Батыс Қазақстан облысының мәдениет және білім беру ұйымдарына атау беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 838 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 4-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының аумағындағы әуежайларға, порттарға, темiржол вокзалдарына, темiржол стансаларына, метрополитен стансаларына, автовокзалдарға, автостансаларға, физикалық-географиялық және мемлекет меншiгiндегi басқа да объектiлерге атау беру, сондай-ақ оларды қайта атау, олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту және мемлекеттiк заңды тұлғаларға, мемлекет қатысатын заңды тұлғаларға жеке адамдардың есiмiн беру қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы № 281 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 11, 81-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысының мына мәдениет және білім беру ұйымдарына:
1) "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының Батыс Қазақстан облыстық мәдениет және өнер орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына Қадыр Мырзалиевтің есімі;
2) "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының облыстық қазақ драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына Хадиша Бөкееваның есімі;
3) "Сырым аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесіне Мұқадес Есламғалиұлының есімі;
4) Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 30 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Хиуаз Доспанованың есімі берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О присвоении наименований организациям культуры и образования Западно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2017 года № 838.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года № 281 "Об утверждении Правил присвоения наименования аэропортам, портам, железнодорожным вокзалам, железнодорожным станциям, станциям метрополитена, автовокзалам, автостанциям, физико-географическим и другим объектам государственной собственности на территории Республики Казахстан, а также переименования, уточнения и изменения транскрипции их наименований и присвоения собственных имен лиц государственным юридическим лицам, юридическим лицам с участием государства" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 11, ст. 81) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить следующим организациям культуры и образования Западно-Казахстанской области:
1) государственному коммунальному казенному предприятию "Западно- Казахстанский областной центр культуры и искусства управления культуры, архивов и документации акимата Западно-Казахстанской области" имя Кадыра Мурзалиева;
2) государственному коммунальному казенному предприятию "Областной казахский драматический театр управления культуры, архивов и документации акимата Западно-Казахстанской области" имя Хадиши Букеевой;
3) государственному учреждению "Сырымская районная централизованная библиотечная система" имя Мұқадес Есламғалиұлы;
4) коммунальному государственному учреждению "Общеобразовательная средняя школа № 30" отдела образования города Уральска имя Хиуаз Доспановой.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев