Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 мамырдағы № 303 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ROSDALE PTE. LTD." компаниясына "Степногорск тау-кен химиялық комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі өзіне тиесілі 60 % қатысу үлесін "GANBERG UK LTD" компаниясының пайдасына және 40 % қатысу үлесін "GEXIOR UK LTD" компаниясының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2017 года № 303
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании "ROSDALE PTE. LTD." совершить сделку по отчуждению принадлежащей ей 60 % доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Степногорский горно-химический комбинат" в пользу компании "GANBERG UK LTD" и 40 % доли участия в пользу компании "GEXIOR UK LTD".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев