Республикалық мүлікті "Қазимпэкс" республикалық орталығы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 653 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік "Қазимпэкс" республикалық орталығы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетімен (келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 19 қазандағы
№ 653 қаулысына
қосымша
"Қазимпэкс" республикалық орталығы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүлік
Р/с №
Негізгі құралдардың атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Орналасқан мекенжайы
Ғимараттар мен құрылыстар
1
2
3
4
5
1
Пансионат, кад. № 01:177:030:130:1/А, ауданы 556,1 ш.м
дана
1
Ақмола облысы, Бурабай ауданы,
Бурабай кенті,
Голубой залив шатқалы
2

О передаче республиканского имущества в оплату акций акционерного общества "Республиканский центр "Казимпэкс"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2017 года № 653
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в оплату акций акционерного общества "Республиканский центр "Казимпэкс" республиканское имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 октября 2017 года № 653
Республиканское имущество, передаваемое в оплату акций
акционерного общества "Республиканский центр "Казимпэкс"
№ п/п
Наименование основных средств
Единица измерения
Кол-во
Местонахождение
Здания и сооружения
1
2
3
4
5
1
Пансионат, кад. № 01:177:030:130:1/А, площадь 556,1 кв.м
штук
1
Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, урочище Голубой залив
2

Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Ақбидай көшесі 6/5 үй

город Астана, район Сарыарка, улица Акбидай, дом 6/5