Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудиторды таңдау жөнінде конкурстық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 402 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөніндегі кеңес мүшелерінің ұсыныстарын ескере отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудиторды таңдау жөнінде конкурс өткізу үшін мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Шолпанқұлов
Берік Шолпанқұлұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі, төраға
Биниязов
Дархан Берікұлы
Сәрсенбай
Ержан Нұрланұлы
Байғожина
Айгүл Мырзатайқызы
Қарашөкеев
Ербол Шырақпайұлы
Перепечина
Ольга Владимировна
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері бойынша өзара іс-қимыл департаменті директорының орынбасары, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық мониторинг бөлімі меңгерушісінің орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Өксікбаев
Омархан Нұртайұлы
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Мұхаметкәрім
Айгүл Мұхаметкәрімқызы
Мұхамеджанов
Әділ Нұрланұлы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Монетарлық операциялар департаменті директорының орынбасары (келісім бойынша)
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 16.08.2017 № 488 қаулысымен
2. Конкурстық комиссия заңнамада белгіленген тәртіппен 2017 жылғы 1 қыркүйекке дейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының 2017 – 2018 жылдарға арналған жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудиторды таңдау жөніндегі конкурсты өткізсін және оның нәтижелері бойынша конкурс жеңімпазын айқындасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б.Сағынтаев

О создании конкурсной комиссии по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 402.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать комиссию для проведения конкурса по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан с учетом представлений членов Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан в следующем составе:
Шолпанкулов
Берик Шолпанкулович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан, председатель
Биниязов
Дархан Берикович
-
заместитель директора Департамента бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия по вопросам финансового сектора Министерства финансов Республики Казахстан, заместитель председателя
Сәрсенбай
Ержан Нұрланұлы
директор Департамента политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Байгужина
Айгуль Мурзатаевна
заместитель председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Карашукеев
Ербол Шыракпаевич
заместитель заведующего Отделом социально-экономического мониторинга Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Перепечина
Ольга Владимировна
член Комитета по финансам и бюджету Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию
Оксикбаев
Омархан Нуртаевич
член Комитета по финансам и бюджету Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Мухаметкарим
Айгуль Мухаметкаримовна
член Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию)
Мухамеджанов
Адиль Нурланович
заместитель директора Департамента монетарных операций Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 16.08.2017 № 488.
2. Конкурсной комиссии в установленном законодательством порядке провести конкурс до 1 сентября 2017 года по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан на 2017 – 2018 годы и определить по его результатам победителя конкурса.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев