"Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2017 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 201 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 352 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2017 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 201 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2017 жылға арналған тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-жолмен толықтырылсын:
"
7
Астана қаласының Оңтүстік-Батыс айналма жолын салу
68265220
2017 – 2037
57614275
мың теңге,
183,95 млн. АҚШ
долларына
дейін балама
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қытайдың экспорт-импорт банкі
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2017 года № 201 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2017 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 352.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2017 года № 201 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2017 год" следующее дополнение:
перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2017 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 7, следующего содержания:
"
7
Строительство автомобильной дороги Юго-Западный обход города Астаны
68265220
2017 - 2037
57614275 тыс. тенге, эквивалент до 183,95 млн. долларов США
акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
Экспортно-импортный банк Китая
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев