"Кредиторлар талаптары тізілімінің нысандарын, оны қалыптастыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 762 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 334 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 308 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.05.2020 № 308 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кредиторлар талаптары тiзiлiмiнің нысандарын, оны қалыптастыру қағидалары мен мерзімін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 762 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 442-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген оңалту рәсіміндегі кредиторлар талаптары тізілімінің нысаны осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру қағидалары мен мерзімінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру қағидалары мен мерзімі (бұдан әрі – Қағидалар) "Оңалту және банкроттық туралы" 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 72-бабының 7-тармағына және 88-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді және оңалту рәсімін қолдану кезінде - уақытша әкімшінің және банкроттық туралы іс қозғалған кезде уақытша басқарушының кредиторлар талаптарының тізілімін (бұдан әрі – тізілім) қалыптастыру тәртібін айқындайды.
Заңның 71-бабы 2-тармағының 5) тармақшасына және 89-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес тізілімді жүргізуді оңалту рәсімін жүргізу кезінде – оңалтуды басқарушы және банкроттық рәсімін жүргізу кезінде банкроттықты басқарушы жүзеге асырады.";
4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Кредиторлардың борышкерге қоятын талаптары ерікті түрде жазбаша нысанда мәлімделуі тиіс және мыналар:
1) талаптың сомасы туралы (негізгі берешектің, сыйақының (мүдденің), тұрақсыздық айыбының және өзге де айыппұл санкцияларының, залалдардың сомасы туралы жеке-жеке) мәліметтер;
2) кредиторлар жиналысын өткізу туралы хабарландыру тәсілдерінің бірін көрсету қамтылуы қажет.
Талаптар, егер осы Қағидалардың 10-тармағының бірінші бөлігінде өзгеше белгіленбесе, кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы хабарлама жарияланған сәттен бастап бір айдан кешіктірілмейтін мерзімде мәлімделуі және хабарландыруда көрсетілген мекенжайға жіберілуі тиіс.
Кредитордың осы Қағидалардың 4-тармағының екінші бөлігінде белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген талабы уақытша әкімшіге немесе оңалтуды басқарушыға жолданады.
Өтінішке талаптың негізі мен сомасын растайтын құжаттардың көшірмелері (заңды күшіне енген сот шешімдері, шарттардың көшірмелері, борышкердің қарызын мойындауы) қоса беріледі, салыстырып тексеру үшін онымен бір мезгілде құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады.
Кредиторлар талаптың негізі мен сомасын растайтын өзге құжаттарды ұсынуға құқылы.
Кредиторлардың шетел валютасында көрсетілген талаптары сот оңалту рәсімін енгізу туралы шешім қабылдаған сәтте Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген бағам бойынша теңгемен ескеріледі.
Кредиторлар борышкерге берешек сомасын және осы сомаға тиесілі сыйақыны (мүддені), борышкер тарапынан міндеттемелердің орындалмауынан немесе тиісінше орындалмауынан келтірілген залалдарды, тұрақсыздық айыбын (айыппұлдарды, өсімпұлдарды) қамтитын талаптарды қоюға құқылы.
Сыйақының (мүдденің), залалдардың, тұрақсыздық айыбының (айыппұлдардың, өсімпұлдардың) сомасы сот оңалту рәсімін енгізу туралы шешім қабылдаған күні айқындалады.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 762 "Об утверждении форм, Правил и сроков формирования реестра требований кредиторов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2017 года № 334. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 308
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2020 № 308.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 762 "Об утверждении форм, Правил и сроков формирования реестра требований кредиторов" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 442) следующие изменения и дополнения:
1) форму реестра требований кредиторов в реабилитационной процедуре, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) в Правилах и сроках формирования реестра требований кредиторов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила и сроки формирования реестра требований кредиторов (далее - Правила) разработаны в соответствии с пунктом 7 статьи 72 и подпунктом 5) пункта 3 статьи 88 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О реабилитации и банкротстве" (далее – Закон) и определяют порядок формирования реестра требований кредиторов (далее - реестр) временным администратором при применении реабилитационной процедуры и временным управляющим при возбуждении дела о банкротстве.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 71 и подпунктом 9) пункта 2 статьи 89 Закона ведение реестра осуществляется реабилитационным управляющим при проведении реабилитационной процедуры и банкротным управляющим при проведении процедуры банкротства.";
пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. Требования кредиторов к должнику должны быть заявлены в письменной произвольной форме и должны содержать:
1) сведения о сумме требования (отдельно о суммах основного долга, вознаграждения (интереса), неустойки и иных штрафных санкциях, убытков);
2) указание на один из способов уведомления о проведении собрания кредиторов.
Требования должны быть заявлены не позднее чем в месячный срок с момента публикации объявления о порядке заявления требований кредиторами, если иное не установлено частью первой пункта 10 настоящих Правил, и направлены по адресу, указанному в объявлении.
Требования кредиторов, заявленные позднее срока, установленного частью второй пункта 4 настоящих Правил, направляются временному администратору или реабилитационному управляющему.
К заявлению прилагаются копии документов, подтверждающих основание и сумму требования (вступившие в законную силу решения судов, копии договоров, признание долга должником), с одновременным представлением оригиналов документов для сверки.
Кредиторы вправе представить иные документы, подтверждающие основание и сумму требования.
Требования кредиторов, выраженные в иностранной валюте, учитываются в тенге по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан, на момент принятия судом решения о введении реабилитационной процедуры.
Кредиторы вправе предъявить к должнику требования, включающие сумму задолженности и причитающееся на эту сумму вознаграждение (интерес), убытки, причиненные неисполнением или ненадлежащим исполнением обязательства со стороны должника, неустойки (штрафы, пени).
Сумма вознаграждения (интереса), убытков, неустойки (штрафов, пеней) определяется на дату принятия судом решения о введении реабилитационной процедуры.

5. Өтініш пен оған қоса берілетін құжаттарды уақытша әкімші немесе оңалтуды басқарушы оларды алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде қарайды.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Кредитордың осы Қағидалардың 4-тармағының екінші бөлігінде белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген талабы танылған жағдайда тізілімге енгізіледі, бірақ мұндай кредитор бір ай мерзімде мәлімделген кредиторлар талаптары толық қанағаттандырылғанға дейін кредиторлар жиналысында дауыс беру құқығынан айырылады.
Осы Қағидалардың 5, 6, 7 және 8-тармақтарының талаптары, осы Қағидалардың 4-тармағының екінші бөлігінде белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген кредиторлардың талаптарын қарау кезінде оңалтуды басқарушыға қолданылады.";
12-тармақ мынадай мазмұндағы төртінші бөлікпен толықтырылсын:
"Тізілімге өзгерістер мен толықтырулар енгізілген жағдайда, құжаттарға уақытша әкімші немесе оңалтуды басқарушы қол қояды, осы тармақта белгіленген тәртіппен бөлек қалыптастырылған істе ресімделеді және тігіледі.";
13, 14 және 15-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Борышкер әр парағын дәйектеген, қол қойған және оның мөрімен (бар болса) куәландырылған тізілімді:
1) уақытша әкімші – соттың оңалту рәсімін қолдану туралы шешімі заңды күшіне енген күннен бастап екі айдан кешіктірілмейтін мерзімде;
2) уақытша әкімші немесе оңалтуды басқарушы осы Қағидалардың 4-тармағының екінші бөлігінде белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген кредитор талаптарын таныған күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірілмейтін мерзімде қағаз және электрондық жеткізгіштерде уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастыру үшін уәкілетті органның аумақтық бөлімшесіне жібереді.
14. Уәкілетті орган уақытша әкімші немесе оңалтуды басқарушы тізілімді ұсынған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде оны өзінің интернет-ресурсында орналастырады.
Егер ұсынылған тізілім бекітілген нысанға сәйкес келмесе не толық ақпаратты қамтымаса, уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі тізілімді алған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде уақытша әкімшіге немесе оңалтуды басқарушыға жазбаша дәлелді ескертулер жібереді, ол алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оларды жоюы қажет.
15. Тізілім уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылған күннен бастап қалыптастырылды (өзгертілді немесе толықтырылды) деп есептеледі.";
21 және 22-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Кредиторлардың борышкерге қоятын талаптары ерікті түрде жазбаша нысанда мәлімделуі тиіс және мыналар:

5. Заявление и прилагаемые к нему документы рассматриваются временным администратором или реабилитационным управляющим в течение десяти рабочих дней с даты их получения.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Требование кредитора, заявленное позднее срока, установленного частью второй пункта 4 настоящих Правил, в случае признания включается в реестр, но такой кредитор лишается права голоса в собрании кредиторов до полного удовлетворения требований кредиторов, заявленных в месячный срок.
Требования пунктов 5, 6, 7 и 8 настоящих Правил распространяются на реабилитационного управляющего при рассмотрении им требований кредиторов, заявленных позднее срока, установленного частью второй пункта 4 настоящих Правил.";
пункт 12 дополнить частью четвертой следующего содержания:
"В случае внесения изменений и дополнений в реестр, документы подписываются временным администратором или реабилитационным управляющим, оформляются и подшиваются отдельно в сформированное дело в порядке, установленном настоящим пунктом.";
пункты 13, 14 и 15 изложить в следующей редакции:
"13. Реестр, полистно парафированный, подписанный и заверенный печатью должника (при наличии), направляется на бумажном и электронном носителях в территориальное подразделение уполномоченного органа для размещения на интернет-ресурсе уполномоченного органа:
1) временным администратором – в срок не позднее двух месяцев со дня вступления в законную силу решения суда о применении реабилитационной процедуры;
2) временным администратором или реабилитационным управляющим – в срок не позднее двух рабочих дней со дня признания требования кредитора, заявленного позднее срока, установленного частью второй пункта 4 настоящих Правил.
14. Уполномоченный орган в течение двух рабочих дней со дня представления реестра временным администратором или реабилитационным управляющим размещает его на своем интернет-ресурсе.
В случае, если представленный реестр не соответствует утвержденной форме либо содержит неполную информацию, территориальное подразделение уполномоченного органа в течение двух рабочих дней со дня получения реестра направляет временному администратору или реабилитационному управляющему письменные мотивированные замечания, которые ему необходимо устранить в течение пяти рабочих дней с даты их получения.
15. Реестр считается сформированным (измененным или дополненным) с даты размещения на интернет-ресурсе уполномоченного органа.";
пункты 21 и 22 изложить в следующей редакции:
"21. Требования кредиторов к должнику должны быть заявлены в письменной произвольной форме и должны содержать:

1) талаптың сомасы туралы (негізгі берешектің, сыйақының (мүдденің), тұрақсыздық айыбының және өзге де айыппұл санкцияларының, залалдардың сомасы туралы жеке-жеке) мәліметтер;
2) кредиторлар жиналысын өткізу туралы хабарландыру тәсілдерінің бірін көрсету қамтылуы қажет.
Талаптар, егер осы Қағидалардың 27-тармағының бірінші бөлігінде өзгеше белгіленбесе, кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы хабарлама жарияланған сәттен бастап бір айдан кешіктірілмейтін мерзімде мәлімделуі және хабарландыруда көрсетілген мекенжайға жіберілуі тиіс.
Кредитордың осы Қағидалардың 21-тармағының екінші бөлігінде белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген талабы уақытша немесе банкроттықты басқарушыға жолданады.
Өтінішке талаптың негізі мен сомасын растайтын құжаттардың көшірмелері (заңды күшіне енген сот шешімдері, шарттардың көшірмелері, борышкердің қарызын мойындауы) қоса беріледі, салыстырып тексеру үшін онымен бір мезгілде құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады.
Кредиторлар талаптың негізі мен сомасын растайтын өзге құжаттарды ұсынуға құқылы.
Кредиторлардың шетел валютасында көрсетілген талаптары сот банкроттық рәсімін енгізу туралы шешім қабылдаған сәтте Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген бағам бойынша теңгемен ескеріледі.
Кредиторлар борышкерге берешек сомасын және осы сомаға тиесілі сыйақыны (мүддені), борышкер тарапынан міндеттемелердің орындалмауынан немесе тиісінше орындалмауынан келтірілген залалдарды, тұрақсыздық айыбын (айыппұлдарды, өсімпұлдарды) қамтитын талаптарды қоюға құқылы.
Сыйақының (мүдденің), залалдардың, тұрақсыздық айыбының (айыппұлдардың, өсімпұлдардың) сомасы борышкерді банкрот деп тану туралы шешім қабылдаған күні айқындалады.
Егер кредиторлардың мәлімдеген талаптары бойынша сыйақы (мүдде), тұрақсыздық айыбы және өзге де айыппұл санкциялары, залалдар есептелген болса, онда мұндай кредиторлар борышкер банкрот деп танылғаннан кейін күнтізбелік он бес күн ішінде сыйақыны (мүддені), тұрақсыздық айыбын және өзге де айыппұл санкцияларын, залалдарды ескере отырып, өзінің талаптарын қайтадан мәлімдейді.
22. Өтініш пен оған қоса берілетін құжаттарды уақытша басқарушы немесе банкроттықты басқарушы оларды алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде қарайды.";
25-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"25. Уақытша басқарушы таныған кредиторлардың талаптары тізілімге енгізіледі.
Осы Қағидалардың 21-тармағының талаптарына сай келетін өтініш болған кезде кредиторлардың бұрын сотқа мәлiмдеген талаптары да тiзiлiмге енгiзiледi.";
27-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) сведения о сумме требования (отдельно о суммах основного долга, вознаграждения (интереса), неустойки и иных штрафных санкциях, убытков);
2) указание на один из способов уведомления о проведении собрания кредиторов.
Требования должны быть заявлены не позднее чем в месячный срок с момента публикации объявления о порядке заявления требований кредиторами, если иное не установлено частью первой пункта 27 настоящих Правил, и направлены по адресу, указанному в объявлении.
Требования кредиторов, заявленные позднее срока, установленного частью второй пункта 21 настоящих Правил, направляются временному или банкротному управляющему.
К заявлению прилагаются копии документов, подтверждающих основание и сумму требования (вступившие в законную силу решения судов, копии договоров, признание долга должником) с одновременным представлением оригиналов документов для сверки.
Кредиторы вправе представить иные документы, подтверждающие основание и сумму требования.
Требования кредиторов, выраженные в иностранной валюте, учитываются в тенге по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан, на момент принятия судом решения о введении процедуры банкротства.
Кредиторы вправе предъявить к должнику требования, включающие сумму задолженности и причитающееся на эту сумму вознаграждение (интерес), убытки, причиненные неисполнением или ненадлежащим исполнением обязательства со стороны должника, неустойки (штрафы, пени).
Сумма вознаграждения (интереса), убытков, неустойки (штрафов, пеней) и иных штрафных санкций определяется на дату принятия решения о признании должника банкротом.
В случае, если по заявленным требованиям кредиторов начислялись вознаграждения (интереса), неустойки и иные штрафные санкции, убытки, то такие кредиторы в течение пятнадцати календарных дней после признания должника банкротом повторно заявляют свои требования с учетом вознаграждения (интереса), неустойки и иных штрафных санкций, убытков.
22. Заявление и прилагаемые к нему документы рассматриваются временным или банкротным управляющим в течение десяти рабочих дней с даты их получения";
пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Признанные временным управляющим требования кредиторов включаются в реестр.
В реестр также включаются требования кредиторов, заявленные ими ранее в суд, при наличии заявления, соответствующего требованиям пункта 21 настоящих Правил.";
пункт 27 изложить в следующей редакции:

"27. Кредитордың осы Қағидалардың 21-тармағының екінші бөлігінде белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген талабы танылған жағдайда тізілімге енгізіледі, бірақ мұндай кредитор бір ай мерзімде мәлімделген кредиторлар талаптары толық қанағаттандырылғанға дейін кредиторлар жиналысында дауыс беру құқығынан айырылады.
Осы Қағидалардың 22, 23, 24 және 25-тармақтарының талаптары осы Қағидалардың 21-тармағының екінші бөлігінде белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген кредиторлардың талаптарын қарау кезінде банкроттықты басқарушыға қолданылады.";
29, 30 және 31-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"29. Тізілімнің әрбір кезегі бойынша уақытша басқарушы осы Қағидалардың 12-тармағының талаптарына сәйкес бөлек іс қалыптастырады.
Тізілімге өзгерістер мен толықтырулар енгізілген жағдайда, құжаттарға уақытша немесе банкроттықты басқарушы қол қояды, осы Қағидалардың 12-тармағында белгіленген тәртіппен бөлек қалыптастырылған істе ресімделеді және тігіледі.
30. Борышкер әр парағын дәйектеген, қол қойған және оның мөрімен (бар болса) куәландырылған тізілімді:
1) уақытша басқарушы – соттың борышкерді банкрот деп тану туралы шешімі шығарылған күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірілмейтін мерзімде;
2) уақытша немесе банкроттықты басқарушы осы Қағидалардың 21-тармағының екінші бөлігінде белгіленген мерзімнен кешіктіріліп мәлімделген кредитор талаптарын таныған күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірілмейтін мерзімде қағаз және электрондық жеткізгіштерде уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастыру үшін уәкілетті органның аумақтық бөлімшесіне жібереді.
31. Уәкілетті орган уақытша немесе банкроттықты басқарушы тізілімді ұсынған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде оны өзінің интернет-ресурсында орналастырады.
Егер ұсынылған тізілім бекітілген нысанға сәйкес келмесе не толық ақпаратты қамтымаса, уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі тізілімді алған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде уақытша немесе банкроттықты басқарушыға жазбаша дәлелді ескертулер жібереді, ол алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оларды жоюы қажет.";
мынадай мазмұндағы 31-2-тармақпен толықтырылсын:
"31-2. Тізілім уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылған күннен бастап қалыптастырылды (өзгертілді немесе толықтырылды) деп есептеледі.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 2 маусымдағы
№ 334 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 2 шілдедегі
№ 762 қаулысымен
бекітілген
Нысан
20 __ жылғы "____" __________
(кредиторлар талаптарының
тізілімін уәкілетті органның
интернет-ресурсында
жариялау күні)
Оңалту рәсіміндегі кредиторлар талаптарының тізілімі
_________________________________________________
(оңалтылатын борышкердің атауы)
Р/с
Кезек, кредитордың Т.А.Ә. (бар болса)/атауы
Кредитордың жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
Қойылған талаптардың сомасы (теңге)
Әкімші қабылдаған шешімнің негізділігін растайтын құжаттар (атауы, күні, нөмірі), берешек туындаған күн
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1.
