"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 21 қазандағы № 598 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 83-84, 596-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 16-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
16
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне электр энергетикасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭМ
мамыр
қазан
қараша
Б.М.Жақсалиев
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2016 года № 598
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 83-84, ст. 596) следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 16, изложить в следующей редакции:
«
16
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам электроэнергетики
МЭ
май
октябрь
ноябрь
Джаксалиев Б.М.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       Б. Сагинтаев