"Рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 маусымдағы № 673 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 664 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.06.2019 № 449 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 маусымдағы № 673 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 42, 400-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 20, 21, 22, 23 және 24-жолдармен толықтырылсын:
"
20
Қырықмылтық
мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған 1995 жылғы 10 тамыздағы № 29 келісім-шарт
МГ
сериялы жер
қойнауын пайдалану
құқығына арналған 1995 жылғы
10 тамыздағы
№ 95 (мұнай) лицензия
"ANACO" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
Кен орындарындағы мұнайдың
орташа тәуліктік
дебеті тәулігіне 1,86 тоннаны құрайды
Дебеті аз
1,5
1. 47°31'00" с.е. 54°36'00" ш.б.
2. 47°32'00" с.е. 54°37'57" ш.б.
3. 47°31'40" с.е. 54°39'44" ш.б.
4. 47°30'40" с.е. 54°41'29" ш.б.
5. 47°29'44" с.е. 54°41'41" ш.б.
6. 47°28'51" с.е. 54°41'09" ш.б.
7. 47°27'36" с.е. 54°40'00" ш.б.
8. 47°27'10" с.е. 54°38'38" ш.б.
9. 47°27'15" с.е. 54°36'50" ш.б.
10. 47°27'29" с.е. 54°35'54" ш.б.
11. 47°28'30" с.е. 54°34'05" ш.б.
21
Төбеарал мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған 2002 жылғы 11
ақпандағы
№ 880 келісім-шарт
"Төбеарал Ойл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
Кен орындарындағы мұнайдың
орташа тәуліктік
дебеті тәулігіне 1,88 тоннаны құрайды
Дебеті аз
1,5
1. 46°44'05" с.е. 49°34'59" ш.б.
2. 46°44'05" с.е. 49°35'22" ш.б.
3. 46°43'52" с.е. 49°36'29" ш.б.
4. 46°43'38" с.е. 49°37'12" ш.б.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2014 года № 673 "Об утверждении перечня место-рождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебетных и выработанных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2017 года № 664. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2019 года № 449 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06.2019 № 449 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2014 года № 673 "Об утверждении перечня месторождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебетных и выработанных" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 42, ст. 400) следующие дополнения:
перечень месторождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебетных и выработанных, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 20, 21, 22, 23 и 24, следующего содержания:
"
20
Нефтяное месторождение Кырыкмылтык
Контракт на недропользование от 10 августа 1995 года № 29
Лицензия на право пользования недрами от 10 августа 1995 года, серия МГ № 95 (нефть)
Товарищество с ограниченной ответственностью "ANACO"
Нефть
Среднесуточный дебет нефти на месторождении составляет 1,86 тонны в сутки
Малодебетные
1,5
1. 47°31'00" с.ш. 54°36'00" в.д.
2. 47°32'00" с.ш. 54°37'57" в.д.
3. 47°31'40" с.ш. 54°39'44" в.д.
4. 47°30'40" с.ш. 54°41'29" в.д.
5. 47°29'44" с.ш. 54°41'41" в.д.
6. 47°28'51" с.ш. 54°41'09" в.д.
7. 47°27'36" с.ш. 54°40'00" в.д.
8. 47°27'10" с.ш. 54°38'38" в.д.
9. 47°27'15" с.ш. 54°36'50" в.д.
10. 47°27'29" с.ш. 54°35'54" в.д.
11. 47°28'30" с.ш. 54°34'05" в.д.
21
Нефтяное месторождение Тобеарал
Контракт на недропользование от 11 февраля 2002 года № 880
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тобеарал Ойл"
Нефть
Среднесуточный дебет нефти на месторождении составляет 1,88 тонны в сутки
Малодебетные
1,5
1. 46°44'05" с.ш. 49°34'59" в.д.
2. 46°44'05" с.ш. 49°35'22" в.д.
3. 46°43'52" с.ш. 49°36'29" в.д.
4. 46°43'38" с.ш. 49°37'12" в.д.

5. 46°43'23" с.е. 49°37'09" ш.б.
6. 46°43'25" с.е. 49°36'10" ш.б.
7. 46°43'16" с.е. 49°35'31" ш.б.
8. 46°43'23" с.е. 49°35'08" ш.б.
9. 46°43'41" с.е. 49°34'58" ш.б.
22
Комсомольское мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған 2003 жылғы 17
наурыздағы
№ 1129 келісім-шарт
"Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
Рентабельділігі төмен
0,25
1. 45°15'30" с.е. 53°39'35" ш.б.
2. 45°16'52" с.е. 53°41'42" ш.б.
3. 45°17'00" с.е. 53°44'30" ш.б.
4. 45°17'03" с.е. 53°46'30" ш.б.
5. 45°16'42" с.е. 53°46'54" ш.б.
6. 45°15'05" с.е. 53°45'43" ш.б.
7. 45°14'28" с.е. 53°42'51" ш.б.
8. 45°14'23" с.е. 53°41'00" ш.б.
9. 45°14'46" с.е. 53°39'56" ш.б.
23
Тасболат мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған 1998 жылғы 28
қаңтардағы
№ ГКИ-169
келісім-шарт
МГ
сериялы жер
қойнауын пайдалану
құқығына
арналған 1997 жылғы
25
шілдедегі
№ 1000 (мұнай) лицензия
"Тасбулат Ойл Корпорейшн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
Рентабельділігі төмен
0,25
1. 43°24'52" с.е. 52°17'33" ш.б.
2. 43°21'57" с.е. 52°25'47" ш.б.
3. 43°20'21" с.е. 52°24'45" ш.б.
4. 43°23'17" с.е. 52°16'31" ш.б.
24
Ақтас мұнай кен орны
Жер қойнауын пайдалануға арналған
2000 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 613 келісім-шарт
МГ
сериялы жер
қойнауын пайдалану
құқығына
арналған 1997 жылғы
25
шілдедегі № 1001 (мұнай) лицензия
"Тасболат Ойл Корпорейшн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
Рентабельділігі төмен
0,25
1. 43°27'05" с.е. 52°14'50" ш.б.
2. 43°27'15" с.е. 52°15'25" ш.б.
3. 45°26'45" с.е. 52°17'05" ш.б.
4. 43°25'50" с.е. 52°17'45" ш.б.
5. 43°25'40" с.е. 52°17'25" ш.б.
6. 43°25'50" с.е. 52°16'30" ш.б.
7. 43°26'40" с.е. 52°15'00" ш.б.
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

5. 46°43'23" с.ш. 49°37'09" в.д.
6. 46°43'25" с.ш. 49°36'10" в.д.
7. 46°43'16" с.ш. 49°35'31" в.д.
8. 46°43'23" с.ш. 49°35'08" в.д.
9. 46°43'41" с.ш. 49°34'58" в.д.
22
Нефтяное месторождение Комсомольское
Контракт на недропользование от 17 марта 2003 года № 1129
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ком-Мунай"
Нефть
Низкорентабельные
0,25
1. 45°15'30" с.ш. 53°39'35" в.д.
2. 45°16'52" с.ш. 53°41'42" в.д.
3. 45°17'00" с.ш. 53°44'30" в.д.
4. 45°17'03" с.ш. 53°46'30" в.д.
5. 45°16'42" с.ш. 53°46'54" в.д.
6. 45°15'05" с.ш. 53°45'43" в.д.
7. 45°14'28" с.ш. 53°42'51" в.д.
8. 45°14'23" с.ш. 53°41'00" в.д.
9. 45°14'46" с.ш. 53°39'56" в.д.
23
Нефтяное месторождение Тасбулат
Контракт на недропользование от 28 января 1998 года № ГКИ-169
Лицензия на право пользования недрами от 25 июля 1997 года, серия МГ № 1000 (нефть)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тасбулат Ойл Корпорейшн"
Нефть
Низкорентабельные
0,25
1. 43°24'52" с.ш. 52°17'33" в.д.
2. 43°21'57" с.ш. 52°25'47" в.д.
3. 43°20'21" с.ш. 52°24'45" в.д.
4. 43°23'17" с.ш. 52°16'31" в.д.
24
Нефтяное месторождение Актас
Контракт на недропользование от 12 декабря 2000 года № 613
Лицензия на право пользования недрами от 25 июля 1997 года, серия МГ № 1001 (нефть)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тасбулат Ойл Корпорейшн"
Нефть
Низкорентабельные
0,25
1. 43°27'05" с.ш. 52°14'50" в.д.
2. 43°27'15" с.ш. 52°15'25" в.д.
3. 45°26'45" с.ш. 52°17'05" в.д.
4. 43°25'50" с.ш. 52°17'45" в.д.
5. 43°25'40" с.ш. 52°17'25" в.д.
6. 43°25'50" с.ш. 52°16'30" в.д.
7. 43°26'40" с.ш. 52°15'00" в.д.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев