"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 қарашадағы № 705 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 83-84, 596-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 21-2-жол алып тасталсын.
Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  Б.Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2016 года № 705
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 83-84, ст. 596) следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 21-2, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     Б. Сагинтаев