"Мұнай өнімдерін өндірушілердің өндірістік объектілерінің, мұнай өнімдері базаларының және жанармай құю станцияларының (жылжымалы үлгідегі жанармай құю станцияларынан басқа) резервуарларын есепке алатын бақылау аспаптарымен жарақтандыру бойынша қағидаларды және талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 маусымдағы № 484 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 806 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұнай өнімдерін өндірушілердің өндірістік объектілерінің, мұнай өнімдері базаларының және жанармай құю станцияларының (жылжымалы үлгідегі жанармай құю станцияларынан басқа) резервуарларын есепке алатын бақылау аспаптарымен жарақтандыру бойынша қағидаларды және талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 маусымдағы № 484 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 36, 256-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2015 года № 484 "Об утверждении Правил и требований по оснащению резервуаров производственных объектов производителей нефтепродуктов, баз нефтепродуктов и заправочных станций (кроме заправочных станции передвижного типа) контрольными приборами учета"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года № 806
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2015 года № 484 "Об утверждении Правил и требований по оснащению резервуаров производственных объектов производителей нефтепродуктов, баз нефтепродуктов и заправочных станций (кроме заправочных станций передвижного типа) контрольными приборами учета" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 36, ст. 256).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев