"Ұлттық теміржол компаниясының және ұлттық тасымалдаушылардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 желтоқсандағы № 1389 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 608 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлттық теміржол компаниясының және ұлттық тасымалдаушылардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 желтоқсандағы № 1389 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" акционерлік қоғамы – жүк тасымалдау бойынша;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года № 1389 "О некоторых вопросах Национальной железнодорожной компании и национальных перевозчиков"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2017 года № 608
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года № 1389 "О некоторых вопросах Национальной железнодорожной компании и национальных перевозчиков" следующее изменение:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) акционерное общество "ҚТЖ-Грузовые перевозки" – по перевозке грузов;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев