"2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 756 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
реттік нөмірлері 68, 69, 70-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
68
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Мемлекеттік мерекелерді тойлауға арналған мерекелік іс-шараларды және салтанатты концерттерді өткізу;
Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған салтанатты концерт өткізу;
Мемлекет басшысының шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республика сының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу" кіші бағдарламасы
1088 624
69
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Классикалық би және балет бойынша көрсетілетін қызметтерді сатып алу үшін
Қазақстан Республика сының Мәдениет және спорт министрлігі
"Театр "Астана Балет" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу" кіші бағдарламасы
769124
70
Қазақ ұлттық хореография академия сында мәдениет тегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және өнер саласындағы дарынды балаларды оқыту бойынша білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" КЕАҚ
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау" 103 "Хореография саласындағы білім беру процесін қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы
647351
".
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 756
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы» следующие изменения:
в приложении 42 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 68, 69, 70, изложить в следующей редакции:
«
68
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных празднованиям государственных праздников; проведение торжествен ного концерта, посвященного Ассамблее народа Казахстана; проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями
Министерство куль туры и спор та Республики Казахстан
АО «Қазақ әуендері»
033 «Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела»
подпрограмма 105 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»
1088 624
69
Мероприятия с участием Главы государства
Для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство куль туры и спор та Республики Казахстан
ТОО «Театр «Астана Балет»
033 «Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела»
подпрограмма 105 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»
769124
70
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки образовательного процесса и предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей в области искусства
Министерство куль туры и спор та Республики Казахстан
НАО «Казахская национальная академия хореографии»
041 «Подготовка кадров в области культуры и искусства»
подпрограмма 103 «Обеспечение образовательного процесса в области хореографии»
647351
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       Б. Сагинтаев