Ерекше реттеуді және (немесе) қала құрылысы регламентациясын талап ететін объектіге жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 833 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" 2001 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 4-1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласындағы Ұлттық ғылыми онкология орталығының құрылысы" объектісі ерекше реттеуді және (немесе) қала құрылысы регламентациясын талап ететін объектілерге жатқызылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 15.08.2019 № 600 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 15.08.2019 № 600 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об отнесении объекта к требующим особого регулирования и (или) градостроительной регламентации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2017 года № 833.
В соответствии с пунктом 4-1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Объект "Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане" отнести к объектам, требующим особого регулирования и (или) градостроительной регламентации.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 15.08.2019 № 600.
2. Министерству индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 15.08.2019 № 600.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев