"Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1159 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 549 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1159 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2014 года № 1159 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2017 года № 549
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2014 года № 1159 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 - 2019 годы" следующее изменение:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"2-міндет. Сала түзуші ірі жобаларды іске асыру арқылы индустриялық өсудің жаңа нүктелерін құру" деген бөлімде:
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
9.
"Жобаларды индустрияландыру картасына және өңірлер кәсіпкерлігін қолдау карталарына енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 32 қаулысына өзгерістер енгізу
Үкімет қаулысы
2018 жылғы
I тоқсан
ИДМ, ҰЭМ, ЭМ, АШМ, Қаржымині, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар (келісім бойынша)
-
-
-
-
-
-
талап
етілмейді
".

в Плане мероприятий по реализации Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Задача 2. Создание новых точек индустриального роста через реализацию крупных отраслеобразующих проектов":
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"
9.
Внесение изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 32 "Об утверждении Правил включения проектов в карту индустриализации и карты поддержки предпринимательства регионов"
постановление Правительства
I квартал 2018 года
МИР, МНЭ, МЭ, МСХ, МФ, заинтересованные государственные органы и организации (по согласованию)
-
-
-
-
-
-
не требуются
".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев