Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 886 қаулысы.
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 366 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мемлекеттік кәсіпорындар қайта аталсын.
2. Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы осы қаулыға қосымшада көрсетілген республикалық мемлекеттік кәсіпорындарға қатысты мемлекеттік басқарудың тиісті саласын (аясын) басқару жөніндегі уәкілетті орган болып айқындалсын.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
4. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 886 қаулысына
қосымша
Қайта аталатын республикалық мемлекеттік кәсіпорындар тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының Әкімшілік ғимараттар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны шаруашылық жүргізу құқығындағы "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының әкімшілік ғимараттары дирекциясы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
2. "Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының Инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны шаруашылық жүргізу құқығындағы "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының инженерлік орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
3. "Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының Автошаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны шаруашылық жүргізу құқығындағы "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының автошаруашылығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 886 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2021 № 590 қаулысымен.

О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 886.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 366 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать республиканские государственные предприятия согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Определить Управление материально-технического обеспечения уполномоченным органом по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления в отношении республиканских государственных предприятий, указанных в приложении к настоящему постановлению.
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2016 года № 886
Перечень переименовываемых республиканских государственных
предприятий
1. Республиканское государственное предприятие "Дирекция административных зданий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан" на праве хозяйственного ведения в республиканское государственное предприятие "Дирекция административных зданий Управления материально-технического обеспечения" на праве хозяйственного ведения.
2. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан" в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения".
3. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Автохозяйство Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан" в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Автохозяйство Управления материально-технического обеспечения".
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2016 года № 886
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.09.2021 № 590 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).

2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 580 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.03.2021 № 151 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 580 .
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.03.2021 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).