"Қару саудасы туралы шартты ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 247 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қару саудасы туралы шартты ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Қару саудасы туралы шартты ратификациялау туралы
2013 жылғы 2 сәуірде Нью-Йоркте жасалған Қару саудасы туралы шарт (бұдан әрі - Шарт) оның 13-бабының 2-тармағын түсіндіру туралы мынадай мәлімдемемен ратификациялансын:
"Қазақстан Республикасы Шарттың объектісі мен мақсаттарын тани отырып және Шарттың 28-бабына қарамастан, Шартты қолдану кезінде Шарттың орыс тіліңдегі мәтінінің 13-бабының 2-тармағындағы "қайта бағыттау" деген термин "заңсыз қайта бағыттау" деп түсінілетінін мәлімдейді".
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Договора о торговле оружием"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2017 года № 247
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Договора о торговле оружием".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Проект
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О ратификации Договора о торговле оружием
Ратифицировать Договор о торговле оружием (далее - Договор), совершенный в Нью-Йорке 2 апреля 2013 года, со следующим заявлением о толковании пункта 2 статьи 13 Договора:
"Республика Казахстан, признавая объект и цели Договора, и несмотря на статью 28 Договора, заявляет, что при применении Договора термин "перенаправление" в пункте 2 статьи 13 текста Договора на русском языке будет пониматься как "незаконное перенаправление".
Президент
Республики Казахстан