Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2017 жылға арналған тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 201 қаулысы.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 216-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2017 жылға арналған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2017 жылғы 14 сәуірдегі
№ 201 қаулысымен
бекiтiлген
Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2017 жылға арналған тізбесі

Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2017 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2017 года № 201.
В соответствии со статьей 216 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2017 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2017 года № 201
Перечень
инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии,
на 2017 год

Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 27.04.2017 № 226; 10.05.2017 № 252 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс); 08.06.2017 № 352 қаулыларымен.
Р/с№
Жобаның атауы
Жобаның жалпы құны (мың теңге)
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Мемлекеттік кепілдіктің мөлшері
Қарыз алушы
Әлеуетті қарыз беруші
1
"Талдықорған – Қалбатау – Өскемен" 287-1073 км республикалық маңызы бар автомобиль жолын
реконструкциялау

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 27.04.2017 № 226; от 10.05.2017 № 252 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию); от 08.06.2017 № 352 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
№ п/п
Наименование проекта
Общая стоимость проекта (тыс. тенге)
Период реализации (годы)
Размер государственной гарантии
Заемщик
Потен-циальный заимодатель
1
Реконструкция автомобильной дороги республиканско-го значения "Талдыкорган –Калбатау – Усть-Каменогорск" км 287-1073

287562800
2017 – 2020
244428380 мың теңге, 796 млн. АҚШ долларына дейін балама
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қытайдың экспорт -импорт банкі
2
"Мерке – Бурылбайтал"
7-273 км республикалық маңызы бар автомобиль жолын
реконструкциялау
100446100
2017 – 2020
85379185 мың теңге, 253,3 млн. АҚШ долларына дейін балама
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қытайдың экспорт - импорт банкі
3
Азия даму банкінің қаражаты есебінен екінші деңгейдегі банктер мен микроқаржы ұйымдары арқылы микро, шағын және орта бизнесті қаржыландыру
72000000
2017 – 2020
72 млрд. теңге
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры"
акционерлік қоғамы
Азия Даму Банкі
4
Ирригация мен дренажды қалпына келтіру
53243090
2017 – 2019
48343720 мың теңге, 143 млн. АҚШ долларына дейін балама
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Ислам Даму Банкі
5
"Қалбатау –Майқапшағай" 906-1321 км республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау
159069200
2017 – 2041
135208800 мың теңге,
434,5 млн. АҚШ долларына дейін балама
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қытайдың экспорт-импорт банкі
6
Ақтөбе, Жамбыл және Оңтүстік Қазақстан облыстарының су шаруашылығы және гидромелиоративтік жүйелерін реконструкциялау
60871593
2017 –2036

287562800
2017 – 2020
244428380 тыс. тенге, эквивалент до 796 млн. долларов США
акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
Экспортно-импортный банк Китая
2
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Мерке –Бурылбайтал" км 7-273
100446100
2017 – 2020
85379185 тыс. тенге, эквивалент до 253,3 млн. долларов США
акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
Экспортно-импортный банк Китая
3
Финансирование микро, малого и среднего бизнеса через банки второго уровня и микрофинансовые организации за счет средств Азиатского банка развития
72000000
2017 – 2020
72 млрд. тенге
акционерное общество "Фонд развития предпринимательства "Даму"
Азиатский Банк Развития
4
Восстановление ирригации и дренажа
53243090
2017 – 2019
48343720 тыс. тенге эквивалент до 143 млн. долларов США
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Исламский Банк Развития
5
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Калбатау –Майкапшагай" км 906-1321
159069200
2017 – 2041
135208800 тыс. тенге, эквивалент до 434,5 млн. долларов США
акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
Экспортно-импортный банк Китая
6
Реконструкция водохозяйственных и гидромелиоративных систем Актюбинской, Жамбылской и Южно-Казахстанской областей
60871593
2017 – 2036

53868667 мың теңге, 180,0 млн. АҚШ долларына дейін балама
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Еуропа Қайта Құру және Даму Банкі
7
Астана қаласының Оңтүстік-Батыс айналма жолын салу
68265220
2017 – 2037
57614275
мың теңге,
183,95 млн. АҚШ
долларына
дейін балама
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қытайдың экспорт-импорт банкі

53868667 тыс. тенге, эквивалент до 180,0 млн. долларов США
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Европейский Банк Реконструкции и Развития
7
Строительство автомобильной дороги Юго-Западный обход города Астаны
68265220
2017 - 2037
57614275 тыс. тенге, эквивалент до 183,95 млн. долларов США
акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
Экспортно-импортный банк Китая