"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 12 қазандағы № 637 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 55, 769-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
7-бағанда:
реттік нөмірі 26-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірлері 30, 30-1-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 30-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірлері 32, 33-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлері 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 33-6, 33-7, 33-8, 33-9, 33-10-жолдармен толықтырылсын:
"
33-2
00202004
Шетелде баланың тууын мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы/те
гін
Қа
ғаз түрінде
33-3
0020
2005
Шетелде әке (ана) болуды анықтауды
мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы/те
гін
Қа
ғаз
түрінде
33-4
00202006
Шетелде неке қиюды (ерлі-зайыпты болуды) мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қа
ғаз түрінде
33-5
00202007
Шетелде некені (ерлі-зайыптылықты) бұзуды мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қа
ғаз түрінде
33-6
00202008
Шетелде бала асырап алуды мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы/тегін
Қа
ғаз түрінде

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2017 года № 637. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п. 2.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 55, ст. 769) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
в графе 7:
строку, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы";
строки, порядковые номера 30, 30-1, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 30-2, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
строки, порядковые номера 32, 33, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 33-6, 33-7, 33-8, 33-9, 33-10, следующего содержания:
"
33-2
00202004
Государственная регистрация рождения ребенка за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно/бесплатно
Бумажная
33-3
00202005
Государственная регистрация установления отцовства (материнства) за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно/бесплатно
Бумажная
33-4
00202006
Государственная регистрация заключения брака (супружества) за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
33-5
00202007
Государственная регистрация расторжения брака (супружества) за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
33-6
00202008
Государственная регистрация усыновления (удочерения) ребенка за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно/бесплатно
Бумажная

33-7
00202009
Шетелде атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қа
ғаз түрінде
33-8
00202010
Шетелде қайтыс болуды мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
33-9
00202011
Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты және уақытша тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарын есепке қою
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
33-10
00202012
Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты және уақытша тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарын есептен алу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері, СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері, СІМ
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
";
реттік нөмірі 38-3-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 55-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 56-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәмелетке толмаған балалардың мүлкіне иелік ету және кәмелетке толмаған балаларға мұра ресімдеу үшін анықтамалар беру";
реттік нөмірі 62-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 62-1-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 62-2-жолмен толықтырылсын:
"
62-2
00402014
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көп балалы аналарға мемлекеттік жәрдемақыны тағайындау
Жеке тұлға
лар
Еңбек
мині
Еңбекмині
нің Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
";
реттік нөмірі 69-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі";
реттік нөмірі 70-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 71-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік білім беру мекемелеріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттар қабылдау және жолдама беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
7-бағанда:

33-7
00202009
Государственная регистрация перемены имени, отчества, фамилии за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
33-8
00202010
Государственная регистрация смерти за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Бесплатно
Бумажная
33-9
00202011
Постановка на учет граждан Республики Казахстан, постоянно и временно проживающих за пределами Республики Казахстан
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Бесплатно
Бумажная
33-10
00202012
Снятие с учета граждан Республики Казахстан, постоянно и временно проживающих за пределами Республики Казахстан
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан, МИД
Загранучреждения Республики Казахстан, МИД
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 38-3:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
графу 7 строки, порядковый номер 55, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 3 строки, порядковый номер 56, изложить в следующей редакции:
"Выдача справок для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей и оформления наследства несовершеннолетним детям";
в строке, порядковый номер 62:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 62-1, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
дополнить строкой, порядковый номер 62-2, следующего содержания:
"
62-2
00402014
Назначение государственного пособия многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня", награжденным орденами "Материнская слава" I и II степени
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
";
графу 7 строки, порядковый номер 69, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, аким поселка, села, сельского округа";
в строке, порядковый номер 70:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, организации образования";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, организации образования, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 71:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов и выдача направлений на предоставление отдыха в загородных и пришкольных лагерях отдельным категориям обучающихся и воспитанников государственных учреждений образования";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов, организации образования";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в графе 7:

реттік нөмірі 73-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, жоғары оқу орындары";
реттік нөмірі 73-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 74-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 75, 76-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 82-1-жолмен толықтырылсын:
"
82-1
00404010
Баланы (балаларды) қабылдаушы отбасына тәрбиелеуге беру және оларды асырауға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
3-бағанда:
реттік нөмірі 91-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторлар және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдер, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелері, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары, сондай-ақ өтімділігі жоғары арнайы машиналар үшін тіркеу құжатын (телнұсқасын) және мемлекеттік нөмірлік белгі беру";
реттік нөмірі 92-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдердің, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін мемлекеттік тіркеу (тіркеуден алу)";
реттік нөмірі 98-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 110-1-жолмен толықтырылсын:
"
110-1
00502009
Кондоминиум объектiсiн мемлекеттік тiркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация
Те
гін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірлері 114, 116-жолдарда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 122-3-жолмен толықтырылсын:
"
122-3
00503014
Патенттік сенім білдірілген өкіл куәлігін беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділет
мині
Әділетмині, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/
қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 123-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 136-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, ДСМ ҚДСК аумақтық департаменттері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 137-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, ДСМ ҚДСК аумақтық департаменттері, денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган аккредиттеген ұйым";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, ДСМ ҚДСК аумақтық департаменттері, денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган аккредиттеген ұйым, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

строку, порядковый номер 73-1, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, высшие учебные заведения";
строку, порядковый номер 73-2, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 74, исключить;
графу 7 строк, порядковые номера 75, 76, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
дополнить строкой, порядковый номер 82-1, следующего содержания:
"
82-1
00404010
Передача ребенка (детей) на воспитание в приемную семью и назначение выплаты денежных средств на их содержание
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
в графе 3:
строку, порядковый номер 91, изложить в следующей редакции:
"Выдача регистрационного документа (дубликата) и государственного номерного знака для тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин, а также специальных машин повышенной проходимости";
строку, порядковый номер 92, изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация залога (снятие с регистрации) тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных, сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости";
в строке, порядковый номер 98:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
дополнить строкой, порядковый номер 110-1, следующего содержания:
"
110-1
00502009
Государственная регистрация объекта кондоминиума
Физические и юридические лица
МЮ
Территориальные органы юстиции
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
";
в строках, порядковые номера 114, 116:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
дополнить строкой, порядковый номер 122-3, следующего содержания:
"
122-3
00503014
Выдача свидетельства патентного поверенного
Физические и юридические лица
МЮ
МЮ
МЮ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная /бумажная
";
строку, порядковый номер 123, исключить;
в строке, порядковый номер 136:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, территориальные департаменты КООЗ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 137:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, территориальные департаменты КООЗ МЗ, организация, аккредитованная уполномоченным органом в области здравоохранения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, территориальные департаменты КООЗ МЗ, организация, аккредитованная уполномоченным органом в области здравоохранения, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 166-1-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Еңбекмині";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 171-2, 171-3, 171-4-жолдармен толықтырылсын:
"
171-2
00703007
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру аударымдарының және (немесе) жарналардың аударылған сомалары туралы ақпарат беру
Жеке тұлға
лар
ДСМ
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қа
ғаз түрінде
171-3
00703008
Медициналық көрсетілетін қызметтерді тұтынушы ретінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіне қатысуы туралы анықтамалар беру
Жеке тұлға
лар
ДСМ
Әлеуметтік медицина
лық сақтандыру қоры
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қа
ғаз түрінде
171-4
00703009
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналарын мемлекет төлейтін жеке тұлғалар туралы деректерді өзектендіру
Жеке тұлға
лар
БҒМ
БҒМ, Астана және Алматы қалалары
ның, аудандар
дың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары
БҒМ, Астана және Алматы қалалары
ның, аудандар
дың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары
Тегін
Қа
ғаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірі 173-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Кент, ауыл, ауылдық округ әкімі, "Халықты жұмыспен қамту орталығы" МҚМ";
реттік нөмірлері 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 188-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Халықты жұмыспен қамту орталығы" МҚМ, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі, "электрондық үкімет" веб-порталы";
реттік нөмірі 191-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 201, 202-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ";
реттік нөмірі 203-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Білім беру саласындағы халықаралық шарттар шеңберінде шетелде оқу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 203-2-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсiптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 203-3-жолмен толықтырылсын:
"

графу 7 строки, порядковый номер 166-1, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МТСЗН";
дополнить строками, порядковые номера 171-2, 171-3, 171-4, следующего содержания:
"
171-2
00703007
Выдача информации о перечисленных суммах отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование
Физические лица
МЗ
Государственная корпорация
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
171-3
00703108
Выдача справок об участии в системе обязательного социального медицинского страхования в качестве потребителя медицинских услуг
Физические лица
МЗ
Фонд социального медицинского страхования
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
171-4
00703109
Актуализация данных о физическом лице, за которого взносы на обязательное социальное медицинское страхование уплачиваются государством
Физические лица
МОН
МОН, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, организации образования
МОН, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, организации образования
Бесплатно
Бумажная
";
в графе 7:
строку, порядковый номер 173, изложить в следующей редакции:
"Аким поселка, села, сельского округа, КГУ "Центр занятости населения";
строки, порядковые номера 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
строку, порядковый номер 188, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, КГУ "Центр занятости населения", МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 191, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 201, 202, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АО "Центр международных программ";
в строке, порядковый номер 203:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов для участия в конкурсе на обучение за рубежом в рамках международных договоров в области образования";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АО "Центр международных программ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "Центр международных программ";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 203-2, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования";
дополнить строкой, порядковый номер 203-3, следующего содержания:
"

203-3
00801016
Шетелде академиялық ұтқырлық шеңберінде оқу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлға
лар
БҒМ
Жоғары оқу орындары
Жоғары оқу орындары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қа
ғаз түрінде
";
реттік нөмірі 206-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ, "Оқулық" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
7-бағанда:
реттік нөмірлері 211-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 214-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 217-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО";
7-бағанда:
реттік нөмірі 218-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, жоғары оқу орындары";
реттік нөмірі 219-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 220-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, БҒМ";
реттік нөмірі 222-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 222-3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 222-4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, БҒМ, республикалық ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 222-6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары";
реттік нөмірлері 223, 224-жолдарда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 225-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 226-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";

203-3
00801016
Прием документов для участия в конкурсе на обучение за рубежом в рамках академической мобильности
Физические лица
МОН
Высшие учебные заведения
Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
";
в строке, порядковый номер 206:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МОН, РГКП "Республиканский научно-практический центр "Учебник";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в графе 7:
строку, порядковый номер 211, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 214, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 217, изложить в следующей редакции:
"МОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
в графе 7:
строку, порядковый номер 218, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, высшие учебные заведения";
строку, порядковый номер 219, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
строку, порядковый номер 220, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МОН";
строку, порядковый номер 222-1, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего образования";
строку, порядковый номер 222-3, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования";
строку, порядковый номер 222-4, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МОН, республиканские подведомственные организации образования";
строку, порядковый номер 222-6, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации высшего и послевузовского образования";
в строках, порядковые номера 223, 224:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 7 строки, порядковый номер 225, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 226:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";

реттік нөмірлері 368, 369-жолдарда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірлері 371, 373-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 374-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 375-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті";
реттік нөмірі 376-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлері 376-2, 376-3, 376-4,
376-5-жолдармен толықтырылсын:
"
376-2
01205023
Минералды шикізатты кеден аумағынан тыс жерде қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастыруға қорытынды (рұқсат құжатын) беру
Жеке және заңды тұлға
лар
ИДМ
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіп
тік қауіпсіздік комитеті
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіп
тік қауіпсіздік комитеті
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
376-3
01205024
Геологиялық бөлулерді беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті және оның аумақтық бөлімше
лері
ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті және оның аумақтық бөлімше
лері, "элект
рондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қа
ғаз түрінде
376-4
01205025
Тау кендік бөлулерді беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті және оның аумақтық бөлімшелері
ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті және оның аумақтық бөлімше
лері, "элект
рондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қа
ғаз түрінде
376-5
01205026
Өндіру жөніндегі жұмыстарды жүргізуге арналған жобалау құжаттарына жер қойнауын ұтымды әрі кешенді пайдалану саласындағы міндетті сараптама
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті және оның аумақтық бөлімшелері
ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті және оның аумақтық бөлімшелері
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірлері 387, 388-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 394-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

в строках, порядковые номера 368, 369:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 7 строк, порядковые номера 371, 373, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы";
в строке, порядковый номер 374:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 7 строки, порядковый номер 375, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет геологии и недропользования МИР";
в строке, порядковый номер 376-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР";
дополнить строками, порядковые номера 376-2, 376-3, 376-4, 376-5, следующего содержания:
"
376-2
01205023
Выдача заключения (разрешительного документа) на помещение минерального сырья под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории
Физические и юридические лица
МИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР
Бесплатно
Бумажная
376-3
01205024
Выдача геологического отвода
Физические и юридические лица
МИР
Комитет геологии и недропользования МИР и его территориальные подразделения
Комитет геологии и недропользования МИР и его территориальные подразделения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
376-4
01205025
Выдача горного отвода
Физические и юридические лица
МИР
Комитет геологии и недропользования МИР и его территориальные подразделения
Комитет геологии и недропользования МИР и его территориальные подразделения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
376-5
01205026
Обязательная экспертиза в области рационального и комплексного использования недр на проектные документы на проведение работ по добыче
Физические и юридические лица
МИР
Комитет геологии и недропользования МИР и его территориальные подразделения
Комитет геологии и недропользования МИР и его территориальные подразделения
Бесплатно
Бумажная
";
в графе 7:
строки, порядковые номера 387, 388, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 394, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 395, 396-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 397-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 398-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
7-бағанда:
реттік нөмірі 400-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 401-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 406-9, 406-10-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірлері 409, 413-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 406-11-жолмен толықтырылсын:
"
406-11
01301041
Акваөсіру (балық өсіру)
өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау
Жеке және заңды тұлға
лар
АШМ
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалалары
ның ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Те
гін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 419-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдарға күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын беру";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғалар";
реттік нөмірлері 426, 427-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 427-1-жолмен толықтырылсын:
"
427-1
01402003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік өлшемдер жүйесі тізілімінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдерінде әзірленген және аттестатталған өлшемдерді орындау әдістемесін тіркеу
Жеке және заңды тұлға
лар
ИДМ
ИДМ Техника
лық реттеу және метрология комитеті
ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қа
ғаз түрінде
";
реттік нөмірі 429-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 430, 441, 442, 444, 445, 446, 447-жолдарда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірлері 448, 449-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

строки, порядковые номера 395, 396, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 397, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 398:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в графе 7:
строку, порядковый номер 400, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 401, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 406-9, 406-10, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строки, порядковые номера 409, 413, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
дополнить строкой, порядковый номер 406-11, следующего содержания:
"
406-11
01301041
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 419:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача паспорта готовности энергопроизводящим и энергопередающим организациям к работе в осенне-зимний период";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Юридические лица";
графу 7 строк, порядковые номера 426, 427, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
дополнить строкой, порядковый номер 427-1, следующего содержания:
"
427-1
01402003
Регистрация в реестре Государственной системы измерений Республики Казахстан методики выполнения измерений, разработанной и аттестованной в странах Содружества Независимых Государств
Физические и юридические лица
МИР
Комитет технического регулирования и метрологии МИР
Комитет технического регулирования и метрологии МИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
";
графу 7 строки, порядковый номер 429, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строках, порядковые номера 430, 441, 442, 444, 445, 446, 447:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 7 строк, порядковые номера 448, 449, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";

мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 449-3-жолымен толықтырылсын:
"
449-3
01403024
Аккредиттелген ұйым ядролық, радиациялық және ядролық физикалық қауіпсіздік сараптамасын жүргізу кезінде ұсынған есеп айырысу әдістемесін келісу
Заң
ды тұлға
лар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірлері 450, 451-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 452-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 454-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Қазақстандық индустрияны дамыту институты" АҚ және кәсіпкерлерге қызмет көрсету орталықтары";
реттік нөмірі 456-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 466, 467-жолдарда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 468-1-жолмен толықтырылсын:
"
468-1
01404019
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтардың транзитіне Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органының қорытындысы
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
ЭМ, "электрон
дық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электрон
ды/
қағаз түрін
де
";
реттік нөмірлері 476, 477-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
3-бағанда:
реттік нөмірі 481-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Алкоголь өніміне (шарап материалы, сыра мен сыра сусынын қоспағанда) есепке алу-бақылау таңбаларын беру";
реттік нөмірі 520-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және (немесе) сақтандыру холдингінің еншілес ұйымды құруына немесе иеленуіне, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және (немесе) сақтандыру холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру";
реттік нөмірі 521-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 540-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";

дополнить строкой, порядковый номер 449-3, следующего содержания:
"
449-3
01403024
Согласование методики расчетов при проведении экспертизы ядерной, радиационной и ядерной физической безопасности, представленные аккредитованной организацией
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Бесплатно
Бумажная
";
в графе 7:
строки, порядковые номера 450, 451, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 452, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 454, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АО "Казахстанский институт развития индустрии" и центры обслуживания предпринимателей";
строку, порядковый номер 456, исключить;
в строках, порядковые номера 466, 467:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
дополнить строкой, порядковый номер 468-1, следующего содержания:
"
468-1
01404019
Заключение уполномоченного органа государств - членов Евразийского экономического союза на транзит опасных отходов через таможенную территорию Евразийского экономического союза
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
МЭ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
";
графу 7 строк, порядковые номера 476, 477, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в графе 3:
строку, порядковый номер 481, изложить в следующей редакции:
"Выдача учетно-контрольных марок на алкогольную продукцию (за исключением виноматериала, пива и пивного напитка)";
строку, порядковый номер 520, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на создание или приобретение дочерней организации страховой (перестраховочной) организацией и (или) страховым холдингом, значительное участие страховой (перестраховочной) организации и (или) страхового холдинга в капитале организаций";
строку, порядковый номер 521, исключить;
графу 8 строки, порядковый номер 540, изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";

мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлері 553-2, 553-3, 553-4-жолдармен толықтырылсын:
"
55
3-2
01704030
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде есептік тіркеуден өткен төлем ұйымдарының тізіліміне енгізу
Заңды тұлға
лар
ҰБ
ҰБ
ҰБ
Тегін
Қа
ғаз түрінде
55
3-3
01704031
Төлем ұйымдарын ерікті түрде қайта ұйымдастыруды (біріктіруді, қосуды, бөлуді, бөліп шығаруды, қайта құруды) жүргізуге келісім беру
Заңды тұлға
лар
ҰБ
ҰБ
ҰБ
Тегін
Қа
ғаз түрінде
55
3-4
01704032
Коллекторлық агенттіктерді есептік тіркеу
Заңды тұлға
лар
ҰБ
ҰБ-ның аумақтық филиалдары
ҰБ-ның аумақтық филиалдары
Тегін
Қа
ғаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірі 570, 596-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 599-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әділет департаменттері";
реттік нөмірі 605-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
7-бағанда:
реттік нөмірі 612-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірлері 613, 615-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 625-5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 625-6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірлері 629, 631-жолдарда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 637-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпараттық жүйені, "электрондық үкіметтің" ақпараттық-коммуникациялық платформасын және мемлекеттік органның интернет-ресурсын ақпараттық қауіпсіздік талаптарына сәйкестікке аттестаттау";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ Ақпараттық қауіпсіздік комитеті, АКМ "Мемлекеттік техникалық қызмет" ШЖҚ РМК";
реттік нөмірі 646-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірлері 647, 648, 649-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 652-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
7-бағанда:
реттік нөмірі 653-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

дополнить строками, порядковые номера 553-2, 553-3, 553-4, следующего содержания:
"
553-2
01704030
Включение в реестр платежных организаций, прошедших учетную регистрацию в Национальном Банке Республики Казахстан
Юридические лица
НБ
НБ
НБ
Бесплатно
Бумажная
553-3
01704031
Выдача согласия на проведение добровольной реорганизации (присоединение, слияние, разделение, выделение, преобразование) платежных организаций
Юридические лица
НБ
НБ
НБ
Бесплатно
Бумажная
553-4
01704032
Учетная регистрация коллекторских агентств
Юридические лица
НБ
Территориальные филиалы НБ
Территориальные филиалы НБ
Бесплатно
Бумажная
";
в графе 7:
строки, порядковые номера 570, 596, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 599, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, департаменты юстиции областей, городов Астаны и Алматы";
в строке, порядковый номер 605:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей МНЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей, веб-портал "электронного правительства";
в графе 7:
строку, порядковый номер 612, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строки, порядковые номера 613, 615, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 625-5, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 625-6, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения";
в строках, порядковые номера 629, 631:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 637:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Аттестация информационной системы, информационно-коммуникационной платформы "электронного правительства" и интернет-ресурса государственного органа на соответствие требованиям информационной безопасности";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по информационной безопасности МОАП, РГП на ПХВ "Государственная техническая служба" МИК";
в строке, порядковый номер 646-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строк, порядковые номера 647, 648, 649, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 652:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в графе 7:
строку, порядковый номер 653, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 661-1, 661-2, 661-3-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 661-4-жолмен толықтырылсын:
"
661-4
02501010
Спорт түрлерін, спорт салаларын тану
Заңды тұлға
лар
МСМ
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
";
реттік нөмірі 665-жол алып тасталсын;
7-бағанда:
реттік нөмірі 669-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 671, 671-6, 671-7-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 671-8-жолмен толықтырылсын:
"
671-8
02602012
Тұрғын үй құрылысы мақсаттары үшін жеке кәсіпкерлік субьектілеріне екінші деңгейдегі банктер беретін кредиттер бойынша
сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
Заң
ды тұлғалар
ИДМ
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалаларының, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалалары
ның, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
";
реттік нөмірі 674-1-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, ауданның және облыстық маңызы бар қаланың ЖАО";
реттік нөмірі 676-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Құжаттарды заңдастыру";
реттік нөмірлері 678, 680-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 682-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірлері 683, 684, 687-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 689-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 689-2-жолмен толықтырылсын:
"
689-2
02901011
Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағалар, алымдар мөлшерлемелерін) және тарифтік сметаларды бекіту
Заң
ды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Табиғи монополия
ларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық органдары
ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық органдары
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
";

