Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 526 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 526 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО iстерi жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 тамыздағы № 1210 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 32-33, 413-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 тамыздағы № 1210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 маусымдағы № 820 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 22, 279-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 тамыздағы № 1210 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 наурыздағы № 266 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 11, 141-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 тамыздағы № 1210 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 шілдедегі № 766 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 тамыздағы № 1210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 қарашадағы № 1055 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО істері жөніндегі ұлттық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 тамыздағы № 1210 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 343 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 27, 219-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 526.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 526
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года № 1210 "О Национальной комиссии Республики Казахстан по делам ЮНЕСКО" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 34, ст. 413).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2001 года № 820 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года № 1210" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 279).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2004 года № 266 "О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года № 1210" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 11, ст. 141).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2005 года № 766 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года № 1210".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2008 года № 1055 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года № 1210".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года № 343 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года № 1210 "О Национальной комиссии Республики Казахстан по делам ЮНЕСКО" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 27, ст. 219).