Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2017 – 2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 386 қаулысы.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 4-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2017 – 2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2017 – 2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
3) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2017 – 2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
4) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2017 – 2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2017 – 2018 оқу жылына арналып бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 22 маусымдағы
№ 386 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2017 – 2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Білім беру тапсырысы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 05.12.2017 № 810 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
сырттай оқу
6 ұлттық жоғары оқу орнында
Назарбаев Университетінде
Қазақстан-Британ техникалық университетінде
Халықаралық
ақпараттық технология
лар
университетінде
Қаржы академиясында
Басқа жоғары оқу орындарында
2017 жыл
ғы
4 айға
2018 жыл
ғы
8 айға
2017
жыл
ғы
4 айға
2018 жыл
ғы
8 айға
2017 жыл
ғы
4 айға
2018 жыл
ғы
8 айға
2017 жыл
ғы
4 айға
2018 жыл
ғы
8 айға
2017 жыл
ғы
4 айға
2018 жыл
ғы
8 айға
2017 жыл
ғы
4 айға
2018 жыл
ғы
8 айға
кестенің жалғасы
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2017 – 2018 учебный год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2017 года № 386.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2017 - 2018 учебный год;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2017 - 2018 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2017 - 2018 учебный год;
4) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2017 - 2018 учебный год.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами принять меры по размещению утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2017-2018 учебный год в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 2017 года № 386
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2017 - 2018 учебный год
Сноска. Государственный образовательный заказ в редакции постановления Правительства РК от 05.12.2017 № 810 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге)
очное
заочное
В 6 национальных ВУЗах
В Назарбаев Университете
В Казахстанско-Британском техническом университете
В Международном университете информационных технологий
В Финансовой академии
В других ВУЗах
на 4 мес. 2017 года
на 8 мес. 2018 года
на 4 мес. 2017 года
на 8 мес. 2018 года
на 4 мес. 2017 года
на 8 мес. 2018 года
на 4 мес. 2017 года
на 8 мес. 2018 года
на 4 мес. 2017 года
на 8 мес. 2018 года
на 4 мес. 2017 года
на 8 мес. 2018 года
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

1163
255
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің білім беру ұйымдарында
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар
(мың теңге)
1
2
3
Өнер ЖОО
888
х
Барлығы
888
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 22 маусымдағы
№ 386 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2017 – 2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Мемлекеттік білім беру тапсырысына өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 528 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 05.12.2017 № 810 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Магистратураға қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Ғылыми және педагогикалық магистратура
Бейінді магистратура
Ғылыми және педагогикалық магистратура
Бейінді магистратура
2017 жылғы
4 айға
2018 жылғы
8 айға
2017 жылғы
4 айға
2018 жылғы
8 айға
Ұлттық ЖОО, Қазақстан-Британ техникалық университеті, Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті

1163
255
В организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге)
1
2
3
ВУЗы искусств
888
х
Всего
888
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 2017 года № 386
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов
с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2017– 2018 учебный год
Прием в магистратуру
Сноска. Раздел в редакции постановления Правительства РК от 05.12.2017 № 810 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
Научная и педагогическая магистратура
Профильная магистратура
Научная и педагогическая магистратура
Профильная магистратура
на 4 мес. 2017 года
на 8 мес. 2018 года
на 4 мес. 2017 года
на 8 мес. 2018 года
Национальные ВУЗы, Казахстанско-Британский технический университет, Международный университет информационных технологий