"2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 903 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген I бөлімде:
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген 10-функционалдық топта:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшісі бойынша:
254 "Cу ресурстарын тиімді басқару" бағдарламасында:
113 "Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" кіші бағдарламасында:
мына:
"
Ақмола облысы
1204475
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақмола облысы
1056610
";
мына:
"
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
1051651
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
954651
";
мына:
"
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының имараттарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
80363
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының имараттарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
29498
";
мына:
"
Шығыс Қазақстан облысы

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 903
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы» следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I «Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
по администратору 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
в программе 254 «Эффективное управление водными ресурсами»:
в подпрограмме 113 «Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений»:
строку:
«
Акмолинская область
1204475
»
изложить в следующей редакции:
«
Акмолинская область
1056610
»;
строку:
«
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
1051651
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
954651
»;
строку:
«
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
80363
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
29498
»;
строку:
«
Восточно-Казахстанская область

2936000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру". I,II,III,IV кезектер, түзету)"
4204597
";
мына:
"
ОҚО Сарыағаш топтық су құбырына қосылатын Сарыағаш ауданындағы елді мекендеріндегі су құбырларын, су тазартқыш құрылыстарын реконструкциялау және жаңғырту нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
3500
"
деген жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

2936000
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в ЮКО (I-II-III-IV очереди, корректировка)
4204597
»;
строку:
«
Разработка проектно-сметной документации проекта «Реконструкция и модернизация водоочистных сооружений, водопроводных сетей населенных пунктов Сарыагашского района подключаемых к Сарыагашскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области»
3500
» исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       Б. Сагинтаев