Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен Павлодар облысының коммуналдық меншігіне берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 822 қаулысы
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Павлодар облысының коммуналдық меншігіне жалпы ұзындығы 84,0 метр "Павлодар қаласының айналма жолы" 3-учаске – Ертіс өзені арқылы реттегіш құрылыстарымен көпір өткелі" автомобиль жолы уақытша технологиялық көпірінің металл құрастырмалары берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті және Павлодар облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность Павлодарской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 822
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса республиканского государственного учреждения "Комитет автомобильных дорог Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан" металлоконструкцию временного технологического моста автомобильной дороги "Обход г. Павлодар" 3-й участок – Мостовой переход через реку Иртыш с регуляционными сооружениями" общей протяженностью 84,0 метра в коммунальную собственность Павлодарской области.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом автомобильных дорог Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и акиматом Павлодарской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев