Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 753 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі ─ кәсіпорын) болып қайта аталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне кәсіпорынның жарғысына енгізілетін тиісті өзгерістерді бекітуге ұсынуды;
2) әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О переименовании республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Южно-Казахстанский государственный педагогический институт" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2017 года № 753.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Южно-Казахстанский государственный педагогический институт" Министерства образования и науки Республики Казахстан в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Южно-Казахстанский государственный педагогический университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее - предприятие).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) представление на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан соответствующих изменений в устав предприятия;
2) государственную перерегистрацию в органах юстиции;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев