2016 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 25 қазандағы № 617 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111-тармағына сәйкес және «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 328 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
реттік нөмірі 120-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
120
«Қазақстан Республикасындағы этносаралық қатынастар саласындағы мемлекеттік басқару және жария саясат: басқару технологиясын әзірлеу және қоғамдық келісімді нығайтуға азаматтарды тарту»
Қоғамдық келісімді сақтау саясатын іске асыру және жаңа саяси бағыт аясында ұлттық бірлікті нығайту үшін практикалық ғылыми-негіздемелік ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы» РМҚК
001 «Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру»

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2016 год и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2016 года № 617
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 328 «О реорганизации Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы» следующее изменение:
в приложении 42 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер «120», изложить в следующей редакции:
«
120
«Государственное управление и публичная политика в сфере межэтнических отношений Республики Казахстан: выработка технологий управления и гражданского участия в укреплении общественного согласия»
Выработка практических научно-обоснованных рекомендаций для реализации политики сохранения общественного согласия и укрепления национального единства в контексте нового политического курса
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
РГКП «Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан»
001 «Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы»

25 000
».
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігімен бірлесіп, жиынтық қаржыландыру жоспарына тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 25 қазандағы
№ 617 қаулысына
қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджет
көрсеткіштерін түзету
(мың теңге)
Функционалдық топ
Атауы
Өзгерістер
(+/-)
Әкімші
Бағдарлама
1
2
3
4
5
Шығындар
0
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
0
244
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру
- 3 385 145
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және қызметтік этика, меритократияны қорғау және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу саласында мемлекеттік қызмет реформасын қолдау
- 755 725
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
- 234 553
623
Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру
3 385 145
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және қызметтік этика, меритократияны қорғау және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу саласында мемлекеттік қызмет реформасын қолдау
755 725
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
234 553
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0
244
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
014
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі бірыңғай мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-11 708 897
623
Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
014
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі бірыңғай мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
11 708 897
4
Бiлiм беру
0
244
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
002
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
- 376 335
013
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
- 1 778 873
623
Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
002
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
376 335
013
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
1 778 873

25 000
».
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Агентством Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 октября 2016 года № 617
Корректировка
показателей республиканского бюджета на 2016 год
(тыс.тенге)
Функциональная группа
Наименование
Изменения (+/-)
Администратор
Программа
1
2
3
4
5
Затраты
0
1
Государственные услуги общего характера
0
244
Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
- 3 385 145
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и поддержка реформы государственной службы в области служебной этики, защиты меритократии и предупреждения коррупции
- 755 725
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
- 234 553
623
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
3 385 145
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и поддержка реформы государственной службы в области служебной этики, защиты меритократии и предупреждения коррупции
755 725
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
234 553
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0
244
Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
014
Формирование и реализация единой государственной политики по противодействию коррупционным преступлениям
- 11 708 897
623
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
014
Формирование и реализация единой государственной политики по противодействию коррупционным преступлениям
11 708 897
4
Образование
0
244
Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
002
Повышение квалификации государственных служащих
- 376 335
013
Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих
- 1 778 873
623
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
002
Повышение квалификации государственных служащих
376 335
013
Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих
1 778 873