Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 544 қаулысы
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес заңнамада белгіленген тәртіппен "Қостанай қаласының жылумен жабдықтау жүйелерінің инвестициялар негіздемесі" және "Жітіқара қаласының жылумен жабдықтау жүйелерінің инвестициялар негіздемесі" инвестициялар негіздемесі жөніндегі мүлік республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Қостанай облысының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетімен және Қостанай облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мүлікті қабылдау-тапсыру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 544 қаулысына
1-қосымша
Республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Қостанай облысының коммуналдық меншігіне берілетін мүліктің тізбесі "Қостанай қаласының жылумен жабдықтау жүйелеріне арнаған инвестициялар негіздемесі"
Р/с №
Құжаттаманың атауы
Құжат түрі
Дана саны
Парақ саны
"Қостанай қаласының жылумен жабдықтау жүйелеріне арналған
инвестициялардың негіздемесі" инвестициялар негіздемесі

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2017 года № 544
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан" в коммунальную собственность Костанайской области имущество по обоснованию инвестиций "Обоснование инвестиций для систем теплоснабжения города Костанай" и "Обоснование инвестиций для систем теплоснабжения города Житикара" согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и акиматом Костанайской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложениях 1 и 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 сентября 2017 года № 544
Перечень имущества, передаваемого из республиканской собственности с баланса
государственного учреждения "Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию
Республики Казахстан" в коммунальную собственность Костанайской области "Обоснование инвестиций для системы теплоснабжения города Костанай"
№ п/п
Наименование документации
Вид документа
Количество экземпляров
Количество листов
Обоснование инвестиций "Обоснование инвестиций для системы теплоснабжения города Костанай"