"Қазақстан Республикасының мемлекеттік мұрағат мекемелері орындайтын микрофильмдерді және құжаттардың фотокөшірмелерін дайындауға, құжаттарды реставрациялауға, қатырма қағаз жұмыстарына арналған материалдардың заттай шығыс нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1388 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 809 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік мұрағат мекемелері орындайтын микрофильмдерді және құжаттардың фотокөшірмелерін дайындауға, құжаттарды реставрациялауға, қатырма қағаз жұмыстарына арналған материалдардың заттай шығыс нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1388 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1388 "Об утверждении натуральных норм расходов материалов на изготовление микрофильмов и фотокопий документов, реставрацию документов, картонажные работы, выполняемые государственными архивными учреждениями Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года № 809
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1388 "Об утверждении натуральных норм расходов материалов на изготовление микрофильмов и фотокопий документов, реставрацию документов, картонажные работы, выполняемые государственными архивными учреждениями Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев