Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 562 қаулысы
"Мемлекеттiк заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншiсіне беру қағидасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 562
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Көкшетау, Есік, Талдықорған, Қапшағай, Атырау, Өскемен, Семей, Тараз, Орал, Қарағанды, Сәтбаев, Қостанай, Арқалық, Ақтау, Павлодар, Екібастұз, Петропавл, Шымкент, Түркістан қалаларының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инвестициялары негіздемелерінің жобаларын "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен республикалық меншіктен облыстардың коммуналдық меншігіне берілсін.

1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан" проекты обоснований инвестиций систем водоснабжения и водоотведения городов: Кокшетау, Есик, Талдыкорган, Капшагай, Атырау, Усть-Каменогорск, Семей, Тараз, Уральск, Караганды, Сатпаев, Костанай, Аркалык, Актау, Павлодар, Экибастуз, Петропавловск, Шымкент, Туркестан в коммунальную собственность областей согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлiгiмен және облыстардың әкімдіктерімен бiрлесiп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен осы қаулыға қосымшада көрсетiлген мүлiктi қабылдау-беру жөнiндегi қажеттi iс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 562 қаулысына
қосымша
"Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен республикалық меншіктен облыстардың коммуналдық меншігіне берілетін қалаларды сумен жабдықтау және су бұру жүйелері инвестицияларының негіздемелері жобаларының тізбесі
Р/с №
Құжаттаманың атауы
Құжат түрі
Дана саны
1
2
3
4
1
Ақмола облысы
1.1
Көкшетау қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелері инвестицияларының негіздемесі

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством по инвестициям и развитию Республики Казахстан и акиматами областей в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 сентября 2017 года № 562
Перечень проектов обоснований инвестиций систем водоснабжения
и водоотведения городов, передаваемых из республиканской собственности с баланса
государственного учреждения "Министерство по инвестициям и развитию
Республики Казахстан" в коммунальную собственность областей
№ п/п
Наименование документации
Вид документа
Количество экземпляров
1
2
3
4
1
Акмолинская область
1.1
Обоснование инвестиций систем водоснабжения и водоотведения города Кокшетау