"Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 813 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданың қайта атау туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтың құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданы Біржан сал ауданы болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О переименовании Енбекшильдерского района Акмолинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2017 года № 813
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О переименовании Енбекшильдерского района Акмолинской области".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О переименовании Енбекшильдерского района Акмолинской области
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Переименовать Енбекшильдерский район Акмолинской области в район Биржан сал.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев