемлекеттік шекараны шегендеу жөніндегі бірлескен комиссия бекіткен мемлекеттік шекара сызығы өтуінің хаттама-сипаттамасы негізінде орындалды.
Осы Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекара сызығы өтуінің хаттама-сипаттамасына 20__ жылғы "____" _________ _____________ қаласында әрқайсысы қазақ, қырғыз және орыс тілдеріндегі екі түпнұсқа данада қол қойылды.
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы мемлекеттік шекараны шегендеу жөніндегі бірлескен комиссиядағы Қазақстан Республикасы үкіметтік делегациясының жетекшісі
Бірлескен Қырғыз-Қазақстан шегендеу комиссиясындағы Қырғыз Республикасы делегациясының
жетекшісі
Алғысөз
Осы Хаттама-сипаттамада 2008-2014 жылдардағы шегендеу барысында жердің шекаралық белгілермен белгіленген Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекара сызығының өтуі көрсетілген.
Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекара сызығының жалпы ұзындығы құрайды, соның ішінде құрлық учаскесінің ұзындығы , өзен учаскесінің ұзындығы құрайды.
Мемлекеттік шекарада 683 шекаралық белгі орнатылған, оның 333-і негізгі және 350-і аралық. 360 шекаралық белгі бір шекаралық бағанадан тұрады, 283 шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан, 43 шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Барлығы 1055 шекаралық бағана орнатылды (573-і негізгі, 518-і аралық).

Статья 5
В случае, когда восстановить пограничный знак на прежнем месте не представляется возможным, по договоренности Сторон пограничный знак устанавливается в другом подходящем месте, при этом прохождение линии государственной границы не меняется. При необходимости переноса пограничного знака, состоящего из одного пограничного столба, перенос такого знака осуществляется строго по линии государственной границы.
После переустановки данного пограничного знака в другом месте Стороны составляют новые Протокол пограничного знака, Схему взаимного расположения столбов пограничного знака и фрагменты Каталога координат и высот пограничного знака, Протокола-описания прохождения линии казахстанско-кыргызской государственной границы и Карты государственной границы, касающиеся местоположения вновь установленного пограничного знака.
Данные документы после проведения Комиссией совместной проверки оформляются Протоколом совместной проверки, который будет являться неотъемлемой частью настоящего Договора.
Статья 6
Ни одна из Сторон не устанавливает в одностороннем порядке на линии государственной границы пограничные или иные знаки, обозначающие государственную границу, не оговоренные в настоящем Договоре.
Статья 7
Любые изменения на местности, в том числе на пограничных реках, не влекут за собой изменений в прохождении линии государственной границы.
Статья 8
Все вопросы относительно толкования и применения положений настоящего Договора, не касающиеся прохождения демаркированной линии государственной границы, Стороны будут решать путем консультаций и переговоров.
Статья 9
По взаимному согласию Сторон в настоящий Договор могут вноситься изменения и дополнения, не касающиеся прохождения демаркированной линии государственной границы, оформляемые отдельным протоколом, который является неотъемлемой частью настоящего Договора.
Статья 10
Настоящий Договор вступает в силу с даты получения по дипломатическим каналам последнего письменного уведомления о его ратификации.
Настоящий Договор является бессрочным и не подлежит денонсации.
Совершено в городе ___________ "___" ________ 2016 года в двух экземплярах, каждый на казахском, кыргызском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения разногласий в толковании положений настоящего Договора, Стороны будут обращаться к тексту на русском языке.
За Республику Казахстан За Кыргызскую Республику
Приложение 1
к Договору между Республикой
Казахстан и Кыргызской
Республикой о демаркации
казахстанско-кыргызской
государственной границы
ПРОТОКОЛ-ОПИСАНИЕ
ПРОХОЖДЕНИЯ ЛИНИИ КАЗАХСТАНСКО-КЫРГЫЗСКОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ ГРАНИЦЫ
СОВМЕСТНАЯ КОМИССИЯ
ПО ДЕМАРКАЦИИ ГОСУДАРСТВЕННОЙ ГРАНИЦЫ МЕЖДУ РЕСПУБЛИКОЙ КАЗАХСТАН И КЫРГЫЗСКОЙ РЕСПУБЛИКОЙ
2016 г.
Настоящий Протокол-описание прохождения линии казахстанско-кыргызской государственной границы исполнен на основании Протоколов- описаний прохождения линии государственной границы, составленных совместными демаркационными рабочими группами и утвержденных Совместной комиссией по демаркации государственной границы между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой в 2008-2014 годах.
Настоящий Протокол-описание прохождения линии казахстанско-кыргызской государственной границы подписан в г. _______________ "_____" _______________ в двух подлинных экземплярах, каждый на казахском, кыргызском и русском языках.
Руководитель
Правительственной делегации Республики Казахстан в Совместной комиссии по демаркации государственной границы между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой
Руководитель
делегации Кыргызской
Республики Совместной кыргызско-казахстанской демаркационной комиссии
____________________________
_____________________________
Предисловие
В настоящем Протоколе-описании отражено прохождение линии казахстанско-кыргызской государственной границы, которая обозначена на местности пограничными знаками в ходе демаркации в 2008 - 2014 годах.
Общая протяженность линии казахстанско-кыргызской государственной границы составляет 1257,07 километров, в том числе протяженность сухопутного участка составляет 863,24 километра, речного – 393,83 километра.
На государственной границе установлены 683 пограничных знака, из них 333 основных и 350 промежуточных. 360 пограничных знаков состоят из одного пограничного столба, 283 пограничных знака состоят из двух пограничных столбов, 43 пограничных знака состоят из трех пограничных столбов. Всего установлены 1055 пограничных столбов (537 – основных, 518 – промежуточных).

Қазақстан тарапы 533 шекаралық бағана (273-і негізгі, 260-ы аралық) орнатты, Қырғыз тарапы 522 шекаралық бағана (264-і негізгі, 258-і аралық) орнатты.
Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекара сызығы өтуінің хаттама-сипаттамасы
Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Қытай Халық Республикасы мемлекеттік шекараларының түйісу нүктесі Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекарасының (бұдан әрі – мемлекеттік шекара) бастапқы нүктесі болып табылады. 6995 белгісі бар бұл нүкте Тәңіртау жотасында, Хан тәңірі шыңында орналасқан. Оның солтүстік ендігінің (бұдан әрі – с.е.) геодезиялық координаталары 42°12′36.4″, шығыс бойлығының (бұдан әрі – ш.б.) координаталары 80°10′31.1″. Аталған нүкте қиын қол жетімдігіне байланысты шекаралық белгімен белгіленбеген.
Жоғарыда көрсетілген түйісу нүктесінен басталатын мемлекеттік шекара сызығы Солтүстік Инильшек мұздығын кесіп өтіп, 5816 белгісі бар СемҰнов шыңына дейін солтүстік-солтүстік-батыс бағытында тура өтеді.
СемҰнов шыңынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы Сарыжаз жотасының қырқасымен 5437 белгісі бар биіктікке дейін жалпы шығыс-солтүстік-шығыс бағытында өтеді.
5437 белгісі бар биіктіктен басталатын мемлекеттік шекара сызығы 4651, 4777, 4685 белгілері бар биіктіктер арқылы Қаттасутөр жотасының қырқасымен жалпы солтүстік-батыс бағытта өтеді де, өз бағытын солтүстікке қарай өзгертіп, суайрықпен екі тау жотасының арасындағы белді қиып өтіп, атауы жоқ жота қырқасына шығып бұрылады да, 4636, 4694, 4545, 4132, 4153 белгілері бар биіктіктер арқылы жоғарыда көрсетілген жота қырқасымен жалпы солтүстік-батыс бағытында, бұдан әрі 4401, 4261, 4326, 4403 белгілері бар бел мен биіктіктер, 3933 белгісі бар Асутөр асуы, 4137 белгісі бар биіктік арқылы Теріскей Алатау жотасының қырқасында орналасқан 4427.6 белгісі бар геодезиялық пунктке дейін өтеді.
4427.6 белгісі бар геодезиялық пункттен басталатын мемлекеттік шекара сызығы 4138, 4268, 4372 белгілері бар биіктіктер арқылы 4233 белгісі бар биіктікке дейін жалпы батыс бағытта өтеді де, бағытын жалпы оңтүстік-батыс бағытқа өзгертіп, 4231, 4204, 4254 белгілері бар биіктіктер арқылы өтеді, одан әрі бұрылып, жоғарыда аталған жота қырқасын бойлап, бел арқылы 4206 белгісі бар биіктікке дейін жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында өтеді.
Теріскей Алатау жотасының қырқасында орналасқан 4206 белгісі бар биіктіктен басталатын мемлекеттік шекара сызығы 4024.2 белгісі бар геодезиялық пунктке дейін 4170, 4167, 4046, 3976 белгілері бар биіктіктер арқылы жоғарыда аталған жота қырқасын бойлап жалпы батыс бағытта өтеді.

Казахстанской стороной установлены 533 пограничных столба (273 – основных, 260 – промежуточных), кыргызской стороной установлены 522 пограничных столба (264 – основных, 258 – промежуточных).
Протокол-описание
прохождения линии казахстанско-кыргызской государственной границы
Начальной точкой казахстанско-кыргызской государственной границы (далее – государственная граница) является точка стыка государственных границ Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Китайской Народной Республики. Эта точка расположена на хребте Таниртау (Тенгри-Тоо), на пике Хан Танири (Хан-Тенгри) с отметкой 6995. Ее геодезические координаты 42°12′36.4″ северной широты (далее – с.ш.), 80°10′31.1″ восточной долготы (далее – в.д.). Данная точка ввиду ее труднодоступности пограничным знаком не обозначена.
От вышеуказанной точки стыка линия государственной границы идет по прямой в северо-северо-западном направлении, пересекая ледник Северный Инильшек (Северный Энильчек), до вершины пика СемҰнова с отметкой 5816.
От пика СемҰнова линия государственной границы идет по гребню хребта Сарыжаз (Сары-Джаз) в общем востоко-северо-восточном направлении до высоты с отметкой 5437.
От высоты с отметкой 5437 линия государственной границы идет по гребню хребта Каттаасутор (Катта Ашуу-ТҰр) в общем северо-западном направлении через высоты с отметками 4651, 4777, 4685, меняет направление на северное и по водоразделу, пересекая седловину, выходит на гребень безымянного хребта, где поворачивает и идет в общем северо-западном направлении по гребню вышеуказанного хребта через высоты с отметками 4636, 4694, 4545, 4132, 4153, далее через седловину и высоты с отметками 4401, 4261, 4326, 4403, перевал Асутор (Ашуу-ТҰр) с отметкой 3933, высоту с отметкой 4137 до геодезического пункта с отметкой 4427.6, расположенного на гребне хребта Терискей Алатау (Терскей Ала-Тоо).
От геодезического пункта с отметкой 4427.6 линия государственной границы идет по гребню хребта Терискей Алатау (Терскей Ала-Тоо) в общем западном направлении через высоты с отметками 4138, 4268, 4372 до высоты с отметкой 4233, меняет направление на общее юго-западное, проходит через высоты с отметками 4231, 4204, 4254, далее поворачивает и идет в общем северо-северо-западном направлении по гребню вышеуказанного хребта через седловину до высоты с отметкой 4206.
От высоты с отметкой 4206, расположенной на гребне хребта Терискей Алатау (Терскей Ала-Тоо), линия государственной границы идет в общем западном направлении по гребню вышеуказанного хребта через высоты с отметками 4170, 4167, 4046, 3976 до геодезического пункта с отметкой 4024.2.

4024.2 белгісі бар геодезиялық пункттен басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3935 белгісі бар биіктік арқылы атауы жоқ тау сілемінің қырқасымен жалпы батыс бағытта өтеді де солтүстікке қарай бұрылып, бел арқылы 3873 белгісі бар биіктікке шығады, сол жерден бұрылады да, 3755 белгісі бар биіктік пен атауы жоқ тау сілемінің қырқасымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтіп, № 1 шекаралық белгіге дейін келеді.
Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Қытай Халық Республикасы мемлекеттік шекараларының түйісу нүктесі мен № 1 шекаралық белгі арасындағы мемлекеттік шекара сызығының ұзындығы 68.40 км құрайды.
№ 1 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қақпақ асуындағы атауы жоқ тау сілемінің қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º28′41.8″ с.е., 79º41′51.1″ ш.б.
№ 1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.97 км бойы жалпы батыс бағытта соқпақ жолмен, содан кейін атауы жоқ бұлақпен өтіп, № 2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін келеді.
№ 2 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Жақ өзені мен атауы жоқ өзен су ағындарының ортасынан қиып өтетін нүкте шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 2(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ өзеннің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º28′43.8″ с.е., 79º39′50.2″ ш.б.;
№ 2(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Жақ өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º28′42.7″ с.е., 79º39′50.2″ ш.б.;
№ 2(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Жақ өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º28′42.0″ с.е., 79º39′46.0″ ш.б.
№ 2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 20.31 км бойы 3537, 3536 белгілері бар биіктіктер арқылы атауы жоқ тау сілемінің қырқасымен жалпы оңтүстік-батыс бағытта өтіп, оңтүстікке бұрылады да, бел арқылы атауы жоқ жотаның қырқасына шығады, одан әрі 3792, 3835, 3791 белгілері бар биіктіктер арқылы жоғарыда аталған жота қырқасымен Аюсай тауында орналасқан 3957.2 белгісі бар геодезиялық пунктке дейін жалпы батыс бағытта өтеді. Одан әрі мемлекеттік шекара сызығы 3921, 3875, 3876, 3851 белгілері бар биіктіктер арқылы жалпы батыс бағытта Теріскей Алатау жотасының қырқасын бойлап, 3909 белгісі бар биіктікке қарай келеді. Аталған биіктіктен басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3846, 3829 белгілері бар биіктіктер арқылы атауы жоқ жотаның қырқасымен өтіп, бағытын жалпы солтүстік-батыс бағытына өзгертеді де, 3383 белгісі бар асу арқылы жоғарыда көрсетілген жотаның қырқасымен өтіп, 3407 белгісі бар биіктікке шығып, бағытын жалпы батыс бағытына өзгертеді де, № 2/1 шекаралық белгіге дейін келеді.

От геодезического пункта с отметкой 4024.2 линия государственной границы идет в общем западном направлении по гребню безымянного горного отрога через высоту с отметкой 3935, далее поворачивает на север, затем через седловину выходит на высоту с отметкой 3873, где поворачивает и идет в общем западо-северо-западном направлении по гребню безымянного горного отрога через высоту с отметкой 3755 до пограничного знака № 1.
Протяженность линии государственной границы между точкой стыка государственных границ Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Китайской Народной Республики и пограничным знаком № 1 составляет 68.40 км.
Пограничный знак № 1, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне безымянного горного отрога, на перевале Какпак (КҰкмҰк). Его геодезические координаты 42º28′41.8″ с.ш., 79º41′51.1″ в.д.
От пограничного знака № 1 линия государственной границы идет на протяжении 2.97 км в общем западном направлении по тропе, затем по безымянному ручью до центра пограничного знака № 2.
Пограничный знак № 2, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середин водных потоков безымянной реки и реки Джаак:
- пограничный столб № 2(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянной реки. Его геодезические координаты 42º28′43.8″ с.ш., 79º39′50.2″ в.д.;
- пограничный столб № 2(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Джаак. Его геодезические координаты 42º28′42.7″ с.ш., 79º39′50.2″ в.д.;
- пограничный столб № 2(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Джаак. Его геодезические координаты 42º28′42.0″ с.ш., 79º39′46.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 2 линия государственной границы идет на протяжении 20.31 км в общем юго-западном направлении по гребню безымянного горного отрога через высоты с отметками 3537, 3536, поворачивает на юг и через седловину выходит на гребень безымянного хребта, далее идет в общем западном направлении по гребню вышеуказанного хребта через высоты с отметками 3792, 3835, 3791 до геодезического пункта с отметкой 3957.2, расположенного на горе Аюсай (Аюу-Сай). Далее линия государственной границы идет по гребню хребта Терискей Алатау (Терскей Ала-Тоо) в общем западном направлении через высоты с отметками 3921, 3875, 3876, 3851 до высоты с отметкой 3909. От данной высоты линия государственной границы идет по гребню безымянного хребта через высоты с отметками 3846, 3829, меняет направление на общее северо-западное и идет по гребню вышеуказанного хребта через перевал с отметкой 3383, выходит на высоту с отметкой 3407, меняет направление на общее западное и подходит к пограничному знаку № 2/1.

№ 2/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі атауы жоқ асуда, тау сілемінің қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º29′19.9″ с.е., 79º29′05.2″ ш.б.
№ 2/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 6.79 км бойы 3464 белгісі бар биіктік, 3454.1 белгісі бар геодезиялық пункт, 3302 белгісі бар Оралма асуы, 3325, 3316 белгілері бар биіктіктер арқылы атауы жоқ тау сілемінің қырқасымен жалпы солтүстік-батыс бағытында өтіп, № 3 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 3 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қоянды асуындағы Көкжар және Тұрық өзендері суайрықтарының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º31′19.8″ с.е., 79º25′43.3″ ш.б.
№ 3 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 12.34 км бойы 3073, 2984, 2985 белгілері бар биіктіктер, 2801 белгісі бар Қызылмойнақ асуы, 2932, 2903 белгілері бар биіктіктер арқылы Көкжар және Тұрық өзендері суайрықтарының қырқасымен жалпы солтүстік-батыс бағытында өтіп, № 3/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 3/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Көкжар және Тұрық өзендері суайрықтарының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º36′12.3″ с.е., 79º20′44.4″ ш.б.
№ 3/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.74 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 3/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 3/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º36′08.2″ с.е., 79º20′12.6″ ш.б.
№ 3/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.41 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура № 4 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 4 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Қарқара өзенін құрайтын, Көкжар және Тұрық өзендері су ағындары ортасының қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 4(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Көкжар өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°3611.1 с.е., 79°1953.7 ш.б.;
№ 4(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Тұрық өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°36′10.5″ с.е., 79°19′57.7″ ш.б.;
№ 4(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында Тұрық өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°3608.9 с.е., 79°1955.5 ш.б.

Пограничный знак № 2/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне горного отрога, на безымянном перевале. Его геодезические координаты 42º29′19.9″ с.ш., 79º29′05.2″ в.д.
От пограничного знака № 2/1 линия государственной границы идет на протяжении 6.79 км в общем северо-западном направлении по гребню безымянного горного отрога через высоту с отметкой 3464, геодезический пункт с отметкой 3454.1, перевал Оралма (Оролмо) с отметкой 3302, высоты с отметками 3325, 3316 до пограничного знака № 3.
Пограничный знак № 3, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне водораздела рек Кокжар и Турук, на перевале Коянды (Кайынды). Его геодезические координаты 42º31′19.8″ с.ш., 79º25′43.3″ в.д.
От пограничного знака № 3 линия государственной границы идет на протяжении 12.34 км в общем северо-западном направлении по гребню водораздела рек Кокжар и Турук через высоты с отметками 3073, 2984, 2984, 2985, перевал Кызылмойнак (Кызыл-Мойнок) с отметкой 2801, высоты с отметками 2932, 2903 до пограничного знака № 3/1.
Пограничный знак № 3/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне водораздела рек Кокжар и Турук. Его геодезические координаты 42º36′12.3″ с.ш., 79º20′44.4″ в.д.
От пограничного знака № 3/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.74 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 3/2.
Пограничный знак № 3/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º36′08.2″ с.ш., 79º20′12.6″ в.д.
От пограничного знака № 3/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.41 км в западо-северо-западном направлении по прямой до центра пограничного знака № 4.
Пограничный знак № 4, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середин водных потоков рек Кокжар и Турук, образующих реку Каркара (Каркыра):
- пограничный столб № 4(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Кокжар. Его геодезические координаты 42°36′11.1″ с.ш., 79°19′53.7″ в.д.;
- пограничный столб № 4(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Турук. Его геодезические координаты 42°36′10.5″ с.ш., 79°19′57.7″ в.д.;
- пограничный столб № 4(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Турук. Его геодезические координаты 42°36′08.9″ с.ш., 79°19′55.5″ в.д.

№ 4 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.65 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс бағытта № 4/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 4/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 4/1(1) және № 4/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қарқара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 4/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°36′08.3″ с.е., 79°19′28.8″ ш.б;
№ 4/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°36′09.4″ с.е., 79°19′31.2″ ш.б.
№ 4/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.33 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 4/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 4/2 аралық шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Шон Жалаңаш өзені мен Қарқара шекара өзені су ағындары ортасының қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 4/2(1) аралық Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°36′43.0″ с.е., 79°18′17.2″ ш.б.;
№ 4/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°36′44.5″ с.е., 79°18′19.5″ ш.б.;
№ 4/2(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°36′42.8″ с.е., 79°18′19.6″ ш.б.
№ 4/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 10.32 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 5 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 5 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Үшқасқа өзені мен Қарқара шекара өзені су ағындары ортасының қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 5(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°39′20.3″ с.е., 79°13′01.9″ ш.б.;

От центра пограничного знака № 4 линия государственной границы идет на протяжении 0.65 км в общем западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) до центра пограничного знака № 4/1.
Пограничный знак № 4/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 4/1(1) и № 4/1(2), с серединой водного потока реки Каркара (Каркыра):
- пограничный столб № 4/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°36′08.3″ с.ш., 79°19′28.8″в.д.;
- пограничный столб № 4/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°36′09.4″ с.ш., 79°19′31.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 4/1 линия государственной границы идет на протяжении 2.33 км вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) в общем западо-северо-западном направлении до центра пограничного знака № 4/2.
Пограничный знак № 4/2, промежуточный, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середин водных потоков реки Чон-Джыланач и пограничной реки Каркара (Каркыра):
- пограничный столб № 4/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°36′43.0″ с.ш., 79°18′17.2″ в.д.
- пограничный столб № 4/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°36′44.5″ с.ш., 79°18′19.5″ в.д.;
- пограничный столб № 4/2(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°36′42.8″ с.ш., 79°18′19.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 4/2 линия государственной границы идет на протяжении 10.32 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) до центра пограничного знака № 5.
Пограничный знак № 5, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середин водных потоков реки Уч-Кашка и пограничной реки Каркара (Каркыра):
- пограничный столб № 5(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°39′20.3″ с.ш., 79°13′01.9″ в.д.;

№ 5(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°39′21.9″ с.е., 79°13′02.7″ ш.б.;
№ 5(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°39′19.8″ с.е., 79°13′03.2″ ш.б.
№ 5 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.33 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 5/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 5/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 5/1(1) және № 5/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қарқара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 5/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, темір-бетон көпірінен батысқа қарай, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°40′20.4″ с.е., 79°12′11.0″ ш.б.;
№ 5/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, темір-бетон көпірінен солтүстік-шығысқа қарай, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°40′22.0″ с.е., 79°12′13.7″ ш.б.
№ 5/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.88 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 6 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 6 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 6(1) және № 6(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қарқара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 6(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°40′43.8″ с.е., 79°11′54.6″ ш.б.;
№ 6(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°40′45.7″ с.е., 79°11′57.5″ ш.б.
№ 6 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 4.01 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 7 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 7 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 7(1) және № 7(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қарқара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

- пограничный столб № 5(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°39′21.9″ с.ш., 79°13′02.7″в.д.;
- пограничный столб № 5(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°39′19.8″ с.ш., 79°13′03.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 5 линия государственной границы идет на протяжении 2.33 км в общем северо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) до центра пограничного знака № 5/1.
Пограничный знак № 5/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 5/1(1) и № 5/1(2), с серединой водного потока реки Каркара (Каркыра):
- пограничный столб № 5/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра), западнее железобетонного моста. Его геодезические координаты 42°40′20.4″ с.ш., 79°12′11.0″ в.д.;
- пограничный столб № 5/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра), северо-восточнее железобетонного моста. Его геодезические координаты 42°40′22.0″ с.ш., 79°12′13.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 5/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.88 км в общем северо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) до центра пограничного знака № 6.
Пограничный знак № 6, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 6(1) и № 6(2), с серединой водного потока реки Каркара (Каркыра):
- пограничный столб № 6(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°40′43.8″ с.ш., 79°11′54.6″ в.д.;
- пограничный столб № 6(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°40′45.7″ с.ш., 79°11′57.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 6 линия государственной границы идет на протяжении 4.01 км в общем северо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) до центра пограничного знака № 7.
Пограничный знак № 7, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 7(1) и № 7(2), с серединой водного потока реки Каркара (Каркыра):

№ 9/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°45′47.4″ с.е., 79°10′33.9″ ш.б.;
№ 9/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°45′46.8″ с.е., 79°10′35.9″ ш.б.
№ 9/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.05 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-шығыс бағытында № 9/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 9/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 9/2(1) және 9/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қарқара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 9/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′17.6″ с.е., 79°10′50.0″ ш.б.;
№ 9/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′10.5″ с.е., 79°10′52.3″ ш.б.
№ 9/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.91 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-шығыс бағытында № 9/3 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 9/3 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 9/3(1) және № 9/3(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қарқара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 9/3(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′41.4″ с.е., 79°11′06.9″ ш.б.;
№ 9/3(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′40.1″ с.е., 79°11′10.0″ ш.б.
№ 9/3 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.89 км бойы Қарқара өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-шығыс бағытында № 10 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 10 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 10(1) және № 10(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қарқара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

- пограничный столб № 9/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°45′47.4″ с.ш., 79°10′33.9″в.д.;
- пограничный столб № 9/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°45′46.8″ с.ш., 79°10′35.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 9/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.05 км в общем северо-северо-восточном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) до центра пограничного знака № 9/2.
Пограничный знак № 9/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 9/2(1) и № 9/2(2), с серединой водного потока реки Каркара (Каркыра):
- пограничный столб № 9/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°46′17.6″ с.ш., 79°10′50.0″в.д.;
- пограничный столб № 9/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°46′10.5″ с.ш., 79°10′52.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 9/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.91 км в общем северо-северо-восточном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) до центра пограничного знака № 9/3.
Пограничный знак № 9/3, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 9/3(1) и № 9/3(2), с серединой водного потока реки Каркара (Каркыра):
- пограничный столб № 9/3(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°46′41.4″ с.ш., 79°11′06.9″в.д.;
- пограничный столб № 9/3(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°46′40.1″ с.ш., 79°11′10.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 9/3 линия государственной границы идет на протяжении 0.89 км в общем северо-северо-восточном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Каркара (Каркыра) до центра пограничного знака № 10.
Пограничный знак № 10, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 10(1) и № 10(2), с серединой водного потока реки Каркара (Каркыра):

№ 11(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′14.6″ с.е., 79°12′03.5″ ш.б.;
№ 11(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қарқара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′08.6″ с.е., 79°12′05.2″ ш.б.;
№ 11(3) Қырғыз шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′11.2″ с.е., 79°11′53.2″ ш.б.
№ 11 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы құрлықтағы учаскеге өтеді де, 0.72 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 11/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 11/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°48′07.2″ с.е., 79°11′31.2″ ш.б.
№ 11/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.77 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 11/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 11/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′01.6″ с.е., 79º10′58.0″ ш.б.
№ 11/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.07 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура № 12 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 12 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі автомобиль жолынан оңтүстік-шығысқа қарай мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′02.8″с.е., 79º10′55.2″ ш.б.
№ 12 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.01 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура өтіп, автомобиль жолын қиып өтеді де, № 13 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 13 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі автомобиль жолынан солтүстік-батысқа қарай, мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′03.0″ с.е., 79º10′54.8″ ш.б.
№ 13 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.18 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 14 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 14 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°47′51.4″ с.е., 79°10′05.2″ ш.б.
№ 14 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.81 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 14/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.

- пограничный столб № 11(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°48′14.6″ с.ш., 79°12′03.5″в.д.;
- пограничный столб № 11(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Каркара (Каркыра). Его геодезические координаты 42°48′08.6″ с.ш., 79°12′05.2″в.д.;
- пограничный столб № 11(3), кыргызский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°48′11.2″ с.ш., 79°11′53.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 11 линия государственной границы переходит на сухопутный участок и идет на протяжении 0.72 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 11/1.
Пограничный знак № 11/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°48′07.2″ с.ш., 79°11′31.2″ в.д.
От пограничного знака № 11/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.77 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 11/2.
Пограничный знак № 11/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º48′01.6″ с.ш., 79º10′58.0″ в.д.
От пограничного знака № 11/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.07 км в западо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 12.
Пограничный знак № 12, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, юго-восточнее автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º48′02.8″ с.ш., 79º10′55.2″ в.д.
От пограничного знака № 12 линия государственной границы идет на протяжении 0.01 км в северо-западном направлении по прямой, пересекая автомобильную дорогу, до пограничного знака № 13.
Пограничный знак № 13, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, северо-западнее автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º48′03.0″ с.ш., 79º10′54.8″ в.д.
От пограничного знака № 13 линия государственной границы идет на протяжении 1.18 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 14.
Пограничный знак № 14, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°47′51.4″ с.ш., 79°10′05.2″ в.д.
От пограничного знака № 14 линия государственной границы идет на протяжении 0.81 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 14/1.

№ 14/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°47′45.1″ с.е., 79°09′30.1″ ш.б.
№ 14/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.56 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 15 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 15 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°47′40.8″ с.е., 79°09′06.9″ ш.б.
№ 15 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.23 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 15/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 15/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°47′38.0″ с.е., 79°08′57.5″ ш.б.
№ 15/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.59 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 16 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 16 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°47′30.7″ с.е., 79°08′33.5″ ш.б.
№ 16 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.24 км батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 16/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 16/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°47′15.5″ с.е., 79°07′42.9″ ш.б.
№ 16/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.66 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 17 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 17 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°47′07.4″ с.е., 79°07′15.9″ ш.б.
№ 17 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.61 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура №17/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 17/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°46′59.9″ с.е., 79°06′51.2″ ш.б.
№ 17/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.63 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 18 шекаралық белгіге дейін өтеді.

Пограничный знак № 14/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°47′45.1″ с.ш., 79°09′30.1″ в.д.
От пограничного знака № 14/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.56 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 15.
Пограничный знак № 15, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°47′40.8″ с.ш., 79°09′06.9″ в.д.
От пограничного знака № 15 линия государственной границы идет на протяжении 0.23 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 15/1.
Пограничный знак № 15/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°47′38.0″ с.ш., 79°08′57.5″ в.д.
От пограничного знака № 15/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.59 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 16.
Пограничный знак № 16, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°47′30.7″ с.ш., 79°08′33.5″ в.д.
От пограничного знака № 16 линия государственной границы идет на протяжении 1.24 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 16/1.
Пограничный знак № 16/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°47′15.5″ с.ш., 79°07′42.9″ в.д.
От пограничного знака № 16/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.66 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 17.
Пограничный знак № 17, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°47′07.4″ с.ш., 79°07′15.9″ в.д.
От пограничного знака № 17 линия государственной границы идет на протяжении 0.61 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 17/1.
Пограничный знак № 17/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°46′59.9″ с.ш., 79°06′51.2″ в.д.
От пограничного знака № 17/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.63 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 18.

№ 18 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°46′52.2″ с.е., 79°06′25.3″ ш.б.
№ 18 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.62 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 18/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 18/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°46′44.6″ с.е., 79°06′00.3″ ш.б.
№ 18/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.61 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 19 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 19 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығы жалғасының Қылшықбай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 19(1) Қазақстан шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′38.9″ с.е., 79°05′41.4″ ш.б;
№ 19(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′36.7″ с.е., 79°05′35.8″ ш.б.;
№ 19(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′37.4″ с.е., 79°05′34.7″ ш.б.
№ 19 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.84 км бойы Қылшықбай өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-шығыс бағытында № 19/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 19/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 19/1(1) және № 19/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қылшықбай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 19/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′53.4″ с., 79°05′34.7″ ш.б.;
№ 19/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′53.4″ с.е., 79°05′35.3″ ш.б.
№ 19/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.06 км бойы Қылшықбай өзені су ағынының орта ағыcымен төмен қарай жалпы солтүстік бағытта № 20 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

Пограничный знак № 18, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°46′52.2″ с.ш., 79°06′25.3″ в.д.
От пограничного знака № 18 линия государственной границы идет на протяжении 0.62 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 18/1.
Пограничный знак № 18/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°46′44.6″ с.ш., 79°06′00.3″ в.д.
От пограничного знака № 18/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.61 км в западо-юго-западном направлении по прямой до центра пограничного знака № 19.
Пограничный знак № 19, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения продолжения линии сухопутной государственной границы с серединой водного потока реки Кылшыкбай (Кылчыкбай):
- пограничный столб № 19(1), казахстанский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°46′38.9″ с.ш., 79°05′41.4″ в.д.;
- пограничный столб № 19(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°46′36.7″ с.ш., 79°05′35.8″ в.д.;
- пограничный столб № 19(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°46′37.4″ с.ш., 79°05′34.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 19 линия государственной границы идет на протяжении 0.84 км в общем северо-северо-восточном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Кылшыкбай (Кылчыкбай) до центра пограничного знака № 19/1.
Пограничный знак № 19/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 19/1(1) и № 19/1(2), с серединой водного потока реки Кылшыкбай (Кылчыкбай):
- пограничный столб № 19/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°46′53.4″ с.ш., 79°05′34.7″ в.д.;
- пограничный столб № 19/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°46′53.4″ с.ш., 79°05′35.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 19/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.06 км в общем северном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Кылшыкбай (Кылчыкбай) до центра пограничного знака № 20.

№ 20 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 20(1) және № 20(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қылшықбай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 20(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°47′12.4″ с.е., 79°05′28.5″ ш.б.;
№ 20(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°47′11.7″ с.е., 79°05′29.7″ ш.б.
№ 20 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.77 км бойы Қылшықбай өзені су ағынының орта ағыcымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-шығыс бағытында № 20/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 20/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 20/1(1) және № 20/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қылшықбай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 20/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′24.9″ с.е., 79°06′14.7″ ш.б.;
№ 20/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′24.7″ с.е., 79°06′15.5″ ш.б.
№ 20/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.26 км бойы Қылшықбай өзені су ағынының орта ағыcымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-шығыс бағытында № 21 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 21 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Қылшықбай және Талдыбұлақ өзендері су ағындары орталарының қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 21(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′47.2″ с.е., 79°06′33.8″ ш.б.;
№ 21(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қылшықбай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′46.6″ с.е., 79°06′34.3″ ш.б.;
№ 21(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында Қылшықбай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′46.6″ с.е., 79°06′32.6″ ш.б.

Пограничный знак № 20, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 20(1) и № 20(2), с серединой водного потока реки Кылшыкбай (Кылчыкбай):
- пограничный столб № 20(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°47′12.4″ с.ш., 79°05′28.5″в.д.;
- пограничный столб № 20(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°47′11.7″ с.ш., 79°05′29.7″в.д.
От центра пограничного знака № 20 линия государственной границы идет на протяжении 3.77 км в общем северо-северо-восточном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Кылшыкбай (Кылчыкбай) до центра пограничного знака № 20/1.
Пограничный знак № 20/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 20/1(1) и № 20/1(2), с серединой водного потока реки Кылшыкбай (Кылчыкбай):
- пограничный столб № 20/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°48′24.9″ с.ш., 79°06′14.7″ в.д.;
- пограничный столб № 20/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°48′24.7″ с.ш., 79°06′15.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 20/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.26 км в общем северо-северо-восточном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Кылшыкбай (Кылчыкбай) до центра пограничного знака № 21.
Пограничный знак № 21, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середин водных потоков рек Кылшыкбай (Кылчыкбай) и Талдыбулак (Талды-Булак):
- пограничный столб № 21(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°48′47.2″ с.ш., 79°06′33.8″ в.д.;
- пограничный столб № 21(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°48′46.6″ с.ш., 79°06′34.3″ в.д.;
- пограничный столб № 21(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Кылшыкбай (Кылчыкбай). Его геодезические координаты 42°48′46.6″ с.ш., 79°06′32.6″ в.д.

№ 21 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.30 км бойы Талдыбұлақ өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 21/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 21/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 21/1(1) және № 21/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Талдыбұлақ өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 21/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′32.5″ с.е., 79°06′02.3″ ш.б.;
№ 21/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′33.1″ с.е., 79°06′03.1″ ш.б.
№ 21/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 5.16 км бойы Талдыбұлақ өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 21/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 21/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 21/2(1) және № 21/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Талдыбұлақ өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 21/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°47′40.8″ с.е., 79°04′28.4″ ш.б.;
№ 21/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°47′41.7″ с.е., 79°04′28.3″ ш.б.
№ 21/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.04 км бойы Талдыбұлақ өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 21/3 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 21/3 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 21/3(1) және № 21/3(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Талдыбұлақ өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 21/3(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′57.3″ с.е., 79°04′30.5″ ш.б.;
№ 21/3(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′56.9″ с.е., 79°04′29.5″ ш.б.

От центра пограничного знака № 21 линия государственной границы идет на протяжении 1.30 км в общем западо-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Талдыбулак (Талды-Булак) до центра пограничного знака № 21/1.
Пограничный знак № 21/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 21/1(1) и № 21/1(2), с серединой водного потока реки Талдыбулак (Талды-Булак):
- пограничный столб № 21/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°48′32.5″ с.ш., 79°06′02.3″ в.д.;
- пограничный столб № 21/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°48′33.1″ с.ш., 79°06′03.1″ в.д.
От центра пограничного знака № 21/1 линия государственной границы идет на протяжении 5.16 км в общем юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Талдыбулак (Талды-Булак) до центра пограничного знака № 21/2.
Пограничный знак № 21/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 21/2(1) и № 21/2(2), с серединой водного потока реки Талдыбулак (Талды-Булак):
- пограничный столб № 21/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°47′40.8″ с.ш., 79°04′28.4″ в.д.;
- пограничный столб № 21/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°47′41.7″ с.ш., 79°04′28.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 21/2 линия государственной границы идет на протяжении 2.04 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Талдыбулак (Талды-Булак) до центра пограничного знака № 21/3.
Пограничный знак № 21/3, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 21/3(1) и № 21/3(2), с серединой водного потока реки Талдыбулак (Талды-Булак):
- пограничный столб № 21/3(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°46′57.3″ с.ш., 79°04′30.5″ в.д.;
- пограничный столб № 21/3(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°46′56.9″ с.ш., 79°04′29.5″ в.д.

№ 21/3 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.78 км бойы Талдыбұлақ өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 22 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 22 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Атауы жоқ өзен мен Талдыбұлақ өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 22(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′34.8″ с.е., 79°03′05.8″ ш.б.;
№ 22(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Талдыбұлақ өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′34.1″ с.е., 79°03′08.3″ ш.б.;
№ 22(3) Қазақстан шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында Талдыбұлақ өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°46′34.3″ с.е., 79°03′04.8″ ш.б.
№ 22 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы құрлық учаскесіне ауысып, 0.78 км бойы батыс бағытта тура өтеді де, № 22/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 22/1 Қазақстан шекаралық белгісі Күнгей Алатау жотасы тау сілемінің етегіндегі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°46′31.8″ с.е., 79°02′32.9″ ш.б.
№ 22/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы Күнгей Алатау жотасының беткейімен көтеріліп, 0.78 км бойы батыс бағытта тура № 23 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 23 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Күнгей Алатау жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°46′29.4″ с.е., 79°01′58.8″ ш.б.
№ 23 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы Күнгей Алатау жотасының қырқасын бойлап, 0.96 км бойы жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 24 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 24 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Күнгей Алатау жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°46′36.8″ с.е., 79°01′23.7″ ш.б.
№ 24 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2532.7 белгісі бар геодезиялық пункт арқылы Күнгей Алатау жотасының қырқасын бойлап, 7.48 км бойы жалпы батыс бағытында № 25 шекаралық белгіге дейін келеді.

От центра пограничного знака № 21/3 линия государственной границы идет на протяжении 3.78 км в общем западо-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Талдыбулак (Талды-Булак) до центра пограничного знака № 22.
Пограничный знак № 22, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середин водных потоков безымянной реки и реки Талдыбулак (Талды-Булак):
- пограничный столб № 22(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°46′34.8″ с.ш., 79°03′05.8″ в.д.;
- пограничный столб № 22(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°46′34.1″ с.ш., 79°03′08.3″ в.д.;
- пограничный столб № 22(3), казахстанский, расположен на линии государственной границы, на левом берегу реки Талдыбулак (Талды-Булак). Его геодезические координаты 42°46′34.3″ с.ш., 79°03′04.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 22 линия государственной границы переходит на сухопутный участок и идет на протяжении 0.78 км в западном направлении по прямой до пограничного знака № 22/1.
Пограничный знак № 22/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы у подножия горного отрога хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо). Его геодезические координаты 42°46′31.8″ с.ш., 79°02′32.9″ в.д.
От пограничного знака № 22/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.78 км в западном направлении по прямой, поднимаясь по склону хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) до пограничного знака № 23.
Пограничный знак № 23, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы,
на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо). Его геодезические координаты 42°46′29.4″ с.ш., 79°01′58.8″ в.д.
От пограничного знака № 23 линия государственной границы идет на протяжении 0.96 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) до пограничного знака № 24.
Пограничный знак № 24, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо). Его геодезические координаты 42°46′36.8″ с.ш., 79°01′23.7″ в.д.
От пограничного знака № 24 линия государственной границы идет на протяжении 7.48 км в общем западном направлении по гребню хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) через геодезический пункт с отметкой 2532.7 до пограничного знака № 25.

№ 25 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Шырғанақ асуында, Күнгей Алатау жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°46′31.7″ с.е. 78°56′20.5″ ш.б.
№ 25 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы Тұқымбұлақ тауында орналасқан 3184.9 белгісі бар геодезиялық пункт, атауы жоқ асу, 3055 белгісі бар асу, 3033 белгісі бар биіктік арқылы жоғарыда аталған жота қырқасымен 11.40 км бойы жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтіп, № 25/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 25/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Тобылғыты асуында мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°48′20.6″ с.е., 78°49′22.5″ ш.б.
№ 25/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 21.93 км бойы 3423, 3332 белгілері бар биіктіктер, 3404 белгісі бар геодезиялық пункт, 3198 белгісі бар Үлкентас асуы, 3243, 3382, 3313, 3315, 3274, 3247 белгілері бар биіктіктер, 3035 белгісі бар Кеңсу асуы, 3055 белгісі бар биіктік, 3115 белгісі бар Кеңсу асуы, 3172 белгісі бар биіктік, 3186.7 белгісі бар геодезиялық пункт арқылы Күнгей Алатау жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында екі тау арасындағы белді қиып өтеді де, № 26 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 26 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Күнгей Алатау жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′57.0″ с.е., 78°37′23.7″ ш.б.
№ 26 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 23.93 км бойы 3406, 3431, 3406, 3328, 3396, 3472, 3448 белгілері бар биіктіктер, атауы жоқ асу, 3566, 3606, 3629, 3531, 3595, 3548 белгілері бар биіктіктер, 3372 белгісі бар атауы жоқ асу, 3551, 3579, 3527 белгілері бар биіктіктер, 3178 белгісі бар Қорымды асуы арқылы Күнгей Алатау жотасының қырқасын бойлап, жалпы солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 26/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 26/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Саты асуында, Күнгей Алатау жота қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°52′42.1″ с.е., 78°24′11.5″ ш.б.
№ 26/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 8.02 км бойы атауы жоқ асу, 3533, 3621, 3483, 3381 белгілері бар биіктіктер, атауы жоқ асу арқылы Күнгей Алатау жотасының қырқасын бойлап, жалпы солтүстік-батыс бағытында № 27 шекаралық белгіге дейін келеді.

Пограничный знак № 25, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо), на перевале Шырганак (Чычырканак). Его геодезические координаты 42°46′31.7″ с.ш., 78°56′20.5″ в.д.
От пограничного знака № 25 линия государственной границы идет на протяжении 11.40 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню вышеуказанного хребта через геодезический пункт с отметкой 3184.9, расположенный на горе Тукымбулак (Тукум-Булак), через безымянный перевал, перевал с отметкой 3055, высоту с отметкой 3033 до пограничного знака № 25/1.
Пограничный знак № 25/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо), на перевале Тобылгыты (Табылгыты). Его геодезические координаты 42°48′20.6″ с.ш., 78°49′22.5″ в.д.
От пограничного знака № 25/1 линия государственной границы идет на протяжении 21.93 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) через геодезический пункт с отметкой 3186.7, высоту с отметкой 3172, перевал Кенсу (Кен-Суу) с отметкой 3115, высоту с отметкой 3055, перевал Кенсу Зап. (Кен-Суу Зап.) с отметкой 3035, через высоты с отметками 3243, 3382, 3313, 3315, 3274, 3247, перевал Улькентас (Чон-Таш) с отметкой 3198, геодезический пункт с отметкой 3404, высоты с отметками 3423, 3332, пересекает седловину и идет до пограничного знака № 26.
Пограничный знак № 26, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо). Его геодезические координаты 42°50′57.0″ с.ш., 78°37′23.7″ в.д.
От пограничного знака № 26 линия государственной границы идет на протяжении 23.93 км в общем северо-западном направлении по гребню хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) через перевал Корымды (Корумду) с отметкой 3178, высоты с отметками 3551, 3579, 3527, безымянный перевал с отметкой 3372, высоты с отметками 3566, 3606, 3629, 3531, 3595, 3548, безымянный перевал, высоты с отметками 3406, 3431, 3406, 3328, 3396, 3472, 3448 до пограничного знака № 26/1.
Пограничный знак № 26/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо), на перевале Саты (Шаты). Его геодезические координаты 42°52′42.1″ с.ш., 78°24′11.5″ в.д.
От пограничного знака № 26/1 линия государственной границы идет на протяжении 8.02 км в общем северо-западном направлении по гребню хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) через безымянный перевал, высоты с отметками 3533, 3621, 3483, 3381, через безымянный перевал до пограничного знака № 27.

№ 27 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Сарыбұлақ асуында, Күнгей Алатау жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°51′18.6″ с.е., 78°20′45.9″ ш.б.
№ 27 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 13.87 км бойы 3592, 3635, 3721 белгілері бар биіктіктер, 3581.5 белгісі бар геодезиялық пункт, 3423, 3441 белгілері бар биіктіктер арқылы Күнгей Алатау жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 27/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 27/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Күрменті асуында, Күнгей Алатау жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°52′26.3″ с.е., 78°12′25.3″ ш.б.
№ 27/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 15.09 км бойы 3696 белгісі бар биіктік, 3808.6 белгісі бар геодезиялық пункт, 3822, 3941, 3712, 3770, 3782, 3741, 3835, 3701 белгілері бар биіктіктер арқылы Күнгей Алатау жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 27/2 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 27/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Құтырған асуында, Күнгей Алатау жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°51′04.9″ с.е., 78°04′10.3″ ш.б.
№ 27/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 118.55 км бойы 4579.8, 4237.6, 4511.7, 4450.1, 4650.2 белгілері бар биіктіктер арқылы, 4653.5 белгісі бар геодезиялық пункт, 4078.1, 4130.5, 4056.4, 3997.8, 4138.6, 4141.0, 4228.4, 4443.7, 4289.0, 4357.0 белгілері бар биіктіктер арқылы, 3908.1 белгісі бар Қуғантөр асуы, 4322.0, 4207.6, 4251.2, 4154.6, 4263.0, 4068.6 белгілері бар биіктіктер арқылы, 4265.1 белгісі бар геодезиялық пункт, 3956.3 белгісі бар Желқарағай асуы, 4044.2 белгісі бар биіктік, 3924.0 белгісі бар Сүтбұлақ асуы арқылы, 4252.6 белгісі бар геодезиялық пункт, 4078.7, 4090.3 белгілері бар биіктіктер, 3755.5 белгісі бар Бұрғансу асуы, 4012.9, 4069.0 белгілері бар биіктіктер, 3774.7 белгісі бар Асутөр асуы арқылы, 3944.2 белгісі бар геодезиялық пункт, 4008.1, 3976.5 белгілері бар биіктіктер, 3967.8 белгісі бар геодезиялық пункт, 3961.4 белгісі бар Үлкен Өрікті асуы, 3841.2, 3863.9, 3928.0, 3984.3 белгілері бар биіктіктер, 3929.4 белгісі бар геодезиялық пункт, 3778.7 белгісі бар биіктік, 3618.1 белгісі бар Орта Өрікті асуы, 3796, 3758, 3745, 3824, 3798, 3851, 3991, 3755, 3733.1 белгілері бар биіктіктер арқылы өтіп, Күнгей Алатау жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс бағытта жүріп, одан әрі мемлекеттік шекара сызығы 4389.8, 4454.7, 4466.9 белгілері бар биіктіктер, 4214.7 белгісі бар Шілік-Кемін асуы, 4320.5 белгісі бар биіктік арқылы Қоштау тауында орналасқан 4484.1 белгісі бар геодезиялық пункт, 4519.9, 4403.4, 4328.6, 4125.8, 4336.1, 4139.8, 4394.7, 4252.5 белгілері бар биіктіктер арқылы Іле Алатауы мен Күнгей Алатау жотасын қосатын атауы жоқ жотаның қырқасымен жалпы солтүстік-батыс бағытында өтіп бұрылады да, 4016.2 белгісі бар биіктік, 4278.5 белгісі бар геодезиялық пункт, 4308.1, 4291.9, 4426.5, 4239.0, 4344.5, 4321.1, 4269.6, 4190.2, 4180.1 белгілері бар биіктіктерді, Іле Алатауы жотасының қырқасын бойлап, 4384.4 белгісі бар ЦДКА шыңы арқылы жалпы батыс бағытта өтеді де, № 28 шекаралық белгіге дейін келеді.

Пограничный знак № 27, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо), на перевале Сарыбулак (Сары-Булак). Его геодезические координаты 42°51′18.6″ с.ш., 78°20′45.9″ в.д.
От пограничного знака № 27 линия государственной границы идет на протяжении 13.87 км в общем западном направлении по гребню хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) через высоты с отметками 3423, 3441, геодезический пункт с отметкой 3581.5, высоты с отметками 3592, 3635, 3721 до пограничного знака № 27/1.
Пограничный знак № 27/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо), на перевале Курменты (КюрмҰнтю). Его геодезические координаты 42°52′26.3″ с.ш., 78°12′25.3″ в.д.
От пограничного знака № 27/1 линия государственной границы идет на протяжении 15.09 км в общем западном направлении по гребню хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) через высоты с отметками 3822, 3941, 3712, 3770, 3782, 3741, 3835, 3701, геодезический пункт с отметкой 3808.6, высоту с отметкой 3696 до пограничного знака № 27/2.
Пограничный знак № 27/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо), на перевале Кутырган (Кутургу). Его геодезические координаты 42°51′04.9″ с.ш., 78°04′10.3″ в.д.
От пограничного знака № 27/2 линия государственной границы идет на протяжении 118.55 км в общем западном направлении по гребню хребта Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) через высоты с отметками 3796, 3758, 3745, 3824, 3798, 3851, 3991, 3755, 3733.1, через перевал Орта Орикты (Орто-Орюктю) с отметкой 3618.1, высоту с отметкой 3778.7, геодезический пункт с отметкой 3929.4, высоты с отметками 3841.2, 3863.9, 3928.0, 3984.3, перевал Улькен Орикты (Чон-Орюктю) с отметкой 3961.4, геодезический пункт с отметкой 3967.8, высоты с отметками 4008.1, 3976.5, геодезический пункт с отметкой 3944.2, через перевал Асутор (Ашуу-ТҰр) с отметкой 3774.7, высоты с отметками 4012.9, 4069.0, перевал Бургансу (Бурган-Суу) с отметкой 3755.5, высоты с отметками 4078.7, 4090.3, геодезический пункт с отметкой 4252.6, через перевал Сутбулак (Сюттуу-Булак) с отметкой 3924.0, высоту с отметкой 4044.2, перевал Желькарагай (Джель-Карагай) с отметкой 3956.3, геодезический пункт с отметкой 4265.1, через высоты с отметками 4322.0, 4207.6, 4251.2, 4154.6, 4263.0, 4068.6, перевал Кугантор (Кууган-ТҰр) с отметкой 3908.1, через высоты с отметками 4078.1, 4130.5, 4056.4, 3997.8, 4138.6, 4141.0, 4228.4, 4443.7, 4289.0, 4357.0, геодезический пункт с отметкой 4653.5, через высоты с отметками 4579.8, 4237.6, 4511.7, 4450.1, 4650.2, далее линия государственной границы идет в общем северо-западном направлении по гребню безымянного хребта, соединяющего хребты Кунгей Алатау (Кюнгей Ала-Тоо) и Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) через высоты с отметками 4519.9, 4403.4, 4328.6, 4125.8, 4336.1, 4139.8, 4394.7, 4252.5, геодезический пункт с отметкой 4484.1, расположенный на горе Коштау (Кош-Тоо), через высоту с отметкой 4320.5, перевал Шилик-Кемин (Челек-Кемин) с отметкой 4214.7, высоты с отметками 4389.8, 4454.7, 4466.9, далее поворачивает и в общем западном направлении идет по гребню хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) через пик ЦДКА с отметкой 4384.4, высоты с отметками 4308.1, 4291.9, 4426.5, 4239.0, 4344.5, 4321.1, 4269.6, 4190.2, 4180.1, геодезический пункт с отметкой 4278.5, высоту с отметкой 4016.2 до пограничного знака № 28.

№ 28 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі ОзҰрный асуындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°57′54.4″ с.е., 77°00′47.6″ ш.б.
№ 28 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 16.17 км бойы 3709.9 белгісі бар биіктік, 4005.3 белгісі бар геодезиялық пункт, 4093.4, 4038.4, 4020.1, 3818.3 белгілері бар биіктіктер, 4226.0 белгісі бар геодезиялық пункт, 4130.5, 4164.2 белгілері бар биіктіктер арқылы Іле Алатауы жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 29 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 29 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Алматы асуында, Іле Алатауы жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°58′14.7″ с.е., 76°52′22.0″ ш.б.
№ 29 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 41.74 км бойы 4040.8 белгісі бар геодезиялық пункт, 3943.6 белгісі бар биіктік, 3717.0 белгісі бар Қаскелең асуы, 3707.5, 3898.0, 3755.1, 3674.0, 3757.6 белгілері бар биіктіктер арқылы, 3821.3, 3815.9 белгілері бар геодезиялық пункттер, 3607.3 белгісі бар атауы жоқ асу, 3937.6 белгісі бар геодезиялық пункт, 4082.8, 4204.5, 4101.6, 4089.1, 4029.2, 3874.3 белгілері бар биіктіктер, 4074.5 белгісі бар биіктік арқылы Аққу тауын, 4006.1, 4127.4, 4112.8, 4128.8, 4184.7, 4103.9 белгілері бар биіктіктер арқылы Іле Алатауы жотасының қырқасымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтіп, № 30 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 30 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі атауы жоқ асуда, Іле Алатауы жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°54′40.1″ с.е., 76°30′11.6″ ш.б.
№ 30 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 24.39 км бойы 4206.0, 4134.1, 4045.8, 4051.3, 4146.6, 3940.1, 4109.4, 3800.2 белгілері бар биіктіктер, 4163.7 белгісі бар геодезиялық пункт, 4123.9, 4030.4 белгілері бар биіктіктер, 4049.1 белгісі бар геодезиялық пункт, 4080.7, 3956.7 белгілері бар биіктіктер, 3894.1 белгілері бар геодезиялық пункт, 3908.4, 3962.5, 4072.0, 3922.7 белгілері бар биіктіктер арқылы Іле Алатауы жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 31 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 31 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Құмбел асуындағы Іле Алатауы жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°54′04.3″ с.е., 76°18′33.9″ ш.б.

Пограничный знак № 28, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), на перевале ОзҰрный. Его геодезические координаты 42°57′54.4″ с.ш., 77°00′47.6″ в.д.
От пограничного знака № 28 линия государственной границы идет на протяжении 16.17 км в общем западном направлении по гребню хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) через высоты с отметками 4130.5, 4164.2, геодезический пункт с отметкой 4226.0, высоты с отметками 4093.4, 4038.4, 4020.1, 3818.3, геодезический пункт с отметкой 4005.3, высоту с отметкой 3709.9 до пограничного знака № 29.
Пограничный знак № 29, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), на перевале Алматы. Его геодезические координаты 42°58′14.7″ с.ш., 76°52′22.0″ в.д.
От пограничного знака № 29 линия государственной границы идет на протяжении 41.74 км в общем западо-юго-западном направлении по гребню хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) через высоты с отметками 4006.1, 4127.4, 4112.8, 4128.8, 4184.7, 4103.9, гору Акку (Ак-Куу) с отметкой 4074.5, высоты с отметками 4082.8, 4204.5, 4101.6, 4089.1, 4029.2, 3874.3, геодезический пункт с отметкой 3937.6, безымянный перевал с отметкой 3607.3, геодезические пункты с отметками 3821.3, 3815.9, через высоты с отметками 3707.5, 3898.0, 3755.1, 3674.0, 3757.6, перевал Каскелен с отметкой 3717.0, высоту с отметкой 3943.6, геодезический пункт с отметкой 4040.8 до пограничного знака № 30.
Пограничный знак № 30, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), на безымянном перевале. Его геодезические координаты 42°54′40.1″ с.ш., 76°30′11.6″ в.д.
От пограничного знака № 30 линия государственной границы идет на протяжении 24.39 км в общем западо-юго-западном направлении по гребню хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), через высоты с отметками 3908.4, 3962.5, 4072.0, 3922.7, геодезический пункт с отметкой 3894.1, высоты с отметками 4080.7, 3956.7, геодезический пункт с отметкой 4049.1, высоты с отметками 4123.9, 4030.4, геодезический пункт с отметкой 4163.7, высоты с отметками 4206.0, 4134.1, 4045.8, 4051.3, 4146.6, 3940.1, 4109.4, 3800.2 до пограничного знака № 31.
Пограничный знак № 31, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), на перевале Кумбель (Кум-Бель). Его геодезические координаты 42°54′04.3″ с.ш., 76°18′33.9″ в.д.

№ 31 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 7.08 км бойы 3642.0, 3312.5 белгілері бар биіктіктер арқылы Іле Алатауы жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 32 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 32 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Тікқия асуындағы Іле Алатауы жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′16.4″ с.е., 76°14′19.9″ ш.б.
№ 32 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.89 км бойы 3389.5 белгісі бар биіктік арқылы Іле Алатауы жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 32/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 32/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Іле Алатауы жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′01.1″ с.е., 76°12′23.5″ ш.б.
№ 32/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.52 км бойы 3141.1 белгісі бар нивелир белгісі арқылы Іле Алатауы жотасының қырқасы арқылы жалпы солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 32/2 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 32/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Іле Алатауы жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′51.2″ с.е., 76°11′28.2″ ш.б.
№ 32/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.45 км бойы Іле Алатауы жотасының қырқасын бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 32/3 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 32/3 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Іле Алатауы жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′44.5″ с.е., 76°09′42.9″ ш.б.
№ 32/3 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.44 км бойы жоғарыда аталған жотаның қырқасымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 33 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Іле Алатауы жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′35.6″ с.е., 76°08′42.0″ ш.б.
№ 33 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.65 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура өтеді де, № 33/1 шекаралық белгіге дейін келеді.

От пограничного знака № 31 линия государственной границы идет на протяжении 7.08 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) через высоты с отметками 3642.0, 3312.5 до пограничного знака № 32.
Пограничный знак № 32, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), на перевале Тиккия (Тик-Кыя). Его геодезические координаты 42°55′16.4″ с.ш., 76°14′19.9″ в.д.
От пограничного знака № 32 линия государственной границы идет на протяжении 2.89 км в общем западном направлении по гребню хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) через высоту с отметкой 3389.5 до пограничного знака № 32/1.
Пограничный знак № 32/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо). Его геодезические координаты 42°55′01.1″ с.ш., 76°12′23.5″ в.д.
От пограничного знака № 32/1 линия государственной границы идет на протяжении 2.52 км в общем северо-западном направлении по гребню хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) через нивелирный знак с отметкой 3141.1 до пограничного знака № 32/2.
Пограничный знак № 32/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо). Его геодезические координаты 42°55′51.2″ с.ш., 76°11′28.2″ в.д.
От пограничного знака № 32/2 линия государственной границы идет на протяжении 2.45 км в общем западном направлении по гребню хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) до пограничного знака № 32/3.
Пограничный знак № 32/3, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо). Его геодезические координаты 42°55′44.5″ с.ш., 76°09′42.9″ в.д.
От пограничного знака № 32/3 линия государственной границы идет на протяжении 1.44 км в общем западо-юго-западном направлении по гребню вышеуказанного хребта до пограничного знака № 33.
Пограничный знак № 33, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне хребта Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо). Его геодезические координаты 42°55′35.6″ с.ш., 76°08′42.0″ в.д.
От пограничного знака № 33 линия государственной границы идет на протяжении 0.65 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 33/1.

№ 33/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Іле Алатауы жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′30.6″ с.е., 76°08′14.3″ ш.б.
№ 33/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.49 км бойы дала жолының осімен Іле Алатауы жотасымен жалпы батыс бағытта өтеді де, № 33/2 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Іле Алатауы жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′33.2″ с.е., 76°07′53.4″ ш.б.
№ 33/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы дала жолының осімен Іле Алатауы жотасын бойлап, жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 33/3 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/3 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Іле Алатауы жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′20.6″ с.е., 76°07′22.1″ ш.б.
№ 33/3 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.28 км бойы дала жолының осімен Іле Алатауы жотасын бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 33/4 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/4 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген жотадағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′20.2″ с.е., 76°07′10.3″ ш.б.
№ 33/4 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.57 км бойы дала жолының осімен Іле Алатауы жотасын бойлап, жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 33/5 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/5 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген жотадағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′29.7″ с.е., 76°06′50.9″ ш.б.
№ 33/5 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.70 км бойы дала жолының осімен Іле Алатауы жотасын бойлап, жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 33/6 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/6 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген жотадағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′23.5″ с.е., 76°06′22.7″ ш.б.

Пограничный знак № 33/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на хребте Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′30.6″ с.ш., 76°08′14.3″ в.д.
От пограничного знака № 33/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.49 км в общем западном направлении по хребту Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/2.
Пограничный знак № 33/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на хребте Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′33.2″ с.ш., 76°07′53.4″ в.д.
От пограничного знака № 33/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.82 км в общем западо-юго-западном направлении по хребту Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/3.
Пограничный знак № 33/3, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на хребте Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′20.6″ с.ш., 76°07′22.1″ в.д.
От пограничного знака № 33/3 линия государственной границы идет на протяжении 0.28 км в общем западном направлении по хребту Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/4.
Пограничный знак № 33/4, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на вышеуказанном хребте, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′20.2″ с.ш., 76°07′10.3″ в.д.
От пограничного знака № 33/4 линия государственной границы идет на протяжении 0.57 км в общем западо-северо-западном направлении по хребту Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/5.
Пограничный знак № 33/5, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на вышеуказанном хребте, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′29.7″ с.ш., 76°06′50.9″ в.д.
От пограничного знака № 33/5 линия государственной границы идет на протяжении 0.70 км в общем западо-юго-западном направлении по хребту Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/6.
Пограничный знак № 33/6, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на вышеуказанном хребте, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′23.5″ с.ш., 76°06′22.7″ в.д.

№ 33/6 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы Қастек жотасы мен Іле Алатауы жотасын бөліп жатқан белге қарай түсіп, 0.44 км бойы дала жолының осімен жалпы батыс бағытта өтеді де, № 33/7 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/7 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Қастек жотасы мен Іле Алатауы жотасын бөліп жатқан белде, дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′24.6″ с.е., 76°06′04.2″ ш.б.
№ 33/7 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.38 км бойы Қастек жотасы мен Іле Алатауы жотасын бөліп жатқан белмен, дала жолының осімен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 33/8 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/8 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Қастек жотасы мен Іле Алатауы жотасын бөліп жатқан белде, дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′21.7″ с.е., 76°05′48.2″ ш.б.
№ 33/8 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы Қастек жотасына қарай көтеріледі де, 0.65 км бойы дала жолының осімен жалпы оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 33/9 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/9 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′09.3″ с.е., 76°05′26.3″ ш.б.
№ 33/9 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.85 км бойы дала жолының осімен Қастек жотасын бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 33/10 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/10 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′11.8″ с.е., 76°04′52.1″ ш.б.
№ 33/10 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.33 км бойы дала жолының осімен Қастек жотасын бойлап, жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 33/11 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 33/11 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′17.6″ с.е., 76°04′40.4″ ш.б.

От пограничного знака № 33/6 линия государственной границы, идет на протяжении 0.44 км в общем западном направлении, спускаясь в седловину, разделяющую хребет Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) и хребет Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/7.
Пограничный знак № 33/7, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, в седловине, разделяющей хребет Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) и хребет Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′24.6″ с.ш., 76°06′04.2″ в.д.
От пограничного знака № 33/7 линия государственной границы идет на протяжении 0.38 км в общем западо-юго-западном направлении по седловине, разделяющей хребет Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) и хребет Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/8.
Пограничный знак № 33/8, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, в седловине, разделяющей хребет Илейский Алатау (Заилийский Ала-Тоо) и хребет Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′21.7″ с.ш., 76°05′48.2″ в.д.
От пограничного знака № 33/8 линия государственной границы, поднимаясь на хребет Кастек (Кастекский), идет на протяжении 0.65 км в общем юго-западном направлении по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/9.
Пограничный знак № 33/9, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′09.3″ с.ш., 76°05′26.3″ в.д.
От пограничного знака № 33/9 линия государственной границы идет на протяжении 0.85 км в общем западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/10.
Пограничный знак № 33/10, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′11.8″ с.ш., 76°04′52.1″ в.д.
От пограничного знака № 33/10 линия государственной границы идет на протяжении 0.33 км в общем западо-северо-западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 33/11.
Пограничный знак № 33/11, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′17.6″ с.ш., 76°04′40.4″ в.д.

№ 34/18 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген жотадағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°56′58.7″ с.е., 75°56′32.9″ ш.б.
№ 34/18 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.48 км бойы Қастек жотасымен дала жолының осін бойлап, жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 34/19 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 34/19 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°57′13.2″ с.е., 75°56′25.4″ ш.б.
№ 34/19 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.34 км бойы Қастек жотасымен дала жолының осін бойлап, жалпы солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 34/20 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 34/20 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°57′19.6″ с.е., 75°56′13.5″ ш.б.
№ 34/20 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.49 км бойы Қастек жотасымен дала жолының осін бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 35 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 35 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°57′20.0″ с.е., 75°56′36.4″ ш.б.
№ 35 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.70 км бойы Қастек жотасымен дала жолының осін бойлап, жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 35/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 35/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°57′12.2″ с.е., 75°55′26.3″ ш.б.
№ 35/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.58 км бойы Қастек жотасымен дала жолының осін бойлап, жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 35/2 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 35/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°57′05.0″ с.е., 75°55′06.7″ ш.б.

Пограничный знак № 34/18, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на вышеуказанном хребте, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°56′58.7″ с.ш., 75°56′32.9″ в.д.
От пограничного знака № 34/18 линия государственной границы идет на протяжении 0.48 км в общем северо-северо-западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 34/19.
Пограничный знак № 34/19, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°57′13.2″ с.ш., 75°56′25.4″ в.д.
От пограничного знака № 34/19 линия государственной границы идет на протяжении 0.34 км в общем северо-западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 34/20.
Пограничный знак № 34/20, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°57′19.6″ с.ш., 75°56′13.5″ в.д.
От пограничного знака № 34/20 линия государственной границы идет на протяжении 0.49 км в общем западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 35.
Пограничный знак № 35, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°57′20.0″ с.ш., 75°56′36.4″ в.д.
От пограничного знака № 35 линия государственной границы идет на протяжении 0.70 км в общем западо-юго-западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 35/1.
Пограничный знак № 35/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°57′12.2″ с.ш., 75°55′26.3″ в.д.
От пограничного знака № 35/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.58 км в общем западо-юго-западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 35/2.
Пограничный знак № 35/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°57′05.0″ с.ш., 75°55′06.7″ в.д.

№ 35/13 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.71 км бойы Қастек жотасымен дала жолының осін бойлап, жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 35/14 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 35/14 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°56′20.1″ с.е., 75°50′31.4″ ш.б.
№ 35/14 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.50 км бойы Қастек жотасымен дала жолының осін бойлап, жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 35/15 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 35/15 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°56′11.8″ с.е., 75°50′12.6″ ш.б.
№ 35/15 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.65 км бойы Қастек жотасымен дала жолының осін бойлап, жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 35/16 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 35/16 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Қастек жотасындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°56′22.4″ с.е., 75°49′49.0″ ш.б.
№ 35/16 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.50 км бойы жоғарыда көрсетілген жотамен дала жолының осін бойлап, жалпы батыс бағытта өтеді де, № 36 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген жотада, Қастек асуындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°56′23.8″ с.е., 75°49′26.8″ ш.б.
№ 36 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы өз бағытын өзгертіп, 0.84 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығының бойымен дала жолының осімен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′58.6″ с.е., 75°49′13.2″ ш.б.
№ 36/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.95 км бойы жоғарыда көрсетілген суайрықтың бойымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/2 шекаралық белгіге дейін келеді.

От пограничного знака № 35/13 линия государственной границы идет на протяжении 0.71 км в общем западо-юго-западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 35/14.
Пограничный знак № 35/14, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°56′20.1″ с.ш., 75°50′31.4″ в.д.
От пограничного знака № 35/14 линия государственной границы идет на протяжении 0.50 км в общем западо-юго-западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 35/15.
Пограничный знак № 35/15, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°56′11.8″ с.ш., 75°50′12.6″ в.д.
От пограничного знака № 35/15 линия государственной границы идет на протяжении 0.65 км в общем западо-северо-западном направлении по хребту Кастек (Кастекский), по оси полевой дороги до пограничного знака № 35/16.
Пограничный знак № 35/16, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на хребте Кастек (Кастекский), на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°56′22.4″ с.ш., 75°49′49.0″ в.д.
От пограничного знака № 35/16 линия государственной границы идет на протяжении 0.50 км в общем западном направлении по вышеуказанному хребту, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36.
Пограничный знак № 36, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на вышеуказанном хребте, на перевале Кастек, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°56′23.8″ с.ш., 75°49′26.8″ в.д.
От пограничного знака № 36 линия государственной границы меняет направление и идет на протяжении 0.84 км в общем юго-юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кара-Булак, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/1.
Пограничный знак № 36/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на водоразделе рек Киши Карабулак и Кара-Булак, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′58.6″ с.ш., 75°49′13.2″ в.д.
От пограничного знака № 36/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.95 км в общем юго-юго-западном направлении по вышеуказанному водоразделу, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/2.

№ 36/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′32.1″ с.е., 75°48′52.0″ ш.б.
№ 36/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.24 км бойы жоғарыда көрсетілген суайрықпен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/3 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/3 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′27.4″ с.е., 75°48′43.5″ ш.б.
№ 36/3 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.62 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/4 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/4 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°55′08.8″ с.е., 75°48′34.6″ ш.б.
№ 36/4 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.80 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/5 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/5 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°54′50.5″ с.е., 75°48′12.9″ ш.б.
№ 36/5 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.66 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/6 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/6 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°54′37.4″ с.е., 75°47′54.2″ ш.б.
№ 36/6 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.20 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/7 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/7 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°54′33.5″ с.е., 75°47′47.2″ ш.б.

Пограничный знак № 36/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на водоразделе рек Киши Карабулак и Кара-Булак, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′32.1″ с.ш., 75°48′52.0″ в.д.
От пограничного знака № 36/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.24 км в общем юго-западном направлении по вышеуказанному водоразделу, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/3.
Пограничный знак № 36/3, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на водоразделе рек Киши Карабулак и Кара-Булак, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′27.4″ с.ш., 75°48′43.5″ в.д.
От пограничного знака № 36/3 линия государственной границы идет на протяжении 0.62 км в общем юго-юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кара-Булак, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/4.
Пограничный знак № 36/4, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°55′08.8″ с.ш., 75°48′34.6″ в.д.
От пограничного знака № 36/4 линия государственной границы идет на протяжении 0.80 км в общем юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кара-Булак, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/5.
Пограничный знак № 36/5, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°54′50.5″ с.ш., 75°48′12.9″ в.д.
От пограничного знака № 36/5 линия государственной границы идет на протяжении 0.66 км в общем юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кара-Булак, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/6.
Пограничный знак № 36/6, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°54′37.4″ с.ш., 75°47′54.2″ в.д.
От пограничного знака № 36/6 линия государственной границы идет на протяжении 0.20 км в общем юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кара-Булак, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/7.
Пограничный знак № 36/7, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°54′33.5″ с.ш., 75°47′47.2″ в.д.

№ 36/7 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.19 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/8 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/8 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°53′56.8″ с.е., 75°47′31.3″ ш.б.
№ 36/8 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.22 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қызыл-Таш өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік бағытта өтеді де, № 36/9 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/9 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°53′19.7″ с.е., 75°47′28.9″ ш.б.
№ 36/9 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.86 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қызыл-Таш өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/10 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/10 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°52′57.3″ с.е., 75°47′09.2″ ш.б.
№ 36/10 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.89 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қызыл-Таш өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік бағытта өтеді де, № 36/11 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/11 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°52′29.1″ с.е., 75°47′04.1″ ш.б.
№ 36/11 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.94 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қызыл-Таш өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік бағытта өтеді де, № 36/12 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/12 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°51′58.8″ с.е., 75°47′04.4″ ш.б.
№ 36/12 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.44 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қызыл-Таш өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік бағытта өтеді де, № 36/13 шекаралық белгіге дейін келеді.

От пограничного знака № 36/7 линия государственной границы идет на протяжении 1.19 км в общем юго-юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кара-Булак, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/8.
Пограничный знак № 36/8, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской
Республики, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°53′56.8″ с.ш., 75°47′31.3″ в.д.
От пограничного знака № 36/8 линия государственной границы идет на протяжении 1.22 км в общем южном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кызыл-Таш, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/9.
Пограничный знак № 36/9, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°53′19.7″ с.ш., 75°47′28.9″ в.д.
От пограничного знака № 36/9 линия государственной границы идет на протяжении 0.86 км в общем юго-юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кызыл-Таш, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/10.
Пограничный знак № 36/10, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°52′57.3″ с.ш., 75°47′09.2″ в.д.
От пограничного знака № 36/10 линия государственной границы идет на протяжении 0.89 км в общем южном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кызыл-Таш, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/11.
Пограничный знак № 36/11, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°52′29.1″ с.ш., 75°47′04.1″ в.д.
От пограничного знака № 36/11 линия государственной границы идет на протяжении 0.94 км в общем южном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кызыл-Таш, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/12.
Пограничный знак № 36/12, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°51′58.8″ с.ш., 75°47′04.4″ в.д.
От пограничного знака № 36/12 линия государственной границы идет на протяжении 1.44 км в общем южном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кызыл-Таш, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/13.

№ 36/13 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында,, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°51′13.4″ с.е., 75°47′00.6″ ш.б.
№ 36/13 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.50 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қызыл-Таш өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/14 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/14 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′59.5″ с.е., 75°46′55.1″ ш.б.
№ 36/14 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.78 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік бағытта өтеді де, № 36/15 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/15 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығындағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′36.7″ с.е., 75°46′51.9″ ш.б.
№ 36/15 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.66 км бойы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығымен дала жолының осін бойлап, жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/16 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/16 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, жоғарыда көрсетілген суайрықтағы дала жолының жиегінде орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′15.9″ с.е., 75°46′45.8″ ш.б.
№ 36/16 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы Кіші Қарабұлақ және Қарабұлақ өзендері суайрығынан түсіп, 0.30 км бойы дала жолының осімен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 36/17 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 36/17 аралық Қазақстан шекаралық белгісі жоғарыда көрсетілген суайрықтағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′08.8″ с.е., 75°46′39.7″ ш.б.
№ 36/17 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.35 км бойы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында тура № 37 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 37 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°49′59.0″ с.е., 75°46′31.5″ ш.б.

Пограничный знак № 36/13, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°51′13.4″ с.ш., 75°47′00.6″ в.д.
От пограничного знака № 36/13 линия государственной границы идет на протяжении 0.50 км в общем юго-юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кызыл-Таш, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/14.
Пограничный знак № 36/14, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°50′59.5″ с.ш., 75°46′55.1″ в.д.
От пограничного знака № 36/14 линия государственной границы идет на протяжении 0.78 км в общем южном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кара-булак, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/15.
Пограничный знак № 36/15, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на водоразделе рек Киши Карабулак и Кара-булак, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°50′36.7″ с.ш., 75°46′51.9″ в.д.
От пограничного знака № 36/15 линия государственной границы идет на протяжении 0.66 км в общем юго-юго-западном направлении по водоразделу рек Киши Карабулак и Кара-булак, по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/16.
Пограничный знак № 36/16, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на вышеуказанном водоразделе, на обочине полевой дороги. Его геодезические координаты 42°50′15.9″ с.ш., 75°46′45.8″ в.д.
От пограничного знака № 36/16 линия государственной границы спускается с водораздела рек Киши Карабулак и Кара-булак, и идет на протяжении 0.30 км в общем юго-юго-западном направлении по оси полевой дороги до пограничного знака № 36/17.
Пограничный знак № 36/17, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на вышеуказанном водоразделе. Его геодезические координаты 42°50′08.8″ с.ш., 75°46′39.7″ в.д.
От пограничного знака № 36/17 линия государственной границы идет на протяжении 0.35 км в юго-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 37.
Пограничный знак № 37, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°49′59.0″ с.ш., 75°46′31.5″ в.д.

№ 37 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.12 км бойы солтүстік бағытта тура өтеді де, зиратты Қырғыз Республикасы аумағында қалдырып, № 37/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 37/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′02.8″ с.е., 75°46′31.5″ ш.б.
№ 37/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.19 км бойы солтүстік бағытта тура өтеді де, зиратты Қырғыз Республикасы аумағында қалдырып, № 37/2 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 37/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′08.9″ с.е., 75°46′30.6″ ш.б.
№ 37/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылып, 0.07 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура өтеді де, зиратты Қырғыз Республикасы аумағында қалдырып, № 37/3 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 37/3 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′08.3″ с.е., 75°46′27.7″ ш.б.
№ 37/3 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.12 км бойы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында тура өтеді де, зиратты Қырғыз Республикасы аумағында қалдырып, № 37/4 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 37/4 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°50′04.8″ с.е., 75°46′25.1″ ш.б.
№ 37/4 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.18 км бойы оңтүстік бағытта тура өтеді де, зиратты Қырғыз Республикасы аумағында қалдырып, № 37/5 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 37/5 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°49′58.9″ с.е., 75°46′25.2″ ш.б.
№ 37/5 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.20 км бойы батыс бағытта тура № 37/6 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 37/6 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42°49′58.9″ с.е., 75°46′16.6″ ш.б.
№ 37/6 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.43 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 37/7 шекаралық белгіге дейін өтеді.

От пограничного знака № 37 линия государственной границы идет на протяжении 0.12 км в северном направлении по прямой, оставляя кладбище на территории Кыргызской Республики, до пограничного знака № 37/1.
Пограничный знак № 37/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°50′02.8″ с.ш., 75°46′31.5″ в.д.
От пограничного знака № 37/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.19 км в северном направлении по прямой, оставляя кладбище на территории Кыргызской Республики, до пограничного знака № 37/2.
Пограничный знак № 37/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°50′08.9″ с.ш., 75°46′30.6″ в.д.
От пограничного знака № 37/2 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 0.07 км в западо-юго-западном направлении по прямой, оставляя кладбище на территории Кыргызской Республики, до пограничного знака № 37/3.
Пограничный знак № 37/3, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°50′08.3″ с.ш., 75°46′27.7″ в.д.
От пограничного знака № 37/3 линия государственной границы идет на протяжении 0.12 км в юго-юго-западном направлении по прямой, оставляя кладбище на территории Кыргызской Республики, до пограничного знака № 37/4.
Пограничный знак № 37/4, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°50′04.8″ с.ш., 75°46′25.1″ в.д.
От пограничного знака № 37/4 линия государственной границы идет на протяжении 0.18 км в южном направлении по прямой, оставляя кладбище на территории Кыргызской Республики, до пограничного знака № 37/5.
Пограничный знак № 37/5, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°49′58.9″ с.ш., 75°46′25.2″ в.д.
От пограничного знака № 37/5 линия государственной границы идет на протяжении 0.20 км в западном направлении по прямой до пограничного знака № 37/6.
Пограничный знак № 37/6, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42°49′58.9″ с.ш., 75°46′16.6″ в.д.
От пограничного знака № 37/6 линия государственной границы идет на протяжении 0.43 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 37/7.

№ 39(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′00.0″ с.е., 75º44′36.0″ ш.б.;
№ 39(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′59.4″ с.е., 75º44′36.6″ ш.б.
№ 39 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.68 км бойы оңтүстік-батыс бағытында атауы жоқ канал ортасымен № 39/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 39/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 39/1(1) және № 39/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 39/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′45.1″ с.е., 75°44′14.0″ ш.б.;
№ 39/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′45.5″ с.е., 75º44′13.4″ ш.б.
№ 39/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.25 км бойы оңтүстік-батыс бағытында өтіп, атауы жоқ канал ортасымен № 39/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 39/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 39/2(1) және № 39/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 39/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°48′15.8″ с.е., 75°43′36.0″ ш.б.;
№ 39/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′16.1″ с.е., 75º43′35.4″ ш.б.
№ 39/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.01 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-батыс бағытында № 40 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 40 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Атауы жоқ екі каналдың орта сызықтарының қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 40(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°47′50.7″ с.е., 75°43′06.1″ ш.б.;
№ 40(2) Қазақстан шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′50.0″ с.е., 75º43′05.8″ ш.б.

- пограничный столб № 39(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º49′00.0″ с.ш., 75º44′36.0″ в.д.;
- пограничный столб № 39(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º48′59.4″ с.ш., 75º44′36.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 39 линия государственной границы идет на протяжении 0.68 км в юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 39/1.
Пограничный знак № 39/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 39/1(1) и № 39/1(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 39/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42°48′45.1″ с.ш., 75°44′14.0″ в.д.;
- пограничный столб № 39/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º48′45.5″ с.ш., 75º44′13.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 39/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.25 км в юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 39/2.
Пограничный знак № 39/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 39/2(1) и № 39/2(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 39/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42°48′15.8″ с.ш., 75°43′36.0″ в.д.;
- пограничный столб № 39/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º48′16.1″ с.ш., 75º43′35.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 39/2 линия государственной границы идет на протяжении 1.01 км в юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 40.
Пограничный знак № 40, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середин двух безымянных каналов:
- пограничный столб № 40(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42°47′50.7″ с.ш., 75°43′06.1″ в.д.;
- пограничный столб № 40(2), казахстанский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′50.0″ с.ш., 75º43′05.8″ в.д.;

№ 40(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′51.1″ с.е., 75º43′05.8″ ш.б.
№ 40 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.46 км бойы жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында тура № 41 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 41 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 41(1) және № 41(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 41(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′38.1″ с.е., 75º42′57.0″ ш.б.;
№ 41(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′48.0″ с.е., 75º43′04.0″ш.б.
№ 41 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.08 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 41/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 41/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 41/1(1) және № 41/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 41/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′39.9″ с.е., 75º42′12.2″ ш.б.;
№ 41/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′01.1″ с.е., 75º42′19.2″ ш.б.
№ 41/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.43 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 41/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 41/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 41/2(1) және № 41/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 41/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′50.7″ с.е., 75º41′14.0″ ш.б.;
№ 41/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′10.6″ с.е., 75º41′23.8″ ш.б.

- пограничный столб № 40(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′51.1″ с.ш., 75º43′05.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 40 линия государственной границы идет на протяжении 0.46 км в юго-юго-западном направлении по прямой до центра пограничного знака № 41.
Пограничный знак № 41, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 41(1) и № 41(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 41(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º47′38.1″ с.ш., 75º42′57.0″ в.д.;
- пограничный столб № 41(2), казахстанский, расположен на линии государственной границы, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º47′48.0″ с.ш., 75º43′04.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 41 линия государственной границы идет на протяжении 1.08 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 41/1.
Пограничный знак № 41/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 41/1(1) и № 41/1(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 41/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º47′39.9″ с.ш., 75º42′12.2″ в.д.;
- пограничный столб № 41/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º48′01.1″ с.ш., 75º42′19.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 41/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.43 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 41/2.
Пограничный знак № 41/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 41/2(1) и № 41/2(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 41/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º47′50.7″ с.ш., 75º41′14.0″ в.д.;
- пограничный столб № 41/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º48′10.6″ с.ш., 75º41′23.8″ в.д.

№ 42/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.85 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтіп, құрлықтағы учаскеге ауысады да, бірқалыпты сызықпен аралды ортасынан бөле отырып, негізгі арнаға дейін келеді, одан әрі Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай № 43 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 43 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 43(1) және № 43(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 43(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′00.9″ с.е., 75º35′55.9″ ш.б.;
№ 43(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′21.1″ с.е., 75º36′05.0″ ш.б.
№ 43 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.53 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында өтіп, құрлықтағы учаскеге ауысады да, түзу сызықпен аралды ортасынан бөле отырып, негізгі арнаға дейін келеді, одан әрі Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай № 43/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 43/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 43/1(1) және № 43/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 43/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′15.6″ с.е., 75º34′55.6″ ш.б.;
№ 43/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′35.8″ с.е., 75º35′07.1″ ш.б.
№ 43/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.33 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 43/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 43/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 43/2(1) және № 43/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

От центра пограничного знака № 42/2 линия государственной границы идет на протяжении 1.85 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу), переходит на сухопутный участок и плавной линией, разделяя остров по середине, подходит к основному руслу, далее идет вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 43.
Пограничный знак № 43, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 43(1) и № 43(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 43(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º49′00.9″ с.ш., 75º35′55.9″ в.д.;
- пограничный столб № 43(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º49′21.1″ с.ш., 75º36′05.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 43 линия государственной границы идет на протяжении 1.53 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу), переходит на сухопутный участок и прямой линией, разделяя остров по середине, подходит к основному руслу, далее идет вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 43/1.
Пограничный знак № 43/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 43/1(1) и № 43/1(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 43/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º49′15.6″ с.ш., 75º34′55.6″ в.д.;
- пограничный столб № 43/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º49′35.8″ с.ш., 75º35′07.1″ в.д.
От центра пограничного знака № 43/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.33 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 43/2.
Пограничный знак № 43/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 43/2(1) и № 43/2(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):

№ 43/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′26.7″ с.е., 75º34′02.5″ ш.б.;
№ 43/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′47.8″ с.е., 75º34′16.0″ ш.б.
№ 43/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.55 км бойы Шу өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 44 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 44 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 44(1) және № 44(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 44(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауындағы автомобиль көпірінің оңтүстік-батысында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′43.8″ с.е., 75º33′09.3″ ш.б.;
№ 44(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауындағы автомобиль көпірінің солтүстік-шығысында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′45.1″ с.е., 75º33′10.9″ ш.б.
№ 44 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.73 км бойы Шу өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс бағытта № 44/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 44/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 44/1(1) және № 44/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 44/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′49.0″ с.е., 75º31′56.9″ ш.б.;
№ 44/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′59.0″ с.е., 75º31′57.6″ ш.б.
№ 44/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.07 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 44/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 44/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 44/2(1) және № 44/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

- пограничный столб № 43/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º49′26.7″ с.ш., 75º34′02.5″ в.д.;
- пограничный столб № 43/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º49′47.8″ с.ш., 75º34′16.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 43/2 линия государственной границы идет на протяжении 1.55 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 44.
Пограничный знак № 44, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 44(1) и № 44(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 44(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу) юго-западнее автомобильного моста. Его геодезические координаты 42º49′43.8″ с.ш., 75º33′09.3″ в.д.;
- пограничный столб № 44(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу) северо-восточнее автомобильного моста. Его геодезические координаты 42º49′45.1″ с.ш., 75º33′10.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 44 линия государственной границы идет на протяжении 1.73 км в общем западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 44/1.
Пограничный знак № 44/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 44/1(1) и № 44/1(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 44/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º49′49.0″ с.ш., 75º31′56.9″ в.д.;
- пограничный столб № 44/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º49′59.0″ с.ш., 75º31′57.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 44/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.07 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 44/2.
Пограничный знак № 44/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 44/2(1) и № 44/2(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):

№ 53/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′39.8″ с.е., 75º09′40.6″ ш.б.
№ 53/1(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′39.5″ с.е., 75º09′37.8″ ш.б.;
№ 53/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.21 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-батыс бағытында № 54 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 54 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 54(1) және № 54(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 54(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауындағы автомобиль көпірінің солтүстік-батысында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′46.0″ с.е., 75º09′30.9″ ш.б.;
№ 54(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауындағы автомобиль көпірінің оңтүстік-шығысында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′43.6″ с.е., 75º09′36.1″ ш.б.
№ 54 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.86 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 55 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 55 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 55(1) және № 55(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 55(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауындағы автомобиль көпірінің оңтүстік-батысында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′52.2″ с.е., 75º08′58.8″ ш.б.;
№ 55(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауындағы автомобиль көпірінің солтүстік-шығысында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′54.1″ с.е., 75º09′01.5″ ш.б.
№ 55 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.22 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 55/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 55/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 55/1(1) және № 55/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

- пограничный столб № 53/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º52′39.8″ с.ш., 75º09′40.6″ в.д.;
- пограничный столб № 53/1(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º52′39.5″ с.ш., 75º09′37.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 53/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.21 км в общем северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 54.
Пограничный знак № 54, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 54(1) и № 54(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 54(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу), северо-западнее автомобильного моста. Его геодезические координаты 42º52′46.0″ с.ш., 75º09′30.9″ в.д.;
- пограничный столб № 54(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу), юго-восточнее автомобильного моста. Его геодезические координаты 42º52′43.6″ с.ш., 75º09′36.1″ в.д.
От центра пограничного знака № 54 линия государственной границы идет на протяжении 0.86 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 55.
Пограничный знак № 55, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 55(1) и № 55(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 55(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу), юго-западнее автомобильного моста. Его геодезические координаты 42º52′52.2″ с.ш., 75º08′58.8″ в.д.;
- пограничный столб № 55(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу), северо-восточнее автомобильного моста. Его геодезические координаты 42º52′54.1″ с.ш., 75º09′01.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 55 линия государственной границы идет на протяжении 1.22 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 55/1.
Пограничный знак № 55/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 55/1(1) и № 55/1(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):

№ 64/4 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.35 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс бағытта № 65 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 65 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 65(1) және № 65(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 65(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°59′32.2″ с.е., 74°46′06.2″ ш.б.;
№ 65(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º59′34.3″ с.е., 74º46′09.3″ ш.б.
№ 65 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.33 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс бағытта № 66 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 66 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 66(1) және № 66(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 66(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°59′26.1″ с.е., 74°45′17.4″ ш.б.;
№ 66(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º59′29.1″ с.е., 74º45′15.5″ ш.б.
№ 66 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.19 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 66/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 66/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 66/1(1) және № 66/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 66/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°59′36.6″ с.е., 74°44′36.8″ ш.б.;
№ 66/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º59′38.1″ с.е., 74º44′39.0″ ш.б.
№ 66/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.99 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 66/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

От центра пограничного знака № 64/4 линия государственной границы идет на протяжении 1.35 км в общем западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 65.
Пограничный знак № 65, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 65(1) и № 65(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 65(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42°59′32.2″ с.ш., 74°46′06.2″ в.д.;
- пограничный столб № 65(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º59′34.3″ с.ш., 74º46′09.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 65 линия государственной границы идет на протяжении 1.33 км в общем западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 66.
Пограничный знак № 66, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 66(1) и № 66(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 66(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42°59′26.1″ с.ш., 74°45′17.4″ в.д.;
- пограничный столб № 66(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º59′29.1″ с.ш., 74º45′15.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 66 линия государственной границы идет на протяжении 1.19 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 66/1.
Пограничный знак № 66/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 66/1(1) и № 66/1(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 66/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42°59′36.6″ с.ш., 74°44′36.8″ в.д.;
- пограничный столб № 66/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 42º59′38.1″ с.ш., 74º44′39.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 66/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.99 км в общем северо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 66/2.

№ 67/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 67/1(1) және № 67/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 67/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43°01′09.1″ с.е., 74°42′35.9″ ш.б.;
№ 67/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′10.5″ с.е., 74º42′38.0″ ш.б.
№ 67/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.75 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 68 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 68 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 68(1) және № 68(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Шу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 68(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауындағы автомобиль көпірінің батысында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43°01′30.8″ с.е., 74°42′18.7″ ш.б.;
№ 68(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауындағы автомобиль көпірінің шығысында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′30.1″ с.е., 74º42′22.3″ ш.б.
№ 68 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.86 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 69 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 69 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Шу өзені су ағыны ортасы мен атауы жоқ каналдың орта сызығының қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 69(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43°01′53.5″ с.е., 74°42′00.3″ ш.б.;
№ 69(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′55.1″ с.е., 74º42′01.9″ ш.б.
№ 69(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′54.8″ с.е., 74º41′59.5″ ш.б.;
№ 69 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.32 км бойы Шу өзенінің бас тармағы су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 69/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

Пограничный знак № 67/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 67/1(1) и № 67/1(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 67/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 43°01′09.1″ с.ш., 74°42′35.9″ в.д.;
- пограничный столб № 67/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 43º01′10.5″ с.ш., 74º42′38.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 67/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.75 км в общем северо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 68.
Пограничный знак № 68, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 68(1) и № 68(2), с серединой водного потока реки Шу (Чу):
- пограничный столб № 68(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу) западнее автомобильного моста. Его геодезические координаты 43°01′30.8″ с.ш., 74°42′18.7″ в.д.;
- пограничный столб № 68(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу) восточнее автомобильного моста. Его геодезические координаты 43º01′30.1″ с.ш., 74º42′22.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 68 линия государственной границы идет на протяжении 0.86 км в общем северо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 69.
Пограничный знак № 69, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины водного потока реки Шу (Чу) и линии середины безымянного канала:
- пограничный столб № 69(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 43°01′53.5″ с.ш., 74°42′00.3″ в.д.;
- пограничный столб № 69(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 43º01′55.1″ с.ш., 74º42′01.9″ в.д.
- пограничный столб № 69(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 43º01′54.8″ с.ш., 74º41′59.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 69 линия государственной границы идет на протяжении 1.32 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока главного рукава реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 69/1.

№ 89/3 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.19 км бойы Шу өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс бағытта № 90 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 90 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Шу өзені су ағыны ортасының атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 90(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында және атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º15′52.0″ с.е., 74º12′07.9″ ш.б.;
№ 90(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің сол жағалауында және атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º15′52.7″ с.е., 74º12′07.1″ ш.б.
№ 90(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Шу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º15′58.7″ с.е., 74º12′18.1″ ш.б.
№ 90 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылады да, 0.33 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-батыс бағытында, № 90/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 90/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 90/1(1) және № 90/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 90/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º15′43.7″ с.е., 74º12′01.2″ ш.б.;
№ 90/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º15′44.0″ с.е., 74º12′00.6″ ш.б.
№ 90/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.95 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-батыс бағытында № 91 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 91 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Атауы жоқ канал осінің бұрылыс нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 91(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º15′19.0″ с.е., 74º11′37.3″ ш.б.;
№ 91(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º15′18.2″ с.е., 74º11′36.5″ ш.б.;

От центра пограничного знака № 89/3 линия государственной границы идет на протяжении 1.19 км в общем западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Шу (Чу) до центра пограничного знака № 90.
Пограничный знак № 90, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины водного потока реки Шу (Чу) с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 90(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Шу (Чу) и на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º15′52.0″ с.ш., 74º12′07.9″ в.д.;
- пограничный столб № 90(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Шу (Чу) и на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º15′52.7″ с.ш., 74º12′07.1″ в.д.;
- пограничный столб № 90(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Шу (Чу). Его геодезические координаты 43º15′58.7″ с.ш., 74º12′18.1″ в.д.
От центра пограничного знака № 90 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 0.33 км в юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 90/1.
Пограничный знак № 90/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 90/1(1) и № 90/1(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 90/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º15′43.7″ с.ш., 74º12′01.2″ в.д.;
- пограничный столб № 90/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º15′44.0″ с.ш., 74º12′00.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 90/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.95 км в юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 91.
Пограничный знак № 91, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка поворота оси безымянного канала:
- пограничный столб № 91(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º15′19.0″ с.ш., 74º11′37.3″ в.д.;
- пограничный столб № 91(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º15′18.2″ с.ш., 74º11′36.5″ в.д.;

№ 91(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º15′19.8″ с.е., 74º11′36.9″ ш.б.
№ 91 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылады да, 1.54 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 92 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 92 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. Атауы жоқ каналдың ортасының автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 92(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автотрассаның оңтүстік жағындағы атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º14′32.9″ с.е., 74º12′03.7″ ш.б.;
№ 92(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жағындағы атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º14′33.5″ с.е., 74º12′03.0″ ш.б.;
№ 92 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.92 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 93 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 93 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Атауы жоқ канал ортасының құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығының жалғасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 93(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º14′05.0″ с.е., 74º12′20.3″ ш.б.;
№ 93(2) Қырғыз шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º14′03.4″ с.е., 74º12′20.8″ ш.б.;
№ 93(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º14′04.7″ с.е., 74º12′19.5″ ш.б.
№ 93 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы құрлықтағы учаскеге өтеді де, 0.43 км бойы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 93/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 93/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º13′52.1″ с.е., 74º12′27.2″ ш.б.
№ 93/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.47 км бойы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында тура № 94 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 94 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі автомобиль жолының солтүстік жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º13′36.5″ с.е., 74º12′36.8″ ш.б.

- пограничный столб № 91(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º15′19.8 ″ с.ш., 74º11′36.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 91 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 1.54 км в юго-юго-восточном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 92.
Пограничный знак № 92, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины безымянного канала с осью автотрассы:
- пограничный столб № 92(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала, с южной стороны автотрассы. Его геодезические координаты 43º14′32.9″ с.ш., 74º12′03.7″ в.д.;
- пограничный столб № 92(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала, с северной стороны автотрассы. Его геодезические координаты 43º14′33.5″ с.ш., 74º12′03.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 92 линия государственной границы идет на протяжении 0.92 км в юго-юго-восточном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 93.
Пограничный знак № 93, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка стыка середины безымянного канала с продолжением линии сухопутной государственной границы:
- пограничный столб № 93(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º14′05.0″ с.ш., 74º12′20.3″ в.д.;
- пограничный столб № 93(2), кыргызский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º14′03.4″ с.ш., 74º12′20.8″ в.д.;
- пограничный столб № 93(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º14′04.7″ с.ш., 74º12′19.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 93 линия государственной границы переходит на сухопутный участок и идет на протяжении 0.43 км в юго-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 93/1.
Пограничный знак № 93/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º13′52.1″ с.ш., 74º12′27.2″ в.д.
От пограничного знака № 93/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.47 км в юго-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 94.
Пограничный знак № 94, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 43º13′36.5″ с.ш., 74º12′36.8″ в.д.

№ 94 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.13 км бойы автомобиль жолын оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында тура қиып өтеді де, № 95 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 95 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі автомобиль жолының оңтүстік жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º13′34.9″ с.е., 74º12′37.2″ ш.б.
№ 95 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.13 км бойы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында тура № 95/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 95/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º13′30.5″ с.е., 74º12′39.7″ ш.б.
№ 95/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.70 км бойы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында тура № 95/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 95/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º12′39.8″ с.е., 74º13′09.5″ ш.б.
№ 95/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.74 км бойы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында тура № 96 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 96 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º12′18.1″ с.е., 74º13′22.7″ ш.б.
№ 96 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылып, 0.78 км бойы оңтүстік-батыс бағытында тура № 96/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 96/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′57.7″ с.е., 74º13′02.2″ ш.б.
№ 96/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.64 км бойы оңтүстік-батыс бағытында тура № 97 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 97 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′41.1″ с.е., 74º12′45.5″ ш.б.
№ 97 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылып, 0.88 км бойы батыс бағытта тура № 97/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 97/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′41.2″ с.е., 74º12′06.3″ ш.б.

От пограничного знака № 94 линия государственной границы идет на протяжении 0.13 км в юго-юго-восточном направлении по прямой, пересекая автомобильную дорогу, до пограничного знака № 95.
Пограничный знак № 95, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с южной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 43º13′34.9″ с.ш., 74º12′37.2″ в.д.
От пограничного знака № 95 линия государственной границы идет на протяжении 0.13 км в юго-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 95/1.
Пограничный знак № 95/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º13′30.5″ с.ш., 74º12′39.7″ в.д.
От пограничного знака № 95/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.70 км в юго-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 95/2.
Пограничный знак № 95/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º12′39.8″ с.ш., 74º13′09.5″ в.д.
От пограничного знака № 95/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.74 км в юго-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 96.
Пограничный знак № 96, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º12′18.1″ с.ш., 74º13′22.7″ в.д.
От пограничного знака № 96 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 0.78 км в юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 96/1.
Пограничный знак № 96/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′57.7″ с.ш., 74º13′02.2″ в.д.
От пограничного знака № 96/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.64 км в юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 97.
Пограничный знак № 97, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′41.1″ с.ш., 74º12′45.5″ в.д.
От пограничного знака № 97 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 0.88 км в западном направлении по прямой до пограничного знака № 97/1.
Пограничный знак № 97/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′41.2″ с.ш., 74º12′06.3″ в.д.

№ 97/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.59 км бойы батыс бағытта тура № 98 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 98 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′41.3″ с.е., 74º11′40.3″ ш.б.
№ 98 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.37 км бойы оңтүстік-батыс бағытында тура № 98/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 98/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′34.3″ с.е., 74º11′27.0″ ш.б.
№ 98/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.56 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура № 99 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 99 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′46.2″ с.е., 74º11′08.1″ ш.б.
№ 99 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.67 км бойы батыс бағытта тура № 99/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 99/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′48.6″ с.е., 74º10′38.6″ ш.б.
№ 99/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.90 км бойы батыс бағытта тура № 100 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 100 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′49.9″ с.е., 74º09′58.9″ ш.б.
№ 100 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.69 км бойы батыс бағытта тура № 100/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 100/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′46.4″ с.е., 74º09′28.8″ ш.б.
№ 100/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.56 км бойы Шор-Коо өзенін батыс бағытта тура қиып өтіп, № 100/2 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 100/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′38.0″ с.е., 74º08′20.6″ ш.б.
№ 100/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.48 км бойы батыс бағытта тура № 101 шекаралық белгіге дейін өтеді.

От пограничного знака № 97/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.59 км в западном направлении по прямой до пограничного знака № 98.
Пограничный знак № 98, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′41.3″ с.ш., 74º11′40.3″ в.д.
От пограничного знака № 98 линия государственной границы идет на протяжении 0.37 км в юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 98/1.
Пограничный знак № 98/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′34.3″ с.ш., 74º11′27.0″ в.д.
От пограничного знака № 98/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.56 км в северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 99.
Пограничный знак № 99, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′46.2″ с.ш., 74º11′08.1″ в.д.
От пограничного знака № 99 линия государственной границы идет на протяжении 0.67 км в западном направлении по прямой до пограничного знака № 99/1.
Пограничный знак № 99/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′48.6″ с.ш., 74º10′38.6″ в.д.
От пограничного знака № 99/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.90 км в западном направлении по прямой до пограничного знака №100.
Пограничный знак № 100, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′49.9″ с.ш., 74º09′58.9″ в.д.
От пограничного знака № 100 линия государственной границы идет на протяжении 0.69 км в западном направлении по прямой до пограничного знака № 100/1.
Пограничный знак № 100/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′46.4″ с.ш., 74º09′28.8″ в.д.
От пограничного знака № 100/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.56 км в западном направлении по прямой, пересекая реку Шор-Коо (Чор-Коо), до пограничного знака № 100/2.
Пограничный знак № 100/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′38.0″ с.ш., 74º08′20.6″ в.д.
От пограничного знака № 100/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.48 км в западном направлении по прямой до пограничного знака № 101.

№ 107 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.17 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура № 108 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 108 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі автотрассаның оңтүстік жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′38.5″ с.е., 74º00′49.4″ ш.б.
№ 108 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.13 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура өтіп, автотрассаны қиып өтеді де, № 109 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 109 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі автотрассаның солтүстік жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′39.0″ с.е., 74º00′48.8″ ш.б.
№ 109 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.52 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура № 109/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 109/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′52.6″ с.е., 74º00′28.0″ ш.б.
№ 109/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.10 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура өтіп, Қарабалта өзенін қиып өтеді де, № 109/2 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 109/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′53.0″ с.е., 74º00′27.5″ ш.б.
№ 109/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.68 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура № 110 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 110 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º12′09.2″ с.е., 74º00′03.4″ ш.б.
№ 110 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.87 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура № 110/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 110/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º12′27.8″ с.е., 73º59′35.3″ ш.б.
№ 110/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.88 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура № 111 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 111 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º12′47.1″ с.е., 73º59′06.5″ ш.б.

От пограничного знака № 107 линия государственной границы идет на протяжении 1.17 км в северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 108.
Пограничный знак № 108, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с южной стороны автотрассы. Его геодезические координаты 43º11′38.5″ с.ш., 74º00′49.4″ в.д.
От пограничного знака № 108 линия государственной границы идет на протяжении 0.13 км в северо-западном направлении по прямой, пересекая автотрассу, до пограничного знака № 109.
Пограничный знак № 109, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с северной стороны автотрассы. Его геодезические координаты 43º11′39.0″ с.ш., 74º00′48.8″ в.д.
От пограничного знака № 109 линия государственной границы идет на протяжении 0.52 км в северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 109/1.
Пограничный знак № 109/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′52.6″ с.ш., 74º00′28.0″ в.д.
От пограничного знака № 109/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.10 км в северо-западном направлении по прямой, пересекая реку Карабалта (Кара-Балта), до пограничного знака № 109/2.
Пограничный знак № 109/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′53.0″ с.ш., 74º00′27.5″ в.д.
От пограничного знака № 109/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.68 км в северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 110.
Пограничный знак № 110, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º12′09.2″ с.ш., 74º00′03.4″ в.д.
От пограничного знака № 110 линия государственной границы идет на протяжении 0.87 км в северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 110/1.
Пограничный знак № 110/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º12′27.8″ с.ш., 73º59′35.3″ в.д.
От пограничного знака № 110/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.88 км в северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 111.
Пограничный знак № 111, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º12′47.1″ с.ш., 73º59′06.5″ в.д.

№ 114/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.23 км бойы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында тура № 114/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 114/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′32.8″ с.е., 73º57′26.3″ ш.б.
№ 114/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.99 км бойы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында тура № 115(2) шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 115(2) негізгі Қазақстан шекаралық белгісі автотрассаның солтүстік жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′01.8″ с.е., 73º57′15.1″ ш.б.
№ 115(2) шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.02 км бойы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында тура № 115(1) шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 115(1) негізгі Қырғыз шекаралық белгісі автотрассаның оңтүстік жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′01.3″ с.е., 73º57′14.9″ ш.б.
№ 115(1) шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы орман белдеуіне ауысады да, 0.06 км бойы жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 115/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 115/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º11′00.3″ с.е., 73º57′13.9″ ш.б.
№ 115/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.50 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы оңтүстік бағытта, содан кейін тура № 116 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 116 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º10′13.8″ с.е., 73º57′07.2″ ш.б.
№ 116 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.34 км бойы батыс бағытта тура өтеді де, Қырғыз Республикасының аумағында зираттан өтіп, № 116/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 116/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º10′14.3″ с.е., 73º56′52.1″ ш.б.
№ 116/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.44 км бойы оңтүстік бағытта тура өтеді де, Қырғыз Республикасының аумағында зираттан өтіп, № 116/2 шекаралық белгіге дейін келеді.

От пограничного знака № 114/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.23 км в юго-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 114/2.
Пограничный знак № 114/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′32.8″ с.ш., 73º57′26.3″ в.д.
От пограничного знака № 114/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.99 км в юго-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 115(2).
Пограничный знак №115(2), казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с северной стороны автотрассы. Его геодезические координаты 43º11′01.8″ с.ш., 73º57′15.1″ в.д.
От пограничного знака № 115(2) линия государственной границы идет на протяжении 0.02 км в юго-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 115(1).
Пограничный знак № 115(1), кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с южной стороны автотрассы. Его геодезические координаты 43º11′01.3″ с.ш., 73º57′14.9″ в.д.
От пограничного знака № 115(1) линия государственной границы переходит на лесополосу и идет на протяжении 0.06 км в общем юго-юго-западном направлении до пограничного знака №115/1.
Пограничный знак № 115/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º11′00.3″ с.ш., 73º57′13.9″ в.д.
От пограничного знака № 115/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.50 км в общем южном направлении по лесополосе, затем по прямой, до пограничного знака №116.
Пограничный знак № 116, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º10′13.8″ с.ш., 73º57′07.2″ в.д.
От пограничного знака № 116 линия государственной границы идет на протяжении 0.34 км в западном направлении по прямой, оставляя кладбище на территории Кыргызской Республики, до пограничного знака № 116/1.
Пограничный знак № 116/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º10′14.3″ с.ш., 73º56′52.1″ в.д.
От пограничного знака № 116/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.44 км в южном направлении по прямой, оставляя кладбище на территории Кыргызской Республики, до пограничного знака № 116/2.

№ 116/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º10′00.0″ с.е., 73º56′49.7″ ш.б.
№ 116/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.28 км бойы шығыс-оңтүстік-шығыс бағытында тура өтеді де, Қырғыз Республикасының аумағында зираттан өтіп, № 117 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 117 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º09′56.9″ с.е., 73º57′01.3″ ш.б.
№ 117 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылып, 1.39 км бойы жалпы оңтүстік-батыс бағытында тура өтіп, орман белдеуіне ауысады да, № 118 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 118 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º09′19.3″ с.е., 73º56′27.8″ ш.б.
№ 118 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.38 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 119 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 119 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º08′47.1″ с.е., 73º55′44.6 ″ ш.б.
№ 119 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.24 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 120 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 120 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º08′08.3″ с.е., 73º55′29.9″ ш.б.
№ 120 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.21 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 121 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 121 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º07′33.7″ с.е., 73º55′05.7″ ш.б.
№ 121 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.02 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 122 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 122 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º07′04.9″ с.е., 73º54′44.9″ ш.б.
№ 122 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.09 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 123 шекаралық белгіге дейін өтеді.

Пограничный знак № 116/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º10′00.0″ с.ш., 73º56′49.7″ в.д.
От пограничного знака № 116/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.28 км в востоко-юго-восточном направлении по прямой, оставляя кладбище на территории Кыргызской Республики, до пограничного знака № 117.
Пограничный знак № 117, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º09′56.9″ с.ш., 73º57′01.3″ в.д.
От пограничного знака № 117 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 1.39 км в юго-западном направлении по прямой, переходя на лесополосу, до пограничного знака № 118.
Пограничный знак № 118, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º09′19.3″ с.ш., 73º56′27.8″ в.д.
От пограничного знака № 118 линия государственной границы идет на протяжении 1.38 км в общем юго-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 119.
Пограничный знак № 119, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º08′47.1″ с.ш., 73º55′44.6 ″ в.д.
От пограничного знака № 119 линия государственной границы идет на протяжении 1.24 км в общем юго-юго-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 120.
Пограничный знак № 120, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º08′08.3″ с.ш., 73º55′29.9″ в.д.
От пограничного знака № 120 линия государственной границы идет на протяжении 1.21 км в общем юго-юго-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 121.
Пограничный знак № 121, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º07′33.7″ с.ш., 73º55′05.7″ в.д.
От пограничного знака № 121 линия государственной границы идет на протяжении 1.02 км в общем юго-юго-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 122.
Пограничный знак № 122, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º07′04.9″ с.ш., 73º54′44.9″ в.д.
От пограничного знака № 122 линия государственной границы идет на протяжении 1.09 км в общем юго-юго-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 123.

№ 123 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º06′34.1″ с.е., 73º54′22.2 ″ ш.б.
№ 123 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылып, 0.66 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 124 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 124 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º06′40.4″ с.е., 73º53′54.2″ ш.б.
№ 124 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.64 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы батыс бағытта № 125(1) шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 125(1) негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Тоқташ өзенінің оң жағалауындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º06′43.9″ с.е., 73º53′26.5″ ш.б.
№ 125(1) шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.13 км бойы Тоқташ өзенін қиып өтіп, орман белдеуі арқылы жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 125(2) шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 125(2) негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Тоқташ өзенінің сол жағалауындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º06′43.8″ с.е., 73º53′20.5″ ш.б.
№ 125(2) шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.46 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 125/1(1) шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 125/1(1) аралық Қазақстан шекаралық белгісі атауы жоқ каналдың оң жағалауындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º06′46.7″ с.е., 73º53′00.4″ ш.б.
№ 125/1(1) шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.03 км бойы атауы жоқ каналды қиып өтіп, орман белдеуі арқылы жалпы солтүстік-батыс бағытында өтеді де, № 125/1(2) шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 125/1(2) негізгі Қырғыз шекаралық белгісі атауы жоқ каналдың сол жағалауындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º06′47.3″ с.е., 73º52′59.3″ ш.б.
№ 125/1(2) шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.13 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы батыс бағытта № 126 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 126 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º06′53.7″ с.е., 73º52′10.0″ ш.б.

Пограничный знак № 123, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º06′34.1″ с.ш., 73º54′22.2 ″ в.д.
От пограничного знака № 123 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 0.66 км в общем западо-северо-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 124.
Пограничный знак № 124, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º06′40.4″ с.ш., 73º53′54.2″ в.д.
От пограничного знака № 124 линия государственной границы идет на протяжении 0.64 км в общем западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 125(1).
Пограничный знак № 125(1), кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на правом берегу реки Токташ (Ток-Таш). Его геодезические координаты 43º06′43.9″ с.ш., 73º53′26.5″ в.д.
От пограничного знака № 125(1) линия государственной границы идет на протяжении 0.13 км в общем западо-северо-западном направлении по лесополосе, пересекая реку Токташ (Ток-Таш), до пограничного знака № 125(2).
Пограничный знак № 125(2), казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на левом берегу реки Токташ (Ток-Таш). Его геодезические координаты 43º06′43.8″ с.ш., 73º53′20.5″ в.д.
От пограничного знака № 125(2) линия государственной границы идет на протяжении 0.46 км в общем западо-северо-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 125/1(1).
Пограничный знак № 125/1(1), казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º06′46.7″ с.ш., 73º53′00.4″ в.д.
От пограничного знака № 125/1(1) линия государственной границы идет на протяжении 0.03 км в общем северо-западном направлении по лесополосе, пересекая безымянный канал, до пограничного знака № 125/1(2).
Пограничный знак № 125/1(2), кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 43º06′47.3″ с.ш., 73º52′59.3″ в.д.
От пограничного знака № 125/1(2) линия государственной границы идет на протяжении 1.13 км в общем западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 126.
Пограничный знак № 126, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º06′53.7″ с.ш., 73º52′10.0″ в.д.

№ 126 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.82 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы батыс бағытта өтіп, Ащыбұлақ өзенін қиып өтеді де, № 127 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 127 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º06′58.4″ с.е., 73º51′34.3″ ш.б.
№ 127 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.92 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы батыс бағытта № 128 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 128 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º07′00.7″ с.е., 73º50′53.9″ ш.б.
№ 128 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.78 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы батыс бағытта № 129 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 129 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º07′03.1″ с.е., 73º50′19.5″ ш.б.
№ 129 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылып, 0.87 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 130 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 130 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º07′26.5″ с.е., 73º50′02.4″ ш.б.
№ 130 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.63 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 131 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 131 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º07′43.5″ с.е., 73º49′47.0″ ш.б.
№ 131 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылып, 1.42 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 132 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 132 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º07′20.0″ с.е., 73º48′53.6″ ш.б.
№ 132 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.81 км бойы орман белдеуі арқылы жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 133 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 133 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 43º07′04.8″ с.е., 73º48′24.3″ ш.б.

От пограничного знака № 126 линия государственной границы идет на протяжении 0.82 км в общем западном направлении по лесополосе, пересекая реку Ащыбулаксай, до пограничного знака № 127.
Пограничный знак № 127, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º06′58.4″ с.ш., 73º51′34.3″ в.д.
От пограничного знака № 127 линия государственной границы идет на протяжении 0.92 км в общем западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 128.
Пограничный знак № 128, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º07′00.7″ с.ш., 73º50′53.9″ в.д.
От пограничного знака № 128 линия государственной границы идет на протяжении 0.78 км в общем западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 129.
Пограничный знак № 129, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º07′03.1″ с.ш., 73º50′19.5″ в.д.
От пограничного знака № 129 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 0.87 км в общем северо-северо-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 130.
Пограничный знак № 130, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º07′26.5″ с.ш., 73º50′02.4″ в.д.
От пограничного знака № 130 линия государственной границы идет на протяжении 0.63 км в общем северо-северо-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 131.
Пограничный знак № 131, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º07′43.5″ с.ш., 73º49′47.0″ в.д.
От пограничного знака № 131 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 1.42 км в общем западо-юго-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 132.
Пограничный знак № 132, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º07′20.0″ с.ш., 73º48′53.6″ в.д.
От пограничного знака № 132 линия государственной границы идет на протяжении 0.81 км в общем юго-западном направлении по лесополосе до пограничного знака № 133.
Пограничный знак № 133, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º07′04.8″ с.ш., 73º48′24.3″ в.д.

№ 133 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.06 км бойы жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында орман белдеуі арқылы өтіп, Сарғау өзенін тура қиып өтеді де, № 134 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін келеді.
№ 134 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Мемлекеттік шекара сызығының автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 134(1) Қырғыз шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º06′48.1″ с.е., 73º47′46.8″ ш.б.;
№ 134(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Алматы-Ташкент-Термез М-39 автотрассасының оңтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º06′45.5″ с.е., 73º47′41.3″ ш.б.;
№ 134(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Алматы-Ташкент-Термез М-39 автотрассасының солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º06′45.9″ с.е., 73º47′40.9″ ш.б.
№ 134 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.51 км бойы автотрасса осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 135 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 135 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 135(1) және № 135(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 135(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автотрассаның оңтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º06′35.8 ″ с.е., 73º46′39.6″ ш.б.;
№ 135(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º06′36.3″ с.е., 73º46′39.4″ ш.б.
№ 135 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.37 км бойы Алматы-Ташкент-Термез автотрассасы осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 136 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 136 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 136(1) және № 136(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 136(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автотрассаның оңтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º06′20.2 ″ с.е., 73º45′43.2″ ш.б.;
№ 136(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º06′20.6″ с.е., 73º45′42.8″ ш.б.

От пограничного знака № 133 линия государственной границы идет на протяжении 1.06 км в общем западо-юго-западном направлении по лесополосе, затем по прямой, пересекает реку Саргау (Сары-Коо), до центра пограничного знака № 134.
Пограничный знак № 134, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения линии государственной границы с осью автотрассы:
- пограничный столб № 134(1), кыргызский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 43º06′48.1″ с.ш., 73º47′46.8 ″ в.д.;
- пограничный столб № 134(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южной обочине автотрассы М-39 Алматы – Ташкент – Термез. Его геодезические координаты 43º06′45.5″ с.ш., 73º47′41.3″ в.д.;
- пограничный столб № 134(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы М-39 Алматы – Ташкент – Термез. Его геодезические координаты 43º06′45.9″ с.ш., 73º47′40.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 134 линия государственной границы идет на протяжении 1.51 км в общем западо-юго-западном направлении по линии оси автотрассы до центра пограничного знака № 135.
Пограничный знак № 135, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 135(1) и № 135(2), с осью автотрассы:
- пограничный столб № 135(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º06′35.8″ с.ш., 73º46′39.6″ в.д.;
- пограничный столб № 135(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º06′36.3″ с.ш., 73º46′39.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 135 линия государственной границы идет на протяжении 1.37 км в общем западо-юго-западном направлении по линии оси автотрассы Алматы – Ташкент – Термез до центра пограничного знака № 136.
Пограничный знак № 136, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 136(1) и № 136(2), с осью автотрассы:
- пограничный столб № 136(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º06′20.2″ с.ш., 73º45′43.2″ в.д.;
- пограничный столб № 136(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º06′20.6″ с.ш., 73º45′42.8″ в.д.

№ 136 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.41 км бойы автотрасса осінің сызығымен жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 137 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 137 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 137(1) және № 137(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 137(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автотрассаның оңтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º05′52.5 ″ с.е., 73º44′53.9″ ш.б.;
№ 137(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º05′52.8″ с.е., 73º44′53.5″ ш.б.
№ 137 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.07 км бойы автотрасса осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 138 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 138 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 138(1) және № 138(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 138(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автотрассаның оңтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º05′18.7 ″ с.е., 73º43′36.0″ ш.б.;
№ 138(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º05′19.6″ с.е., 73º43′35.4″ ш.б.
№ 138 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.25 км бойы автотрасса осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 138/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 138/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 138/1(1) және № 138/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 138/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автотрассаның оңтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º04′57.5″ с.е., 73º42′49.3″ ш.б.;
№ 138/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º04′58.0″ с.е., 73º42′48.9″ ш.б.
№ 138/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.29 км бойы автотрасса осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 139 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

От центра пограничного знака № 136 линия государственной границы идет на протяжении 1.41 км в общем юго-западном направлении по линии оси автотрассы до центра пограничного знака № 137.
Пограничный знак № 137, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 137(1) и № 137(2), с осью автотрассы:
- пограничный столб № 137(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º05′52.5″ с.ш., 73º44′53.9″ в.д.;
- пограничный столб № 137(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º05′52.8″ с.ш., 73º44′53.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 137 линия государственной границы идет на протяжении 2.07 км в общем западо-юго-западном направлении по линии оси автотрассы до центра пограничного знака № 138.
Пограничный знак № 138, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 138(1) и № 138(2), с осью автотрассы:
- пограничный столб № 138(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º05′18.7″ с.ш., 73º43′36.0″ в.д.;
- пограничный столб № 138(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º05′19.6″ с.ш., 73º43′35.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 138 линия государственной границы идет на протяжении 1.25 км в западо-юго-западном направлении по линии оси автотрассы до центра пограничного знака № 138/1.
Пограничный знак № 138/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 138/1(1) и № 138/1(2), с осью автотрассы:
- пограничный столб № 138/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º04′57.5″ с.ш., 73º42′49.3″ в.д.;
- пограничный столб № 138/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º04′58.0″ с.ш., 73º42′48.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 138/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.29 км в западо-юго-западном направлении по линии оси автотрассы до центра пограничного знака № 139.

№ 143(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º02′30.1″ с.е., 73º35′30.8″ ш.б.
№ 143 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.56 км бойы автотрасса осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 143/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 143/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 143/1(1) және № 143/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 143/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автотрассаның оңтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′57.2 ″ с.е., 73º33′47.2″ ш.б.;
№ 143/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′58.1″ с.е., 73º33′46.8″ ш.б.
№ 143/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.51 км бойы автотрасса осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 144 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 144 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 144(1) және № 144(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автотрасса осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 144(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автотрассаның оңтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′51.3 ″ с.е., 73º33′26.3″ ш.б.;
№ 144(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автотрассаның солтүстік жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′51.7″ с.е., 73º33′26.1″ ш.б.
№ 144 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.91 км бойы автомобиль жолымен түйіскенге дейін автотрасса осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында, содан кейін тура жүріп, бөгеннің су айдынына өтеді де, № 145 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін келеді.
№ 145 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Мемлекеттік шекара сызығының бұрылыс нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 145(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, су қоймасының солтүстік-батыс жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′40.9″ с.е., 73º32′49.1″ ш.б.;
№ 145(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, су қоймасының оңтүстік жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′35.8″ с.е., 73º32′54.6″ ш.б.;

- пограничный столб № 143(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º02′30.1″ с.ш., 73º35′30.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 143 линия государственной границы идет на протяжении 2.56 км в западо-юго-западном направлении по линии оси автотрассы до центра пограничного знака № 143/1.
Пограничный знак № 143/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 143/1(1) и № 143/1(2), с осью автотрассы:
- пограничный столб № 143/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º01′57.2″ с.ш., 73º33′47.2″ в.д.;
- пограничный столб № 143/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º01′58.1″ с.ш., 73º33′46.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 143/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.51 км в западо-юго-западном направлении по линии оси автотрассы до центра пограничного знака № 144.
Пограничный знак № 144, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 144(1) и № 144(2), с осью автотрассы:
- пограничный столб № 144(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º01′51.3″ с.ш., 73º33′26.3″ в.д.;
- пограничный столб № 144(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северной обочине автотрассы. Его геодезические координаты 43º01′51.7″ с.ш., 73º33′26.1″ в.д.
От центра пограничного знака № 144 линия государственной границы идет на протяжении 0.91 км в западо-юго-западном направлении по линии оси автотрассы до стыка с автомобильной дорогой, далее по прямой переходит на водную поверхность водохранилища и подходит к центру пограничного знака № 145.
Пограничный знак № 145, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка поворота линии государственной границы:
- пограничный столб № 145(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северо-западном берегу водохранилища. Его геодезические координаты 43º01′40.9″ с.ш., 73º32′49.1″ в.д.;
- пограничный столб № 145(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на южном берегу водохранилища. Его геодезические координаты 43º01′35.8″ с.ш., 73º32′54.6″ в.д.;

№ 145(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, су қоймасының солтүстік-батыс жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º01′39.5″ с.е., 73º32′44.3″ ш.б.
№ 145 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.49 км бойы жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында су қоймасының су айдыны арқылы өткен соң, Қайыңдысай өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай № 146 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 146 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 146(1) және № 146(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қайыңдысай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 146(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қайыңдысай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º00′27.0″ с.е., 73º32′13.1″ ш.б.;
№ 146(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қайыңдысай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 43º00′28.6″ с.е., 73º32′09.8″ ш.б.
№ 146 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.58 км бойы Қайыңдысай өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 147 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 147 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 147(1) және № 147(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қайыңдысай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 147(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қайыңдысай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º59′10.0″ с.е., 73º32′22.6″ ш.б.;
№ 147(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қайыңдысай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º59′10.6″ с.е., 73º32′18.4″ ш.б.
№ 147 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.71 км бойы Қайыңдысай өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 147/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 147/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 147/1(1) және № 147/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Қайыңдысай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 147/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қайыңдысай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º58′25.4″ с.е., 73º32′36.5″ ш.б.;

- пограничный столб № 145(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на северо-западном берегу водохранилища. Его геодезические координаты 43º01′39.5″ с.ш., 73º32′44.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 145 линия государственной границы идет на протяжении 2.49 км в общем юго-юго-западном направлении по водной поверхности водохранилища, затем вверх по течению по середине водного потока реки Кайындысай (Кайынды-Сай), до центра пограничного знака № 146.
Пограничный знак № 146, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 146(1) и № 146(2), с серединой водного потока реки Кайындысай (Кайынды-Сай):
- пограничный столб № 146(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Кайындысай (Кайынды-Сай). Его геодезические координаты 43º00′27.0″ с.ш., 73º32′13.1″ в.д.;
- пограничный столб № 146(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Кайындысай (Кайынды-Сай). Его геодезические координаты 43º00′28.6″ с.ш., 73º32′09.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 146 линия государственной границы идет на протяжении 2.58 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Кайындысай (Кайынды-Сай) до центра пограничного знака № 147.
Пограничный знак № 147, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 147(1) и № 147(2), с серединой водного потока реки Кайындысай (Кайынды-Сай):
- пограничный столб № 147(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Кайындысай (Кайынды-Сай). Его геодезические координаты 42º59′10.0″ с.ш., 73º32′22.6″ в.д.;
- пограничный столб № 147(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Кайындысай (Кайынды-Сай). Его геодезические координаты 42º59′10.6″ с.ш., 73º32′18.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 147 линия государственной границы идет на протяжении 1.71 км в общем юго-юго-восточном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Кайындысай (Кайынды-Сай) до центра пограничного знака № 147/1.
Пограничный знак № 147/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 147/1(1) и № 147/1(2), с серединой водного потока реки Кайындысай (Кайынды-Сай):
- пограничный столб № 147/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Кайындысай (Кайынды-Сай). Его геодезические координаты 42º58′25.4″ с.ш., 73º32′36.5″ в.д.;

№ 147/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қайыңдысай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º58′24.2″ с.е., 73º32′33.9″ ш.б.
№ 147/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.01 км бойы Қайыңдысай өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 148 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 148 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Қайыңдысай өзені су ағыны ортасының атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 148(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Қайыңдысай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º57′59.2″ с.е., 73º32′59.1″ ш.б.;
№ 148(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º57′57.8″ с.е., 73º32′56.4″ ш.б.;
№ 148(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Қайыңдысай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º57′59.6″ с.е., 73º32′56.6″ ш.б.
№ 148 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылып, 1.39 км бойы атауы жоқ канал ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 148/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 148/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 148/1(1) және № 148/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 148/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º57′19.3″ с.е., 73º32′31.7″ ш.б.;
№ 148/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º57′19.9″ с.е., 73º32′30.7″ ш.б.
№ 148/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.41 км бойы атауы жоқ канал ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 149 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 149 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 149(1) және № 149(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 149(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º56′37.7″ с.е., 73º32′06.7″ ш.б.;

- пограничный столб № 147/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Кайындысай (Кайынды-Сай). Его геодезические координаты 42º58′24.2″ с.ш., 73º32′33.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 147/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.01 км в общем юго-юго-восточном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Кайындысай (Кайынды-Сай) до центра пограничного знака № 148.
Пограничный знак № 148, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины водного потока реки Кайындысай (Кайынды-Сай) с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 148(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Кайындысай (Кайынды-Сай). Его геодезические координаты 42º57′59.2″ с.ш., 73º32′59.1″ в.д.;
- пограничный столб № 148(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º57′57.8″ с.ш., 73º32′56.4″ в.д.;
- пограничный столб № 148(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Кайындысай (Кайынды-Сай). Его геодезические координаты 42º57′59.6″ с.ш., 73º32′56.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 148 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 1.39 км в общем юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 148/1.
Пограничный знак № 148/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 148/1(1) и № 148/1(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 148/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º57′19.3″ с.ш., 73º32′31.7″ в.д.;
- пограничный столб № 148/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º57′19.9″ с.ш., 73º32′30.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 148/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.41 км в общем юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 149.
Пограничный знак № 149, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 149(1) и № 149(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 149(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º56′37.7″ с.ш., 73º32′06.7″ в.д.;

№ 150/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.62 км бойы атауы жоқ канал ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытта № 151 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 151 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Атауы жоқ канал осінің бұрылыс нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 151(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º54′48.8″ с.е., 73º29′56.7″ ш.б.;
№ 151(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º54′47.5″ с.е., 73º29′56.4″ ш.б.;
№ 151(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º54′49.4″ с.е., 73º29′54.5″ ш.б.
№ 151 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.19 км бойы атауы жоқ канал ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 151/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 151/1 аралық шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Аспара өзені су ағынының ортасының атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 151/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º54′43.6″ с.е., 73º29′55.8″ ш.б.;
№ 151/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º54′43.3″ с.е., 73º29′51.3″ ш.б.;
№ 151/1(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º54′44.8″ с.е., 73º29′51.5″ ш.б.
№ 151/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.78 км бойы Аспара өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 152 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 152 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 152(1) және № 152(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 152(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º53′38.0″ с.е., 73º29′47.0″ ш.б.;

От центра пограничного знака № 150/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.62 км в общем юго-юго-восточном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 151.
Пограничный знак № 151, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка поворота оси безымянного канала:
- пограничный столб № 151(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º54′48.8″ с.ш., 73º29′56.7″ в.д.;
- пограничный столб № 151(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º54′47.5″ с.ш., 73º29′56.4″ в.д.;
- пограничный столб № 151(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º54′49.4″ с.ш., 73º29′54.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 151 линия государственной границы идет на протяжении 0.19 км в общем юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 151/1.
Пограничный знак № 151/1, промежуточный, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины водного потока реки Аспара (Ашмара) с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 151/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º54′43.6″ с.ш., 73º29′55.8″ в.д.;
- пограничный столб № 151/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º54′43.3″ с.ш., 73º29′51.3″ в.д.;
- пограничный столб № 151/1(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º54′44.8″ с.ш., 73º29′51.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 151/1 линия государственной границы идет на протяжении 2.78 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 152.
Пограничный знак № 152, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 152(1) и № 152(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 152(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º53′38.0″ с.ш., 73º29′47.0″ в.д.;

№ 152(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º53′36.1″ с.е., 73º29′42.7″ ш.б.
№ 152 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.48 км бойы Аспара өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-шығыс бағытында № 152/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 152/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 152/1(1) және № 152/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 152/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º53′09.9″ с.е., 73º30′21.3″ ш.б.;
№ 152/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º53′08.2″ с.е., 73º30′17.7″ ш.б.
№ 152/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.36 км бойы Аспара өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 153 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 153 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 153(1) және № 153(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 153(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′21.6″ с.е., 73º30′27.0″ ш.б.;
№ 153(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′20.9″ с.е., 73º30′22.7″ ш.б.
№ 153 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.78 км бойы Аспара өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 153/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 153/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 153/1(1) және № 153/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 153/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º52′00.2″ с.е., 73º30′35.5″ ш.б.;

- пограничный столб № 152(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º53′36.1″ с.ш., 73º29′42.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 152 линия государственной границы идет на протяжении 1.48 км в общем юго-восточном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 152/1.
Пограничный знак № 152/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 152/1(1) и № 152/1(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 152/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º53′09.9″ с.ш., 73º30′21.3″ в.д.;
- пограничный столб № 152/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º53′08.2″ с.ш., 73º30′17.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 152/1 линия государственной границы идет на протяжении 2.36 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 153.
Пограничный знак № 153, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 153(1) и № 153(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 153(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º52′21.6″ с.ш., 73º30′27.0″ в.д.;
- пограничный столб № 153(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º52′20.9″ с.ш., 73º30′22.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 153 линия государственной границы идет на протяжении 0.78 км в общем юго-юго-восточном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 153/1.
Пограничный знак № 153/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 153/1(1) и № 153/1(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 153/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º52′00.2″ с.ш., 73º30′35.5″ в.д.;

№ 155/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º51′06.0″ с.е., 73º30′42.8″ ш.б.
№ 155/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.53 км бойы тоғанның су айдынымен жалпы оңтүстік бағытта өтіп, бөгетті қиып өтеді де, № 155/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін келеді.
№ 155/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 155/2(1) және № 155/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің мемлекеттік шекара сызығымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 155/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауындағы бөгетте орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º50′49.6″ с.е., 73º30′42.0″ ш.б.;
№ 155/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауындағы бөгеттің батыс жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º50′51.3″ с.е., 73º30′36.8″ ш.б.
№ 155/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.52 км бойы алдымен тоған суымен, содан кейін Аспара өзені су ағынының ортасымен жалпы оңтүстік бағытта № 156 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 156 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 156(1) және № 156(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 156(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында, темір жолдың оңтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º50′32.3″ с.е., 73º30′45.0″ ш.б.;
№ 156(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында, темір жолдың солтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º50′35.5″ с.е., 73º30′33.8″ ш.б.
№ 156 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.34 км бойы Аспара өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 156/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 156/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 156/1(1) және № 156/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 156/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º50′23.0″ с.е., 73º30′39.9″ ш.б.;

- пограничный столб № 155/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º51′06.0″ с.ш., 73º30′42.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 155/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.53 км в общем южном направлении по водной поверхности пруда, пересекая плотину, до центра пограничного знака № 155/2.
Пограничный знак № 155/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 155/2(1) и № 155/2(2), с линией государственной границы:
- пограничный столб № 155/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара), на плотине. Его геодезические координаты 42º50′49.6″ с.ш., 73º30′42.0″ в.д.;
- пограничный столб № 155/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара), западнее плотины. Его геодезические координаты 42º50′51.3″ с.ш., 73º30′36.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 155/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.52 км в общем южном направлении по водной поверхности пруда, затем по середине водного потока реки Аспара (Ашмара), до центра пограничного знака № 156.
Пограничный знак № 156, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 156(1) и № 156(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 156(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара), с южной стороны железной дороги. Его геодезические координаты 42º50′32.3″ с.ш., 73º30′45.0″ в.д.;
- пограничный столб № 156(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара), с северной стороны железной дороги. Его геодезические координаты 42º50′35.5″ с.ш., 73º30′33.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 156 линия государственной границы идет на протяжении 0.34 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 156/1.
Пограничный знак № 156/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 156/1(1) и № 156/1(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 156/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º50′23.0″ с.ш., 73º30′39.9″ в.д.;

№ 156/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º50′23.0″ с.е., 73º30′36.6″ ш.б.
№ 156/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.98 км бойы алдымен тоған суымен, содан кейін Аспара өзені су ағынының ортасымен жалпы оңтүстік бағытта № 157 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 157 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 157(1) және № 157(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 157(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′52.7″ с.е., 73º30′48.8″ ш.б.;
№ 157(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′53.3″ с.е., 73º30′44.2″ ш.б.
№ 157 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.56 км бойы Аспара өзені су ағынының ортасымен жалпы оңтүстік бағытта № 157/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 157/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 157/1(1) және № 157/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 157/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′35.8″ с.е., 73º30′48.0″ ш.б.;
№ 157/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′35.4″ с.е., 73º30′44.9″ ш.б.
№ 157/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.44 км бойы Аспара өзені су ағынының ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 158 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 158 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 158(1) және № 158(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Тараз-Бішкек автожолының осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 158(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында, Тараз-Бішкек автожолының оң жақ жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′21.8″ с.е., 73º30′41.4″ ш.б.;

- пограничный столб № 156/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º50′23.0″ с.ш., 73º30′36.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 156/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.98 км в общем южном направлении по водной поверхности пруда, затем по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 157.
Пограничный знак № 157, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 157(1) и № 157(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 157(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º49′52.7″ с.ш., 73º30′48.8″ в.д.;
- пограничный столб № 157(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º49′53.3″ с.ш., 73º30′44.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 157 линия государственной границы идет на протяжении 0.56 км в общем южном направлении по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 157/1.
Пограничный знак № 157/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 157/1(1) и № 157/1(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 157/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º49′35.8″ с.ш., 73º30′48.0″ в.д.;
- пограничный столб № 157/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º49′35.4″ с.ш., 73º30′44.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 157/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.44 км в общем юго-юго-западном направлении по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 158.
Пограничный знак № 158, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 158(1) и № 158(2), с осью автодороги Тараз - Бишкек:
- пограничный столб № 158(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара), на южной обочине автодороги Тараз - Бишкек. Его геодезические координаты 42º49′21.8″ с.ш., 73º30′41.4″ в.д.;

№ 158(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында, Тараз-Бішкек автожолының сол жақ жиегінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′22.8″ с.е., 73º30′40.4″ ш.б.
№ 158 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.06 км бойы Аспара өзені су ағынының ортасымен жалпы оңтүстік бағытта № 158/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 158/1 аралық шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Аспара өзені су ағыны ортасының Аспара өзенінің ескі құрғақ арна ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 158/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′47.2″ с.е., 73º30′34.0″ ш.б.;
№ 158/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′50.1″ с.е., 73º30′33.3″ ш.б.;
№ 158/1(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′49.5″ с.е., 73º30′40.3″ ш.б.;
№ 158/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.34 км бойы Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 158/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 158/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 158/2(1) және № 158/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 158/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′41.9″ с.е., 73º30′26.2″ ш.б.;
№ 158/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′42.6″ с.е., 73º30′23.4″ ш.б.
№ 158/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.48 км бойы Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының ортасымен жалпы оңтүстік бағытта № 158/3 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 158/3 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 158/3(1) және № 158/3(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

- пограничный столб № 158(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара), на северной обочине автодороги Тараз - Бишкек. Его геодезические координаты 42º49′22.8″ с.ш., 73º30′40.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 158 линия государственной границы идет на протяжении 1.06 км в общем южном направлении по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 158/1.
Пограничный знак № 158/1, промежуточный, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины водного потока реки Аспара (Ашмара) с серединой старого сухого русла реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 158/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′47.2″ с.ш., 73º30′34.0″ в.д.;
- пограничный столб № 158/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′50.1″ с.ш., 73º30′33.3″ в.д.;
- пограничный столб № 158/1(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′49.5″ с.ш., 73º30′40.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 158/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.34 км в общем юго-юго-западном направлении по середине старого сухого русла реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 158/2.
Пограничный знак № 158/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 158/2(1) и № 158/2(2), с серединой старого сухого русла реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 158/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу старого сухого русла реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′41.9″ с.ш., 73º30′26.2″ в.д.;
- пограничный столб № 158/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу старого сухого русла реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′42.6″ с.ш., 73º30′23.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 158/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.48 км в общем южном направлении по середине старого сухого русла реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 158/3.
Пограничный знак № 158/3, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 158/3(1) и № 158/3(2), с серединой старого сухого русла реки Аспара (Ашмара):

№ 158/3(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′26.5″ с.е., 73º30′27.0″ ш.б.;
№ 158/3(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′27.1″ с.е., 73º30′24.7″ ш.б.
№ 158/3 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.49 км бойы Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының ортасымен жалпы оңтүстік бағытта № 159 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 159 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 159(1) және № 159(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзенінің ескі құрғақ арна ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 159(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′10.8″с.е., 73º30′26.5″ ш.б.;
№ 159(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′10.9″ с.е., 73º30′24.4″ ш.б.
№ 159 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.53 км бойы алдымен Аспара өзенінің ескі құрғақ арнасының ортасымен, содан кейін Аспара өзені су ағынының ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 159/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 159/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 159/1(1) және № 159/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 159/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Аспара өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′21.9″ с.е., 73º30′23.1″ ш.б.;
№ 159/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Аспара өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′00.7″ с.е., 73º30′20.5″ ш.б.
№ 159/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.39 км бойы Аспара өзені су ағынының ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 160 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 160 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 160(1) және № 160(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Аспара өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

- пограничный столб № 158/3(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу старого сухого русла реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′26.5″ с.ш., 73º30′27.0″ в.д.;
- пограничный столб № 158/3(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу старого сухого русла реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′27.1″ с.ш., 73º30′24.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 158/3 линия государственной границы идет на протяжении 0.49 км в общем южном направлении по середине старого сухого русла реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 159.
Пограничный знак № 159, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 159(1) и № 159(2), с серединой старого сухого русла реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 159(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу старого сухого русла реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′10.8″ с.ш., 73º30′26.5″ в.д.;
- пограничный столб № 159(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу старого сухого русла реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º48′10.9″ с.ш., 73º30′24.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 159 линия государственной границы идет на протяжении 1.53 км в общем юго-юго-западном направлении по середине старого сухого русла реки Аспара (Ашмара), затем по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 159/1.
Пограничный знак № 159/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 159/1(1) и № 159/1(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):
- пограничный столб № 159/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º47′21.9″ с.ш., 73º30′23.1″ в.д.;
- пограничный столб № 159/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Аспара (Ашмара). Его геодезические координаты 42º47′00.7″ с.ш., 73º30′20.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 159/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.39 км в общем юго-юго-западном направлении по середине водного потока реки Аспара (Ашмара) до центра пограничного знака № 160.
Пограничный знак № 160, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 160(1) и № 160(2), с серединой водного потока реки Аспара (Ашмара):

№ 172 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.51 км бойы Асутөр өзені су ағынының ортасымен жалпы шығыс-оңтүстік-шығыс бағытында № 173 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 173 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығы жалғасының Асутөр өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 173(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асутөр өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º27′42.3″ с.е., 73º29′33.3″ ш.б.;
№ 173(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асутөр өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º27′38.2″ с.е., 73º29′31.3″ ш.б.;
№ 173(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асутөр өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º27′39.1″ с.е., 73º29′29.0″ ш.б.
№ 173 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы құрлықтағы учаскеге өтіп, 24.84 км бойы 3455.6, 3558.2, 4144.0, 4129.5 белгілері бар биіктіктер, 4315.2 белгісі бар геодезиялық пункт, 4059.7, белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасына шығады да, 3912.2, 3883.6 белгілері бар биіктіктер мен 4016.4 белгісі бар геодезиялық пункт, 4034.6, 4201.6, 4128.4 белгілері бар биіктіктер, 4101.8 белгісі бар геодезиялық пункт, 3955.2, 4053.7, 3959.3, 3908.0, 3959.3 белгілері бар биіктіктер арқылы атауы жоқ тау сілемінің қырқасымен жалпы батыс бағытта өтіп, № 174 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 174 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º26′28.3″ с.е., 73º18′47.2″ ш.б.
№ 174 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.13 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік бағытта № 175 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 175 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º27′28.9″ с.е., 73º18′31.9″ ш.б.
№ 175 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.92 км бойы 3597.4 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік бағытта № 176 шекаралық белгіге дейін өтеді.

От центра пограничного знака № 172 линия государственной границы идет на протяжении 1.51 км в общем востоко-юго-восточном направлении по середине водного потока реки Асутор (Ашуу-ТҰр) до центра пограничного знака № 173.
Пограничный знак № 173, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения продолжения линии сухопутной государственной границы с серединой водного потока реки Асутор (Ашуу-ТҰр):
- пограничный столб № 173(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асутор (Ашуу-ТҰр). Его геодезические координаты 42º27′42.3″ с.ш., 73º29′33.3″ в.д.;
- пограничный столб № 173(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Асутор (Ашуу-ТҰр). Его геодезические координаты 42º27′38.2″ с.ш., 73º29′31.3″ в.д.;
- пограничный столб № 173(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асутор (Ашуу-ТҰр). Его геодезические координаты 42º27′39.1″ с.ш., 73º29′29.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 173 линия государственной границы переходит на сухопутный участок и идет на протяжении 24.84 км в общем западном направлении по гребню безымянного горного отрога через высоты с отметками 3455.6, 3558.2, 4144.0, 4129.5, геодезический пункт с отметкой 4315.2, высоту с отметкой 4059.7, выходит на гребень Кыргызского (Киргизского) хребта и идет через высоты с отметками 3912.2, 3883.6, геодезический пункт с отметкой 4016.4, высоты с отметками 4034.6, 4201.6, 4128.4, геодезический пункт с отметкой 4101.8, высоты с отметками 3955.2, 4053.7, 3959.3, 3908.0, 3959.3 до пограничного знака № 174.
Пограничный знак № 174, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º26′28.3″ с.ш., 73º18′47.2″ в.д.
От пограничного знака № 174 линия государственной границы идет на протяжении 2.13 км в общем северном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 175.
Пограничный знак № 175, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º27′28.9″ с.ш., 73º18′31.9″ в.д.
От пограничного знака № 175 линия государственной границы идет на протяжении 1.92 км в общем северном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 3597.4 до пограничного знака № 176.

№ 176 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º28′28.6″ с.е., 73º18′26.6″ ш.б.
№ 176 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.37 км бойы 3575.8 белгісі бар геодезиялық пункт арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік бағытта № 177 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 177 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º29′08.2″ с.е., 73º18′34.3″ ш.б.
№ 177 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.70 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 178 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 178 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º29′28.9″ с.е., 73º18′26.5″ ш.б.
№ 178 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.92 км бойы Қырғыз жотасы қырқасының бойымен жалпы солтүстік бағытта № 179 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 179 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Құмбел асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º29′58.2″ с.е., 73º18′29.9″ ш.б.
№ 179 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.34 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік бағытта № 180 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 180 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º30′40.2″ с.е., 73º18′29.6″ ш.б.
№ 180 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.00 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 181 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 181 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º30′40.8″ с.е., 73º17′45.9″ ш.б.
№ 181 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 5.86 км бойы 3452.6, 3520.6, 3584.0 белгілері бар биіктіктер арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 182 шекаралық белгіге дейін өтеді.

Пограничный знак № 176, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º28′28.6″ с.ш., 73º18′26.6″ в.д.
От пограничного знака № 176 линия государственной границы идет на протяжении 1.37 км в общем северном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через геодезический пункт с отметкой 3575.8 до пограничного знака № 177.
Пограничный знак № 177, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º29′08.2″ с.ш., 73º18′34.3″ в.д.
От пограничного знака № 177 линия государственной границы идет на протяжении 0.70 км в общем северо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 178.
Пограничный знак № 178, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º29′28.9″ с.ш., 73º18′26.5″ в.д.
От пограничного знака № 178 линия государственной границы идет на протяжении 0.92 км в общем северном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 179.
Пограничный знак № 179, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Кумбель (Кум-Бель). Его геодезические координаты 42º29′58.2″ с.ш., 73º18′29.9″ в.д.
От пограничного знака № 179 линия государственной границы идет на протяжении 1.34 км в общем северном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 180.
Пограничный знак № 180, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º30′40.2″ с.ш., 73º18′29.6″ в.д.
От пограничного знака № 180 линия государственной границы идет на протяжении 1.00 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 181.
Пограничный знак № 181, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º30′40.8″ с.ш., 73º17′45.9″ в.д.
От пограничного знака № 181 линия государственной границы идет на протяжении 5.86 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоты с отметками 3452.6, 3520.6, 3584.0 до пограничного знака № 182.

№ 182 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º31′21.5″ с.е., 73º13′48.4″ ш.б.
№ 182 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.78 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 183 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 183 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º30′57.4″ с.е., 73º13′39.6″ ш.б.
№ 183 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.19 км бойы 3296.0 белгісі бар асу арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 184 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 184 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º31′21.8″ с.е., 73º12′20.7″ ш.б.
№ 184 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.78 км бойы 3319.5, 3281.8 белгілері бар биіктіктер арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 185 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 185 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі 3174.1 белгісі бар Сарытөр асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º31′42.2″ с.е., 73º10′30.9″ ш.б.
№ 185 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 7.06 км бойы 3341.8, 3325.1, 3238.8 белгілері бар биіктіктер, 3090.3 белгісі бар Ақтас асуы арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 186 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 186 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º32′25.0″ с.е., 73º06′03.5″ ш.б.
№ 186 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 5.90 км бойы 3388.1, 3408.9, 3336.3 белгілері бар биіктіктер арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 187 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 187 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º32′11.5″ с.е., 73º02′10.8″ ш.б.

Пограничный знак № 182, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º31′21.5″ с.ш., 73º13′48.4″ в.д.
От пограничного знака № 182 линия государственной границы идет на протяжении 0.78 км в общем юго-юго-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 183.
Пограничный знак № 183, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º30′57.4″ с.ш., 73º13′39.6″ в.д.
От пограничного знака № 183 линия государственной границы идет на протяжении 2.19 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через перевал с отметкой 3296.0 до пограничного знака № 184.
Пограничный знак № 184, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º31′21.8″ с.ш., 73º12′20.7″ в.д.
От пограничного знака № 184 линия государственной границы идет на протяжении 2.78 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоты с отметками 3319.5, 3281.8 до пограничного знака № 185.
Пограничный знак № 185, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Сарытор (Чаар-ТҰр) с отметкой 3174.1. Его геодезические координаты 42º31′42.2″ с.ш., 73º10′30.9″ в.д.
От пограничного знака № 185 линия государственной границы идет на протяжении 7.06 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоты с отметками 3341.8, 3325.1, 3238.8, перевал Актас (Ак-Таш) с отметкой 3090.3 до пограничного знака № 186.
Пограничный знак № 186, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º32′25.0″ с.ш., 73º06′03.5″ в.д.
От пограничного знака № 186 линия государственной границы идет на протяжении 5.90 км в общем западо-юго-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоты с отметками 3388.1, 3408.9, 3336.3 до пограничного знака № 187.
Пограничный знак № 187, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º32′11.5″ с.ш., 73º02′10.8″ в.д.

№ 187 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.65 км бойы 3117.2 белгісі бар Шырғанақ асуы, 3340.7 белгісі бар биіктік, 3125.1 белгісі бар Өгізасу асуы арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 188 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 188 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º32′07.7″ с.е., 73º00′23.8″ ш.б.
№ 188 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 4.32 км бойы 3241.0 белгісі бар биіктік, 3264.4 белгісі бар геодезиялық пункт арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 189 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 189 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Кіші Көкқия асуындағы Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º32′03.7″ с.е., 72º57′30.9″ ш.б.
№ 189 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.53 км бойы 3031.4 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 190 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 190 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі 2798.0 белгісі бар Үлкен Көкқия асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º32′06.9″ с.е., 72º55′05.4″ ш.б.
№ 190 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.17 км бойы 2836.3 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 190/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 190/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Ағытай асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º32′51.3″ с.е., 72º53′08.2″ ш.б.
№ 190/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.88 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 191 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 191 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Ақсай асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º33′31.6″ с.е., 72º52′11.2″ ш.б.

От пограничного знака № 187 линия государственной границы идет на протяжении 2.65 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через перевал Огизасу (Огюз-Ашуу) с отметкой 3125.1, высоту с отметкой 3340.7, перевал Шырганак (Чычырканак) с отметкой 3117.2 до пограничного знака № 188.
Пограничный знак № 188, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º32′07.7″ с.ш., 73º00′23.8″ в.д.
От пограничного знака № 188 линия государственной границы идет на протяжении 4.32 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через геодезический пункт с отметкой 3264.4, высоту с отметкой 3241.0 до пограничного знака № 189.
Пограничный знак № 189, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Киши Коккия (Кичи-КҰк-Кыя). Его геодезические координаты 42º32′03.7″ с.ш., 72º57′30.9 ″ в.д.
От пограничного знака № 189 линия государственной границы идет на протяжении 3.53 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 3031.4 до пограничного знака № 190.
Пограничный знак № 190, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Улькен Коккия (Чон-КҰк-Кыя) с отметкой 2798.0. Его геодезические координаты 42º32′06.9″ с.ш., 72º55′05.4″ в.д.
От пограничного знака № 190 линия государственной границы идет на протяжении 3.17 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 2836.3 до пограничного знака № 190/1.
Пограничный знак № 190/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Агытай (Агыш-Ай). Его геодезические координаты 42º32′51.3″ с.ш., 72º53′08.2″ в.д.
От пограничного знака № 190/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.88 км в общем северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 191.
Пограничный знак № 191, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Аксай (Ак-Сай). Его геодезические координаты 42º33′31.6″ с.ш., 72º52′11.2″ в.д.

№ 191 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.88 км бойы 3038.5 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 192 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 192 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Жүзашу асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º33′31.0″ с.е., 72º49′42.2″ ш.б.
№ 192 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.22 км бойы 2982.8 белгісі бар геодезиялық пункт арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 193 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 193 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Жаланашасу асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º34′46.1″ с.е., 72º48′24.8″ ш.б.
№ 193 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.22 км бойы 2889.7 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 193/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 193/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі 2851.5 белгісі бар Талдыбұлақ асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º35′44.3″ с.е., 72º47′31.2″ ш.б.
№ 193/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.77 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 194 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 194 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º35′54.2″ с.е., 72º47′01.1″ ш.б.
№ 194 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.13 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік бағытта № 195 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 195 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º36′25.6″ с.е., 72º46′53.9″ ш.б.
№ 195 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.83 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 196 шекаралық белгіге дейін өтеді.

От пограничного знака № 191 линия государственной границы идет на протяжении 3.88 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 3038.5 до пограничного знака № 192.
Пограничный знак № 192, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Жузашу (Джюз-Ашуу). Его геодезические координаты 42º33′31.0″ с.ш., 72º49′42.2″ в.д.
От пограничного знака № 192 линия государственной границы идет на протяжении 3.22 км в общем северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через геодезический пункт с отметкой 2982.8 до пограничного знака № 193.
Пограничный знак № 193, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Жаланашасу (Джалан). Его геодезические координаты 42º34′46.1″ с.ш., 72º48′24.8″ в.д.
От пограничного знака № 193 линия государственной границы идет на протяжении 2.22 км в общем северо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 2889.7 до пограничного знака № 193/1.
Пограничный знак № 193/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Талдыбулак (Талды-Булак) с отметкой 2851.5. Его геодезические координаты 42º35′44.3″ с.ш., 72º47′31.2″ в.д.
От пограничного знака № 193/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.77 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 194.
Пограничный знак № 194, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º35′54.2″ с.ш., 72º47′01.1″ в.д.
От пограничного знака № 194 линия государственной границы идет на протяжении 1.13 км в общем северном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 195.
Пограничный знак № 195, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º36′25.6″ с.ш., 72º46′53.9″ в.д.
От пограничного знака № 195 линия государственной границы идет на протяжении 0.83 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 196.

№ 196 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Бозбұлақ асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º36′37.9″ с.е., 72º46′22.8″ ш.б.
№ 196 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.40 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 196/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 196/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º36′41.1″ с.е., 72º46′06.4″ ш.б.
№ 196/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.98 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 196/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 196/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º37′40.9″ с.е., 72º45′42.8″ ш.б.
№ 196/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.20 км бойы 3420.8 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 197 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 197 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º38′00.7″ с.е., 72º45′14.5″ ш.б.
№ 197 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.03 км бойы 3565.9 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 198 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 198 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º38′46.2″ с.е., 72º44′14.6″ ш.б.
№ 198 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 8.31 км бойы 3616.5 белгісі бар биіктік, 3676.0 белгісі бар геодезиялық пункт, 3604.7 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 199 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 199 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º40′02.4″ с.е., 72º39′18.4″ ш.б.

Пограничный знак № 196, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Бозбулак (Боз-Булак). Его геодезические координаты 42º36′37.9″ с.ш., 72º46′22.8″ в.д.
От пограничного знака № 196 линия государственной границы идет на протяжении 0.40 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 196/1.
Пограничный знак № 196/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º36′41.1″ с.ш., 72º46′06.4″ в.д.
От пограничного знака № 196/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.98 км в общем северо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 196/2.
Пограничный знак № 196/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º37′40.9″ с.ш., 72º45′42.8″ в.д.
От пограничного знака № 196/2 линия государственной границы идет на протяжении 1.20 км в общем северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 3420.8 до пограничного знака № 197.
Пограничный знак № 197, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º38′00.7″ с.ш., 72º45′14.5″ в.д.
От пограничного знака № 197 линия государственной границы идет на протяжении 2.03 км в общем северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 3565.9 до пограничного знака № 198.
Пограничный знак № 198, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º38′46.2″ с.ш., 72º44′14.6″ в.д.
От пограничного знака № 198 линия государственной границы идет на протяжении 8.31 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 3604.7, геодезический пункт с отметкой 3676.0, высоту с отметкой 3616.5 до пограничного знака № 199.
Пограничный знак № 199, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º40′02.4″ с.ш., 72º39′18.4″ в.д.

№ 199 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.73 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 200 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 200 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º40′23.8″ с.е., 72º39′09.6″ ш.б.
№ 200 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.33 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 201 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 201 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасы кезеңіндегі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º40′23.8″ с.е., 72º38′15.2″ ш.б.
№ 201 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.89 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 202 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 202 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º40′40.3″ с.е., 72º37′49.1″ ш.б.
№ 202 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.68 км бойы 3346.6 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 203 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 203 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасы кезеңіндегі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º40′56.5″ с.е., 72º36′14.4″ ш.б.
№ 203 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.84 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 204 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 204 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Шұңқыр асуында, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º41′06.7″ с.е., 72º34′58.4″ ш.б.
№ 204 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 5.55 км бойы 3698.3 белгісі бар геодезиялық пункт, 3605.3 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 205 шекаралық белгіге дейін өтеді.

От пограничного знака № 199 линия государственной границы идет на протяжении 0.73 км в общем северо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 200.
Пограничный знак № 200, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º40′23.8″ с.ш., 72º39′09.6″ в.д.
От пограничного знака № 200 линия государственной границы идет на протяжении 1.33 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 201.
Пограничный знак № 201, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, в седловине гребня Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º40′23.8″ с.ш., 72º38′15.2″ в.д.
От пограничного знака № 201 линия государственной границы идет на протяжении 0.89 км в общем северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 202.
Пограничный знак № 202, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º40′40.3″ с.ш., 72º37′49.1″ в.д.
От пограничного знака № 202 линия государственной границы идет на протяжении 2.68 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 3346.6 до пограничного знака № 203.
Пограничный знак № 203, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, в седловине гребня Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º40′56.5″ с.ш., 72º36′14.4″ в.д.
От пограничного знака № 203 линия государственной границы идет на протяжении 1.84 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 204.
Пограничный знак № 204, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на перевале Шункыр (Чункур). Его геодезические координаты 42º41′06.7″ с.ш., 72º34′58.4″ в.д.
От пограничного знака № 204 линия государственной границы идет на протяжении 5.55 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 3605.3, геодезический пункт с отметкой 3698.3 до пограничного знака № 205.

№ 205 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі 3469.4 белгісі бар атауы жоқ асуда, Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º40′51.2″ с.е., 72º31′13.3″ ш.б.
№ 205 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 7.49 км бойы 3571.7 белгісі бар Көкдөнен асуы, 3480.8, 3497.0, 3403.1 белгілері бар биіктіктер арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 206 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 206 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º41′54.1″ с.е., 72º27′29.6″ ш.б.
№ 206 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 22.83 км бойы 3589.1 белгісі бар Кіші Көкдөнен асуы, 3793.4 белгісі бар геодезиялық пункт, 3518.7, 3673.5, 3643.1 белгілері бар биіктіктер, Шал тауында орналасқан 3786.5 белгісі бар геодезиялық пункт, 3683.3, 3700.7, 3668.6 белгілері бар биіктіктер арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 207 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 207 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′01.5″ с.е., 72º14′59.4″ ш.б.
№ 207 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 17.28 км бойы 3216.8, 3161.7, 3150.9 белгілері бар биіктіктер, 3242.1 белгісі бар геодезиялық пункт, , 3006.7 белгісі бар Маңбел асуы, 3614.8 белгісі бар Маңбел тауы, 3544.9 белгісі бар биіктік арқылы Манас тауында орналасқан 3820.1 белгісі бар геодезиялық пункт,3561.4, 3598.4 белгілері бар биіктіктер арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 208 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 208 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасы қырқасының кезеңіндегі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º44′57.7″ с.е., 72º05′30.5″ ш.б.
№ 208 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.95 км бойы 3157.4 белгісі бар геодезиялық пункт, 3113.0 белгісі бар биіктік, Түйеқарын асуы арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 209 шекаралық белгіге дейін өтеді.

Пограничный знак № 205, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта, на безымянном перевале с отметкой 3469.4. Его геодезические координаты 42º40′51.2″ с.ш., 72º31′13.3″ в.д.
От пограничного знака № 205 линия государственной границы идет на протяжении 7.49 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоты с отметками 3480.8, 3497.0, 3403.1, перевал Кокдонен (КҰкдҰнҰн) с отметкой 3571.7 до пограничного знака № 206.
Пограничный знак № 206, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º41′54.1″ с.ш., 72º27′29.6″ в.д.
От пограничного знака № 206 линия государственной границы идет на протяжении 22.83 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через перевал Киши Кокдонен (Кичи-КҰкдҰнҰн) с отметкой 3589.1, геодезический пункт с отметкой 3793.4, высоты с отметками 3518.7, 3673.5, 3643.1, геодезический пункт с отметкой 3786.5, расположенный на горе Шал (Чал), высоты с отметками 3683.3, 3700.7, 3668.6 до пограничного знака № 207.
Пограничный знак № 207, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º46′01.5″ с.ш., 72º14′59.4″ в.д.
От пограничного знака № 207 линия государственной границы идет на протяжении 17.28 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоты с отметками 3561.4, 3598.4, геодезический пункт с отметкой 3820.1, расположенный на горе Манас, через высоту с отметкой 3544.9, гору Манбель (Макбель) с отметкой 3614.8, перевал Манбель (Макбель) с отметкой 3006.7, геодезический пункт с отметкой 3242.1, высоты с отметками 3216.8, 3161.7, 3150.9 до пограничного знака № 208.
Пограничный знак № 208, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, в седловине гребня Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º44′57.7″ с.ш., 72º05′30.5″ в.д.
От пограничного знака № 208 линия государственной границы идет на протяжении 3.95 км в общем северо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через перевал Туйекарын (ТҰо-Карын), высоту с отметкой 3113.0, геодезический пункт с отметкой 3157.4 до пограничного знака № 209.

№ 209 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′31.7″ с.е., 72º04′00.2″ ш.б.
№ 209 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.25 км бойы 3100.1, 3043.4 белгілері бар биіктіктер арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс бағытта № 210 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 210 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жота қырқасының кезеңіндегі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′46.2″ с.е., 72º01′41.6″ ш.б.
№ 210 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.34 км бойы 2905.2 белгісі бар биіктік арқылы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 211 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 211 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′02.8″ с.е., 72º00′48.0″ ш.б.
№ 211 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.48 км бойы Қырғыз жотасының қырқасы бойымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 211/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 211/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының қырқасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′59.0″ с.е., 72º00′29.9″ ш.б.
№ 211/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.75 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 212 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 212 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′48.6″ с.е., 71º59′59.7″ ш.б.
№ 212 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.29 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 213 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 213 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′54.8″ с.е., 71º59′50.6″ ш.б.
№ 213 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.61 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 214 шекаралық белгіге дейін өтеді.

Пограничный знак № 209, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º46′31.7″ с.ш., 72º04′00.2″ в.д.
От пограничного знака № 209 линия государственной границы идет на протяжении 3.25 км в общем западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоты с отметками 3100.1, 3043.4 до пограничного знака № 210.
Пограничный знак № 210, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, в седловине гребня Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º46′46.2″ с.ш., 72º01′41.6″ в.д.
От пограничного знака № 210 линия государственной границы идет на протяжении 1.34 км в общем западо-северо-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта через высоту с отметкой 2905.2 до пограничного знака № 211.
Пограничный знак № 211, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º47′02.8″ с.ш., 72º00′48.0″ в.д.
От пограничного знака № 211 линия государственной границы идет на протяжении 0.48 км в общем западо-юго-западном направлении по гребню Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 211/1.
Пограничный знак № 211/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на гребне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º46′59.0″ с.ш., 72º00′29.9″ в.д.
От пограничного знака № 211/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.75 км в общем западо-юго-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 212.
Пограничный знак № 212, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º46′48.6″ с.ш., 71º59′59.7″ в.д.
От пограничного знака № 212 линия государственной границы идет на протяжении 0.29 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 213.
Пограничный знак № 213, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º46′54.8″ с.ш., 71º59′50.6″ в.д.
От пограничного знака № 213 линия государственной границы идет на протяжении 0.61 км в общем западо-северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 214.

№ 214 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′05.0″ с.е., 71º59′27.5″ ш.б.
№ 214 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.56 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 215 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 215 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′17.4″ с.е., 71º59′09.8″ ш.б.
№ 215 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.76 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 216 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 216 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′34.5″ с.е., 71º58′46.1″ ш.б.
№ 216 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.55 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 217 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 217 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′48.3″ с.е., 71º58′30.8″ ш.б.
№ 217 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.30 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 217/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 217/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′56.2″ с.е., 71º58′23.1″ ш.б.
№ 217/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.33 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 218 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 218 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′05.3″ с.е., 71º58′15.9″ ш.б.
№ 218 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.26 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 218/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.

Пограничный знак № 214, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º47′05.0″ с.ш., 71º59′27.5″ в.д.
От пограничного знака № 214 линия государственной границы идет на протяжении 0.56 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 215.
Пограничный знак № 215, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º47′17.4″ с.ш., 71º59′09.8″ в.д.
От пограничного знака № 215 линия государственной границы идет на протяжении 0.76 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 216.
Пограничный знак № 216, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º47′34.5″ с.ш., 71º58′46.1″ в.д.
От пограничного знака № 216 линия государственной границы идет на протяжении 0.55 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 217.
Пограничный знак № 217, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º47′48.3″ с.ш., 71º58′30.8″ в.д.
От пограничного знака № 217 линия государственной границы идет на протяжении 0.30 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 217/1.
Пограничный знак № 217/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º47′56.2″ с.ш., 71º58′23.1″ в.д.
От пограничного знака № 217/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.33 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 218.
Пограничный знак № 218, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º48′05.3″ с.ш., 71º58′15.9″ в.д.
От пограничного знака № 218 линия государственной границы идет на протяжении 0.26 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 218/1.

№ 218/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′11.5″ с.е., 71º58′08.4″ ш.б.
№ 218/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.25 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 219 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 219 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′16.6″ с.е., 71º57′59.9″ ш.б.
№ 219 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.23 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы батыс бағытта № 219/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 219/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′17.0″ с.е., 71º57′50.0″ ш.б.
№ 219/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.13 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 220 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 220 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′15.2″ с.е., 71º57′44.9″ ш.б.
№ 220 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.52 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 221 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 221 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′06.0″ с.е., 71º57′25.9″ ш.б.
№ 221 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.36 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 222 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 222 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′02.0″ с.е., 71º57′11.2″ ш.б.
№ 222 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.43 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 223 шекаралық белгіге дейін өтеді.

Пограничный знак № 218/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º48′11.5″ с.ш., 71º58′08.4″ в.д.
От пограничного знака № 218/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.25 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 219.
Пограничный знак № 219, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º48′16.6″ с.ш., 71º57′59.9″ в.д.
От пограничного знака № 219 линия государственной границы идет на протяжении 0.23 км в общем западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 219/1.
Пограничный знак № 219/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º48′17.0″ с.ш., 71º57′50.0″ в.д.
От пограничного знака № 219/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.13 км в общем западо-юго-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 220.
Пограничный знак № 220, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º48′15.2″ с.ш., 71º57′44.9″ в.д.
От пограничного знака № 220 линия государственной границы идет на протяжении 0.52 км в общем юго-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 221.
Пограничный знак № 221, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º48′06.0″ с.ш., 71º57′25.9″ в.д.
От пограничного знака № 221 линия государственной границы идет на протяжении 0.36 км в общем западо-юго-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 222.
Пограничный знак № 222, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º48′02.0″ с.ш., 71º57′11.2″ в.д.
От пограничного знака № 222 линия государственной границы идет на протяжении 0.43 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 223.

№ 231 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º49′59.8″ с.е., 71º50′54.2″ ш.б.
№ 231 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.95 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 232 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 232 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º50′20.3″ с.е., 71º50′26.1″ ш.б.
№ 232 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.17 км бойы Қырғыз жотасының бойымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 233 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 233 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º50′07.9″ с.е., 71º48′54.9″ ш.б.
№ 233 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 3.14 км бойы Қырғыз жотасының беткейімен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 234 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 234 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қырғыз жотасының беткейіндегі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º49′26.3″ с.е., 71º46′51.1″ ш.б.
№ 234 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.91 км бойы Қырғыз жотасының беткейімен жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 235 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 235 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз жотасының беткейіндегі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º49′04.8″ с.е., 71º46′25.0″ ш.б.
№ 235 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.09 км бойы Қырғыз жотасының беткейімен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында өтіп, атауы жоқ бұлақ арнасын қиып өтеді де, арна бойының оңтүстік-шығыс жағымен № 236 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін келеді.
№ 236 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 236(1) және № 236(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ бұлақтың су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 236(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ бұлақтың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′53.4″ с.е., 71º45′38.3″ ш.б.;

Пограничный знак № 231, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º49′59.8″ с.ш., 71º50′54.2″ в.д.
От пограничного знака № 231 линия государственной границы идет на протяжении 0.95 км в общем северо-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 232.
Пограничный знак № 232, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º50′20.3″ с.ш., 71º50′26.1″ в.д.
От пограничного знака № 232 линия государственной границы идет на протяжении 2.17 км в общем западо-юго-западном направлении по Кыргызскому (Киргизскому) хребту до пограничного знака № 233.
Пограничный знак № 233, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на Кыргызском (Киргизском) хребте. Его геодезические координаты 42º50′07.9″ с.ш., 71º48′54.9″ в.д.
От пограничного знака № 233 линия государственной границы идет на протяжении 3.14 км в общем западо-юго-западном направлении по склону Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 234.
Пограничный знак № 234, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на склоне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º49′26.3″ с.ш., 71º46′51.1″ в.д.
От пограничного знака № 234 линия государственной границы идет на протяжении 0.91 км в общем юго-западном направлении по склону Кыргызского (Киргизского) хребта до пограничного знака № 235.
Пограничный знак № 235, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на склоне Кыргызского (Киргизского) хребта. Его геодезические координаты 42º49′04.8″ с.ш., 71º46′25.0″ в.д.
От пограничного знака № 235 линия государственной границы идет на протяжении 1.09 км в общем западо-юго-западном направлении по склону Кыргызского (Киргизского) хребта, пересекает русло безымянного ручья, идет вдоль русла с юго-восточной стороны до центра пограничного знака № 236.
Пограничный знак № 236, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 236(1) и № 236(2), с серединой водного потока безымянного ручья:
- пограничный столб № 236(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного ручья. Его геодезические координаты 42º48′53.4″ с.ш., 71º45′38.3″ в.д.;

№ 236(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ бұлақтың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′02.7″ с.е., 71º45′42.0″ ш.б.
№ 236 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.62 км бойы атауы жоқ бұлақ арнасы бойының оңтүстік-батыс жағымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 237 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 237 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. Тетіксай өзенінің бұлақ көзі болып табылатын атауы жоқ бұлақтардың қосылған жері шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 237(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Тетіксай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′08.1″ с.е., 71º45′18.1″ ш.б.;
№ 237(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ бұлақтың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′11.7″ с.е., 71º45′24.0″ ш.б.
№ 237 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 4.16 км бойы Тетіксай өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 238 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 238 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 238(1) және № 238(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Тетіксай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 238(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Тетіксай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′34.5″ с.е., 71º42′44.1″ ш.б.;
№ 238(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Тетіксай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′36.2″ с.е., 71º42′43.9″ ш.б.
№ 238 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.08 км бойы Тетіксай өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 239 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 239 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Алмалысай өзені мен Тетіксай өзені су ағындары ортасының қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 239(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Тетіксай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′07.5″ с.е., 71º41′27.6″ ш.б.;
№ 239(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Алмалысай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′06.0″ с.е., 71º41′25.9″ ш.б.;

- пограничный столб № 236(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного ручья. Его геодезические координаты 42º49′02.7″ с.ш., 71º45′42.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 236 линия государственной границы идет на протяжении 0.62 км в общем северо-западном направлении вдоль русла безымянного ручья с юго-западной стороны до центра пограничного знака № 237.
Пограничный знак № 237, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является слияние безымянных ручьев, являющихся истоком реки Тетиксай (Тетин-Сай):
- пограничный столб № 237(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Тетиксай (Тетин-Сай). Его геодезические координаты 42º49′08.1″ с.ш., 71º45′18.1″ в.д.;
- пограничный столб № 237(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного ручья. Его геодезические координаты 42º49′11.7″ с.ш., 71º45′24.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 237 линия государственной границы идет на протяжении 4.16 км в общем западо-юго-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Тетиксай (Тетин-Сай) до центра пограничного знака № 238.
Пограничный знак № 238, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 238(1) и № 238(2), с серединой водного потока реки Тетиксай (Тетин-Сай):
- пограничный столб № 238(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Тетиксай (Тетин-Сай). Его геодезические координаты 42º48′34.5″ с.ш., 71º42′44.1″ в.д.;
- пограничный столб № 238(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Тетиксай (Тетин-Сай). Его геодезические координаты 42º48′36.2″ с.ш., 71º42′43.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 238 линия государственной границы идет на протяжении 2.08 км в общем западо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Тетиксай (Тетин-Сай) до центра пограничного знака № 239.
Пограничный знак № 239, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середин водных потоков реки Алмалысай (Алмалуу-Сай) и реки Тетиксай (Тетин-Сай):
- пограничный столб № 239(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º49′07.5″ с.ш., 71º41′27.6″ в.д.;
- пограничный столб № 239(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º49′06.0″ с.ш., 71º41′25.9″ в.д.;

№ 239(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Алмалысай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º49′07.3″ с.е., 71º41′24.5″ ш.б.
№ 239 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.54 км бойы Алмалысай өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 240 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 240 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 240(1) және № 240(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Алмалысай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 240(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Алмалысай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′43.9″ с.е., 71º40′29.1″ ш.б.;
№ 240(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Алмалысай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′45.2″ с.е., 71º40′27.2″ ш.б.
№ 240 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.56 км бойы Алмалысай өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 241 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 241 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 241(1) және № 241(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Алмалысай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 241(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Алмалысай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′08.4″ с.е., 71º39′43.2″ ш.б.;
№ 241(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Алмалысай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′09.6″ с.е., 71º39′41.4″ш.б.
№ 241 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.44 км бойы Алмалысай өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 242 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 242 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 242(1) және № 242(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Алмалысай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 242(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Алмалысай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′32.7″ с.е., 71º39′04.2″ ш.б.;

- пограничный столб № 239(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º49′07.3″ с.ш., 71º41′24.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 239 линия государственной границы идет на протяжении 1.54 км в общем западо-юго-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Алмалысай (Алмалуу-Сай) до центра пограничного знака № 240.
Пограничный знак № 240, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 240(1) и № 240(2), с серединой водного потока реки Алмалысай (Алмалуу-Сай):
- пограничный столб № 240(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º48′43.9″ с.ш., 71º40′29.1″ в.д.;
- пограничный столб № 240(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º48′45.2″ с.ш., 71º40′27.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 240 линия государственной границы идет на протяжении 1.56 км в общем юго-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Алмалысай (Алмалуу-Сай) до центра пограничного знака № 241.
Пограничный знак № 241, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 241(1) и № 241(2), с серединой водного потока реки Алмалысай (Алмалуу-Сай):
- пограничный столб № 241(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º48′08.4″ с.ш., 71º39′43.2″ в.д.;
- пограничный столб № 241(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º48′09.6″ с.ш., 71º39′41.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 241 линия государственной границы идет на протяжении 1.44 км в общем юго-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Алмалысай (Алмалуу-Сай) до центра пограничного знака № 242.
Пограничный знак № 242, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 242(1) и № 242(2), с серединой водного потока реки Алмалысай (Алмалуу-Сай):
- пограничный столб № 242(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º47′32.7″ с.ш., 71º39′04.2″ в.д.;

№ 245(2) Қазақстан шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында, Алмалысай өзенінің құрғап бара жатқан арнасының оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′20.3″ с.е., 71º35′57.0″ ш.б.
№ 245(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Алмалысай өзенінің құрғап бара жатқан арнасының сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′19.8″ с.е., 71º35′59.4″ ш.б.
№ 245 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.09 км бойы дала жолы бойымен жалпы солтүстік-шығыс бағытында № 245/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 245/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′22.6″ с.е., 71º35′59.4″ ш.б.
№ 245/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.12 км бойы дала жолы бойымен жалпы солтүстік-солтүстік-шығыс бағытында № 245/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 245/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі автомобиль жолының оңтүстік-батыс жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′26.0″ с.е., 71º36′01.4″ ш.б.
№ 245/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.36 км бойы автомобиль жолының оңтүстік-батыс жағымен, жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 245/3 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 245/3 аралық Қазақстан шекаралық белгісі автомобиль жолының солтүстік-батыс жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′36.4″ с.е., 71º35′56.2″ ш.б.
№ 245/3 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.14 км бойы автомобиль жолының солтүстік-батыс жағымен, жалпы солтүстік-шығыс бағытында № 245/4 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 245/4 аралық Қырғыз шекаралық белгісі автомобиль жолының батыс жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′39.7″ с.е., 71º36′00.4″ ш.б.
№ 245/4 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.50 км бойы автомобиль жолының оңтүстік-батыс жағымен, жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 245/5 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 245/5 аралық Қазақстан шекаралық белгісі автомобиль жолының оңтүстік-батыс жағындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′53.9″ с.е., 71º35′52.8″ ш.б.

- пограничный столб № 245(2), казахстанский, расположен на линии государственной границы на правом берегу пересыхающего русла реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º46′20.3″ с.ш., 71º35′57.0″ в.д.;
- пограничный столб № 245(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу пересыхающего русла реки Алмалысай (Алмалуу-Сай). Его геодезические координаты 42º46′19.8″ с.ш., 71º35′56.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 245 линия государственной границы идет на протяжении 0.09 км в общем северо-восточном направлении по полевой дороге до пограничного знака № 245/1.
Пограничный знак № 245/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º46′22.6″ с.ш., 71º35′59.4″ в.д.
От пограничного знака № 245/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.12 км в общем северо-северо-восточном направлении по полевой дороге до пограничного знака № 245/2.
Пограничный знак № 245/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы с юго-западной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º46′26.0″ с.ш., 71º36′01.4″ в.д.
От пограничного знака № 245/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.36 км в общем северо-северо-западном направлении, с юго-западной стороны автомобильной дороги, до пограничного знака № 245/3.
Пограничный знак № 245/3, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с северо-западной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º46′36.4″ с.ш., 71º35′56.2″ в.д.
От пограничного знака № 245/3 линия государственной границы идет на протяжении 0.14 км в общем северо-восточном направлении, с северо-западной стороны автомобильной дороги, до пограничного знака № 245/4.
Пограничный знак № 245/4, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с западной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º46′39.7″ с.ш., 71º36′00.4″ в.д.
От пограничного знака № 245/4 линия государственной границы идет на протяжении 0.50 км в общем северо-северо-западном направлении, с юго-западной стороны автомобильной дороги, до пограничного знака № 245/5.
Пограничный знак № 245/5, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, с юго-западной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º46′53.9″ с.ш., 71º35′52.8″ в.д.

№ 245/5 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.16 км бойы жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында бірқалыпты сызықпен № 246 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 246 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′53.1″ с.е., 71º35′46.6″ ш.б.
№ 246 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.68 км бойы оңтүстік-батыс бағытында Иманқұл өзенін тура қиып өтіп, № 247 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 247 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Иманқұл өзенінің сол жағалауындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′41.0″ с.е., 71º35′21.5″ ш.б.
№ 247 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.22 км бойы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында тура № 247/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 247/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′47.2″ с.е., 71º35′16.6″ ш.б.
№ 247/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.83 км бойы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында тура № 248 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 248 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Иманқұл өзенінің сол жағалауындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′10.7″ с.е., 71º34′58.4″ ш.б.
№ 248 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.45 км бойы оңтүстік-батыс бағытында тура өтіп, атауы жоқ каналды қиып өтеді де, № 248/1 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 248/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′02.0″ с.е., 71º34′42.6″ ш.б.
№ 248/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.50 км бойы оңтүстік-батыс бағытында тура № 248/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 248/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′52.3″ с.е., 71º34′25.0″ ш.б.
№ 248/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.55 км бойы оңтүстік-батыс бағытында тура № 249 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 249 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығының Талас өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

От пограничного знака № 245/5 линия государственной границы идет на протяжении 0.16 км в общем западо-юго-западном направлении плавной линией до пограничного знака № 246.
Пограничный знак № 246, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º46′53.1″ с.ш., 71º35′46.6″ в.д.
От пограничного знака № 246 линия государственной границы идет на протяжении 0.68 км в юго-западном направлении по прямой, пересекая реку Иманкул, до пограничного знака № 247.
Пограничный знак № 247, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на левом берегу реки Иманкул. Его геодезические координаты 42º46′41.0″ с.ш., 71º35′21.5″ в.д.
От пограничного знака № 247 линия государственной границы идет на протяжении 0.22 км в северо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 247/1.
Пограничный знак № 247/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º46′47.2″ с.ш., 71º35′16.6″ в.д.
От пограничного знака № 247/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.83 км в северо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 248.
Пограничный знак № 248, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на левом берегу реки Иманкул. Его геодезические координаты 42º47′10.7″ с.ш., 71º34′58.4″ в.д.
От пограничного знака № 248 линия государственной границы идет на протяжении 0.45 км в юго-западном направлении по прямой, пересекая безымянный канал, до пограничного знака № 248/1.
Пограничный знак № 248/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′02.0″ с.ш., 71º34′42.6″ в.д.
От пограничного знака № 248/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.50 км в юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 248/2.
Пограничный знак № 248/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º46′52.3″ с.ш., 71º34′25.0″ в.д.
От пограничного знака № 248/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.55 км в юго-западном направлении по прямой до центра пограничного знака № 249.
Пограничный знак № 249, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения линии сухопутной государственной границы с серединой водного потока реки Талас:

№ 249(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Талас өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′40.5″ с.е., 71º34′03.4″ ш.б.;
№ 249(2) Қазақстан шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығындағы Талас өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′45.7″ с.е., 71º34′12.9″ ш.б.;
№ 249(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Талас өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′40.1″ с.е., 71º34′04.0″ ш.б.
№ 249 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.06 км бойы Талас өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай солтүстік-батыс бағытында № 250 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 250 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 250(1) және № 250(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Талас өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 250(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Талас өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′04.6″ с.е., 71º33′30.2″ ш.б.;
№ 250(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талас өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′10.9″ с.е., 71º33′46.2″ ш.б.
№ 250 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.47 км бойы Талас өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-батыс бағытында № 251 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 251 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 251(1) және № 251(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Талас өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 251(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Талас өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′43.4″ с.е., 71º33′00.9″ ш.б.;
№ 251(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талас өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′46.0″ с.е., 71º33′13.7″ ш.б.
№ 251 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.74 км бойы Талас өзені су ағынының орта ағысымен төмен қарай жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 252 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 252 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Талас өзені су ағыны ортасының құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығының жалғасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

- пограничный столб № 249(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º46′40.5″ с.ш., 71º34′03.4″ в.д.;
- пограничный столб № 249(2), казахстанский, расположен на линии государственной границы, на правом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º46′45.7″ с.ш., 71º34′12.9″ в.д.;
- пограничный столб № 249(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º46′40.1″ с.ш., 71º34′04.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 249 линия государственной границы идет на протяжении 1.06 км в общем северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Талас до центра пограничного знака № 250.
Пограничный знак № 250, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 250(1) и № 250(2), с серединой водного потока реки Талас:
- пограничный столб № 250(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º47′04.6″ с.ш., 71º33′30.2″ в.д.;
- пограничный столб № 250(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º47′10.9″ с.ш., 71º33′46.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 250 линия государственной границы идет на протяжении 1.47 км в общем северо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Талас до центра пограничного знака № 251.
Пограничный знак № 251, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 251(1) и № 251(2), с серединой водного потока реки Талас:
- пограничный столб № 251(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º47′43.4″ с.ш., 71º33′00.9″ в.д.;
- пограничный столб № 251(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º47′46.0″ с.ш., 71º33′13.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 251 линия государственной границы идет на протяжении 1.74 км в общем северо-северо-западном направлении вниз по течению по середине водного потока реки Талас до центра пограничного знака № 252.
Пограничный знак № 252, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины водного потока реки Талас с продолжением линии сухопутной государственной границы:

№ 252(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талас өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′29.9″ с.е., 71º32′36.5″ ш.б.;
№ 252(2) Қырғыз шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында, Талас өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′27.6″ с.е., 71º32′33.1″ ш.б.;
№ 252(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Талас өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º48′28.5″ с.е., 71º32′32.8″ ш.б.;
№ 252 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы құрлықтағы учаскеге ауысады және 1.00 км бойы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында тура № 253 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 253 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′02.6″ с.е., 71º32′10.0″ ш.б.
№ 253 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.10 км бойы солтүстік-батыс бағытында тура № 254 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 254 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º48′04.7″ с.е., 71º32′06.7″ ш.б.
№ 254 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.66 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 255 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 255 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′58.7″ с.е., 71º31′38.6″ ш.б.
№ 255 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.50 км бойы оңтүстік-батыс бағытында тура № 256 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 256 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығының атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 256(1) Қазақстан шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′48.5″ с.е., 71º31′21.2″ ш.б.;
№ 256(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′48.0″ с.е., 71º31′21.2″ ш.б.;
№ 256(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′48.3″ с.е., 71º31′20.4″ ш.б.

- пограничный столб № 252(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º48′29.9″ с.ш., 71º32′36.5″ в.д.;
- пограничный столб № 252(2), кыргызский, расположен на линии государственной границы, на левом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º48′27.6″ с.ш., 71º32′33.1″ в.д.;
- пограничный столб № 252(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Талас. Его геодезические координаты 42º48′28.5″ с.ш., 71º32′32.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 252 линия государственной границы переходит на сухопутный участок и идет на протяжении 1.00 км в юго-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 253.
Пограничный знак № 253, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º48′02.6″ с.ш., 71º32′10.0″ в.д.
От пограничного знака № 253 линия государственной границы идет на протяжении 0.10 км в северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 254.
Пограничный знак № 254, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º48′04.7″ с.ш., 71º32′06.7″ в.д.
От пограничного знака № 254 линия государственной границы идет на протяжении 0.66 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 255.
Пограничный знак № 255, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′58.7″ с.ш., 71º31′38.6″ в.д.
От пограничного знака № 255 линия государственной границы идет на протяжении 0.50 км в юго-западном направлении по прямой до центра пограничного знака № 256.
Пограничный знак № 256, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения линии сухопутной государственной границы с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 256(1), казахстанский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′48.5″ с.ш., 71º31′21.2″ в.д.;
- пограничный столб № 256(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′48.0″ с.ш., 71º31′21.2″ в.д.;
- пограничный столб № 256(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′48.3″ с.ш., 71º31′20.4″ в.д.

№ 256 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.24 км бойы атауы жоқ канал ортасымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 257 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 257 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 257(1) және № 257(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 257(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′28.6″ с.е., 71º30′34.0″ ш.б.;
№ 257(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′30.0″ с.е., 71º30′33.3″ ш.б.
№ 257 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.45 км бойы атауы жоқ канал ортасымен жалпы батыс бағытта № 258 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 258 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының шығысындағы атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′30.9″ с.е., 71º30′15.0″ ш.б.
№ 258 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.06 км бойы автомобиль жолын қиып өтеді де, атауы жоқ канал ортасымен жалпы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 259 шекаралық белгіге дейін келеді.
№ 259 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі Қырғыз Республикасының аумағында, автомобиль жолының батысындағы атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′31.1″ с.е., 71º30′12.5″ ш.б.
№ 259 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.44 км бойы атауы жоқ канал ортасымен жалпы солтүстік-батыс бағытында № 260 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 260 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Мемлекеттік шекара сызығының бұрылыс нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 260(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′40.9″ с.е., 71º29′58.8″ ш.б.;
№ 260(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′39.5″ с.е., 71º29′58.6″ ш.б.;
№ 260(3) Қазақстан шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′40.5″ с.е., 71º29′57.5″ ш.б.

От центра пограничного знака № 256 линия государственной границы идет на протяжении 1.24 км в общем западо-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 257.
Пограничный знак № 257, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 257(1) и № 257(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 257(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′28.6″ с.ш., 71º30′34.0″ в.д.;
- пограничный столб № 257(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′30.0″ с.ш., 71º30′33.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 257 линия государственной границы идет на протяжении 0.45 км в общем западном направлении по середине безымянного канала до пограничного знака № 258.
Пограничный знак № 258, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала, восточнее автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º47′30.9″ с.ш., 71º30′15.0″ в.д.
От пограничного знака № 258 линия государственной границы идет на протяжении 0.06 км в общем западо-северо-западном направлении по середине безымянного канала, пересекая автомобильную дорогу, до пограничного знака № 259.
Пограничный знак № 259, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного канала, западнее автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º47′31.1″ с.ш., 71º30′12.5″ в.д.
От пограничного знака № 259 линия государственной границы идет на протяжении 0.44 км в общем северо-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 260.
Пограничный знак № 260, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка поворота линии государственной границы:
- пограничный столб № 260(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′40.9″ с.ш., 71º29′58.8″ в.д.;
- пограничный столб № 260(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′39.5″ с.ш., 71º29′58.6″ в.д.;
- пограничный столб № 260(3), казахстанский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′40.5″ с.ш., 71º29′57.5″ в.д.

№ 260 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы құрлықтағы учаскеге ауысады және 0.24 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 260/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 260/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′37.8″ с.е., 71º29′47.6″ ш.б.
№ 260/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.25 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 261 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 261 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′35.0″ с.е., 71º29′37.3″ ш.б.
№ 261 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.55 км бойы атауы жоқ канал мен автомобиль жолы арасымен тура батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 261/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 261/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′29.2″ с.е., 71º29′14.3″ ш.б.
№ 261/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.80 км бойы атауы жоқ канал мен автомобиль жолы арасымен тура батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 262 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 262 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′21.0″ с.е., 71º28′40.8″ ш.б.
№ 262 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.72 км бойы автомобиль жолын, атауы жоқ каналды тура қиып өтеді де, батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 263 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін келеді.
№ 263 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Мемлекеттік шекара сызығының бұрылыс нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 263(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′15.3″ с.е., 71º28′11.4″ ш.б.;
№ 263(2) Қырғыз шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′15.1″ с.е., 71º28′11.9″ ш.б.;
№ 263(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′14.6″ с.е., 71º28′10.4″ ш.б.
№ 263 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылады және 0.72 км бойы атауы жоқ канал ортасымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 264 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 264 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Атауы жоқ канал осінің бұрылыс нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

От центра пограничного знака № 260 линия государственной границы переходит на сухопутный участок и идет на протяжении 0.24 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 260/1.
Пограничный знак № 260/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′37.8″ с.ш., 71º29′47.6″ в.д.
От пограничного знака № 260/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.25 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 261.
Пограничный знак № 261, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′35.0″ с.ш., 71º29′37.3″ в.д.
От пограничного знака № 261 линия государственной границы идет на протяжении 0.55 км в западо-юго-западном направлении по прямой, между безымянным каналом и автомобильной дорогой, до пограничного знака № 261/1.
Пограничный знак № 261/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′29.2″ с.ш., 71º29′14.3″ в.д.
От пограничного знака № 261/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.80 км в западо-юго-западном направлении по прямой, между безымянным каналом и автомобильной дорогой, до пограничного знака № 262.
Пограничный знак № 262, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′21.0″ с.ш., 71º28′40.8″ в.д.
От пограничного знака № 262 линия государственной границы идет на протяжении 0.72 км в западо-юго-западном направлении по прямой, пересекая автомобильную дорогу, безымянный канал, до центра пограничного знака № 263.
Пограничный знак № 263, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка поворота линии государственной границы:
- пограничный столб № 263(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′15.3″ с.ш., 71º28′11.4″ в.д.;
- пограничный столб № 263(2), кыргызский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º47′15.1″ с.ш., 71º28′11.9″ в.д.;
- пограничный столб № 263(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′14.6″ с.ш., 71º28′10.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 263 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 0.49 км в общем юго-юго-восточном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 264.
Пограничный знак № 264, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка поворота оси безымянного канала:

№ 269(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′47.8″ с.е., 71º24′15.2″ ш.б.
№ 269 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.68 км бойы жалпы батыс бағытта № 270 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 270 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі Қазақстан Республикасының аумағында, Асы-Талас каналының оң жағалауындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º47′49.6″ с.е., 71º23′44.6″ ш.б.
№ 270 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.03 км бойы Асы-Талас каналын тура қиып өтеді де, батыс бағытта № 271 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 271 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында, Асы-Талас каналының сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′49.7″ с.е., 71º23′43.1″ ш.б.
№ 271 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.08 км бойы атауы жоқ канал ортасымен батыс бағытта № 272 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 272 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Атауы жоқ канал осінің бұрылыс нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 272(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′53.0″ с.е., 71º22′56.4″ ш.б.;
№ 272(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′52.5″ с.е., 71º22′56.8″ ш.б.;
№ 272(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′52.3″ с.е., 71º22′55.4″ ш.б.
№ 272 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.92 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 273 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 273 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 273(1) және № 273(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Асы-Талас каналы ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 273(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауы мен Асы-Талас каналының оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′23.5″ с.е., 71º22′45.2″ ш.б.;

- пограничный столб № 269(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′47.8″ с.ш., 71º24′15.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 269 линия государственной границы идет на протяжении 0.68 км в западном направлении по прямой до пограничного знака № 270.
Пограничный знак № 270, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба расположенного на линии государственной границы, на правом берегу канала Асы-Талас (Асса-Талас). Его геодезические координаты 42º47′49.6″ с.ш., 71º23′44.6″ в.д.
От пограничного знака № 270 линия государственной границы идет на протяжении 0.03 км в западном направлении по прямой, пересекая канал Асы-Талас (Асса-Талас), до пограничного знака № 271.
Пограничный знак № 271, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба расположенного на линии государственной границы, на левом берегу канала Асы-Талас (Асса-Талас). Его геодезические координаты 42º47′49.7″ с.ш., 71º23′43.1″ в.д.
От пограничного знака № 271 линия государственной границы идет на протяжении 1.08 км в западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 272.
Пограничный знак № 272, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка поворота оси безымянного канала:
- пограничный столб № 272(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′53.0″ с.ш., 71º22′56.4″ в.д.;
- пограничный столб № 272(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′52.5″ с.ш., 71º22′56.8″ в.д.;
- пограничный столб № 272(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′52.3″ с.ш., 71º22′55.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 272 линия государственной границы идет на протяжении 0.92 км в юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 273.
Пограничный знак № 273, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 273(1) и № 273(2), с серединой канала Асы-Талас (Асса-Талас):
- пограничный столб № 273(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала и на правом берегу канала Асы-Талас (Асса-Талас). Его геодезические координаты 42º47′23.5″ с.ш., 71º22′45.2″ в.д.;

№ 273(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауы мен Асы-Талас каналының сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′24.4″ с.е., 71º22′44.7″ ш.б.
№ 273 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.74 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 273/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 273/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 273/1(1) және № 273/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 273/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′00.8″ с.е., 71º22′37.2″ ш.б.;
№ 273/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º47′00.7″ с.е., 71º22′36.6″ ш.б.
№ 273/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.64 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 274 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 274 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 274(1) және № 274(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 274(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′40.4″ с.е., 71º22′30.8″ ш.б.;
№ 274(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′40.4″ с.е., 71º22′30.4″ ш.б.
№ 274 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.46 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 274/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 274 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 274/1(1) және № 274/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 274/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′25.4″ с.е., 71º22′26.7″ ш.б.;
№ 274/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′25.6″ с.е., 71º22′26.3″ ш.б.

- пограничный столб № 273(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала и на левом берегу канала Асы-Талас (Асса-Талас). Его геодезические координаты 42º47′24.4″ с.ш., 71º22′44.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 273 линия государственной границы идет на протяжении 0.74 км в юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 273/1.
Пограничный знак № 273/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 273/1(1) и № 273/1(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 273/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′00.8″ с.ш., 71º22′37.2″ в.д.;
- пограничный столб № 273/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º47′00.7″ с.ш., 71º22′36.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 273/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.64 км в юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 274.
Пограничный знак № 274, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 274(1) и № 274(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 274(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º46′40.4″ с.ш., 71º22′30.8″ в.д.;
- пограничный столб № 274(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º46′40.4″ с.ш., 71º22′30.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 274 линия государственной границы идет на протяжении 0.46 км в юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 274/1.
Пограничный знак № 274/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 274/1(1) и № 274/1(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 274/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º46′25.4″ с.ш., 71º22′26.7″ в.д.;
- пограничный столб № 274/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º46′25.6″ с.ш., 71º22′26.3″ в.д.

№ 274/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.60 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 274/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 274/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 274/2(1) және № 274/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің атауы жоқ канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 274/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′06.7″ с.е., 71º22′21.4″ ш.б.;
№ 274/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′06.8″ с.е., 71º22′21.0″ ш.б.
№ 274/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.80 км бойы атауы жоқ канал ортасымен оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 275 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 275 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Мемлекеттік шекара сызығының бұрылыс нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 275(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º45′41.3″ с.е., 71º22′13.0″ ш.б.;
№ 275(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, атауы жоқ каналдың оңтүстік-оңтүстік-батыс жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º45′41.1″ с.е., 71º22′12.8″ ш.б.;
№ 275(3) Қазақстан шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º45′41.2″ с.е., 71º22′12.8″ ш.б.
№ 275 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы құрлықтағы учаскеге ауысады және 0.60 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура № 275/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 275/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º45′46.2″ с.е., 71º21′52.0″ ш.б.
№ 275/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.50 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында № 276 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 276 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º45′51.1″ с.е., 71º21′31.1″ ш.б.
№ 276 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.45 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура № 276/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.

От центра пограничного знака № 274/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.60 км в юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 274/2.
Пограничный знак № 274/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 274/2(1) и № 274/2(2), с серединой безымянного канала:
- пограничный столб № 274/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º46′06.7″ с.ш., 71º22′21.4″ в.д.;
- пограничный столб № 274/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º46′06.8″ с.ш., 71º22′21.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 274/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.80 км в юго-юго-западном направлении по середине безымянного канала до центра пограничного знака № 275.
Пограничный знак № 275, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка поворота линии государственной границы:
- пограничный столб № 275(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу безымянного канала. Его геодезические координаты 42º45′41.3″ с.ш., 71º22′13.0″ в.д.;
- пограничный столб № 275(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, юго-юго-западнее створа безымянного канала. Его геодезические координаты 42º45′41.1″ с.ш., 71º22′12.8″ в.д.;
- пограничный столб № 275(3), казахстанский, расположен на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º45′41.2″ с.ш., 71º22′12.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 275 линия государственной границы переходит на сухопутный участок и идет на протяжении 0.60 км в западо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 275/1.
Пограничный знак № 275/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º45′46.2″ с.ш., 71º21′52.0″ в.д.
От пограничного знака № 275/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.50 км в западо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 276.
Пограничный знак № 276, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º45′51.1″ с.ш., 71º21′31.1″ в.д.
От пограничного знака № 276 линия государственной границы идет на протяжении 0.45 км в западо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 276/1.

№ 287 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º46′18.5″ с.е., 71º16′08.1″ ш.б.
№ 287 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.37 км бойы батыс бағытта тура № 288 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 288 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығының Асы өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 288(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′22.6″ с.е., 71º15′53.0″ ш.б.;
№ 288(2) Қырғыз шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′18.8″ с.е., 71º15′59.3″ ш.б.;
№ 288(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º46′17.2″ с.е., 71º15′49.5″ ш.б.
№ 288 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылады да, 0.91 км бойы Асы өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 288/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 288/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 288/1(1) және № 288/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Асы өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 288/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º45′55.0″ с.е., 71º16′09.3″ ш.б.;
№ 288/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º45′54.4″ с.е., 71º16′03.4″ ш.б.;
№ 288/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.25 км бойы Асы өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 289 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 289 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 289(1) және № 289(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Асы өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 289(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º45′19.5″ с.е., 71º16′31.6″ ш.б.;

Пограничный знак № 287, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º46′18.5″ с.ш., 71º16′08.1″ в.д.
От пограничного знака № 287 линия государственной границы идет на протяжении 0.37 км в западном направлении по прямой до центра пограничного знака № 288.
Пограничный знак № 288, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения линии сухопутной государственной границы с серединой водного потока реки Асы (Асса):
- пограничный столб № 288(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º46′22.6″ с.ш., 71º15′53.0″ в.д.;
- пограничный столб № 288(2), кыргызский, расположен на линии государственной границы, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º46′18.8″ с.ш., 71º15′59.3″ в.д.;
- пограничный столб № 288(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º46′17.2″ с.ш., 71º15′49.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 288 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 0.91 км в общем юго-юго-восточном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Асы (Асса) до центра пограничного знака № 288/1.
Пограничный знак № 288/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 288/1(1) и № 288/1(2), с серединой водного потока реки Асы (Асса):
- пограничный столб № 288/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º45′55.0″ с.ш., 71º16′09.3″ в.д.;
- пограничный столб № 288/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º45′54.4″ с.ш., 71º16′03.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 288/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.25 км в общем юго-юго-восточном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Асы (Асса) до центра пограничного знака № 289.
Пограничный знак № 289, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 289(1) и № 289(2), с серединой водного потока реки Асы (Асса):
- пограничный столб № 289(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º45′19.5″ с.ш., 71º16′31.6″ в.д.;

№ 291 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.74 км бойы Асы өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 292 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 292 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 292(1) және № 292(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Асы өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 292(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º43′00.9″ с.е., 71º15′22.9″ ш.б.;
№ 292(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º43′00.8″ с.е., 71º15′17.2″ ш.б.
№ 292 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.34 км бойы Асы өзені су ағыны орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 293 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 293 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 293(1) және № 293(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Асы өзенінің ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 293(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º42′32.7″ с.е., 71º14′45.0″ ш.б.;
№ 293(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º42′36.1″ с.е., 71º14′38.7″ ш.б.
№ 293 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.12 км бойы Асы өзені су ағыны орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 293/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 293/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 293/1(1) және № 293/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Асы өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 293/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º42′06.1″ с.е., 71º14′18.4″ ш.б.;
№ 293/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º42′09.8″ с.е., 71º14′13.7″ ш.б.
№ 293/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.09 км бойы Асы өзені су ағыны орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 294 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

От центра пограничного знака № 291 линия государственной границы идет на протяжении 1.74 км в общем юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Асы (Асса) до центра пограничного знака № 292.
Пограничный знак № 292, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 292(1) и № 292(2), с серединой водного потока реки Асы (Асса):
- пограничный столб № 292(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º43′00.9″ с.ш., 71º15′22.9″ в.д.;
- пограничный столб № 292(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º43′00.8″ с.ш., 71º15′17.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 292 линия государственной границы идет на протяжении 1.34 км в общем юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Асы (Асса) до центра пограничного знака № 293.
Пограничный знак № 293, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 293(1) и № 293(2), с серединой водного потока реки Асы (Асса):
- пограничный столб № 293(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º42′32.7″ с.ш., 71º14′45.0″ в.д.;
- пограничный столб № 293(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º42′36.1″ с.ш., 71º14′38.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 293 линия государственной границы идет на протяжении 1.12 км в общем юго-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Асы (Асса) до центра пограничного знака № 293/1.
Пограничный знак № 293/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 293/1(1) и № 293/1(2), с серединой водного потока реки Асы (Асса):
- пограничный столб № 293/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º42′06.1″ с.ш., 71º14′18.4″ в.д.;
- пограничный столб № 293/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º42′09.8″ с.ш., 71º14′13.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 293/1 линия государственной границы идет на протяжении 2.09 км в общем юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Асы (Асса) до центра пограничного знака № 294.

№ 295/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 295/1(1) және № 295/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Асы өзенінің ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 295/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º40′34.2″ с.е., 71º11′38.4″ ш.б.;
№ 295/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º40′37.0″ с.е., 71º11′37.6″ ш.б.
№ 295/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.87 км бойы Асы өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 295/2 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 295/2 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 295/2(1) және № 295/2(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Асы өзенінің ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 295/2(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º40′28.4″ с.е., 71º11′03.5″ ш.б.;
№ 295/2(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º40′30.6″ с.е., 71º11′04.6″ ш.б.
№ 295/2 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.57 км бойы Асы өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 296 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 296 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Асы өзенін құрайтын Күркіреусу және Теріс өзендері су ағыны орталарының бірігу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 296(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Асы өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º40′22.4″ с.е., 71º10′42.1″ ш.б.;
№ 296(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Асы өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º40′22.2″ с.е., 71º10′44.5″ ш.б.;
№ 296(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында Күркіреусу және Теріс өзендерінің арасында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º40′19.1″ с.е., 71º10′42.8″ ш.б.
№ 296 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.20 км бойы Күркіреусу өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында № 297 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

Пограничный знак № 295/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 295/1(1) и № 295/1(2), с серединой водного потока реки Асы (Асса):
- пограничный столб № 295/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º40′34.2″ с.ш., 71º11′38.4″ в.д.;
- пограничный столб № 295/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º40′37.0″ с.ш., 71º11′37.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 295/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.87 км в общем западо-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Асы (Асса) до центра пограничного знака № 295/2.
Пограничный знак № 295/2, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 295/2(1) и № 295/2(2), с серединой водного потока реки Асы (Асса):
- пограничный столб № 295/2(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º40′28.4″ с.ш., 71º11′03.5″ в.д.;
- пограничный столб № 295/2(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º40′30.6″ с.ш., 71º11′04.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 295/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.57 км в общем западо-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Асы (Асса) до центра пограничного знака № 296.
Пограничный знак № 296, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка слияния середин водных потоков рек Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу) и Терис, образующих реку Асы (Асса):
- пограничный столб № 296(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º40′22.4″ с.ш., 71º10′42.1″ в.д.;
- пограничный столб № 296(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Асы (Асса). Его геодезические координаты 42º40′22.2″ с.ш., 71º10′44.5″ в.д.;
- пограничный столб № 296(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, между реками Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу) и Терис. Его геодезические координаты 42º40′19.1″ с.ш., 71º10′42.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 296 линия государственной границы идет на протяжении 1.20 км в общем юго-юго-восточном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу) до центра пограничного знака № 297.

№ 297 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 297(1) және № 297(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Күркіреусу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 297(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º39′48.7″ с.е., 71º10′57.4″ ш.б.;
№ 297(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º39′48.3″ с.е., 71º10′56.0″ ш.б.
№ 297 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.17 км бойы Күркіреусу өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 298 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 298 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 298(1) және № 298(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Күркіреусу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 298(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º39′13.6″ с.е., 71º10′56.9″ ш.б.;
№ 298(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º39′13.7″ с.е., 71º10′55.0″ ш.б.
№ 298 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.58 км бойы Күркіреусу өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 299 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 299 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 299(1) және № 299(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Күркіреусу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 299(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º38′55.7″ с.е., 71º11′00.2″ ш.б.;
№ 299(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º38′55.5″ с.е., 71º10′55.9″ ш.б.
№ 299 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.29 км бойы Күркіреусу өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 300 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

Пограничный знак № 297, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 297(1) и № 297(2), с серединой водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу):
- пограничный столб № 297(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º39′48.7″ с.ш., 71º10′57.4″ в.д.;
- пограничный столб № 297(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º39′48.3″ с.ш., 71º10′56.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 297 линия государственной границы идет на протяжении 1.17 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу) до центра пограничного знака № 298.
Пограничный знак № 298, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 298(1) и № 298(2), с серединой водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу):
- пограничный столб № 298(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º39′13.6″ с.ш., 71º10′56.9″ в.д.;
- пограничный столб № 298(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º39′13.7″ с.ш., 71º10′55.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 298 линия государственной границы идет на протяжении 0.58 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу) до центра пограничного знака № 299.
Пограничный знак № 299, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 299(1) и № 299(2), с серединой водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу):
- пограничный столб № 299(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º38′55.7″ с.ш., 71º11′00.2″ в.д.;
- пограничный столб № 299(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º38′55.5″ с.ш., 71º10′55.9″ в.д.
От центра пограничного знака № 299 линия государственной границы идет на протяжении 2.29 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу) до центра пограничного знака № 300.

№ 302/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 302/1(1) және № 302/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Күркіреусу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 302/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′05.5″ с.е., 71º10′11.8″ ш.б.;
№ 302/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′06.9″ с.е., 71º10′10.0″ ш.б.
№ 302/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.94 км бойы Күркіреусу өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 303 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 303 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 303(1) және № 303(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Күркіреусу өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 303(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′39.7″ с.е., 71º09′53.0″ ш.б.;
№ 303(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′40.9″ с.е., 71º09′50.4″ ш.б.
№ 303 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.34 км бойы Күркіреусу өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 304 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 304 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Бетоннан жасалған канал ортасының Күркіреусу өзені су ағыны ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 304(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, бетондалған каналдың оң жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′03.0″ с.е., 71º09′29.4″ ш.б.;
№ 304(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′02.0″ с.е., 71º09′30.9″ ш.б.
№ 304(3) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Күркіреусу өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′02.5″ с.е., 71º09′28.6″ ш.б.

Пограничный знак № 302/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 302/1(1) и № 302/1(2), с серединой водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу):
- пограничный столб № 302/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º36′05.5″ с.ш., 71º10′11.8″ в.д.;
- пограничный столб № 302/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º36′06.9″ с.ш., 71º10′10.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 302/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.94 км в общем юго-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу) до центра пограничного знака № 303.
Пограничный знак № 303, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 303(1) и № 303(2), с серединой водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу):
- пограничный столб № 303(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º35′39.7″ с.ш., 71º09′53.0″ в.д.;
- пограничный столб № 303(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º35′40.9″ с.ш., 71º09′50.4″ в.д.
От центра пограничного знака № 303 линия государственной границы идет на протяжении 1.34 км в общем юго-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу) до центра пограничного знака № 304.
Пограничный знак № 304, основной, состоит из трҰх пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины бетонного канала с серединой водного потока реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу):
- пограничный столб № 304(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правой стороне бетонного канала. Его геодезические координаты 42º35′03.0″ с.ш., 71º09′29.4″ в.д.;
- пограничный столб № 304(2), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º35′02.0″ с.ш., 71º09′30.9″ в.д.;
- пограничный столб № 304(3), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левом берегу реки Куркиреусу (КюркюрҰо-Суу). Его геодезические координаты 42º35′02.5″ с.ш., 71º09′28.6″ в.д.

№ 304 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.25 км бойы бетондалған канал ортасымен жалпы солтүстік бағытта, № 304/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 304/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 304/1(1) және № 304/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің бетоннан жасалған канал ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 304/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, бетондалған каналдың сол жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′41.9″ с.е., 71º09′36.6″ ш.б.;
№ 304/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, бетондалған каналдың оң жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′42.0″ с.е., 71º09′37.2″ ш.б.
№ 304/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.13 км бойы бетондалған канал ортасымен жалпы солтүстік-солтүстік-батыс бағытында № 305 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 305 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Бетоннан жасалған каналдың ортасының автомобиль жолы осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 305(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының оңтүстік жағындағы бетондалған каналдың сол жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′18.3″ с.е., 71º09′26.7″ ш.б.;
№ 305(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының солтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′18.8″ с.е., 71º09′26.3″ ш.б.;
№ 305(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында автомобиль жолының солтүстік жағындағы бетондалған каналдың оң жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′18.7″ с.е., 71º09′27.3″ ш.б.
№ 305 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.44 км бойы Бәйтерек-Аманбаев автомобиль жолы осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 305/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 305/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 305/1(1) және № 305/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автомобиль жолы осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 305/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автомобиль жолының оңтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′09.4″ с.е., 71º08′24.3″ ш.б.;
№ 305/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының солтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′09.6″ с.е., 71º08′24.3″ ш.б.

От центра пограничного знака № 304 линия государственной границы идет на протяжении 1.25 км в общем северном направлении по середине бетонного канала до центра пограничного знака № 304/1.
Пограничный знак № 304/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 304/1(1) и № 304/1(2), с серединой бетонного канала:
- пограничный столб № 304/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левой стороне бетонного канала. Его геодезические координаты 42º35′41.9″ с.ш., 71º09′36.6″ в.д.;
- пограничный столб № 304/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правой стороне бетонного канала. Его геодезические координаты 42º35′42.0″ с.ш., 71º09′37.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 304/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.13 км в общем северо-северо-западном направлении по середине бетонного канала до центра пограничного знака № 305.
Пограничный знак № 305, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения середины бетонного канала с осью автомобильной дороги:
- пограничный столб № 305(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на левой стороне бетонного канала, с южной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′18.3″ с.ш., 71º09′26.7″ в.д.;
- пограничный столб № 305(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′18.8″ с.ш., 71º09′26.3″ в.д.;
- пограничный столб № 305(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правой стороне бетонного канала, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′18.7″ с.ш., 71º09′27.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 305 линия государственной границы идет на протяжении 1.44 км в общем западо-юго-западном направлении по линии оси автомобильной дороги Байтерек-Аманбаево до центра пограничного знака № 305/1.
Пограничный знак № 305/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 305/1(1) и № 305/1(2), с осью автомобильной дороги:
- пограничный столб № 305/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, с южной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′09.4″ с.ш., 71º08′24.3″ в.д.;
- пограничный столб № 305/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′09.6″ с.ш., 71º08′24.3″ в.д.

№ 305/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.92 км бойы Бәйтерек-Аманбаев автомобиль жолы осінің сызығымен жалпы батыс бағытта № 306 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 306 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 306(1) және № 306(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автомобиль жолы осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 306(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автомобиль жолының оңтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′07.5″ с.е., 71º07′44.3″ ш.б.;
№ 306(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының солтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′07.8″ с.е., 71º07′44.3″ ш.б.
№ 306 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.83 км бойы Бәйтерек-Аманбаев автомобиль жолы осінің сызығымен жалпы батыс бағытта № 306/1 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 306/1 аралық шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 306/1(1) және № 306/1(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автомобиль жолы осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 306/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автомобиль жолының оңтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′03.5″ с.е., 71º07′08.2″ ш.б.;
№ 306/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының солтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′04.0″ с.е., 71º07′08.2″ ш.б.
№ 306/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.13 км бойы Бәйтерек-Аманбаев автомобиль жолы осінің сызығымен жалпы батыс бағытта № 307 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 307 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 307(1) және № 307(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автомобиль жолы осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 307(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автомобиль жолының оңтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′59.8″ с.е., 71º06′18.7″ ш.б.;
№ 307(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының солтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º36′00.1″ с.е., 71º06′18.7″ ш.б.
№ 307 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.40 км бойы Бәйтерек-Аманбаев автомобиль жолы осінің сызығымен жалпы батыс бағытта № 308 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

От центра пограничного знака № 305/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.92 км в общем западном направлении по линии оси автомобильной дороги Байтерек-Аманбаево до центра пограничного знака № 306.
Пограничный знак № 306, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 306(1) и № 306(2), с осью автомобильной дороги:
- пограничный столб № 306(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, с южной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′07.5″ с.ш., 71º07′44.3″ в.д.;
- пограничный столб № 306(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′07.8″ с.ш., 71º07′44.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 306 линия государственной границы идет на протяжении 0.83 км в общем западном направлении по линии оси автомобильной дороги Байтерек-Аманбаево до центра пограничного знака № 306/1.
Пограничный знак № 306/1, промежуточный, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 306/1(1) и № 306/1(2), с осью автомобильной дороги:
- пограничный столб № 306/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, с южной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′03.5″ с.ш., 71º07′08.2″ в.д.;
- пограничный столб № 306/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′04.0″ с.ш., 71º07′08.2″ в.д.
От центра пограничного знака № 306/1 линия государственной границы идет на протяжении 1.13 км в общем западном направлении по линии оси автомобильной дороги Байтерек-Аманбаево до центра пограничного знака № 307.
Пограничный знак № 307, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 307(1) и № 307(2), с осью автомобильной дороги:
- пограничный столб № 307(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, с южной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º35′59.8″ с.ш., 71º06′18.7″ в.д.;
- пограничный столб № 307(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º36′00.1″ с.ш., 71º06′18.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 307 линия государственной границы идет на протяжении 1.40 км в общем западном направлении по линии оси автомобильной дороги Байтерек-Аманбаево до центра пограничного знака № 308.

№ 309/1(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автомобиль жолының оңтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′48.6″ с.е., 71º02′24.8″ ш.б.;
№ 309/1(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының солтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′48.9″ с.е., 71º02′24.6″ ш.б.
№ 309/1 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.89 км бойы автомобиль жолы осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында № 310 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 310 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 310(1) және № 310(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің автомобиль жолы осімен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 310(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, автомобиль жолының оңтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′38.5″ с.е., 71º01′48.7″ ш.б.;
№ 310(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, автомобиль жолының солтүстік жағында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º35′38.8″ с.е., 71º01′48.6″ ш.б.
№ 310 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.10 км бойы автомобиль жолы осінің сызығымен жалпы батыс-оңтүстік-батыс бағытында, одан әрі ауыларалық жолмен № 311 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 311 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі ауыларалық жолдың Қаратақа арығымен қиылысындағы мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º35′25.6″ с.е., 71º01′03.7″ ш.б.
№ 311 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.24 км бойы батыс-оңтүстік-батыс бағытында тура № 312 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 312 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º35′14.0″ с.е., 71º00′11.8″ ш.б.
№ 312 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.65 км бойы оңтүстік бағытта тура № 312/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 312/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º34′53.1″ с.е., 71º00′08.6″ ш.б.
№ 312/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.63 км бойы оңтүстік бағытта тура № 313 шекаралық белгіге дейін өтеді.

- пограничный столб № 309/1(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, с южной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º35′48.6″ с.ш., 71º02′24.8″ в.д.;
- пограничный столб № 309/1(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º35′48.9″ с.ш., 71º02′24.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 309/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.89 км в общем западо-юго-западном направлении по линии оси автомобильной дороги до центра пограничного знака № 310.
Пограничный знак № 310, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 310(1) и № 310(2), с осью автомобильной дороги:
- пограничный столб № 310(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, с южной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º35′38.5″ с.ш., 71º01′48.7″ в.д.;
- пограничный столб № 310(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, с северной стороны автомобильной дороги. Его геодезические координаты 42º35′38.8″ с.ш., 71º01′48.6″ в.д.
От центра пограничного знака № 310 линия государственной границы идет на протяжении 1.10 км в общем западо-юго-западном направлении по линии оси автомобильной дороги, далее по проселочной дороге до пограничного знака № 311.
Пограничный знак № 311, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы, на пересечении проселочной дороги с арыком Кара-Така. Его геодезические координаты 42º35′25.6″ с.ш., 71º01′03.7″ в.д.
От пограничного знака № 311 линия государственной границы идет на протяжении 1.24 км в западо-юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 312.
Пограничный знак № 312, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º35′14.0″ с.ш., 71º00′11.8″ в.д.
От пограничного знака № 312 линия государственной границы идет на протяжении 0.65 км в южном направлении по прямой до пограничного знака № 312/1.
Пограничный знак № 312/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º34′53.1″ с.ш., 71º00′08.6″ в.д.
От пограничного знака № 312/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.63 км в южном направлении по прямой до пограничного знака № 313.

№ 313 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º34′32.8″ с.е., 71º00′05.5″ ш.б.
№ 313 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.61 км бойы оңтүстік бағытта тура № 313/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 313/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º34′13.1″ с.е., 71º00′06.2″ ш.б.
№ 313/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.96 км бойы оңтүстік бағытта тура № 313/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 313/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º33′41.9″ с.е., 71º00′07.2″ ш.б.
№ 313/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.26 км бойы оңтүстік бағытта тура № 314 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 314 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º33′33.5″ с.е., 71º00′07.5″ ш.б.
№ 314 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.59 км бойы шығыс-оңтүстік-шығыс бағытында тура № 315 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 315 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º33′25.0″ с.е., 71º00′30.5″ ш.б.
№ 315 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.51 км бойы жалпы оңтүстік-шығыс бағытында тура № 315/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 315/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º33′14.5″ с.е., 71º00′47.8″ ш.б.
№ 315/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.63 км бойы жалпы оңтүстік-шығыс бағытында тура № 315/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 315/2 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º33′01.6″ с.е., 71º01′09.1″ш.б.
№ 315/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.70 км бойы оңтүстік-шығыс бағытында тура № 316 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 316 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º32′47.2″ с.е., 71º01′32.8″ ш.б.

Пограничный знак № 313, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º34′32.8″ с.ш., 71º00′05.5″ в.д.
От пограничного знака № 313 линия государственной границы идет на протяжении 0.61 км в южном направлении по прямой до пограничного знака № 313/1.
Пограничный знак № 313/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º34′13.1″ с.ш., 71º00′06.2″ в.д.
От пограничного знака № 313/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.96 км в южном направлении по прямой до пограничного знака № 313/2.
Пограничный знак № 313/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º33′41.9″ с.ш., 71º00′07.2″ в.д.
От пограничного знака № 313/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.26 км в южном направлении по прямой до пограничного знака № 314.
Пограничный знак № 314, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º33′33.5″ с.ш., 71º00′07.5″ в.д.
От пограничного знака № 314 линия государственной границы идет на протяжении 0.59 км в востоко-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 315.
Пограничный знак № 315, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º33′25.0″ с.ш., 71º00′30.5″ в.д.
От пограничного знака № 315 линия государственной границы идет на протяжении 0.51 км в юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 315/1.
Пограничный знак № 315/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º33′14.5″ с.ш., 71º00′47.8″ в.д.
От пограничного знака № 315/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.63 км в юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 315/2.
Пограничный знак № 315/2, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º33′01.6″ с.ш., 71º01′09.1″ в.д.
От пограничного знака № 315/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.70 км в юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 316.
Пограничный знак № 316, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º32′47.2″ с.ш., 71º01′32.8″ в.д.

№ 325 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.84 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура № 325/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 325/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º29′15.7″ с.е., 71º00′54.8″ ш.б.
№ 325/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.91 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура № 326 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 326 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º29′24.9″ с.е., 71º00′17.0″ ш.б.
№ 326 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.52 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура № 326/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 326/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º29′30.2″ с.е., 70º59′55.4″ ш.б.
№ 326/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.79 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура № 326/2 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 326/2 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º29′38.3″ с.е., 70º59′22.5″ ш.б.
№ 326/2 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.80 км бойы батыс-солтүстік-батыс бағытында тура өтіп, Быстроток каналын, автомобиль жолын қиып өтеді де, № 327 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін келеді.
№ 327 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығының Көксай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 327(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Көксай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°29′47.1″ с.е., 70°58′41.1″ ш.б.;
№ 327(2) Қырғыз шекаралық бағанасы мемлекеттік шекара сызығында, Көксай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°29′44.1″ с.е., 70°58′58.8″ ш.б.;
№ 327(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Көксай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°29′49.4″ с.е., 70°58′57.7″ ш.б.
№ 327 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы сулы учаскеге ауысады да, 2.46 км бойы Көксай өзені су ағынының орта ағысымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 328 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.

От пограничного знака № 325 линия государственной границы идет на протяжении 0.84 км в западо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 325/1.
Пограничный знак № 325/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º29′15.7″ с.ш., 71º00′54.8″ в.д.
От пограничного знака № 325/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.91 км в западо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 326.
Пограничный знак № 326, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º29′24.9″ с.ш., 71º00′17.0″ в.д.
От пограничного знака № 326 линия государственной границы идет на протяжении 0.52 км в западо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 326/1.
Пограничный знак № 326/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º29′30.2″ с.ш., 70º59′55.4″ в.д.
От пограничного знака № 326/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.79 км в западо-северо-западном направлении по прямой до пограничного знака № 326/2.
Пограничный знак № 326/2, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º29′38.3″ с.ш., 70º59′22.5″ в.д.
От пограничного знака № 326/2 линия государственной границы идет на протяжении 0.80 км в западо-северо-западном направлении по прямой, пересекая канал Быстроток, автомобильную дорогу, до центра пограничного знака № 327.
Пограничный знак № 327, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения линии сухопутной государственной границы с серединой водного потока реки Коксай (КҰк-Сай):
- пограничный столб № 327(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°29′47.1″ с.ш., 70°58′41.1″ в.д.;
- пограничный столб № 327(2), кыргызский, расположен на линии государственной границы, на правом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°29′44.1″ с.ш., 70°58′58.8″ в.д.;
- пограничный столб № 327(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°29′49.4″ с.ш., 70°58′57.7″ в.д.
От центра пограничного знака № 327 линия государственной границы переходит на водный участок и идет на протяжении 2.46 км в общем юго-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Коксай (КҰк-Сай) до центра пограничного знака № 328.

№ 328 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 328(1) және № 328(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Көксай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 328(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Көксай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°28′32.2″ с.е., 70°58′23.8″ ш.б.;
№ 328(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Көксай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°28′36.0″ с.е., 70°58′09.3″ ш.б.
№ 328 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.54 км бойы Көксай өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында № 329 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 329 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 329(1) және № 329(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Көксай өзенінің ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 329(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Көксай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°27′20.2″ с.е., 70°57′43.8″ ш.б.;
№ 329(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Көксай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°27′22.6″ с.е., 70°57′27.5″ ш.б.
№ 329 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.58 км бойы Көксай өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік бағытта № 330 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 330 негізгі шекаралық белгі екі шекаралық бағанадан тұрады. № 330(1) және № 330(2) шекаралық бағаналарды қосатын түзудің Көксай өзенінің ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:
№ 330(1) Қырғыз шекаралық бағанасы Қырғыз Республикасының аумағында, Көксай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°26′00.3″ с.е., 70°57′21.0″ ш.б.;
№ 330(2) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Көксай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°26′04.0″ с.е., 70°57′11.0″ ш.б.
№ 330 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы 2.40 км бойы Көксай өзені су ағынының орта ағысымен жоғары қарай жалпы оңтүстік-батыс бағытында № 331 шекаралық белгінің дәл ортасына дейін өтеді.
№ 331 негізгі шекаралық белгі үш шекаралық бағанадан тұрады. Құрлықтағы мемлекеттік шекара сызығы жалғасының Көксай өзені су ағынының ортасымен қиылысу нүктесі шекаралық белгінің дәл ортасы болып табылады:

Пограничный знак № 328, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 328(1) и № 328(2), с серединой водного потока реки Коксай (КҰк-Сай):
- пограничный столб № 328(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°28′32.2″ с.ш., 70°58′23.8″ в.д.;
- пограничный столб № 328(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°28′36.0″ с.ш., 70°58′09.3″ в.д.
От центра пограничного знака № 328 линия государственной границы идет на протяжении 2.54 км в общем юго-юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Коксай (КҰк-Сай) до центра пограничного знака № 329.
Пограничный знак № 329, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 329(1) и № 329(2), с серединой водного потока реки Коксай (КҰк-Сай):
- пограничный столб № 329(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°27′20.2″ с.ш., 70°57′43.8″ в.д.;
- пограничный столб № 329(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°27′22.6″ с.ш., 70°57′27.5″ в.д.
От центра пограничного знака № 329 линия государственной границы идет на протяжении 2.58 км в общем южном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Коксай (КҰк-Сай) до центра пограничного знака № 330.
Пограничный знак № 330, основной, состоит из двух пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения прямой, соединяющей пограничные столбы № 330(1) и № 330(2), с серединой водного потока реки Коксай (КҰк-Сай):
- пограничный столб № 330(1), кыргызский, расположен на территории Кыргызской Республики, на правом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°26′00.3″ с.ш., 70°57′21.0″ в.д.;
- пограничный столб № 330(2), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°26′04.0″ с.ш., 70°57′11.0″ в.д.
От центра пограничного знака № 330 линия государственной границы идет на протяжении 2.40 км в общем юго-западном направлении вверх по течению по середине водного потока реки Коксай (КҰк-Сай) до центра пограничного знака № 331.
Пограничный знак № 331, основной, состоит из трех пограничных столбов. Центром пограничного знака является точка пересечения продолжения линии сухопутной государственной границы с серединой водного потока реки Коксай (КҰк-Сай):

№ 331(1) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Көксай өзенінің сол жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°25′17.1″ с.е., 70°55′59.9″ ш.б.;
№ 331(2) Қырғыз шекаралық бағанасы Көксай өзенінің оң жағалауында, мемлекеттік шекара сызығында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°25′14.8″ с.е., 70°56′00.3″ ш.б.;
№ 331(3) Қазақстан шекаралық бағанасы Қазақстан Республикасының аумағында, Көксай өзенінің оң жағалауында орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42°25′14.8″ с.е., 70°55′59.8″ ш.б.
№ 331 шекаралық белгінің дәл ортасынан басталатын мемлекеттік шекара сызығы құрлықтағы учаскеге ауысады да, 1.14 км бойы жалпы оңтүстік-оңтүстік-шығыс бағытында тура № 332 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 332 негізгі Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º24′39.9″ с.е., 70º56′15.4″ ш.б.
№ 332 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 1.40 км бойы жалпы шығыс-оңтүстік-шығыс бағытында тура № 332/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 332/1 аралық Қазақстан шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º24′14.9″ с.е., 70º57′06.7″ ш.б.
№ 332/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 0.48 км бойы шығыс-оңтүстік-шығыс бағытында тура № 333 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 333 негізгі Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º24′06.3″ с.е., 70º57′24.3″ ш.б.
№ 333 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы бұрылады да, 1.29 км бойы оңтүстік-батыс бағытында тура № 333/1 шекаралық белгіге дейін өтеді.
№ 333/1 аралық Қырғыз шекаралық белгісі мемлекеттік шекара сызығында орналасқан бір шекаралық бағанадан тұрады. Оның геодезиялық координаталары 42º23′39.7″ с.е., 70º56′40.8″ ш.б.
№ 333/1 шекаралық белгіден басталатын мемлекеттік шекара сызығы 25.54 км бойы 3315.0, 3515.3, 3660.2, 3967.1, 3934.1, 3845.1, 3752.8, 3853.8 белгілері бар биіктіктер арқылы атауы жоқ жотаның қырқасы, атауы жоқ биіктік бойымен жалпы оңтүстік-оңтүстік-батыс бағытында өтеді, содан кейін 3649.3 белгісі бар биіктік, 3520.6 белгісі бар Майдантал асуы, 3710.4 белгісі бар биіктік, 3840.3 белгісі бар геодезиялық пункт, 3901.0 белгісі бар биіктік, 3695,0 белгісі бар Тұзасу асуы арқылы Талас Алатауы жотасы қырқасының бойымен жалпы оңтүстік-шығыс бағытында Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Өзбекстан Республикасы мемлекеттік шекараларының түйісу нүктесіне дейін өтеді. Бұл нүкте Талас Алатауы жотасының қырқасында, 4131.2 белгісі бар геодезиялық пункт биіктігінде орналасқан. Оның геодезиялық координаталары 42º15′48.6″ с.е., 70º56′42.0″ ш.б. Осы нүктенің қиын қолжетімділігіне байланысты ол шекаралық белгімен белгіленбеген.
МАЗМҰНЫ
Қол қою парағы.............................................................................................................2
Алғысөз..........................................................................................................................3
Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекара сызығы өтуінің хаттама-сипаттамасы........................................................................................................................4-268

- пограничный столб № 331(1), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на левом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°25′17.1″ с.ш., 70°55′59.9″ в.д.;
- пограничный столб № 331(2), кыргызский, расположен на линии государственной границы, на правом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°25′14.8″ с.ш., 70°56′00.3″ в.д.;
- пограничный столб № 331(3), казахстанский, расположен на территории Республики Казахстан, на правом берегу реки Коксай (КҰк-Сай). Его геодезические координаты 42°25′14.8″ с.ш., 70°55′59.8″ в.д.
От центра пограничного знака № 331 линия государственной границы переходит на сухопутный участок и идет на протяжении 1.14 км в юго-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 332.
Пограничный знак № 332, казахстанский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º24′39.9″ с.ш., 70º56′15.4″ в.д.
От пограничного знака № 332 линия государственной границы идет на протяжении 1.40 км в востоко-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 332/1.
Пограничный знак № 332/1, казахстанский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º24′14.9″ с.ш., 70º57′06.7″ в.д.
От пограничного знака № 332/1 линия государственной границы идет на протяжении 0.48 км в востоко-юго-восточном направлении по прямой до пограничного знака № 333.
Пограничный знак № 333, кыргызский основной, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º24′06.3″ с.ш., 70º57′24.3″ в.д.
От пограничного знака № 333 линия государственной границы поворачивает и идет на протяжении 1.29 км в юго-западном направлении по прямой до пограничного знака № 333/1.
Пограничный знак № 333/1, кыргызский промежуточный, состоит из одного пограничного столба, расположенного на линии государственной границы. Его геодезические координаты 42º23′39.7″ с.ш., 70º56′40.8″ в.д.
От пограничного знака № 333/1 линия государственной границы идет на протяжении 25.54 км в общем юго-юго-западном направлении по гребню безымянного хребта через высоты с отметками 3315.0, 3515.3, 3660.2, 3967.1, 3934.1, 3845.1, 3752.8, 3853.8, безымянную высоту, далее идет в общем юго-восточном направлении по гребню хребта Таласский Алатау (Таласский Ала-Тоо) через высоту с отметкой 3649.3, перевал Майдантал (Майдан-Тал) с отметкой 3520.6, высоту с отметкой 3710.4, геодезический пункт с отметкой 3840.3, высоту с отметкой 3901.0, перевал Тузасу (Тюз-Ашуу) с отметкой 3695.0, до точки стыка государственных границ Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Республики Узбекистан. Эта точка расположена на гребне хребта Таласский Алатау (Таласский Ала-Тоо), на высоте с геодезическим пунктом, имеющим отметку 4131.2. Ее геодезические координаты 42°15′48.6″ с.ш., 70°56′42.0″ в.д. Данная точка ввиду ее труднодоступности пограничным знаком не обозначена.
Содержание
Подписной лист
Предисловие
Протокол-описание прохождениялинии казахстанско-кыргызской государственной границы