Жұмыстарды орындаушыны белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 356 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 34) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 2224 тапсырмасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Arabtec Consolidated Contractors Limited" компаниясы (Біріккен Араб Әмірліктері, Дубай қаласы) Астана қаласында Желілік саябақтың (Жасыл эспланаданың) құрылысы бойынша жұмыстарды орындаушы болып белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

Об определении поставщика работ
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 356
В соответствии с подпунктом 34) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", поручением Президента Республики Казахстан от 1 июня 2016 года № 2224 Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить компанию "Arabtec Consolidated Contractors Limited" (Объединенные Арабские Эмираты, город Дубай) поставщиком работ по строительству Линейного парка (Зеленой эспланады) в городе Астане.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев