Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдығын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 817 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдығын мерекелеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 188 өкімін iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдығын дайындау және өткізу жөніндегі  іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар, сондай-ақ өзге де ұйымдар (келісім бойынша):
1) Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін;
2) жарты жылда бір рет, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей, Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі жылына екі рет, 25 қаңтарға және 25 шілдеге қарай Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 817 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдығын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
Іс-шараның атауы
Аяқталу нысаны
Жауапты орындаушылар
Орындалу мерзімі
Болжанып отырған шығыстар
(мың теңге)
Қаржыландыру көзі
кестенің жалғасы
1
2
3
4
5
6
7
Ұйымдастыру-дайындық іс-шаралары
1.
Астана туралы үздік BrandBook конкурсын өткізу және Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдық мерейтойының логотипін бекіту
BrandBook,
логотип
Астана
қаласының
әкімдігі,
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі (келісім бойынша)
2017 жылғы
желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
2.
Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдық мерейтойының логотипімен пошта маркаларын шығаруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне
ақпарат
Астана
қаласының
әкімдігі, "Қазпошта"
АҚ (келісім бойынша)
2017 жылғы
10 желтоқсанға дейін
(1 кезең),
2018 жылғы
10 шілдеге дейін
(2 кезең)
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
3.
Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдық мерекелік медалінің және монеталарының эскизін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана
қаласының
әкімдігі
2018 жылғы
қаңтар
қаражат талап етілмейді
4.
Астана қаласын мерекелік сыртқы безендіру, кіру магистральдары және
іс-шараларды өткізу орындарын ресімдеудің эскиздік тұжырымдамасын бекіту
тұжырымдама
Астана
қаласының
әкімдігі
2017 жылғы
қараша
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
5.
Көрнекі насихат құралдарының эскиздерін Астана Республикасы Президентінің Әкімшілігіне келісуге енгізу (бірыңғай символика, билбордтар, баннерлер, ұран сөздер) және оларды өңірлерге жіберуді қамтамасыз ету
Астана Республикасы
Президентінің Әкімшілігіне
ақпарат
Астана
қаласының
әкімдігі
2017 жылғы
10 желтоқсанға дейін
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
6.
"Астананың 20 жылдық мерейтойына арналған сыйлық" жобасын іске асыру (жеке жоспар бойынша)
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері,
ұлттық компаниялар (келісім бойынша)
2018 жыл
көзделген қаражат шегінде
ЖБ, басқа қаражат
7.
Астана күнін мерекелеудің кешенді бағдарламасын бекіту (2018 жылғы
10 маусымнан - 10 шілдеге дейін)
іс-шаралар жоспары
Астана қаласының
әкімдігі, МСМ,
мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар (келісім бойынша)
2018 жылғы
мамыр
қаражат талап етілмейді
Қоғамдық-маңызды және мәдени-бұқаралық іс-шаралар
8.
"Мәңгілік елдің Елордасы" шығармашылық симпозиумдарын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
ЖБ, демеушілік қаражат
9.
"Астана – тәуелсіз Қазақстанның символы!" тақырыптық экспозициялардың, көрмелердің, архивтік тұсаукесерлердің республика бойынша ашылуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
10.
Өңірлерде Астананың
20 жылдығына арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы қорының күндерін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы қоры (келісім бойынша)
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
басқа қаражат
11.
"Астана – Тәуелсіздіктің жемісі" салтанатты
іс-шараларын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2017 жылғы
желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
12.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығын беруді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ДІАҚМ
2017 жылғы
желтоқсан, 2018 жылғы
желтоқсан,
көзделген қаражат шегінде
РБ
13.
Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі бойынша "Парыз" конкурсының лауреаттарын марапаттау рәсімін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Еңбекмині,
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2017 жылғы желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
РБ, МБ
14.
Мемлекеттік мекемелердің, меншіктің барлық нысандарындағы кәсіпорындар мен ұйымдардың еңбек ұжымдарында Тәуелсіздік Күнін мерекелеуге арналған мерекелік салтанатты
жиындарды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының
әкімдігі, МСМ,
мүдделі мемлекеттік органдар және ұйымдар (келісім бойынша)
2017 жылы желтоқсан
қаражат талап етілмейді
15.
Елорданы Алматыдан Астана қаласына көшіру бойынша мерекелік концертті ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2017 жылғы
10 желтоқсан
ЖБ
16.
"Еркіндіктің дастаны – Астана" фотокөрмесінің ашылуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2017 жылғы
13 желтоқсан
қаражат талап етілмейді
17.
Қазақстан Республикасының конькимен жүгіру чемпионаты аясында Астана қаласының ашық біріншілігін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана
қаласының
әкімдігі
2017 жылғы
14-15 желтоқсан
қаражат талап етілмейді
18.
"Astana Winter Land" қысқы фестивалінің салтанатты ашылуы
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2017 жылғы
22 желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
19.
Астананың 20 жылдығы туының аясында қысқы спорт түрлерінен
спорттық-бұқаралық
іс-шараларды, спартакиадаларды, жарыстарды өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2017 жылғы желтоқсан -
2018 жылғы наурыз
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
20.
Астана қаласының
20 жылдығына арналған Н. Тілендиев атындағы
ІІІ "Өз елім"
республикалық конкурсын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана
қаласының
әкімдігі
2018 жылғы
5 қаңтар
қаражат талап етілмейді
21.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған Қазақстан Республикасының Ұлттық ұлан ән және би ансамблінің
Х "Ел Жүрегі – Астана"
гала - концертін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ІІМ
2018 жылғы
10 қаңтар
көзделген қаражат шегінде
РБ
22.
Астананың 20 жылдығына арналған "Елорданың еліміздің шағын және орта кәсіпкерлігін дамытудағы үлесі" атты республикалық қоғамдық кеңестің отырысын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
"Нұр Отан" партиясы
(келісім бойынша)
2018 жылғы
26 қаңтар

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению 20-летия столицы Республики Казахстан - города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2017 года № 817
В целях реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 27 сентября 2017 года № 188 "О праздновании 20-летия столицы Республики Казахстан – города Астаны" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 20-летия столицы Республики Казахстан – города Астаны (далее – План).
2. Центральным государственным и местным исполнительным органам, а также иным организациям (по согласованию):
1) обеспечить своевременное исполнение мероприятий, предусмотренных Планом;
2) представлять раз в полугодие, не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным, информацию о ходе реализации Плана в Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
3. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан представлять два раза в год, к 25 января и 25 июля, сводную информацию о ходе реализации Плана в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2017 года № 817
План мероприятий
по подготовке и проведению 20-летия столицы Республики Казахстан – города Астаны
№ п/п
Наименование мероприятий
Форма завершения
Ответственные за исполнение
Сроки проведения
Предполагаемые расходы, тыс. тенге
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
7
Организационно-подготовительные мероприятия
1.
Проведение конкурса на лучший BrandBook об Астане и утверждение логотипа 20-летнего юбилея столицы Республики Казахстан – города Астаны
BrandBook, логотип
Акимат города Астаны, Администрация Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Декабрь 2017 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
2.
Организация выпуска почтовых марок с логотипом 20-летнего юбилея столицы Республики Казахстан – города Астаны
Информация в Администрацию Президента Республики Казахстан
Акимат города Астаны, АО "Казпочта" (по согласованию)
до 10 декабря 2017 года (1 этап),
до 10 июля 2018 года (2 этап)
в пределах предусмотренных средств
МБ
3.
Разработка эскиза юбилейной медали и монет к 20-летию столицы Республики Казахстан – города Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
Январь 2018 года
-
не требует средств
4.
Утверждение концепции праздничного наружного оформления города Астаны, эскизных вариантов оформления въездных магистралей и мест проведения мероприятий
концепция
Акимат города Астаны
Ноябрь 2017 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
5.
Внесение на согласование в Администрацию Президента Республики Казахстан эскизов средств наглядной агитации (единая символика, билборды, баннеры, лозунги) и обеспечение рассылки их в регионы
Информация в Администрацию Президента Республики Казахстан
Акимат города Астаны
до 10 декабря 2017 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
6.
Реализация проекта "Подарок столице к
20-летнему юбилею" (по отдельному плану)
Информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы, национальные компании (по согласованию)
2018 год
в пределах предусмотренных средств
МБ, другие средства
7.
Утверждение Комплексной программы празднования Дня столицы (с 10 июня до 10 июля 2018 года)
план мероприятий
Акимат города Астаны, МКС, заинтересованные государственные органы и организации (по согласованию)
Май 2018 года
-
не требует средств
Общественно-значимые и культурно-массовые мероприятия
8.
Проведение творческих симпозиумов "Мәңгілік елдің елордасы"
Информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
МБ, спонсорские средства
9.
Организация открытия по республике тематических экспозиций, выставок, архивных презентаций "Астана – символ независимого Казахстана!"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акиматы областей, городов Астаны и Алматы
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
МБ
10.
Проведение дней Фонда Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы в регионах, посвященных 20-летию Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
Фонд Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы (по согласованию)
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
другие средства
11.
Проведение торжественных мероприятий "Астана – тәуелсіздіктің жемісі"
Информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Декабрь 2017 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
12.
Организация вручения Государственной молодежной премии "Дарын" под эгидой празднования 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МДРГО
Декабрь 2017 года,
Декабрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
13.
Проведение церемонии награждения лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз"
Информация в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Декабрь 2017 года
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ
14.
Организация торжественных собраний в трудовых коллективах государственных учреждений, предприятий и организаций всех форм собственности, посвященных празднованию Дня Независимости
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны, МКС, заинтересованные государственные органы и организации (по согласованию)
Декабрь 2017 года
-
не требует средств
15.
Организация праздничного концерта по переносу столицы из Алматы в Астану
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
10 декабря 2017 года
-
МБ
16.
Организация открытия фотовыставки "Еркіндіктің дастаны – Астана"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
13 декабря 2017 года
-
не требует средств
17.
Проведение открытого первенства Астаны в рамках чемпионата Республики Казахстан по конькобежному спорту
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
14-15 декабря 2017 года
-
не требует средств
18.
Организация торжественного открытия зимнего фестиваля "Astana Winter Land"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
22 декабря 2017 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
19.
Проведение спортивно-массовых мероприятий, спартакиад, соревнований по зимним видам спорта под флагом 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
декабрь 2017 года – март 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
20.
Проведение III республиканского конкурса имени Н. Тлендиева "Өз елім", посвященного 20-летию Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
5 января 2018 года
-
не требует средств
21.
Проведение Х гала – концерта "Ел жүрегі – Астана" Ансамбля песни и танца Национальной гвардии Республики Казахстан, посвященного празднованию 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МВД
10 января 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
22.
Организация заседания республиканского общественного совета "Вклад столицы в развитие малого и среднего предпринимательства страны", посвященного 20-летию Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
Партия "Нұр Отан" (по согласованию)
26 января 2018 года

20,3
"Нұр Отан" партиясының өз қаражаты есебінен
23.
"Ұлы даланың Ұлы музыкасы" гала-концертін және Ә. Қастеев атындағы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік өнер музейі қорының көркем сурет және акварель көрмесін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қаңтар
314341*
РБ
24.
Тәуелсіз Қазақстан мен оның елордасының құрылысындағы ел Президентінің рөлі, мәні және өңірлерді дамытудағы Астананың үлесі туралы дәрістерді, сынып сағаттарын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы қаңтар - мамыр
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
25.
Астананың 20 жылдығына арналған Қазақстанның барлық өңірлеріне Астана қаласының мәдениет ұйымдары мәдени турының басталуын ұйымдастыру (арнайы кесте бойынша)
гастрольдік турлардың кестесі
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы ақпан, бұдан әрі мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
26.
"ZhAstArt – Астана армандар орындалатын қала" жас суретшілер слетін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы ішінде, әрбір екі апта сайын
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
27.
"Астана–Нано" нанотехнологиясы бойынша Олимпиада өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
10 ақпан
қаражат талап етілмейді
28.
"Астаналар парады: Астананың 20 жылдығы – әлемнің 20 астанасы" халықаралық мәдени жобаның басталуын ұйымдастыру:
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ, Астана қаласының әкімдігі,
СІМ
2018 жылғы ақпан,
бұдан әрі мерекелеудің барлық кезеңі бойы
РБ
Қазақстандағы Өзбекстанның туризм жылы, Қазақстандағы Ресей және Әзірбайжан күндері;
2018 жылғы
25 ақпан,
3-4 тамыз,
28-29 шілде
257332*
Третьяковск мемлекеттік галереясы қорының өнер туындыларының көрмесі, Мәскеу қ., Ресей;
2018 жылғы
ақпан
139056*
Шетелдік әртістердің қатысуымен
ІІ халықаралық "Бауыржан FEST" әзіл фестивалі;
2018 жылғы
1 мамыр
76539*
"Ұлы Моғолдар. Тарих артефактілері" көрмесі, Дели қ., Үндістан;
2018 жылғы
мамыр
160510*
Азия спортшыларының қатысуымен "Ұлы дала рухы" ұлттық спорт түрлері бойынша фестиваль;
2018 жылғы
мамыр-қыркүйек
216308*
"Астана Опера" театрының және Бейжің ұлттық опера театрының бірлескен қойылымының тұсаукесері (Дж.Пуччинидің "Турандот" операсы);
2018 жылғы
14-17 маусым
341589*
Әлемдік жұлдыздардың қатысуымен "Voice of Astana" халықаралық эстрада музыкасының фестивалі;
2018 жылғы
15-17 маусым
2202992*
Ұлыбританияның, Испанияның, Италияның, Ресейдің, Францияның жетекші шетел орындаушылары мен ұжымдарының қатысуымен "Астана"
ІІ Бүкіләлемдік театрлар фестивалі;
2018 жылғы
17-26 маусым
766840*
АҚШ, Польша, Нидерланды, ҚХР балет труппаларының қатысуымен ІІ "Eurasian Dance Festival" халықаралық балет өнерінің фестивалі;
2018 жылғы
19-24 маусым
266752*
Вена опера театрының гастрольдері, Аустрия;
2018 жылғы
28 маусым -
3 шілде
839046*
Шетелдік сатира және әзіл әртістерінің қатысуымен "Astana Azil Star Fest" халықаралық әзіл фестивалі;
2018 жылғы
30 маусым -
1 шілде
229223*
Әлемдік санаттағы жұлдыздардың қатысуымен "Денис Тен және оның достары" мұз айдынындағы шоу;
2018 жылғы
маусым
демеушілік қаражат
"Бозоқ қазынасы", "Есіл батыр" "All Stars show", "Трапеция мектебі" театралдық-спорттық саябағының ашылуы (театралдық-цирк шоуы);
2018 жылғы
маусым -
тамыз
1833855*
XIV "Еуразия" халықаралық кинофестивалін өткізу;
2018 жылғы
1-8 шілде
709142*
Нью–Йорк Сити Балет гастрольдері, АҚШ;
2018 жылғы
4-8 шілде
1049525*
"Первый канал. Всемирная сеть" Ресей телекомпаниясымен бірлесіп "Менің бақытым Астана" атты алты сериялық көркемдік-телевизиялық фильмді түсіру;
2018 жылғы
5 шілде
(тұсаукесер)
400000*
Жібек жолы халықаралық симфониялық оркестрінің гастрольдері, Берлин қ., Германия;
2018 жылғы
10 шілде
922471*
шетел ансамбльдерінің қатысуымен The Spirit of the Dance халық биінің заманауи этникалық музыка және би фестивалі;
2018 жылғы
28-29 шілде
259233*
Францияның Ұлттық музейлер бірлестігі – Гранд-Пале жинағының өнер туындылары көрмесін ұйымдастыру, Париж қ.;
2018 жылғы
шілде - қараша
629263*
Әлемнің жетекші спортшыларының қатысуымен қазақ күресінен халықаралық "Әлем барысы" турнирі;
2018 жылғы
26-27 тамыз
7219*
Британдық музей қорының "100 зат арқылы дүниежүзілік тарих" көрмесі;
2018 жылғы қыркүйек -
2019 жылғы наурыз
123369*
"Астана мюзикл" театрының Р.Кочанте, Л.Пламондон авторларымен "Notre Dame de Paris" мюзиклінің бірлескен қойылымының тұсаукесері;
2018 жылғы
қыркүйек-қазан
997415*
Әлемнің жетекші хор ұжымдарының қатысуымен "Астана – әлем дауысы" халықаралық фестивалі;
2018 жылғы
10-11 қазан
230223*
29.
"Аялаған Астана" республикалық балалар музыкалық телевизиялық байқауын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана
қаласының
әкімдігі
2018 жылғы
31 наурыз
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
30.
"Астананы көшіру феномені: геотарихи байланыс және қазіргі заманғы ақиқат" жалпы республикалық лекторийлерді өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
наурыз
қаражат талап етілмейді
31.
Елімізде "Астана – Отанымыздың жүрегі, Тәуелсіздігіміздің тірегі" тақырыбында ашық сабақтар мен ең үздік шығармалар конкурстарын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
наурыз
қаражат талап етілмейді
32.
Астананың 20 жылдығына арналған "Астана – бейбітшілік пен келісім қиылысы" атты көктемгі іс-шаралар сериясын республика бойынша іске қосуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
наурыз
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
33.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу туының аясында Шаңғы тебуден халықаралық жарыстарды өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ,
Шаңғы спорты федерациясы (келісім бойынша)
2018 жылғы
наурыз
46849*
РБ
34.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу туының аясында биатлоннан Азияның ашық чемпионатын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ,
Халықаралық биатлоншылар одағы (келісім бойынша)
2018 жылғы наурыз
46849*
РБ
35.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында ғалымдардың, шығармашылық зиялы қауым өкілдерінің, қоғам қайраткерлерінің қатысуымен "Астана – тәуелсіз Қазақстанның символы"
ғылыми-практикалық конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Жамбыл
облысы әкімдігі
2018 жылғы наурыз
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
36.
"Астана даңғылдары" атты үздік экскурсиялық жаяу жүргіншілердің маршруты конкурсын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы наурыз -
сәуір
қаражат талап етілмейді
37.
Астананың 20 жылдығы аясында "Аялы ағаш – саялы" жалпы республикалық қайырымдылық акциясын іске қосуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы наурыз -
сәуір
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
38.
Өткен жүзжылдықта астана болған қалалар Каир, Исламабад, Анкара, Мәскеу, Бразилиада халықаралық дөңгелек үстелдердің сериясын іске қосуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
СІМ
2018 жылғы наурыз -
шілде
көзделген қаражат шегінде
РБ
39.
Студенттер, магистранттар және докторанттар арасында "Астана – ғылым, білім беру және мәдениет орталығы" тақырыбында үздік ғылыми мақала республикалық конкурсын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ,
БҒМ-нің
"Ш. Уәлиханов атындағы тарих және этнология институты" РМҚК,
БҒМ-нің "Мемлекет тарихы институты" ММ
2018 жылғы
11 сәуір
қаражат талап етілмейді
40.
"Астана – халық бірлігінің символы" атты
ғылыми - практикалық конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ,
БҒМ-нің "Ғылым ордасы" РМК,
"ҰМҒТСО" АҚ (келісім бойынша),
БҒМ-нің "Жану проблемалары институты" РМК
2018 жылғы
11 сәуір
бюджеттен тыс қаражат
41.
Астананың 20 жылдығы аясында "Жастар. Ғылым. Инновациялар" атты ғылыми жетістіктердің республикалық көрмесін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ, "Ғылым қоры" АҚ (келісім бойынша), "Өнімді инновацияларды ынталандыру" жобасын басқару тобы
(келісім бойынша)
2018 жылғы
11 сәуір
бюджеттен тыс қаражат
42.
"Нұр Отан" партиясы комиссиясының
"20 жылдағы Астана қаласының индустриалды-инновациялық дамуы" атты отырысын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
"Нұр Отан" партиясы (келісім бойынша)
2018 жылғы
19 сәуір

20,3
за счет собственных средств партии "Нұр Отан"
23.
Проведение гала-концерта "Великая музыка Великой степи" и выставки живописи и акварели из фондов Государственного музея искусств Республики Казахстан им. А. Кастеева
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
январь 2018 года
314341*
РБ
24.
Проведение цикла лекций и классных часов о роли Президента страны в строительстве независимого Казахстана и его столицы, значении и вкладе Астаны в развитие регионов
Информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
январь-май 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
25.
Организация старта культурного тура ведущих организаций культуры города Астаны по всем регионам Казахстана, посвященного 20-летию юбилея столицы (по специальному графику)
график гастрольных туров
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Февраль 2018 года, далее в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
МБ
26.
Проведение слета молодых художников "ZhAstArt – Астана – город, где сбываются мечты"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
в течение 2018 года, каждые две недели
в пределах предусмотренных средств
МБ
27.
Проведение олимпиады по нанотехнологии "Астана-Нано"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
10 февраля 2018 года
-
не требует средств
28.
Организация старта международного культурного проекта "Парад столиц: 20-летие Астаны – 20 столиц мира":
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС, акимат города Астаны, МИД
Февраль 2018 года, далее в течение всего периода празднования:
РБ
год туризма Узбекистана в Казахстане, дни России и дни Азербайджана в Казахстане;
25 февраля,
3-4 августа,
28-29 июня 2018 года
257332*
выставка произведений из коллекции Государственной Третьяковской галереи, г. Москва, Россия;
Февраль 2018 года
139056*
ІІ международный фестиваль юмора "Бауыржан FEST" с участием зарубежных артистов;
1 мая 2018 года
76539*
выставка "Великие Моголы. Артефакты истории", г. Дели, Индия;
Май 2018 года
160510*
фестиваль по национальным видам спорта "Ұлы дала рухы" с участием спортсменов Азии;
май-сентябрь 2018 года
216308*
премьера совместной постановки театра "Астана Опера" и Пекинского национального оперного театра (опера Дж. Пуччини "Турандот");
14-17 июня 2018 года
341589*
международный фестиваль эстрадной музыки "Voice of Astana" с участием мировых звезд;
15-17 июня 2018 года
2202992*
ІІ всемирный театральный фестиваль "Астана" с участием ведущих зарубежных исполнителей и коллективов Великобритании, Испании, Италии, России, Франции;
17-26 июня 2018 года
766840*
ІІ международный фестиваль балетного искусства "Eurasian Dance Festival" с участием балетных трупп из США, Польши, Нидерландов, КНР;
19-24 июня 2018 года
266752*
гастроли Венского оперного театра, Австрия;
28 июня – 3 июля 2018 года
839046*
международный фестиваль юмора "Astana Azil Star Fest" с участием зарубежных артистов сатиры и юмора;
30 июня – 1 июля 2018 года
229223*
ледовое шоу "Денис Тен и его друзья" с участием звезд мирового класса;
июнь 2018 года
спонсорские средства
открытие театрально-спортивного парка "Сокровища Бозока", "Есіл батыр", "All Stars show", "Школа трапеции" (театрально-цирковое шоу);
июнь-август 2018 года
1833855*
XIV международный кинофестиваль "Евразия";
1-8 июля 2018 года
709142*
гастроли Нью-Йорк Сити Балет, США;
4-8 июля 2018 года
1049525*
производство 6-ти серийного телевизионного фильма "Мое счастье Астана" совместно с российской телекомпанией "Первый канал. Всемирная сеть";
5 июля 2018 года (премьера)
400000*
гастроли международного симфонического оркестра Шелкового пути, г. Берлин, Германия;
10 июля 2018 года
922471*
фестиваль современной этнической музыки и танца The Spirit of the Dance с участием зарубежных ансамблей народного танца;
28-29 июля 2018 года
259233*
выставка произведений искусства из собрания Объединения Национальных музеев Франции – Гранд-Пале, г. Париж;
июль-ноябрь 2018 года
629263*
международный турнир по қазақ күресі "Әлем барысы" с участием ведущих спортсменов мира;
26-27 августа 2018 года
7219*
выставка "Мировая история в 100 предметах" из фондов Британского музея;
сентябрь 2018 года - март 2019 года
123369*
премьера совместной постановки мюзикла "Notre Dame de Paris" театром "Астана мюзикл" с авторами произведения Р. Кочанте и Л. Пламондон;
сентябрь-октябрь 2018 года
997415*
международный фестиваль "Астана – голос мира" с участием ведущих хоровых коллективов мира
10-11 октября 2018 года
230223*
29.
Проведение республиканского детского музыкального телевизионного конкурса "Аялаған Астана"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
31 марта 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
30.
Проведение общереспубликанского лектория "Феномен переноса столицы: геоисторический контекст и современные реалии"
Информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Март 2018 года
-
не требует средств
31.
Проведение по стране открытых уроков и конкурсов на лучшее школьное сочинение по теме: "Астана – Отанымыздың жүрегі, Тәуелсіздігіміздің тірегі"
Информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
март 2018 года
-
не требует средств
32.
Организация запуска по республике серии весенних мероприятий "Астана – перекресток мира и согласия", посвященных
20-летию Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Март 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
33.
Проведение международного соревнования по лыжным гонкам под флагом празднования 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС, Федерация лыжного спорта (по согласованию)
Март 2018 года
46849*
РБ
34.
Проведение открытого чемпионата Азии по биатлону под флагом празднования 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС, Международный союз биатлонистов (по согласованию)
Март 2018 года
46849*
РБ
35.
Проведение под эгидой 20-летия столицы научно-практической конференции "Астана – тәуелсіз Қазақстанның символы" с участием ученых, представителей творческой интеллигенции, общественных деятелей
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Жамбылской области
Март 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
36.
Проведение конкурса на лучший экскурсионный пешеходный маршрут "Проспекты столицы"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
март-апрель 2018 года
-
не требует средств
37.
Организация запуска общереспубликанской благотворительной акции "Аялы ағаш – саялы" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
март-апрель 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
38.
Организация запуска серии международных круглых столов в городах, ставших столицами в прошлом столетии: Каир, Исламабад, Анкара, Москва, Бразилиа
Информация в Правительство Республики Казахстан
МИД
март-июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
39.
Проведение республиканского конкурса на лучшую научную статью "Астана – центр науки, образования и культуры" среди студентов, магистрантов и докторантов
Информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, РГКП "Институт истории и этнологии им. Ч. Валиханова" МОН, ГУ "Институт истории государства" МОН
11 апреля 2018 года
-
не требует средств
40.
Проведение научно-практической конференции "Астана – символ народного единства"
информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, РГП "Ғылым ордасы" МОН, АО "НЦГНТЭ" (по согласованию), РГП "Институт проблем горения" МОН
11 апреля 2018 года
-
внебюджетные средства
41.
Проведение республиканской выставки научных достижений "Молодежь. Наука. Инновации" под эгидой
20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, АО "Фонд науки" (по согласованию), группа управления проектом "Стимулирование продуктивных инноваций"
(по согласованию)
11 апреля 2018 года
-
внебюджетные средства
42.
Проведение заседания Комиссии партии "Нұр Отан" "Индустриально-инновационное развитие Астаны за 20 лет"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Партия "Нұр Отан" (по согласованию)
19 апреля 2018 года

20,3
"Нұр Отан" партиясының өз қаражаты есебінен
43.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында "Астана уақыт арқылы" республикалық көрмесінің ашылуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
24 сәуір -
16 желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
44.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған "Ақмола - Целиноград - Астана. Қалалар хроникасы" іс-шаралар циклын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
24 сәуір -
16 желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
45.
"Ел жүрегі – Астана" ән конкурсын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
сәуір
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
46.
"Астана – Қазақстанның қасиетті орталығы" ғылыми-практикалық конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Атырау облысының әкімдігі
2018 жылғы
сәуір
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
47.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған "Көктемгі Астана" атты жалпы республикалық спорттық марафонын іске қосуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
сәуір
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
48.
Астананың 20 жылдығы аясында "Eurasian Book Fair - 2018" Еуразиялық халықаралық кітап
көрме-жәрмеңкесін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
сәуір
57588*
РБ
49.
"Әлемдік 20 кітапхана Астанада" деректі кітаптардың, сирек қорлардың көрмесін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
сәуір
31133*
РБ
50.
"Менің Астанам!" атты балалар шығармашылығының мектеп конкурстарын бастауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы сәуір-мамыр
қаражат талап етілмейді
51.
"Астана би ырғағында" халықаралық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ, "Қазақ ұлттық хореография академиясы" КЕАҚ
(келісім бойынша)
2018 жылғы
3-6 мамыр
73038*
РБ
52.
Астананың 20 жылдығы аясында аралас жекпе-жек бойынша Азия чемпионатын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы 12-17 мамыр
82703*
РБ
53.
"Астана – үшінші мыңжылдықтың елордасы" атты халықаралық
ғылыми-практикалық конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ, БҒМ-нің
"Ш. Уәлиханов атындағы тарих және этнология институты" РМҚК, БҒМ-нің
"Р. Сүлейменов атындағы Шығыстану институты" РМҚК, БҒМ-нің "Философия, саясаттану және дінтану институты" РМҚК
2018 жылғы
18 мамыр
бюджеттен тыс қаражат
54.
"Астана – Тәуелсіздіктің триумфы және Қазақстанның болашаққа деген ұмтылысының нышаны" семинарын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
"Нұр Отан" партиясы (келісім бойынша)
2018 жылғы
18 мамыр

20,3
за счет собственных средств партии
"Нұр Отан"
43.
Организация открытия республиканской выставки "Астана сквозь времена", проводимой под эгидой празднования юбилея столицы
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акиматы областей, городов Астаны и Алматы
24 апреля-16 декабря 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
44.
Организация цикла мероприятий "Ақмола-Целиноград-Астана. Хроники города", посвященного празднованию 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
24 апреля- 16 декабря 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
45.
Проведение песенных конкурсов "Ел жүрегі - Астана"
Информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Апрель 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
46.
Проведение научно-практической конференции "Астана – Қазақстанның қасиетті орталығы"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Атырауской области
Апрель 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
47.
Организация запуска общереспубликанского спортивного марафона "Весенняя Астана", приуроченного к празднованию 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Апрель 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
48.
Проведение Евразийской международной книжной выставки-ярмарки "Eurasian Book Fair - 2018" под эгидой 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
апрель 2018 года
57588*
РБ
49.
Проведение выставки документальных книг, редких фондов "20 мировых библиотек в Астане"
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
апрель 2018 года
31133*
РБ
50.
Организация старта школьных конкурсов детского творчества "Моя Астана!"
Информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
апрель-май 2018 года
-
не требует средств
51.
Проведение международного фестиваля "Астана в ритме танца"
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС, НАО "Казахская национальная академия хореографии" (по согласованию)
3-6 мая 2018 года
73038*
РБ
52.
Проведение чемпионата Азии по смешанным боевым единоборствам под эгидой 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
12-17 мая 2018 года
82703*
РБ
53.
Проведение международной научно-практической конференции "Астана – столица третьего тысячелетия"
Информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, РГКП "Институт истории и этнологии им. Ч. Валиханова" МОН, РГКП "Институт востоковедения им. Р. Сулейменова" МОН, РГКП "Институт философии, политологии и религиоведения" МОН
18 мая 2018 года
-
внебюджетные средства
54.
Проведение семинара "Астана – триумф Независимости и символ устремленности Казахстана в будущее"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Партия "Нұр Отан" (по согласованию)
18 мая 2018 года

453,8
"Нұр Отан" партиясының өз қаражаты есебінен
55.
Әлемдік жетекші сән үйлерінің қатысуымен "Kazakhstan Fashion Week" жоғары сән аптасын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
24-27 мамыр
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
56.
А. Аданның "Жизель" балетінің премьерасын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы 25-26 мамыр
көзделген қаражат шегінде
РБ
57.
Астананың 20 жылдығы аясында белгілі шетелдік және қазақстандық спикерлердің қатысуымен "Астананың болашағы туралы айтамыз" атты сарапшылық алаң жұмысын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
"Нұр Отан" партиясы (келісім бойынша)
2018 жылғы
28 мамыр
1000,0
"Нұр Отан" партиясының өз қаражаты есебінен
58.
Астана құрдастарының қатысуымен "АСТАНА KZ" атты республикалық флешмобын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
мамыр
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
59.
"Астана – болашақтың қаласы" атты жастар флешмобын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімдігі
2018 жылғы мамыр
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
60.
"Нұр келбеті – Астана" халықаралық суретшілер фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы мамыр
79298*
РБ
61.
Астананың 20 жылдығы аясында көркем гимнастикадан үшінші "Жұлдыз" кубогіне арналған халықаралық турнирін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ, Көркем гимнастиканың халықаралық федерациясы (келісім бойынша)
2018 жылғы
мамыр-маусым
16239*
РБ
62.
Астананың 20 жылдығына арналған колледж студенттері арасында "Worldskills" ұлттық чемпионатын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
мамыр-маусым
көзделген қаражат шегінде
РБ
63.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында "Бала дауысы – 2018" балалардың ұлттық ән конкурсын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
1 маусым
көзделген қаражат шегінде
РБ
64.
"Тәуелсіздік қарлығаштары" республикалық балалар фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
1 маусым
демеушілік қаражат
65.
Елорданың "20 сәті" интерактивті жобасын іске қосуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
10 маусым -
10 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
66.
"Astаna Animation Fest" атты 3D-анимациялық фестиваль-конкурсын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
10 маусым -
10 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
67.
"Astanа Art Fest" халықаралық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
10 маусым -
1 қыркүйек
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
68.
Астананың 20 жылдығы аясында мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін "Творчество без границ" – "Ашық жүрек" фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
12 маусым
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
69.
"Астана шетел суретшілерінің өнерінде" халықаралық көрмесінің ашылуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
20 маусым -
6 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
70.
"Астана – жастардың және болашақтың қаласы" халықаралық жастар слетін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақтөбе облысының әкімдігі
2018 жылғы
20-22 маусым
көзделген қаражат шегінде
МБ
71.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында өткізілетін "Әскери керней"
VII халықаралық
байқау-конкурсын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ІІМ
2018 жылғы
22-23 маусым
21150*
ЖБ
72.
Астананың 20 жылдығы аясындағы "Nomad Way" көшпенділер мәдениетінің халықаралық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
22-24 маусым
288209*
РБ
73.
"The Spirit of Astana" этникалық музыка халықаралық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы

453,8
за счет собственных средств партии "Нұр Отан"
55.
Проведение недели высокой моды "Kazakhstan Fashion Week" с участием ведущих мировых домов моды
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
24-27 мая 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
56.
Организация премьеры балета А. Адана "Жизель"
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
25-26 мая 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
57.
Организация работы экспертной площадки "Говорим о будущем Астаны" с участием известных зарубежных и казахстанских спикеров под эгидой 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
Партия "Нұр Отан" (по согласованию)
28 мая 2018 года
1000,0
за счет собственных средств партии "Нұр Отан"
58.
Проведение республиканского флешмоба "АСТАНА KZ" с участием ровесников Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Май 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
59.
Организация молодежного флешмоба "Астана – болашақтың қаласы"
Информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Акмолинской области
Май 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
60.
Проведение международного фестиваля художников "Нұр келбеті – Астана"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Май 2018 года
79298*
РБ
61.
Проведение международного турнира на третий кубок "Жулдыз" по художественной гимнастике под эгидой
20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС, Международная федерация художественной гимнастики (по согласованию)
май-июнь 2018 года
16239*
РБ
62.
Проведение национального чемпионата "World skills" среди студентов колледжей, посвященного 20-летию Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
май-июнь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
63.
Организация национального детского песенного конкурса "Бала дауысы – 2018" под эгидой празднования 20-летия Астаны
Информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
1 июня 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
64.
Проведение республиканского детского фестиваля "Тәуелсіздік қарлығаштары"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
1 июня 2018 года
-
спонсорские средства
65.
Организация запуска интерактивного проекта "20 мгновений" столицы
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
10 июня – 10 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
66.
Проведение фестиваля-конкурса 3D-анимации "Astаna Animation Fest"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
10 июня – 10 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
67.
Проведение международного фестиваля "Astanа Art Fest"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
10 июня – 1 сентября 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
68.
Проведение фестиваля "Творчество без границ" – "Ашық жүрек" для лиц с ограниченными возможностями под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
12 июня 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
69.
Организация открытия международной выставки "Астана в искусстве зарубежных художников"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
20 июня – 6 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
70.
Проведение международного молодежного слета "Астана - город молодежи и будущего"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Актюбинской области
20-22 июня 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
71.
Организация VII международного смотра-конкурса "Әскери керней", проводимого под эгидой празднования 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МВД
22-23 июня 2018 года
21150*
РБ
72.
Проведение международного фестиваля кочевой культуры "Nomad Way" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
22-24 июня 2018 года
288209*
РБ
73.
Проведение международного фестиваля этнической музыки "The Spirit of Astana"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны

23-24 маусым
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
74.
"Астана – Еуразиялық дипломатия орталығы" архив құжаттары мен суреттер көрмесін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
СІМ
2018 жылғы
25 маусым
көзделген қаражат шегінде
РБ
75.
"Сахнадан сәлем!" халықаралық театр фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
маусым
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
76.
Елорданың 20 жылдығы аясында ЮНЕСКО- мен бірлесіп ұйымдастырылатын "Астана: бейбітшілік пен келісім орталығы" халықаралық конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы қоры (келісім бойынша)
2018 жылғы маусым
көзделген қаражат шегінде
басқа қаражат
77.
Астананың 20 жылдығы аясында "Қазақстан – Ұлы дала елі" көрмесін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
маусым
123433*
РБ
78.
"Сәлем саған – Астана" балалар және жастар оркестрлері мен ансамбльдерінің парадын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
маусым
16941*
РБ, ЖБ
79.
"Астана – бейбітшілік қаласы" атты халықаралық
ғылыми-практикалық конференциясын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
СІМ
2018 жылғы
маусым
65000*
РБ
80.
"Жыр арнадым, Астана!" елорданың поэтикалық конкурсын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
маусым
қаражат талап етілмейді
81.
Астананың 20 жылдығы аясында жас көшбасшылар форумын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
2018 жылғы маусым
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
82.
Астананың 20 жылдығы аясында балалар жазушыларының халықаралық форумын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
маусым
10362*
РБ
83.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған Олимпиада чемпионы
А. Винокуровтың жүлдесі үшін республикалық көпкүндік веложарыс өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
2018 жылғы
маусым
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
84.
Астананың 20 жылдығына арналған "Әлем жазушылары: сөз арқылы келісімге" 2018 –
халықаралық әдеби биеннале өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
маусым
85193*
РБ
85.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған "Астана – Орынбор" халықаралық жастар форумын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
2018 жылғы
маусым
көзделген қаражат шегінде
МБ
86.
"Астана 2018 – Еуразияның оқитын астанасы" халықаралық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы маусым
37401*
РБ
87.
Астананың
20 жылдығына арналған PhotoFEST.KZ халықаралық фотофестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы маусым
184714*
РБ
88.

23-24 июня
2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
74.
Проведение выставки архивных документов и фотографий "Астана – центр Евразийской дипломатии"
информация в Правительство Республики Казахстан
МИД
25 июня 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
75.
Проведение международного театрального фестиваля "Сахнадан сәлем!"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
Июнь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
76.
Проведение международной конференции "Астана: центр мира и согласия", организуемой совместно с ЮНЕСКО под эгидой 20-летия столицы
информация в Правительство Республики Казахстан
Фонд Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы (по согласованию)
Июнь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
другие средства
77.
Организация выставки "Казахстан – страна Великой степи" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Июнь 2018 года
123433*
РБ
78.
Организация парада детских и молодежных оркестров и ансамблей "Сәлем саған – Астана"
информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Июнь 2018 года
16941*
РБ, МБ
79.
Организация международной научно-практической конференции "Астана – город мира"
информация в Правительство Республики Казахстан
МИД
Июнь 2018 года
65000*
РБ
80.
Проведение поэтического конкурса столицы
"Жыр арнадым, Астана!"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
Июнь 2018 года
-
не требует средств
81.
Проведение форума молодежных лидеров под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
акимат Южно-Казахстанской области
Июнь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
82.
Проведение международного форума детских писателей под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Июнь 2018 года
10362*
РБ
83.
Проведение республиканской многодневной велогонки на приз олимпийского чемпиона А. Винокурова, посвященной празднованию 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
акимат Северо-Казахстанской области
Июнь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
84.
Проведение международного литературного биеннале – 2018 "Писатели мира: через слово к согласию", посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
июнь 2018 года
85193*
РБ
85.
Проведение международного молодежного форума "Астана – Орынбор", посвященного празднованию 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Западно-Казахстанской области
июнь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
86.
Проведение международного фестиваля "Астана 2018 – читающая столица Евразии"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
июнь 2018 года
37401*
РБ
87.
Проведение международного фотофестиваля "PhotoFEST.KZ", посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
июнь 2018 года
184714*
РБ
88.

Астананың 20 жылдығы аясында туристік жаңа маршруттарды құру мақсатында Қазақстанның 20 табиғи аймағы бойынша экспедицияларды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы маусым
200553*
РБ
89.
"Туған күніңмен, Астана!" шығармашылық бастамалардың республикалық кездесуін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
маусым -
шілде
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ
90.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған жалпы республикалық веложарыс өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
маусым -
шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
91.
"20 жылда мен не істедім?" атты жалпы республикалық
онлайн-конкурсын іске қосуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы
маусым -
шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
92.
Астана қаласының
20 жылдығына арналған архив құжаттарының, кинофотоқұжаттардың тақырыптық көрмесін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
маусым -
шілде
қаражат талап етілмейді
93.
Астананың
20 жылдығына арналған "Бозоқ" көшпенділер интерактивті қаласының жұмысын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
маусым -
тамыз
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
94.
Астананың 20 жылдығын мерекелеумен ұштастырылған "Этноауыл" ұлттық мәдени кешенінің жаңа маусымының ашылуын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
маусым-қыркүйек
474225*
РБ
95.
"Астана – жаһандық бастамалар орталығы" жастар конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Павлодар облысының әкімдігі
2018 жылғы
1 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
96.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында "Азия Жаңғырығы" халықаралық цирк өнерінің фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
2-6 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
97.
"Астана кубогы" көңілді тапқырлар клубы – халықаралық ойынын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
3 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
98.
Астананың 20 жылдығы аясында "Star of Asia" бірегей форматтағы халықаралық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Алматы қаласының әкімдігі
2018 жылғы
3-4 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
99.
"Астана Арқау" түрік музыкасының халықаралық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
3-5 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ

Организация экспедиции по 20 природным зонам Казахстана в целях создания новых туристских маршрутов под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Июнь 2018 года
200553*
РБ
89.
Проведение республиканской встречи творческих инициатив "С днем рождения, Астана!"
информация в Правительство Республики Казахстан
МОН, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
июнь-июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ
90.
Проведение общереспубликанского велопробега, посвященного празднованию 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
июнь-июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
91.
Организация запуска общереспубликанского онлайн-конкурса "Что я сделал в 20 лет?"
информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
июнь-июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
92.
Организация тематической выставки архивных документов, кинофотодокументов, посвященной 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
июнь-июль 2018 года
-
не требует средств
93.
Организация работы интерактивного города кочевников "Бозок", посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
июнь-август 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
94.
Проведение открытия нового сезона национального культурного комплекса "Этноаул", приуроченного к празднованию 20-летия столицы
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
июнь-сентябрь 2018 года
474225*
РБ
95.
Проведение молодежной конференции "Астана – центр глобальных инициатив"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Павлодарской области
1 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
96.
Проведение международного фестиваля циркового искусства "Эхо Азии" под эгидой празднования 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
2-6 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
97.
Проведение международной игры Клуба веселых и находчивых "Кубок Астаны"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
3 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
98.
Проведение международного фестиваля уникального формата "Star of Asia" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Алматы
3-4 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
99.
Проведение международного фестиваля тюркской музыки "Астана Арқау"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Алматы
3-5 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ

100.
"Ел жүрегі – Астана" республикалық
ғылыми-практикалық конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қызылорда облысының әкімдігі
2018 жылғы
4 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
101.
"International Street danсe Session" фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
4-5 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
102.
Халықаралық қаржы жүйесі көшбасшыларының, шетелдік БАҚ өкілдерінің қатысуымен "Астана" Халықаралық қаржы орталығының тұсаукесерін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
"Астана" Халықаралық қаржы орталығы (келісім бойынша)
2018 жылғы
4-5 шілде
көзделген қаражат шегінде
өзге қаражат
103.
"Астана самалы" үрмелі оркестрлердің халықаралық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
4-6 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
104.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында халықаралық биеннале өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі, Қазақстан Суретшілер одағы (келісім бойынша)
2018 жылғы
4-6 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
105.
Астананың 20 жылдығы аясында "Серпер" халықтық оркестрлер фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
4-6 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
106.
Астананың
20 жылдығына ұштастырылған "Шаттық" халықаралық балалар фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
4-6 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
107.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған "Есілім еркем" атты елорданың жетекші шығармашылық ұжымдарының
гала-концертін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
6 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
108.
"Astana karnaval" мерекелік шеруін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
6 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
109.
"Биле, Астана!" халықаралық хореографиялық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
6-10 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
110.
"I love Astana" мюзикласын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
10 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
111.
"Сан-Ремо жұлдыздары Астанада" концертін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
15 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ

100.
Проведение республиканской научно-практической конференции "Ел жүрегі – Астана"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Кызылординской области
4 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
101.
Проведение фестиваля "International Street dance Session in Astana"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
4-5 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
102.
Проведение презентации Международного финансового центра "Астана" с участием лидеров международной финансовой системы, представителей зарубежных СМИ
информация в Правительство Республики Казахстан
Международный финансовый центр "Астана" (по согласованию)
4-5 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
другие средства
103.
Проведение международного фестиваля духовых оркестров "Астана самалы"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
4-6 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
104.
Проведение международного биеннале под эгидой празднования 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны, Союз
художников Казахстана (по согласованию)
4-6 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
105.
Проведение фестиваля народных оркестров "Серпер" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
4-6 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
106.
Проведение международного детского фестиваля "Шаттық", приуроченного к 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
4-6 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
107.
Проведение гала-концерта ведущих творческих коллективов столицы "Есілім еркем", посвященного празднованию 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
6 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
108.
Проведение праздничного шествия "Astana karnaval"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
6 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
109.
Проведение международного хореографического фестиваля "Биле, Астана!"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
6-10 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
110.
Проведение мюзикла "I love Astana"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
10 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
111.
Проведение концерта "Звезды Сан-Ремо в Астане"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
15 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ

112.
Астананың 20 жылдығы туының аясында теннистен Қазақстан Республикасы Президентінің кубогын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
16 шілде
7184*
РБ
113.
Астананың 20 жылдығы аясында қазіргі заманғы хореография кешін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
17-23 шілде
193085*
РБ
114.
Астананың 20 жылдығына арналған "Burabai
Summer Festival"
балалар - жасөспірімдер шығармашылығының халықаралық фестивалін
өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
18-22 шілде
158737*
РБ
115.
"Шәкәрім. Тәуелсіздік. Астана" халықаралық ғылыми-практикалық конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2018 жылғы
20 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
116.
Ашық аспан аясында "Опералия" халықаралық фестивалінің шеңберінде
М. Төлебаевтың
"Біржан-Сара" операсының қойылымын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
20-30 шілде
126877*
РБ
117.
Астананың 20 жылдығы аясында Мариин театрының гастрольдерін ұйымдастыру (Ресей Федерациясы)
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы 24-30 шілде
400696*
РБ
118.
"Астана-2018" халықаралық авторлық ән фестивалін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
27-29 шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
119.
Астананың қалыптасуы мен дамуына арналған халықаралық сәулетшілер конгресін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы шілде
139566*
РБ
120.
Астана күнін мерекелеуге орай ұштастырылған салтанатты іс-шараларды өткізу
Жеке жоспар бойынша
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы шілде
қаражат талап етілмейді
121.
Астананың 20 жылдығына арналған "Қазақстан барысы" қазақ күресі бойынша республикалық турнир өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
шілде
15984*
РБ
122.
Мемлекеттік мекемелердің, меншіктің барлық нысандарындағы кәсіпорындар мен ұйымдардың еңбек ұжымдарында Астананың 20 жылдығына арналған мерекелік салтанатты
іс-шараларды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар (келісім бойынша)
2018 жылы шілде
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ, демеушілік қаражат
123.
Елорданың қалыптасуы мен дамуына үлес қосқан азаматтарды салтанатты түрде марапаттауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар (келісім бойынша)
2018 жылғы
шілде
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ, демеушілік қаражат

112.
Проведение Кубка Президента Республики Казахстан по теннису под флагом 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
16 июля 2018 года
7184*
РБ
113.
Организация вечера современной хореографии под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
17-23 июля 2018 года
193085*
РБ
114.
Проведение международного фестиваля детско-юношеского творчества "Burabai Summer Festival", посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
18-22 июля 2018 года
158737*
РБ
115.
Проведение международной научно-практической конференции "Шакарим. Независимость. Астана"
информация в Правительство Республики Казахстан
акимат Восточно-Казахстанской области
20 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
116.
Организация постановки оперы М. Тулебаева "Біржан-Сара" под открытым небом в рамках международного фестиваля "Опералия"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
20-30 июля 2018 года
126877*
РБ
117.
Организация гастролей Мариинского театра (Российская Федерация) под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
24-30 июля 2018 года
400696*
РБ
118.
Организация международного фестиваля авторской песни "Астана - 2018"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
27-29 июля 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
119.
Проведение международного конгресса архитекторов, посвященного становлению и развитию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Июль 2018 года
139566*
РБ
120.
Проведение торжественных мероприятий, приуроченных к празднованию Дня столицы
по отдельному плану
Акимат города Астаны
Июль 2018 года
-
не требует средств
121.
Проведение республиканского турнира по қазақ күресі "Қазақстан барысы", посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Июль 2018 года
15984*
РБ
122.
Организация праздничных торжественных мероприятий в трудовых коллективах государственных учреждений, предприятий и организаций всех форм собственности, посвященных 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы, заинтересованные государственные органы и организации (по согласованию)
Июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ, спонсорские средства
123.
Организация торжественного чествования граждан, внесших вклад в становление и развитие столицы
информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы, заинтересованные государственные органы и организации (по согласованию)
Июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ, спонсорские средства

124.
Аз қамтылған отбасылардың балалары, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар, мектеп олимпиадаларының, біріншіліктерінің және жарыстарының жеңімпаздары үшін Астанада экскурсиялар ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
125.
Астананың 20 жылдығына арналған "Жайдарман" көңілді тапқырлар
клубы ойындарын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ДІАҚМ
2018 жылғы
шілде
көзделген қаражат шегінде
РБ
126.
Астананың 20 жылдығы туының аясында "Астана" спорттық марафонын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
шілде, қыркүйек
14044*
РБ
127.
Астананың 20 жылдығы
туының аясында республикалық ат жарысын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Алматы облысының әкімдігі
2018 жылғы шілде
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
128.
Елорданың мерекесіне арналған "Астананың мәдени мәтіні" атты
ғылыми-практикалық конференциясын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
тамыз
3956*
РБ
129.
Астананың 20 жылдығы туының аясында "Ұлы дала аламаны" (150 шақырым) ат жарысын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
тамыз
85872*
РБ
130.
Астананың 20 жылдығымен ұштастырылған "Өнеріміз саған – Қазақстан!" республикалық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
тамыз
14762*
РБ
131.
Астананың 20 жылдығы аясында Қазақстанның
20 тау шыңына құрамында халықаралық альпинистер тобы бар экспедицияларды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
тамыз
64953*
РБ
132.
Астананың 20 жылдығы аясында бүкіләлемдік оқу конгресін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қыркүйек
28745*
РБ
133.
Астана қаласының
20 жылдығын мерекелеу аясында зиялы қауым шығармашылығы және ТМД елдерінің ғылымы гуманитарлық форумын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
БҒМ
2018 жылғы қыркүйек
111739*
РБ
134.
Астананың 20 жылдығына арналған ХХVI Қазақстанның драма театрларының республикалық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қыркүйек
көзделген қаражат шегінде
РБ
135.
"Астана марафон-2018" халықаралық қайырымдылық жарысын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
қыркүйек
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
136.
Астананың 20 жылдығы аясында жыл сайынғы республикалық әдеби конкурс – "Алтын тобылғы" әдеби сыйлығын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы қоры (келісім бойынша)
2018 жылғы
қыркүйек
көзделген қаражат шегінде
өзге қаражат

124.
Организация экскурсий в Астану для детей из малообеспеченных семей, детей, оставшихся без попечения родителей, победителей школьных олимпиад, первенств и соревнований
информация в Правительство Республики Казахстан
акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
125.
Организация игр Клуба веселых и находчивых "Жайдарман", посвященных 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МДРГО
Июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
126.
Организация запуска спортивного марафона "Астана" под флагом 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
июль, сентябрь 2018 года
14044*
РБ
127.
Организация республиканских конных скачек, проводимых под флагом 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Алматинской области
Июль 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
128.
Организация научно-практической конференции "Культурный текст Астаны", посвященной юбилею столицы
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Август 2018 года
3956*
РБ
129.
Проведение скачек "Ұлы дала аламаны" (дистанция 150 км) под флагом 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Август 2018 года
85872*
РБ
130.
Проведение республиканского фестиваля "Өнеріміз саған - Қазақстан!", приуроченного к 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Август 2018 года
14762*
РБ
131.
Организация экспедиций в составе международной группы альпинистов по 20 горным вершинам Казахстана под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Август 2018 года
64953*
РБ
132.
Проведение всемирного конгресса чтения под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Сентябрь 2018 года
28745*
РБ
133.
Проведение гуманитарного форума творческой интеллигенции и науки стран СНГ под эгидой празднования 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МОН
Сентябрь 2018 года
111732*
РБ
134.
Проведение ХХVI республиканского фестиваля драматических театров Казахстана, посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Сентябрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
135.
Проведение международного благотворительного забега "Астана марафон - 2018"
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
Сентябрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
136.
Организация республиканского литературного конкурса – ежегодной литературной премии "Алтын тобылғы" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Фонд Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы (по согласованию)
Сентябрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
другие средства

137.
П.Чайковскийдің "Пиковая дама" операсының тұсаукесерін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қыркүйек
көзделген қаражат шегінде
РБ
138.
Астананың 20 жылдығы аясындағы бүкілқазақстандық кітапханашылар съезін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қыркүйек
26658*
РБ
139.
Шетелдік шеберлердің қатысуымен театр өнері қайраткерлерінің республикалық практикумын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қыркүйек
37932*
РБ
140.
Астананың 20 жылдығына арналған "Құрманғазы және Ұлы дала сазы" халықаралық фестивалін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қыркүйек
79919*
РБ
141.
"Мерейлі Отбасы" ұлттық конкурсының
гала-концертін және жеңімпаздарын марапаттау рәсімін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қыркүйек
50854*
РБ
142.
Астананың
20 жылдығына арналған "Positive" қысқа метражды фильмдер халықаралық фестивалін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қыркүйек
804981*
РБ
143.
Астананың 20 жылдығы аясында VII Орталық Азия елдерінің халықаралық театр фестивалін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қазан
49164*
РБ
144.
Астананың 20 жылдығына ұштастырылған
"Шертпе күй" және
Ә. Қашаубаев атындағы республикалық фестивальдерін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
қазан
53494*
РБ
145.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында "Жастарға инвестициялар" халықаралық конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ДІАҚМ
2018 жылғы
қазан-қараша
көзделген қаражат шегінде
РБ
146.
Астананың 20 жылдығы аясында "Балбөбек" балалар мен жасөспірімдердің шығармашылығы
фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
1-3 қараша
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
147.
Дж. Россинидің "Севильский цирюльник" операсының премьерасын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
1-5 қараша
көзделген қаражат шегінде
РБ
148.
Астананың 20 жылдығы аясында "Шабыт" халықаралық шығармашылық жастар фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы
3-7 қараша
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
149.
Астана қаласының
20 жылдығын мерекелеу аясында өткізілетін республикалық жастар форумын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ДІАҚМ
2018 жылғы қараша, желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
РБ
150.
Астана қаласының
20 жылдығын мерекелеу аясында өткізілетін
VIII Қазақстанның азаматтық форумын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ДІАҚМ
2018 жылғы қараша
көзделген қаражат шегінде
РБ

137.
Организация премьеры оперы П. Чайковского "Пиковая дама"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Сентябрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
138.
Организация всеказахстанского съезда библиотекарей под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Сентябрь 2018 года
26658*
РБ
139.
Организация республиканского практикума деятелей театрального искусства с участием зарубежных мастеров под эгидой
20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Сентябрь 2018 года
37932*
РБ
140.
Организация международного фестиваля "Курмангазы и музыка великой степи", посвященного 20-летию столицы
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Сентябрь 2018 года
79919*
РБ
141.
Организация гала-концерта и церемонии награждения победителей Национального конкурса "Мерейлі отбасы"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Сентябрь 2018 года
50854*
РБ
142.
Проведение международного фестиваля короткометражных фильмов "Positive", посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Сентябрь 2018 года
304981*
РБ
143.
Организация VII международного театрального фестиваля стран Центральной Азии под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Октябрь 2018 года
49164*
РБ
144.
Организация республиканских фестивалей имени
А. Кашаубаева и "Шертпе күй", приуроченных к 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Октябрь 2018 года
53494*
РБ
145.
Проведение международной конференции "Инвестиции в молодежь" под эгидой празднования 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МДРГО
октябрь – ноябрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
146.
Проведение фестиваля детского и юношеского творчества "Балбөбек" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
1-3 ноября 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
147.
Организация премьеры оперы Дж. Россини "Севильский цирюльник"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
1-5 ноября
2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
148.
Проведение международного фестиваля творческой молодежи "Шабыт" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
3-7 ноября 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
149.
Организация республиканского форума молодежи, проводимого под эгидой празднования 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МДРГО
ноябрь – декабрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
150.
Проведение VIII Гражданского форума Казахстана, проводимого под эгидой празднования 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МДРГО
ноябрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ

151.
Т. Қажығалиевтың "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу" балетінің премьерасын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
1 желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
РБ
152.
Астананың
20 жылдығына арналған дебат турнирін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қостанай облысының әкімдігі
2018 жылғы
желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
153.
Астананың 20 жылдығы аясында республикалық ақындар айтысын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
желтоқсан
59423*
РБ
154.
Астананың 20 жылдығы аясында "Елім менің" және "Тәуелсіздік толғауы" республикалық патриоттық әндер конкурстарын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
РБ
155.
Астананың 20 жылдығы аясында "Бәйтерек–fest" жастар шығармашылық фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ДІАҚМ
2018 жыл
көзделген қаражат шегінде
РБ
156.
Астананың 20 жылдығы аясында "Туған жер" патриоттық шығармашылық фестивалін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ДІАҚМ
2018 жыл
көзделген қаражат шегінде
РБ
157.
Астананың 20 жылдығын мерекелеумен ұштастырылған жаңа объектілерді пайдалануға берудің салтанатты рәсімін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар (келісім бойынша)
2018 жыл
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ, демеушілік қаражат
Ақпараттық-имидждік жұмыс
158.
Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдығын мерекелеуге арналған
іс-шараларды ақпараттық сүйемелдеу жөніндегі медиа-жоспарды бекіту
медиа - жоспар
АКМ, мүдделі мемлекеттік органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2017 жылғы
желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
РБ
159.
Қосымша шынайылықпен "Астана – болашақ қаласы" кітабын шығаруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2017 жылғы
желтоқсан
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
160.
Астананың 20 жылдық мерейтойын мерекелеу аясында өткізілетін
іс-шаралардың шеңберінде шетелдік БАҚ пресс-турларын ұйымдастыру
жеке кесте бойынша
СІМ, АКМ
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
РБ
161.
"Астанаға 20 жыл!" фирмалық брендтік өнімін шығаруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
наурыз -
сәуір
10000*
РБ
162.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған Ақмола облысы бойынша халықаралық
Қазақстан-Ресей ақпараттық - жарнамалық турын өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Ақмола облысының әкімдігі
2018 жылғы мамыр
көзделген қаражат шегінде
ЖБ

151.
Организация премьеры балета Т. Кажгалиева "Қозы Көрпеш - Баян Сұлу"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
1 декабря 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
152.
Проведение дебатного турнира, посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
акимат Костанайской области
Декабрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
153.
Проведение республиканского айтыса акынов под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Декабрь 2018 года
59423*
РБ
154.
Проведение республиканских конкурсов патриотической песни "Елім менің" и "Тәуелсіздік толғауы" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Декабрь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
155.
Проведение молодежного творческого фестиваля "Бәйтерек-fest", посвященного 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МДРГО
2018 год
в пределах предусмотренных средств
РБ
156.
Организация фестиваля патриотического творчества "Туған жер" под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МДРГО
2018 год
в пределах предусмотренных средств
РБ
157.
Организация торжественной церемонии ввода в эксплуатацию новых объектов, приуроченных к празднованию 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акиматы областей, городов Астаны и Алматы, заинтересованные государственные органы и организации (по согласованию)
2018 год
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ, спонсорские средства
Информационно-имиджевая работа
158.
Утверждение медиа-плана по информационному сопровождению мероприятий, посвященных празднованию 20-летия столицы Республики Казахстан – города Астаны
медиа-план
МИК, заинтересованные государственные органы, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
Декабрь 2017 года
в пределах предусмотренных средств
РБ
159.
Организация выпуска книги "Астана – город будущего" с дополнительной реальностью
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
Декабрь 2017 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
160.
Организация пресс-туров зарубежных СМИ в рамках мероприятий, проводимых под эгидой празднования 20-летнего юбилея Астаны
по отдельному графику
МИД, МИК
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
РБ
161.
Организация выпуска фирменной брендированной продукции "Астане уже 20!"
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
март-апрель 2018 года
10000*
РБ
162.
Проведение Международного казахстанско-российского информационно-рекламного тура по Акмолинской области, посвященного празднованию 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат Акмолинской области
Май 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ

163.
Астананың 20 жылдығына орайластырылған елорданың киелі жерлері бойынша туристік маршруттарды әзірлеу және ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ, Астана қаласының әкімдігі
2018 жылғы мамыр
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ
164.
Астананың құрылу тарихы және оның Тәуелсіз Қазақстанның дамуындағы рөлі туралы энциклопедия және мерейтойлық фотоальбом шығаруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Астана
қаласының
әкімдігі
2018 жылғы маусым
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
165.
Астананың 20 жылдығы аясында Қазақстанның мәдени-туристік кластерлер туралы имидждік деректі фильмдер шығаруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы шілде
146509*
РБ
166.
Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдығына арналған кітап шығару жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МСМ
2018 жылғы
желтоқсан
74534*
РБ
167.
Астананың 20 жылдығын мерекелеу аясында Қазақстан Республикасының Президенті
Н. Ә. Назарбаевтың елорданың басты архитекторы ретінде деректі фильмдер және телевизиялық бағдарламалардың циклін дайындауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АКМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ
168.
"Астана қаласына
20 жыл" атты телехабарлар циклін, жарияланымдар,
интернет-акциялар, аудио/бейнероликтер, арнайы репортаждар көрсетуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АКМ, мүдделі мемлекеттік органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ
169.
Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласының 20 жылдығына арналған деректі фильмдер көрсетуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АКМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
РБ
170.
Елорданың 20 жылдығын мерекелеуге арналған Астананың киелі, тарихи жерлері туралы реалити шоуды іске қосуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АКМ, Астана қаласының әкімдігі
2018 жыл
көзделген қаражат шегінде
РБ
171.
Астананың 20 жылдығына арналған Астана және оның тұрғындары туралы "Қайырлы таң" форматында бағдарламалар циклін дайындауды және орналастыруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АКМ, Астана қаласының әкімдігі
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ
172.
Астананың қалыптасуы мен дамуы туралы БАҚ-та интернет-роликтер, пікірлер сериясын көрсетуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АКМ, мүдделі мемлекеттік органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ

163.
Разработка и организация туристского маршрута по сакральным местам столицы, приуроченного к 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС, акимат города Астаны
Май 2018 года
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ
164.
Организация выпуска энциклопедии и юбилейного фотоальбома об истории становления Астаны и ее роли в развитии независимого Казахстана
информация в Правительство Республики Казахстан
Акимат города Астаны
июнь 2018 года
в пределах предусмотренных средств
МБ
165.
Организация создания имиджевых документальных фильмов о культурно-туристских кластерах Казахстана под эгидой 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
Июль 2018 года
146509*
РБ
166.
Организация работы по выпуску книжной продукции, посвященной 20-летию столицы Республики Казахстан – города Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МКС
декабрь 2018 года
74534*
РБ
167.
Организация подготовки цикла документальных фильмов и телевизионных программ о Президенте Республики Казахстан Назарбаеве Н.А. как главном архитекторе столицы под эгидой празднования 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МИК, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ
168.
Организация демонстрации цикла телепередач, публикаций, интернет-акций, аудио-, видеороликов, специальных репортажей
"20 лет Астаны"
информация в Правительство Республики Казахстан
МИК, заинтересованные государственные органы, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ
169.
Организация демонстрации документальных фильмов, посвященных 20-летию столицы Республики Казахстан – города Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МИК, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
РБ
170.
Организация запуска реалити шоу о сакральных, исторических местах города Астаны, посвященного празднованию 20-летия столицы
информация в Правительство Республики Казахстан
МИК, акимат города Астаны
2018 год
в пределах предусмотренных средств
РБ
171.
Организация производства и размещения цикла программ об Астане и ее жителях в формате "Доброе утро", посвященных 20-летию Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МИК, акимат города Астаны
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ
172.
Организация демонстрации серии интернет-роликов, откликов в СМИ о становлении и развитии Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МИК, заинтересованные государственные органы, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ

173.
Астананың 20 жылдығын мерекелеуге арналған әлеуметтік желілерде (инфографика, постерлер, видеоқұттықтаулар және т.б.) тақырыптық медиа өнімдерді дайындау және таратуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АКМ, мүдделі мемлекеттік органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
РБ, ЖБ
174.
Қазақстан Республикасының барлық шетелдік мекемелерінде елорданың 20 жылдығын мерекелеумен ұштастырылған салтанатты қабылдауларды өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
СІМ
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
көзделген қаражат шегінде
РБ
175.
"Қазақстандағы 100 жаңа есім" жобасының қатысушыларын елорданың 20 жылдығын мерекелеумен ұштастырылған
іс-шараларға қатысуға тарту
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АКМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
мерекелеудің барлық кезеңі бойы
қаражат талап етілмейді
Ескертпе:
* Шығыстар Республикалық бюджет комиссиясы отырысының қарауына енгізілетін болады.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚ
акционерлік қоғам
АҚМ
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
АҚШ
Америка Құрама Штаттары
БАҚ
бұқаралық ақпарат құралдары
БҒМ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ДІАҚМ
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі
Еңбекмині
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ЖБ
жергілікті бюджет
КЕАҚ
коммерциялық емес акционерлік қоғам
ҚХР
Қытай Халық Республикасы
ММ
мемлекеттік мекеме
МСМ
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
РБ
республикалық бюджет
РМК
республикалық мемлекеттік кәсіпорын
РМҚК
республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
СІМ
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ТМД
Тәуелсіз мемлекеттер достастығы
"ҰМҒТСО" АҚ
"Ұлттық мемлекеттік ғылыми–техникалық сараптама орталығы" АҚ
ІІМ
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ЮНЕСКО
Біріккен Ұлттар Ұйымының Білім, ғылым және мәдениет жөніндегі ұйымы

173.
Организация подготовки и распространения тематической медийной продукции в социальных сетях (инфографика, постеры, видеопоздравления и другие), посвященных празднованию 20-летия Астаны
информация в Правительство Республики Казахстан
МИК, заинтересованные государственные органы, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
РБ, МБ
174.
Проведение торжественных приемов, приуроченных к празднованию 20-летия столицы, во всех загранучреждениях Республики Казахстан
информация в Правительство Республики Казахстан
МИД
в течение всего периода празднования
в пределах предусмотренных средств
РБ
175.
Привлечение участников проекта "100 новых лиц Казахстана" к участию в мероприятиях, приуроченных к празднованию 20-летия столицы
информация в Правительство Республики Казахстан
МИК, акиматы областей, городов Астаны и Алматы
в течение всего периода празднования
-
не требует средств
Примечания:
* Расходы будут вынесены на рассмотрение заседания Республиканской бюджетной комиссии.
Расшифровка аббревиатур:
АО
акционерное общество
АО "НЦГНТЭ"
акционерное общество "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
ГУ
государственное учреждение
КНР
Китайская Народная Республика
МБ
местный бюджет
МВД
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МДРГО
Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
МИД
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИК
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
МКС
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МОН
Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТСЗН
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
НАО
некоммерческое акционерное общество
РБ
республиканский бюджет
РГП
республиканское государственное предприятие
РГКП
республиканское государственное казенное предприятие
СМИ
средства массовой информации
СНГ
Содружество Независимых Государств
США
Соединенные Штаты Америки
ЮНЕСКО
Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры