"2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 377 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 27-қосымшада:
реттік нөмірлері 72, 73-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
72
Қазақстан Республикасының тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялық және консервациялық жұмыстар жүргізу
Жаңғырту және реставрациялау арқылы республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерін сақтау бойынша қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазреставрация" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
486481
73
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның алдын ала тізіміне енгізілген объектілердің аумақтарының, қорғау аймақтарының шекарасын әзірлеу мен айқындау және деректер қорын жасау, Ескерткіштерді "Ұлы Жібек Жолы" сериялық трансшекаралық номинациясы бойынша ЮНЕСКО-ның бүкіләлемдік мұралары тізіміне енгізу үшін мәдени мұра объектілерінің ғылыми құжаттамаларын дайындау (номинациялар мәтінін дайындау, қорғау аймақтарының жобасын әзірлеу), Ескерткіштерді "Ұлы Жібек Жолы" сериялық номинациясына енгізу үшін оларды сақтау және пайдалану бойынша менеджмент жоспарларды әзірлеу жөнінде қызметтер көрсету; Қарағанды, Маңғыстау, Қызылорда облыстарындағы ескерткіштердің жай-күйін мониторингілеу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазреставрация" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"
27000
";
реттік нөмірі 76-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
76
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Классикалық би және балет бойынша көрсетілетін қызметтерді сатып алу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2017 года № 377.
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
В соответствии со статьей 41 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы" следующие изменения:
в приложении 27 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 72,73, изложить в следующей редакции:
"
72
Проведение научно-реставрационных и консервационных работ на памятниках истории и культуры Республики Казахстан
Оказание услуг по сохранению памятников истории и культуры республиканского значения путем воссоздания и реставрации
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
486 481
73
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Оказание услуг по разработке и определению границ территории, зон охраны и создание базы данных объектов, включенных в предварительный список ЮНЕСКО, подготовке научной документации объектов культурного наследия для включения в список Всемирного наследия ЮНЕСКО по серийной трансграничной номинации "Великий Шелковый путь" (подготовка текста номинации, разработка проекта зон охраны), подготовке менеджмент-планов по сохранению и использованию памятников для включения их в серийную номинацию "Великий Шелковый Путь"; мониторинг состояния памятников Карагандинской, Мангистауской, Кызылординской областей
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"
27 000
";
строку, порядковый номер 76, изложить в следующей редакции:
"
76
Мероприятия с участием Главы государства
Для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

2428372
";
реттік нөмірі 78-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
78
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік және ұлттық мерекелеріне арналған мерекелік іс-шараларды, салтанатты концерттерді, "ЭКСПО-2017" халықаралық мамандандырылған көрмесі шеңберіндегі іс-шараларды, халықаралық конкурстар мен фестивальдерді өткізу, Мемлекет басшысының шетел делегацияларымен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, шығармашылық ұжымдардың және орындаушылардың Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одақ, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, Шыңжан-Ұйғыр автономиялық ауданының іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
6443721
".
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

2 428 372
";
строку, порядковый номер 78, изложить в следующей редакции:
"
78
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий, и торжественных концертов, посвященных государственным и национальным праздникам Республики Казахстан, мероприятий в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017", международных конкурсов и фестивалей, организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, Синьцзян-Уйгурского автономного района
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
6 443 7211
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев