Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу жүзеге асырылатын өзге де орындарды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 23 қазандағы № 672 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" 2013 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 55-бабының 10-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу жүзеге асырылатын өзге де орындар айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 23 қазандағы
№ 672 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу жүзеге асырылатын өзге де орындар

Об определении иных мест, где осуществляется пропуск через Государственную границу Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2017 года № 672.
В соответствии с подпунктом 10-1) статьи 55 Закона Республики Казахстан от 16 января 2013 года "О Государственной границе Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить иные места, где осуществляется пропуск через Государственную границу Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 октября 2017 года № 672
Иные места, где
осуществляется пропуск через Государственную границу Республики Казахстан

4. Халықаралық шекарамаңы ынтымақтастық орталығы
1.
"Қорғас" халықаралық шекарамаңы ынтымақтастығы орталығының бақылау өткізу пункті
Алматы облысы

4. Международный центр приграничного сотрудничества
1.
Контрольно-пропускной пункт Международного центра приграничного сотрудничества "Хоргос"
Алматинская область