"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi жанындағы мемлекеттiк нышандар жөнiндегi комиссиялар туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қарашадағы № 1131 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 23 қыркүйектегі № 584 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi жанындағы мемлекеттiк нышандар жөнiндегi комиссиялар туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қарашадағы № 1131 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 43, 462-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года № 1131 "Об утверждении типового положения о комиссиях по государственным символам при акимах областей, городов Астаны и Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2017 года № 584.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года № 1131 "Об утверждении типового положения о комиссиях по государственным символам при акимах областей, городов Астаны и Алматы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 43, ст. 462).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев