"2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 896 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
реттік нөмірлері 8 және 41-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
8
"Үштілділікті енгізу жөніндегі халықаралық тәжірибені зерттеу және тілдерді үйрету әдіснамасын әзірлеу"
Үштілді білім беруді кезең- кезеңімен енгізу шеңберінде мектептерде жаратылыстану-ғылыми пәндер мен АКТ-дан сабақ беретін мұғалімдерді ЖОО-да даярлауды ұйымдастыру әдіснамасын әзірлеу.
ҚР орта мектептерінің үштілді білім беруге кезең-кезеңмен көшуге дайындығын қорытындылау.
Педагог кадрларды даярлау саласында көптілді білім берудің үздік халықаралық тәжірибесін зерделеу.
Зерттеу проблематикасы бойынша мастер-класс өткізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтік, cараптамалық зерттеулер жургізу және консалтинг қызметтерін көрсету"
69 367
41
Тілдік курстарда, оның ішінде онлайн режимде мұғалімдердің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес біліктілікті үздіксіз арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер ұсыну
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
224 "Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
472 500
".
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 896.
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы" следующие изменения:
в приложении 42 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 8 и 41, изложить в следующей редакции:
"
8
"Изучение мирового опыта по внедрению трехъязычия и разработка методологии изучения языков"
Разработка методологии организации вузовской подготовки учителей, преподающих естественно-научные дисциплины и ИКТ в школах, в рамках поэтапного внедрения трехъязычного образования. Обобщение готовности средних школ РК к поэтапному переходу на трехъязычное образование. Изучение успешного международного опыта полиязычного образования в сфере подготовки педагогических кадров. Проведение мастер-класса по проблематике исследования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-
аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
69 367
41
Услуги по повышению квалификации учителей на языковых курсах, в том числе в онлайн режиме
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
224 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования"
472 500
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев