Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларын (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командаларды) Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындарына және басқа да халықаралық жарыстарға даярлау жөніндегі ұйымдастыру комитеттерінің құрамдарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 840 қаулысы
"Дене шынықтыру және спорт туралы" 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларын (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командаларды) кезекті 2018 жылғы Пхенчхан қаласындағы (Корея Республикасы) ХХІІІ қысқы Олимпиада және ХІІ қысқы Паралимпиада ойындарына, 2018 жылғы Джакарта мен Палембанг қалаларындағы (Индонезия) 18-ші жазғы Азия және 12-ші Параазия ойындарына, Буэнос-Айрес қаласындағы (Аргентина) 3-ші жазғы жасөспірімдер Олимпиада ойындарына, Лозанна қаласындағы (Швейцария) 3-ші қысқы жасөспірімдер Олимпиада ойындарына және 2020 жылғы Токио қаласындағы (Жапония) ХХХІІ жазғы Олимпиада және ХVІ жазғы Паралимпиада ойындарына дайындық жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 840 қаулысымен
бекітілген
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларын (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командаларды) кезекті 2018 жылғы Пхенчхан қаласындағы (Корея Республикасы) ХХІІІ қысқы Олимпиада және ХІІ қысқы Паралимпиада ойындарына, 2018 жылғы Джакарта мен Палембанг қалаларындағы (Индонезия) 18-ші жазғы Азия және 12-ші Параазия ойындарына, Буэнос-Айрес қаласындағы (Аргентина) 3-ші жазғы жасөспірімдер Олимпиада ойындарына, Лозанна қаласындағы (Швейцария) 3-ші қысқы жасөспірімдер Олимпиада ойындарына және 2020 жылғы Токио қаласындағы (Жапония) ХХХІІ жазғы Олимпиада және ХVІ жазғы Паралимпиада ойындарына дайындық жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық Олимпиада комитетінің президенті, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық Паралимпиада комитетінің президенті, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық Олимпиада комитетінің бас хатшысы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық Паралимпиада комитетінің бас хатшысы (келісім бойынша)

Об утверждении состава Организационного комитета по подготовке сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) к Олимпийским, Паралимпийским, Сурдлимпийским играм и другим международным соревнованиям
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2017 года № 840
В соответствии с подпунктом 7) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав Организационного комитета по подготовке сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) к очередным XXIII зимним Олимпийским и XII зимним Паралимпийским играм 2018 года в городе Пхенчхан (Республика Корея), 18-м летним Азиатским и 12-м Параазиатским играм 2018 года в городах Джакарта и Палембанг (Индонезия), 3-м летним юношеским Олимпийским играм в городе Буэнос-Айрес (Аргентина), 3-м зимним юношеским Олимпийским играм в городе Лозанна (Швейцария) и XXXII летним Олимпийским и XVI летним Паралимпийским играм 2020 года в городе Токио (Япония).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2017 года № 840
Состав Организационного комитета по подготовке сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) к очередным XXIII зимним Олимпийским и XII зимним Паралимпийским играм 2018 года в городе Пхенчхан (Республика Корея), 18-м летним Азиатским и 12-м Параазиатским играм 2018 года в городах Джакарта и Палембанг (Индонезия), 3-м летним юношеским Олимпийским играм в городе Буэнос-Айрес (Аргентина), 3-м зимним юношеским Олимпийским играм в городе Лозанна (Швейцария) и XXXII летним Олимпийским и XVI летним Паралимпийским играм 2020 года
в городе Токио (Япония)
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Министр культуры и спорта Республики Казахстан, заместитель председателя
Президент Национального Олимпийского комитета Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)
Президент Национального Паралимпийского комитета Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)
Министр финансов Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Генеральный секретарь Национального Олимпийского комитета Республики Казахстан (по согласованию)
Генеральный секретарь Национального Паралимпийского комитета Республики Казахстан (по согласованию)