Бірінші кезек

"27. Требование кредитора, заявленное позднее срока, установленного частью второй пункта 21 настоящих Правил, в случае признания включается в реестр, но такой кредитор лишается права голоса в собрании кредиторов до полного удовлетворения требований кредиторов, заявленных в месячный срок.
Требования пунктов 22, 23, 24 и 25 настоящих Правил распространяются на банкротного управляющего при рассмотрении им требований кредиторов, заявленных позднее срока, установленного частью второй пункта 21 настоящих Правил.";
пункт 29, 30 и 31 изложить в следующей редакции:
"29. По каждой очереди реестра временным управляющим отдельно формируется дело в соответствии с требованиями пункта 12 настоящих Правил.
В случае внесения изменений и дополнений в реестр, документы подписываются временным или банкротным управляющим, оформляются и подшиваются в сформированное дело в порядке, установленном пунктом 12 настоящих Правил.
30. Реестр, полистно парафированный, подписанный и заверенный печатью должника (при наличии), направляется на бумажном и электронном носителях в территориальное подразделение уполномоченного органа для размещения на интернет-ресурсе уполномоченного органа:
1) временным управляющим - в срок не позднее трех рабочих дней со дня вынесения решения суда о признании должника банкротом;
2) временным или банкротным управляющим - в срок не позднее двух рабочих дней со дня признания требования кредитора, заявленного позднее срока, установленного частью второй пункта 21 настоящих Правил.
31. Уполномоченный орган в течение двух рабочих дней со дня представления реестра временным или банкротным управляющим размещает его на своем интернет-ресурсе.
В случае, если представленный реестр не соответствует утвержденной форме либо содержит неполную информацию, территориальное подразделение уполномоченного органа в течение двух рабочих дней со дня получения реестра направляет временному или банкротному управляющему письменные мотивированные замечания, которые ему необходимо устранить в течение пяти рабочих дней с даты их получения.";
дополнить пунктом 31-2 следующего содержания:
"31-2. Реестр считается сформированным (измененным или дополненным) с даты размещения на интернет-ресурсе уполномоченного органа.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 июня 2017 года № 334
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 июля 2014 года № 762
Форма
"___" ________20__ года
(дата размещения реестра
требований кредиторов на
интернет-ресурсе
уполномоченного органа)
Реестр требований кредиторов
в реабилитационной процедуре
________________________________________________
(наименование реабилитируемого должника)
№ п/п
Очередь, Ф.И.О. (при наличии)/ наименование кредитора
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН) кредитора
Сумма предъявленных
требований (тенге)
Документы, подтверждающие
обоснованность принятого администратором
решения (наименование, дата, номер), дата возникновения задолженности
Примечание
1
2
3
4
5
6
1.
Первая очередь
1
2
3
4
5
6

3)
Оңалту туралы іс бойынша іс жүргізу қозғалғанға дейін бір жылдан бастап есептелген кезеңде қызметкердің жалақысын көтеру нәтижесінде қалыптасқан еңбекақы және өтемақылар төлеу бойынша кредиторлар талаптарының ұлғаю сомасы
Жиыны:
4)
Талаптар қою мерзімі өткеннен кейін мәлімделген талаптар
...
Бесінші кезек бойынша жиыны:
Тізілім бойынша жиыны:
6.
Танылмаған талаптар:
Жиыны:
Әкімші
______________________________________ ___________ ____________________
(борышкердің атауы/ Т.А.Ә. (бар болса))            (қолы)            (Т.А.Ә. (бар болса))
М.О. (бар болса)

3)
Суммы увеличений требований кредиторов по оплате труда и выплате компенсаций, образовавшиеся в результате повышения заработной платы работника в период, исчисляемый начиная с одного года до возбуждения производства по делу о реабилитации
...
Итого:
4)
Требования, заявленные после истечения срока их предъявления
...
Итого по пятой очереди:
Итого по реестру:
6.
Непризнанные требования
1
2
...
Итого:
Администратор
____________________________________ ___________ _______________________________
(наименование должника) (подпись) (Ф.И.О. (при наличии))
М.П. (при наличии)