строки, порядковые номера 661-1, 661-2, 661-3, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строкой, порядковый номер 661-4, следующего содержания:
"
661-4
02501010
Признание видов спорта, спортивных дисциплин
Юридические лица
МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 665, исключить;
в графе 7:
строку, порядковый номер 669, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 671, 671-6, 671-7, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строкой, порядковый номер 671-8, следующего содержания:
"
671-8
02602012
Субсидирование ставок вознаграждения по выдаваемым кредитам банками второго уровня субъектам частного предпринимательства для целей жилищного строительства
Юридические лица
МИР
МИО областей, городов Астаны и Алматы, района, города областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, района, города областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
графу 7 строки, порядковый номер 674-1, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения";
графу 3 строки, порядковый номер 676, изложить в следующей редакции:
"Легализация документов";
строки, порядковые номера 678, 680, исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 682, изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей МНЭ";
в строках, порядковые номера 683, 684, 687:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей МНЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 689-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей МНЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строкой, порядковый номер 689-2, следующего содержания:
"
689-2
02901011
Утверждение тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий
Юридические лица
МНЭ
Территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей МНЭ
Территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей МНЭ
Бесплатно
Бумажная
";

реттік нөмірлері 695, 696-жолдарда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
7-бағанда:
реттік нөмірі 697-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 701-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 703-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖС СҚҚД, облыстар, Алматы және Астана қалалары бойынша ЖС СҚҚД аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ЖС СҚҚД, облыстардағы, Алматы және Астана қалаларындағы ЖС СҚҚД аумақтық органдары";
реттік нөмірі 704-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ, ІІМ аумақтық бөлімшелері, оқу орындары";
реттік нөмірі 705-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ресми статистикалық ақпаратты тарату графигінде көзделмеген статистикалық ақпаратты беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "ҰЭМ Статистика комитетінің
Ақпараттық-есептеу орталығы" ШЖҚ РМК және оның облыстардағы,
Астана және Алматы қалаларындағы филиалдары";
реттік нөмірі 708-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ, ІІМ аумақтық бөлімшелері, оқу орындары";
2. Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың отыз жетінші, отыз сегізінші, елу сегізінші, бір жүз елу төртінші, бір жүз елу бесінші, бір жүз елу сегізінші, бір жүз елу тоғызыншы абзацтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

в строках, порядковые номера 695, 696:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в графе 7:
строку, порядковый номер 697, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 701, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 703:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"ДОДС ВС, территориальные органы ДОДС ВС в областях, городах Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, ДОДС ВС, территориальные органы ДОДС ВС в областях, городах Астане и Алматы";
графу 7 строки, порядковый номер 704, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МВД, территориальные подразделения, учебные заведения МВД";
в строке, порядковый номер 705:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, РГП на ПХВ "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике МНЭ" и его филиалы в областях, городах Астане и Алматы";
графу 7 строки, порядковый номер 708, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МВД, территориальные подразделения, учебные заведения МВД".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев тридцать седьмого, тридцать восьмого, пятьдесят восьмого, сто пятьдесят четвертого, сто пятьдесят пятого, сто пятьдесят восьмого, сто пятьдесят девятого пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 января 2018 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев