"Тауар берушіні айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 997 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 274 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 шілдедегі № 464 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 25.07.2018 № 464 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауар берушіні айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 997 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 65-66-67, 504-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 34) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 4175 тапсырмасына сәйкес және жануарлардың аусылына қарсы профилактикалық іс-шараларды уақтылы өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 997 "Об определении поставщика товара"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2017 года № 274. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2018 года № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.07.2018 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 997 "Об определении поставщика товара" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 65-66-67, ст. 504) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 34) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", поручением Президента Республики Казахстан от 12 октября 2015 года № 4175 и в целях своевременного проведения профилактических мероприятий против ящура животных Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев