Стратегиялық объектілерге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 713 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Сбербанк России» жария акционерлік қоғамының пайдасына қарызды қайтару жөніндегі міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз ету үшін осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Ақтау теңіз солтүстік терминалы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жылжымайтын мүлік объектілеріне үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық caлу жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.

Об обременении стратегических объектов правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2016 года № 713
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью «Актауский Морской Северный Терминал» совершить сделку по обременению правами третьих лиц объектов недвижимости, согласно приложению к настоящему постановлению, в обеспечение выполнения обязательств по возврату займа в пользу публичного акционерного общества «Сбербанк России».