Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Трафикті өткізу мен өзара есеп айырысу тәртібін қоса алғанда, телекоммуникация желілерін қосу және олардың өзара әрекеттестігі қағидаларын бекіту туралы" 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1694 және "Ұлттық оператор тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесін бекіту туралы" 2012 жылғы 22 қазандағы № 1333 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 731 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Трафикті өткізу мен өзара есеп айырысу тәртібін қоса алғанда, телекоммуникация желілерін қосу және олардың өзара әрекеттестігі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1694 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж. № 16, 263-құжат);
2) «Ұлттық оператор тарататын еркін қолжетімді теле-,
радиоарналардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 қазандағы № 1333 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1097-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Peспубликасының
Премьер-Министрі                                  Б.Сағынтаев

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1694 "Об утверждении Правил присоединения и взаимодействия сетей телекоммуникаций, включая пропуск трафика и порядок взаиморасчетов" и от 22 октября 2012 года № 1333 "Об утверждении перечня теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2016 года № 731
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1694 «Об утверждении Правил присоединения и взаимодействия сетей телекоммуникаций, включая пропуск трафика и порядок взаиморасчетов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 16, ст. 263);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2012 года № 1333 «Об утверждении перечня теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1097).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      Б. Сагинтаев