"Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің спорт саласында мамандандырылған мемлекеттік мекемелерінің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізу жөніндегі ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 525 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 807 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің спорт саласында мамандандырылған мемлекеттік мекемелерінің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізу жөніндегі ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 525 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 45, 612-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 525 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимися в области спорта, и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2017 года № 807.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 525 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимися в области спорта, и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 45, ст. 612).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев