Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласындағы ұлттық даму институтын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 695 қаулысы
«Ақпараттандыру туралы» 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Зерде» ұлттық инфокоммуникация холдингі» акционерлік қоғамы ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласындағы ұлттық даму институты болып айқындалсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      Б. Сағынтаев

Об определении Национального института развития в области информационно-коммуникационных технологий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2016 года № 695
В соответствии с подпунктом 2) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года «Об информатизации» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Национальным институтом развития в области информационно-коммуникационных технологий акционерное общество «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                 Б. Сагинтаев